Pokemon Crystal Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Kyuubi
2017-09-04, 22:20
[zapisy]My Hero Academia (Boku no Hero Akademia)
Autor Wiadomość
Tatsuya 
Najlepszy Alko-Trener Świata


Starter: Charmander
Profesja: trener ewolucjonista
Dołączył: 24 Cze 2016
Posty: 154
Wysłany: 2017-04-19, 10:25   [zapisy]My Hero Academia (Boku no Hero Akademia)

To tak. W skrócie dla tych, którzy nie wiedzą czym jest Boku no Hero. Jest to świat w którym 80% ludzkości rodzi się z jakimiś mocami. Są to moce podobne jak te z filmów o superbohaterach, chociaż nie znajdzie się żaden bogaty wynalazca jak Tony Stark, którego super mocą są pieniądze. Można za to przykładowo mieć super siłę, zamieniać swoje części ciała w drewno i dowolnie nim manipulować, generalnie można mieć moc jaką się tylko zapragnie. Prosiłbym o nie przesadzanie. Skoro w świecie roi się od ludzi z super mocami to wiadomo, znajdą się tacy którzy chcą zrobić z niej zły użytek stając się super złoczyńcami. A skoro są super źli to muszą być również bohaterowie. W tym celu państwa na całym świecie powołały specjalne szkoły które ów bohaterów szkolą. W Japonii, miejscu gdzie dziać będzie się ta rozgrywka jedną z najlepszych szkół jest Akademia Yuuei. To właśnie uczniem tej akademii macie szansę się stać. Oczywiście istnieją również agencje bohaterów w których można odbywać staże na których patroluje się ulice, walczy ze złoczyńcami itd.

Krótki spis postaci i zagadnień potrzebnych do zrozumienia rozgrywki:

- One for All: Jedyna moc która może zostać przekazana. Gromadzi siłę każdego poprzedniego właściciela i przekazuje się tę siłę dalej. Sposób jest prosty, połknięcie DNA osoby przekazującej. Moc znika jakiś czas po przekazaniu, ale otrzymujący również może jej używać, jest to sytuacja w której indywidualność (moc) posiadają dwie osoby.
- All Might: Poprzedni posiadacz One for All, w naszej fabule jest dyrektorem Yuuei. Były symbol pokoju.
- Izuku "Deku" Midoriya: Obecny symbol pokoju, posiadacz One for All. Szef najlepszej agencji superbohaterów w kraju. Uczeń All Might'a
- " Red Riot ": Wychowawca klasy 1-A w akademii Yuuei (czyli wasz wychowawca) posiada moc utwardzania swojego ciała do niewyobrażalnych możliwości. Charakter ? Dowiecie się :D
- All for One: Moc "głównego złego". Nikt do końca nie wie czy została ona przekazana oraz czy w ogóle mogło tak się stać. Jest to przeciwieństwo One for All. Zdolność ta pozwala zabierać innym ludziom ich moce i wykorzystywać do własnych celów.

W sumie, nie będę więcej spoilerował z czym czy z kim możecie mieć do czynienia podczas rozgrywki.

Wzór KP:

Imię i nazwisko: (najlepiej Japońskie w końcu tam dziać się będzie akcja)
Ksywka bohaterska (fantazja... fantazja... bo fantazja jest od tego... no ten)
Opis indywidualności: (w sensie moc [ nie może być to żadna z wymienionych wyżej, dlatego je tam dałem] )
Charakter:
Wygląd: (może być sam obrazek, może być opis, albo oba)
Motywacja do nauki w kierunku bohaterstwa: (może być krótko)
Statystyki:(20 pkt do rozdania minimum 1pkt na statystykę)
Siła
Szybkość
Wytrzymałość
Kontrola indywidualności
  
 
   Podziel się na:     
Foks 
Prepare for trouble...
Starter: Zorua
Profesja: trener ewolucjonista
Wiek: 23
Dołączyła: 06 Lut 2017
Posty: 256
Skąd: Łódź
Wysłany: 2017-04-19, 11:45   

~ M E T R Y K A ~

  Nazwisko i Imię: Ryuuko Taiga
  Jak wołają w szkole: Taiga, Ryuu, + to co wymyślą uczniowie
  Ksywka bohaterska: Changel (Change + Angel)
  Płeć: Kobieta
  Wiek: 17 lat~ W Y G L Ą D ~

  Potomkini władców, arystokratka w każdym calu. Ryuu jest zgrabną dziewczyną w niższym przedziale średniego wzrostu. Posiada długie biało-srebrzyste włosy, niemalże zawsze rozpuszczone. Porusza się lekko i zwinnie, niczym skradający się kot, z wysoko uniesioną głową i zdecydowanym spojrzeniem. Oczy, choć piękne, godne jadowitej żmij, w kolorze błękitu, błyszczące chłodem i pogardą dla wszystkich tych, którzy śmią wejść jej w drogę.
~ C H A R A K T E R ~
chaotyczny neutralny || 8w9
"Zimne dni i górski wiatr
I deszcz podszyty chłodem
Zrodziły mroźnych piekieł moc
I to serce skute lodem
Niech każdy co tchu taflę tnie
Tutaj miłość, tutaj gniew
Piękno tkwi w przejrzystej krze
Ciosaj aż po spód
Niech pęka serca lód"

  Przede wszystkim dumna. Przyjęła postawę 'nikogo z was nie potrzebuję' i uparcie się jej trzyma. Praktycznie wszystkich dookoła traktuje jak wrzody. Uważa większość swojej klasy za kompletnych idiotów, wychowawcę za niekompetentnego, a inne klasy za jeszcze większych idiotów. Ach, ten kompleks wyższości.
  W dzieciństwie była często niezauważana i stała w cieniu swojego starszego brata, Kenty. Za życiowy cel przyjęła sobie przewyższenie go... pod każdym względem. Zawsze walczyła o względy matki i próbowała zwrócić na siebie jej uwagę, uważając, że poświęca jej zdecydowanie mniej czasu. To odbiło się na jej późniejszym życiu: Taiga zawsze musi być najlepsza. Kto to widział, by plebs przewyższał księżniczkę? Bywa egoistyczna, złośliwa i pozbawiona skrupułów. Niełatwo ją zadowolić. To jeden z licznych powodów dla którego pozostaje sama: nikt nie jest wystarczająco dobry, by się z nią zaprzyjaźnić, o związku nie wspominając.
  Ma wiele negatywnych cech, oczywiście. Ale głęboko w niej ukryte są także zalety. Gdzieś tam solidnie i naprawdę głęboko ukryte... Przyznać jej jednak trzeba, że jest bezwzględnie lojalna.

  "Generalnie uważała, że niektórzy zwyczajnie myśleć nie powinni, zostawiając to jednostkom bardziej do tego... wykwalifikowanym, aczkolwiek nie w kwestii JEJ klasy i JEJ szkoły. W szkole to 1-A mieli być najsilniejsi, najszybsi i ogólnie rzecz biorąc najlepsi pod każdym względem, błyszcząc wśród innych klas niczym gwiazdy na na niebie. To samo tyczyło się całego Yuuei, względem innych szkół..."~ Z D O L N O Ś C I - I - C E L E ~

  Indywidualność - bo to podstawa przynależności do Akademii. Zdolnością Ryuu jest możliwość zmiany kształtu. Niestety nie na dowolny, ale i tak dziewczyna posiada bardzo szeroką paletę wyboru. Chodzi tutaj o możliwość przemiany w dowolne żyjące zwierzę nie tracąc przy tym umiejętności ludzkiej mowy. Jej indywidualność jest dość szeroko pojęta i z każdym dniem dziewczyna stara się ją doskonalić, gdyż obecnie potrafi w pełni przybrać tylko kilka form, a czasem się zdarzy, że przy powrocie do własnej przypadkiem zostaną jej na chwilę uszy czy ogon lub pióra we włosach...
  Kontrola indywidualności - póki co nie jest wybitna, ale też nie należy do miernych. Obecnie Taiga potrafi w pełni sprawnie przybrać formę nielicznych, w dodatku niezbyt silnych zwierząt. <ilość zwierząt do wyboru określi MG>
  Motywacja - czyli co nią kieruje zapytacie? Co pchnęło tą białowłosą istotkę do zostania bohaterem? Na pewno nie współczucie i bezwzględna chęć pomocy innym. Pierwszą taką rzeczą była oczywiście chęć bycia lepszym od brata, która przerodziła się w chęć bycia lepszym od wszystkich. Uwielbienie dla rywalizacji sprawiło, że postanowiła zostać tą bohaterką i to nie jakąś tam zwykłą, ale najlepszą. Nie znosi teorii i ślęczenia nad książkami - po co to komu - jednak i na tym pułapie nie zamierza odpuścić i stara się przewyższyć innych.~ C I E K A W O S T K I ~

  - Posiada bliznę na lewym boku, poniżej tali
  - Czasem po powrotnej przemianie z jakiegoś futerkowego zwierzęcia, jej prawdziwej formie zostają uszy lub/i ogon, co często pozostaje przez nią nie zauważone (uszy).
  - Jej znak zodiaku to Koziorożec
  - Posiada starszego brata - Ryuuko Kente - będącego członkiem jednej z agencji bohaterów (do wykorzystania)Umiejętność specjalna [przydziela MG]
Stalowe nerwy - Twoja postać potrafi zachować spokój w naprawdę ciężkich sytuacjach. Zawsze jest opanowana kiedy istnieje zagrożenie. No chyba, że jest ono irracjonalnie poważne. Szansa na panikę zredukowana o 65%.


~ S T A T Y S T K I ~

  Siła: 3
  Szybkość: 7
  Wytrzymałość: 4
  Kontrola indywidualności: 6
[u]
_________________

  Każda z nowych dróg, każdy świeży ślad
  Każdej ścieżki łuk, wiodą znowu w
  Ś W I A T

   Który z marzeń znam,
   Który jest gdzieś tam


    Tam gdzie pragnę być!
  
 
 
   Podziel się na:     
Panda 
Sakura UchihaWiek: 20
Dołączyła: 23 Kwi 2016
Posty: 1752
Wysłany: 2017-04-19, 13:53   

Imię i nazwisko: Akiko Kanyoku
Ksywka bohaterska: Electris
Płeć: Kobieta
Wiek: 17 lat
Opis indywidualności: Elektrokineza - dzięki tej mocy może pobierać energie z urządzeń elektrycznych, gniazdek, elektrowni itp. oraz kontrolować elektryczność. Wystarczy, że dotknie danego urządzenia, a ono jakby ożyje. Po za tym kopie prądem jak szalona.
Charakter: Energiczna dziewczyna, która wydaje się być pozytywnie nastawiona do życia i zawsze w pełni zmotywowana do działania. Pragnie być tak wspaniałą super-bohaterką jak jej świętej pamięci rodzice. Akiko kocha ludzi i zwierzęta. Uwielbia zawierać nowe znajomości. Jest nieco natrętna, ale można porównać ją do szczeniaczka pragnącego wielkiej dawki miłości. Wesoła, szczera i o wielkim sercu. Przeżywa wszelkie złe rzeczy, a tym bardziej gdy ktoś cierpi. Oczywiście widząc rannego osobnika leci od razu na pomoc, a nie stoi jak ta kłoda i ryczy ze współczucia. Akiko to ten typ, co najpierw robi, a potem myśli. Często działa pod wpływem emocji, a mózgownicę odstawia na bok. Nieco głupiutka z niej dziewuszka, ale zarazem strasznie urocza. Nie ma dnia, byś nie ujrzał jej z uśmiechem na ustach. Co tu jeszcze można dodać... Lubi dawać innym ludziom przezwiska. Na dodatek ma tendencje do nagłego zasypiania. W jednej chwili gra z tobą w siatkówkę, a w drugiej śpi na stojąco. A jak z Akiko głodomor! Wiecznie głodna, żre za dwóch, a nawet trzech, ale sylwetka jej się nie zmienia. Szczupły kurdupel. To się nazywa przemiana materii.
Wygląd:
1. Strój bohaterski
2. Mundurek szkolny wersja zimowa
3. Zwykłe ciuchy
4. Inne zwykłe ciuchy
5. Jeszcze inne ciuchy
5. Gym Uniform
6. Formalnie/Galowo
Motywacja do nauki w kierunku bohaterstwa: Akiko bardzo chce zostać bohaterką, aczkolwiek nauka tych wszystkich regułek i całej teorii... Myślenie czy tam ślęczenie nad książkami oraz kucie nie jest mocną stroną dziewczyny. Oczywiście nie poddaje się i mimo wszystko stara się dążyć do tego, by być jak najlepszą.
Statystyki:
Siła - 4
Szybkość - 6
Wytrzymałość - 3
Kontrola indywidualności - 7
_________________

That was better than a kiss

| Karta Postaci | Box | Bank | Moje Trofea | MyAnimeList |

  
 
 
   Podziel się na:     
Lisek Chytrusek
Bah bah black sheep. ~


Dołączył: 01 Maj 2016
Posty: 883
Wysłany: 2017-04-19, 14:00   

Szuruburu.
_________________
  
 
   Podziel się na:     
DJSonaX 
Pony Princess
Starter: Poochyena
Profesja: trener ewolucjonista
Wiek: 24
Dołączyła: 19 Lip 2016
Posty: 507
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 2017-04-19, 14:47   Imię i nazwisko: Daichi Dokuohtei
Ksywka bohaterska 2D
Opis indywidualności: Pyromancja, za pomocą pstryknięcia palcami potrafi przywołać małą iskrę ognia. Nie na tyle wielką aby rzucać fire ballami, ale wystarczającą, by zapalić papierosa lub kogoś przestraszać.
Charakter: Daichi jest ślamazarą i wydaje się, że na niczym mu nigdy nie zależy; Wszystko olewa i zdaje się nikim nie przejmować. Większość czasu spędza sam, ale daleko mu do samotnika. Nie przepada za tłumami, woli spędzać czas w grupce dobrych znajomych. Absolutnie uwielbia jeść, co po nim nie widać. Zje praktycznie wszystko, zwłaszcza jak jest tłuste i niezdrowe.
Mimo swojego luzackiego stylu bycia, drzemię w nim chęć zmienienie świata na lepsze. Niestety niewielu to w nim widzi, a on sam jakoś nie krzepi się, aby to innym ukazywać.
Wygląd: Naturalnie niebieskie włosy, oczy spalone przez własny ogień. Wiecznie nieuczesany i niezadbany. Na co dzień chodzi w luźnych ciuchach.
Motywacja do nauki w kierunku bohaterstwa: Uważa, że żyje w złym i opresyjnym świecie, który zmusza go, aby "był szczęśliwy". Choć na razie jest bezużyteczny, wierzy, że jego czas nadejdzie i zdoła zmienić świat.
Statystyki:(20 pkt do rozdania minimum 1pkt na statystykę)
Siła 5
Szybkość 4
Wytrzymałość 6
Kontrola indywidualności 5
_________________
  
 
   Podziel się na:     
Lucivar


Starter: Gastly
Profesja: koordynator uzdrowiciel
Dołączył: 06 Lut 2017
Posty: 173
Wysłany: 2017-04-19, 20:33   

Imię i nazwisko: Lelouch de Liber
Ksywka bohaterska: A to się okaże na fabule
Opis indywidualności:
Kontrola powietrza. Chłopak ma władzę nad otaczającym go powietrzem. Jest mu ono poddane. Może np. wywołać lekki zefir przynoszący ulgę albo podwiać dziewczynie sukienkę aby było widać majteczki. Całkiem przydatne...
Charakter:
Lekko leniwy, nie robi nic bez powodu. Zadania szkolne to dla niego nuda. Nie miał jeszcze dziewczyny, a więc lubi im życie uprzykrzać i co chwila im dokuczając. Lubi wyzwania, zawsze stara się im sprostać. Nienawidzi pouczania. Wiecznie zamyślony. Skory do psot, ale i do ucieczki w razie porażki i wykrycia. Ukrywa swoje moce.
Wygląd:

Jak widać chłopak ma średniej długości czarne włosy i błękitne włosy. Jest dość szczupłym osobnikiem. Ma 180 cm wzrostu. Nosi czarną koszulkę oraz koszule w tym kolorze. Zadziwię was jak powiem wam że i spodnie ma czarne? Jedyny wyjątek od tej reguły to szare trampki do biegania. Czasami zakładał chustę na szyję
Motywacja do nauki w kierunku bohaterstwa: Motywacja? Jaka motywacja? To typowy zapatrzony w siebie zboczeniec. Do tego leniwy. Noo, chce udowodnić ze umie coś więcej poza podwiewaniem sukienek dziewczynom. Stara się wykonać zadanie jak najmniejszym kosztem sił. Nie odpuści rzuconego wyzwania. Dobry w głębi duszy i nie da zrobić krzywdy innym.
Statystyki:
Siła: 3
Szybkość: 7
Wytrzymałość: 3
Kontrola indywidualności: 7
  
 
   Podziel się na:     
Kaiwe 
#Podróże w czasie


Starter: Volcarona
Profesja: trener ewolucjonista
Wiek: 18
Dołączyła: 24 Kwi 2016
Posty: 2461
Ostrzeżeń:
 1/5/7
Wysłany: 2017-04-20, 20:47   Imię i nazwisko:
Njano Beshii
Ksywka bohaterska Amor
Opis indywidualności: Kontrolowanie wspomnień max trzech, wybranych osob. Może w nich mieszać albo tylko oglądać. Nie wymaga to poznania osób ani fizycznego dotyku, musi się tylko skupić i tyle.
Potrafi zachować umiar w swojej mocy i nie specjalnie jej używa.
Charakter: Wesoły. Towarzyski. Wysportowany. Wytrzymały. Silny psychicznie. Łatwo się nie poddaje. Pracowity. Wygadany. Trochę szurnięty i zakręcony. Kocha się bawić na całego, uwielbia alkohol. Nie pogardzi przespaniem się z jakąś loszką. Uzależniony od papierosów. Potrafi zachować umiar....czasami. Nie przejmuje sie opinią innych, jest sobą w 100% Z racji na swój szarmancki i przyjazny wygląd, jest obiektem westchnięć kobiet i bywa często w centrum uwagi. Lubi być w roli lidera, co nie oznacza, że zawsze podejmuje dobre dezycje. Chłopak ideał, jednak nie w głowie mu związki chociaż już miał kilka dziewczyn.
Wygląd:

Motywacja do nauki w kierunku bohaterstwa:
Bo nie ma co z tą swoją umiejką zrobić. Proste.
Umiejętności: Z tych niecodziennych to: posługiwanie się zaawansowanie białą bronią (łuki, sztylety itp) ale tą palną też potrafi strzelać ale na poziomie początkującym. Świetnie gotuje uprawia wiele dyscyplin sportu. Ma prawo jazdy na motor i samochód.
Statystyki
Siła 2
Szybkość 3
Wytrzymałość 5
Kontrola indywidualności10

Inne: Ma swój własny crossowy motor
Pochodzi z bardzo bogatej i nowoczesnej rodziny
Jego ojciec ma wpływy w mieście

Tatsuya napisał/a:
umiejętność dodatkowa:
Żigolo: Mimo wielu wad Amor podoba się kobietom. Działa tylko na NPC. Może to wykorzystywać w dowolny sposób
_________________


l l l l l
[Kp] ll [Poke-Kp]
[Box] ll [Bank] ll [Trofea] ll[Ogródek] ll [Jezioro] ll [Rezerwat] ll [CD]
  
 
   Podziel się na:     
Inuś 


Starter: Type: Null
Profesja: trener hodowca
Dołączyła: 26 Kwi 2017
Posty: 62
Wysłany: 2017-04-26, 17:21   

Imię i Nazwisko: Jun Konda
Ksywka: Wyjdzie w trakcie jak go okrzykną
Opis indywidualności: Chodź na co dzień jest słabiaczkiem, który nic nie może dzięki swojej umiejętności może to zmienić i podnieść nawet ciężarówkę jedną ręką (o ile tym razem mu się to uda i nie spadnie mu ta ciężarówka na łeb :P). Dobra, a tak szczerze podniesie maksymalnie tyle ile MG powie XD
Wygląd:

Charakter: Chłopak jest osobą ufną i sympatyczną, o dużym poczuciu humoru i dystansie do siebie samego. Wydaja się że do wszystkiego podchodzi z lekkością i lekceważeniem jednak w głębi duszy jest naprawdę odpowiedzialny i ma silne poczucie obowiązku. Jest bardzo lojalny wobec swoich bliskich i znajomych.

Motywacja do nauki w kierunku bohaterstwa: A tak po prostu. By poznać jakąś fajną panią. By zaimponować księżniczce Ryuuko
Statystyki:
Siła2
Szybkość 5
Wytrzymałość 5
Kontrola indywidualności 8
 
   Podziel się na:     
Tatsuya 
Najlepszy Alko-Trener Świata


Starter: Charmander
Profesja: trener ewolucjonista
Dołączył: 24 Cze 2016
Posty: 154
Wysłany: 2017-04-26, 21:56   

Dobra mamy wszystko. Viviann jeśli dalej będziesz chciała grać, to spokojnie możesz złożyć KP i dołączyć w trakcie. To samo tyczy się innych. Jeśli ktoś będzie chciał dołączyć, to będzie miał okazję. Ustalam limit do 8 osób. Jednakże każdy kto będzie chciał dołączyć w trakcie gry będzie musiał napisać dodatkowo historię o tym, jak znalazł się w Yuuei w trakcie roku szkolnego. Jeśli ktoś nie da rady sam wymyślić a bardzo chce uczestniczyć, służę pomocą przez PW.
 
   Podziel się na:     
Kaiwe 
#Podróże w czasie


Starter: Volcarona
Profesja: trener ewolucjonista
Wiek: 18
Dołączyła: 24 Kwi 2016
Posty: 2461
Ostrzeżeń:
 1/5/7
Wysłany: 2017-04-26, 22:50   

Yyyy....Eee....Ale ja już skończyłam dawno V.V
_________________


l l l l l
[Kp] ll [Poke-Kp]
[Box] ll [Bank] ll [Trofea] ll[Ogródek] ll [Jezioro] ll [Rezerwat] ll [CD]
 
   Podziel się na:     
Zachary Byron 
~Zaczynajmy przedstawienie~Wiek: 19
Dołączył: 16 Cze 2017
Posty: 19
Skąd: Lubelskie
Wysłany: 2017-06-16, 19:17   

Rusza to ktoś?xD
 
 
   Podziel się na:     
Foks 
Prepare for trouble...
Starter: Zorua
Profesja: trener ewolucjonista
Wiek: 23
Dołączyła: 06 Lut 2017
Posty: 256
Skąd: Łódź
Wysłany: 2017-06-17, 11:35   

Ruszyło, ale póki co jest blok bo 2 osoby nie odpisały |D

Ogólnie ma być ponowna weryfikacja kto chce grać |D bo ja np wciąż czekam na posty *3*
_________________

  Każda z nowych dróg, każdy świeży ślad
  Każdej ścieżki łuk, wiodą znowu w
  Ś W I A T

   Który z marzeń znam,
   Który jest gdzieś tam


    Tam gdzie pragnę być!
  
 
 
   Podziel się na:     
Tatsuya 
Najlepszy Alko-Trener Świata


Starter: Charmander
Profesja: trener ewolucjonista
Dołączył: 24 Cze 2016
Posty: 154
Wysłany: 2017-06-18, 01:52   

Nom, w najbliższym tygodniu się zajmę składem sesji. Zapraszamy więc do składania zapisu :D
 
   Podziel się na:     
Zachary Byron 
~Zaczynajmy przedstawienie~Wiek: 19
Dołączył: 16 Cze 2017
Posty: 19
Skąd: Lubelskie
Wysłany: 2017-06-19, 22:38   

Yaaay, biorę się za to!
 
 
   Podziel się na:     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
wxv.pl - załóż forum dyskusyjne za darmo

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandgreen created by spleen modified v0.3 by warna - SITEMAP - opowiadania

Graficy
Sojusznicy:

Panda
35451075
Yukiyorin

Did
44021735

Daisy7
ania.daisy7

WAW Pokemon

SNM
SnM

PokeSerwis

Kurs Manga

Lucid Dream

Stray Dogs

Proelium

Riverdale

Oversoul

Morsmordre

Ninshu

Dragon - Space Trip
Dragonst

Orchard Stable

Pokemon Silver
Silver Baner

Genetrix

Hetaliowe Awokado

Rabbit Doubt

France

Czarodzieje

Vampire Diaries
Vampire Diaries

Disney World

Sekret Miasta

Epoka Nordlingów

Horizon

Into Darkness

YLO

Dysharmonia

Eridani

Camp of shadows

Dragon Ball New Generation Reborn
Dragon Ball New Generation Reborn

Tvedeane

Black Butler
BlackButler

Hogwart Dream
HogwartDream

Maligna

FT Path Magician

Luciferum
Luciferum zaprasza!

Stado psów

Ninja Clan Wars

Czarny Horyzont

Ardhi

Artemida - Warrior Cats

Noctus

Kraina Snów

Dragon Ball - Another Universe

Wishtown

Hoshi Fusion

Spectrofobia

X-Men RPG

Virus

Avengers Assemble

Wizard's World

Król Lew PBF
Król LewDesign by Did, Panda & Daisy7. Only for Pokemon Crystal
Copyright 2016 by Daisy7.

Zabrania się kopiowania tekstów i obrazków autorstwa naszych użytkowników na użytek innych stron bez ich zgody!
Grafika pochodzi ze źródeł internetowych. Nie przywłaszczamy sobie do niej żadnych praw. Jeśli jesteś autorem obrazka wykorzystanego na forum i nie życzysz sobie, by się tu znajdował, napisz do administracji Pokemon Crystal, a zostanie on usunięty.
Pokemon Crystal nie czerpie żadnych korzyści materialnych z prowadzenia tej strony poświęconej serii "Pokemon" - własności Nintendo.

Pokemon Crystal launched 2011-03-23.