Pokemon Crystal Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Poprzedni temat «» Następny temat
Ruina Włóczynoga
Autor Wiadomość
Rabarbarossa 
Ruina Włóczynoga

Profesja: trener hodowca
Dołączyła: 10 Wrz 2017
Posty: 244
Wysłany: 2017-09-10, 14:55   Ruina Włóczynoga


Przybrane imię Ruina
Przybrane nazwisko Włóczynoga
Prawdziwe imię Nieznane
Nazwisko Nieznane

Wiek Nieznany, prawdopodobnie 16-17 lat

Profesja Trener
Profesja poboczna Hodowca
Starter Absol

Wygląd
Ruina jest dziewczyną średniego wzrostu z długimi, ciemnobrązowymi włosami i zielonymi oczami. Z twarzy raczej sympatyczna, zazwyczaj wesoło uśmiechnięta. Ponieważ ponad siedem lat swojego życia – w dodatku jedyne siedem lat, jakie naprawdę pamięta – spędziła w dziczy, ciężko jej wpasować się w społeczne ramy i konwenanse. Szczerze mówiąc, nawet się o to nie stara i po prostu nosi to, co akurat przypadnie jej do gustu. Przeważnie jest to apaszka, berecik i dziwaczny fartuszek, ale czasem ma kaprys na coś bardziej kolorowego i ekstrawaganckiego. Zazwyczaj chadza boso, chyba że jest naprawdę zimno; tak długo żyła bez butów, że teraz tylko jej zawadzają.
Charakter
Jest to raczej śmiała, nieco kapryśna, otwarta osóbka. Jej wspomnienia z ludzkiego świata są bardzo fragmentaryczne, dlatego podchodzi z ogromnym zaciekawieniem do każdej zdobyczy cywilizacji. Raczej nie ma problemu z tym, że nie pamięta swojego wcześniejszego życia ani nie żałuje jego utarty – dobrze jej tak, jak jest. Często brakuje jej wyczucia w tym, czy dane zachowanie jest stosowne, przez co zdarza jej się niechcący kogoś urazić. Zdecydowanie lepiej rozumie się z Pokemonami, w towarzystwie których przecież się wychowywała; wyczuwa ich potrzeby i potrafi zrozumieć, co do niej mówią. Generalnie jest to wesoła, pozytywnie nastawiona do świata osóbka. Cóż, dopiero zaczyna poznawać ludzi, więc jeszcze nie rozumie, że nie każdy jest szczery i ma dobre zamiary. Z tego powodu jest bardzo naiwna i łatwo zwieść ją na manowce. Nade wszystko nie znosi, gdy ktoś próbuje sprawować nad nią kontrolę i zmusić do przyjęcia swoich racji. Słucha się jedynie Quri – Absol, która zaopiekowała się nią po wypadku.
Historia
Wskazówki zegara mojego życia ponownie cofnęły się do godziny Zero z chwilą, gdy w wyniku trzęsienia ziemi doznałam urazu w głowę i zapomniałam o wszystkim, co się przedtem wydarzyło. Oczywiście tej chwili również nie pamiętam (jak to jest z wszystkimi narodzinami), ale Quri wszystko mi później wyjaśniła – wtedy, gdy już nauczyłam się rozumieć, co do mnie mówi. To ona odnalazła mnie i odkopała spod gruzów, by potem otoczyć opieką. Jej łagodne oczy są moim pierwszym wspomnieniem, jeśli nie liczyć tych kilku oderwanych od siebie, niewiele mówiących strzępków sekund sprzed Zera. To ona pokazała mi, jak przetrwać w niegościnnych górach, uczyła pokojowego współistnienia z zamieszkującymi je Pokemonami. Nie było to łatwe, byłam strasznie niezdarna i nieprzystosowana do tego srogiego terenu, ale Quri była cierpliwa. Znalazła dla mnie nawet w ruinach jakieś ubrania, abym nie musiała marznąć. Minęło nam ze sobą kilka lat i było nam razem dobrze.
Jednak pewnego dnia, gdy zeszłam do podnóża gór, aby nazrywać owoców, usłyszałam dziwne głosy dobiegające znad brzegu rzeki; głosy, które poruszyły jakąś znajomą strunę w moim umyśle. Wyjrzałam ostrożnie z zarośli i ujrzałam dwójkę nieznanych mi istot. Chociaż… czy naprawdę tak nieznanych? Jedna z nich, ta niższa i drobniej zbudowana, była zaskakująco podobna do mojego odbicia w wodzie. Ta większa również nie była aż tak odmienna. Gdy się tak im przyglądałam i przysłuchiwałam, okazało się, że także ich mowa nie jest mi obca. Znałam sens pojedynczych słów i całych wypowiedzi; był to ten sam dziwny język, którego sama instynktownie używałam, zwracając się do Quri i innych Pokemonów. Bo mowa ludzka nie zniknęła wraz z wypadkiem, została w mojej głowie jak jakiś kuriozalny atawizm, którego nie sposób się pozbyć. Zafascynowana, ruszyłam w trop za nimi. I trafiłam do granic miejsca, gdzie było ich więcej, o wiele więcej…
Coraz częściej zaglądałam do tego miejsca – miasto, nazywają to miastem, jak przypomniałam sobie pewnej nocy – i dyskretnie obserwowałam życie istot mojego gatunku. Quri przyjęła to ze sporą obawą, ale nie próbowała mnie powstrzymać; wiedziała, że w tym wypadku opór nie ma sensu. Pragnienie poznania było zbyt silne. W końcu, gdy po raz kolejny natknęłam się na człowieka w naszych górach (był to potężny osobnik z brązowym zarostem, odziany w biały kitel) postanowiłam się ujawnić i zagadałam, opowiadając mu całą swoją historię. Człowiek był niesamowicie zafascynowany tym wszystkim i zaoferował mi pomoc. Przedstawił się jako profesor Birch, zaprosił do swojego mieszkania i zaczął uczyć wszystkiego, co było potrzebne do życia w ludzkiej społeczności. W zamian ja opowiadałam mu rzeczy, których nauczyłam się przez te wszystkie lata o Pokemonach. Bardzo chciał poznać Quri, choć ta z początku traktowała go bardzo nieufnie. Ostatecznie jednak zaakceptowała go, tak samo jak fakt, że nadszedł czas, abym wróciła do swoich. Taka była nieuchronna kolej rzeczy, choć czułam się niesamowicie rozdarta; znałam przecież Pokemony lepiej niż własną rasę. Nie chciałam porzucać ich towarzystwa.
Widząc to, Birch znalazł dla mnie idealny kompromis. Zaproponował mianowicie, abym została trenerką Pokemon. To miało zapewnić mi kontakt zarówno z ludźmi, jak i Pokemonami. Nie musiałam też dzięki temu nigdzie osiedlać się na stałe. Puścił mi wiele nagrań z walk Pokemon, co strasznie mnie zafascynowało. Stwierdziłam, że to jest właśnie to, co da mi spełnienie. Nawet Quri nie miała nic przeciwko. Przyjęłam więc to, co z dobrego serca ofiarował mi profesor i z obietnicą zdawania relacji ze swojej podróży, razem z Quri wyruszyłam w drogę, aby otworzyć nowy rozdział w moim życiu. Nie znając własnego imienia, stwierdziłam, że będę przedstawiać się jako Ruina Włóczynoga. Dlaczego? Tak o, po prostu. Bo czemu by nie?
Tak rozpoczęła się godzina Pierwsza.

Rodzina
Brak danych. Najbliższym jej człowiekiem jest profesor Birch, który nauczył ją podstaw funkcjonowania ludzkiego społeczeństwa. Jest jak dobry wujek; trochę nieodpowiedzialny, ale w potrzebie zawsze niezawodny i służący poradą.

Pokemony

Absol
Imię: Quri


Poziom: 22
Typ:
Ewolucja: Absol (Mega Stone) -> Mega Absol
Ataki: Perish Song, Future Sight, Scratch, Feint, Leer, Quick Attack, Pursuit, Taunt, Bite, Double Team, Slash, Magic Coat (bonus), Play Rough (bonus)
TM: Hone Claws, Rest, Thunder Wave
MT: Bounce, Knock Off, Iron Tail
Charakter i historia: Quri jest opiekuńcza i wyrozumiała, nosi w sobie olbrzymie pokłady cierpliwości. Nie oznacza to jednak, że pozwala sobie wejść na głowę. Potrafi postawić wyraźną granicę i ostro daje do zrozumienia, gdy coś jej się nie spodoba. W górach nabyła niezbędną do przetrwania zwinność i doświadczenie. Ma silne instynkty opiekuńcze, toteż nigdy nie zaatakuje nikogo, kto jest od niej wyraźnie słabszy. Ponieważ to ona znalazła Ruinę i nauczyła ją przetrwania w górach, traktuje ją bardziej jak młodszą siostrę niż trenerkę – czyli jak kogoś, kogo trzeba mieć stale na oku, aby nie napytała sobie biedy. I kogo można czasem rozpieszczać, oczywiście w granicach zdrowego rozsądku. Absol nie przepada za przebywaniem w Pokeballu, ale jeszcze bardziej nie lubi tłumu ludzi, więc chowa się do niego, kiedy razem z trenerką zbliżają się do jakiegoś miasta.
Umiejętność: Pressure - stworek, który atakuje Pokemona z tą zdolnością, używa o jeden ruch mniej, niż ma narzucone (np. normalnie mógłby użyć 4 ruchów, ale rywal ma Pressure, więc wykonuje 3). Dodatkowo, jeśli Pokemon jest na pierwszym miejscu w drużynie, szansa na napotkanie silniejszych Pokemonów wzrasta o 50%.
Trzyma: Lum Berry

Alolan Marowak
Imię: Kalessin


Poziom: 14
Typ:
Ewolucja: Cubone (Dusk Stone) -> Alolan Marowak
Ataki: Growl, Tail Whip, Bone Club, Flame Wheel, Leer, Thunder Punch MT, Sunny Day TM, Fire Punch MT, Pain Split MT, Counter (bonus)
Charakter i historia: Pochodzi ze Strefy Safari. Marowak to wbrew obiegowej opinii spokojny pokemon, który nie rzuca się ze swoją kością na wszystko co tylko się rusza. To dzielny i bardzo honorowy wojownik, który jeśli nie musi, nie ucieka się do używania siły. Ma słabość do ognia, ale w takim pozytywnym sensie- kocha tak sobie siąść i popatrzyć w płomienie. Strasznie go to relaksuje. Posłuszny względem opiekuna, zawsze i wszędzie... o ile w tym "wszędzie" nie jest zimno. Marowak jest strasznym zmarzluchem...
Umiejętność: Lightningrod - Pokemon ściąga na siebie wszystkie ataki elektryczne, które nie odnoszą żadnych skutków. Dodatkowo siła Specjalnego Ataku tego Pokemona wzrasta o jeden poziom.
Trzyma: Lum Berry

Riolu
Imię Anu


Typ:
Poziom: 29 || Zadowolenie: 99/100
Ewolucja: Riolu (szczęście) → Lucario (Mega Lucario)
Ataki: Foresight, Quick Attack, Endure, Counter, Feint, Force Palm, Copycat, Screech, Reversal, Drain Punch, Ice Punch, Thunder Punch, AttractTM, Dig TM, Focus Punch TM
Charakter i historia: Astrid otrzymała Anu od ojca na siedemnaste urodziny, kiedy to zdecydowała się opuścić rodzinny dom i rozpocząć praktyki w laboratorium wujka Erika. Dzieciństwo Riolu nie jest do końca znane Astrid. Mocno osłabiona i wygłodzona Anu została znaleziona przez Aarona na miejscu jednego z wykopalisk. Być może to jest właśnie przyczyną jej trudnego charakteru. Jest tajemniczym i zamkniętym w sobie stworzeniem. Ciężko zdobyć jej zaufanie, w szczególności będąc człowiekiem. Słucha się jedynie swojej trenerki, w obronie której gotowa jest stanąć w każdej chwili. Co ciekawe, przejawia zachowanie charakterystyczne dla czworonogów – w pośpiechu porusza się na wszystkich łapach.
Umiejętność: Inner Focus – Pokémon nigdy nie stchórzy (flinch).
Trzma: Lum Berry

Chinchou
Imię: Nanuse (Nanu)


Poziom 16,5
Typ:
Ewolucja Chinchou (Lv.27)-> Lanturn
Ataki Bubble, Supersonic, Thunder Wave, Electro Ball, Water Gun, ScaldTM, ProtectTM, Thunderbolt TM, Soak (bonus)
Charakter i historia Mała rybka, która dopiero niedawno wykluła się z jajka. Często lubi drażnić się ze wszystkimi i swoimi czułkami razi prądem ludzi dookoła. Jest żartownisiem, który lubi wrednie ponabijać się z innych, głownie ze swojej trenerki. Jednak gdy przychodzi co do czego jest jej posluszna i potrafi wykonać każde jej polecenie.
Umiejętność Volt Absorb - gdy Pokemon jest uderzany elektrycznym atakiem, odnowiona zostaje 1/4 jego maksymalnego HP.
Trzyma
Lum Berry

Mismagius
Imię: FeaPoziom 14

Ewolucja Misdreavus(Dusk Stone)-> Mismagus
Ataki Growl, Psywave, Spite, Astonish, Confuse Ray, Mystical Fire, Power Gem, Phantom Force, Lucky Chant, Magical Leaf, Ominous Wind EM, Skill Swap EM, Dazzling Gleam TM, PsychicTM, Double TeamTM, Pain SplitMT
Charakter i historia Misdreavus zawsze należała do mniejszych pokemonów, nadrabia jednak wyrazistym charakterkiem. Posiada swoje własne, lekko 'skrzywione' poglądy na temat dobra i zła, ale w obronie tego, co jej zdaniem słuszne lub słabsze, potrafi walczyć nawet w z góry przegranej pozycji.
Umiejętność Levitate
Trzyma
Lum Berry

Type:Null
Imię: IluvePoziom 20,5

Ewolucja Type:Null (szczęście + lvl) -> Silvally
Zadowolenie: 18/100
Ataki Tackle, Rage, Pursuit, Imprison, Aerial Ace, Signal Beam MT
Charakter i historia Pochodzi ze Strefy Safari. Stworzenie dumne i nieufne wobec obcych. Tak na prawdę nigdy nikogo nie obdarza stuprocentowym zaufaniem- nawet własnego opiekuna. W przeszłości został bardzo dotkliwie skrzywdzony, przez co dorobił się swego rodzaju traumy na całe życie. Nigdy nie działa pochopnie i każdą decyzję woli sobie dokładniej przemyśleć. Dzięki temu, całkiem niezły z niego strateg. Dobrze czuje się w trakcie potyczek, ale jeśli miałby wybierać, nie pchałby się do walk bardziej niż to aby na pewno konieczne.
Umiejętność Battle Armor - blokuje ciosy krytyczne przeciwnika
Trzyma
Lum Berry
--------------------------------------
Box | Konto bankowe | Trofea

Ekwipunek
- pieniądze
- pokedex
- 5x pokeball
- Psychic Gem
- Fighting Gem
- Flying Gem
- Grass Gem
- Steel Gem
- podkład muzyczny
- woda mineralna
- 2xbanan
- zwykła poke-karma
- latarka
- notes
- 1 Sitrus Berry
- 28 Lum Berry
- 11 Enigma Berry
- 4 Heart Scale
- amulet Coin
- okulary do nurkowania
- Sun Stone
- Ice Rock
- Big Root
- Grip Claw
- wędka
- okrycie wierzchnie
- Hyper-Potion
  
 
   Podziel się na:     
Panda 
I'll be in your care, MasterWiek: 20
Dołączyła: 23 Kwi 2016
Posty: 1917
Wysłany: 2017-09-10, 15:10   


_________________

I loved him, I loved him, I loved him, he betrayed me, I was sad, I was sad,
I was sad I was sad I was sad, I hate him I hate him I hate him hate hate hate
hate hate hate hate... so I burned him to death


| Karta Postaci | Box | Bank | Moje Trofea | MyAnimeList |

 
 
   Podziel się na:     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
wxv.pl - załóż forum dyskusyjne za darmo

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandblue created by spleen modified v0.2 by warna - SITEMAP - mangi

Graficy
Sojusznicy:

Panda
35451075
Yukiyorin

Did
44021735

Daisy7
ania.daisy7

WAW Pokemon

SNM
SnM

PokeSerwis

Kurs Manga

Anime Centrum
anime online

Lucid Dream

Stray Dogs

Proelium

Riverdale

Oversoul

Morsmordre

Ninshu

Dragon - Space Trip
Dragonst

Orchard Stable

Genetrix

Hetaliowe Awokado

Rabbit Doubt

France

Czarodzieje

Vampire Diaries
Vampire Diaries

Disney World

Sekret Miasta

Epoka Nordlingów

Skraj

Horizon

Into Darkness

YLO

Dysharmonia

Eridani

Camp of shadows

Dragon Ball New Generation Reborn
Dragon Ball New Generation Reborn

Tvedeane

Kundle

Zmiennokształtni
www.zmiennoksztaltni.wxv.pl

Black Butler
BlackButler

Hogwart Dream
HogwartDream

Maligna

FT Path Magician

Luciferum
Luciferum zaprasza!

Stado psów

Ninja Clan Wars

Mortis

Czarny Horyzont

Ardhi

Artemida - Warrior Cats

Noctus

Kraina Snów

Dragon Ball - Another Universe

Wishtown

Hoshi Fusion

Spectrofobia

X-Men RPG

Virus

Mystery Town

Avengers Assemble

Wizard's World

Król Lew PBF
Król LewDesign by Did, Panda & Daisy7. Only for Pokemon Crystal
Copyright 2016 by Daisy7.

Zabrania się kopiowania tekstów i obrazków autorstwa naszych użytkowników bez ich zgody na użytek innych stron!
Grafika pochodzi ze źródeł internetowych. Nie przywłaszczamy sobie do niej żadnych praw. Jeśli jesteś autorem obrazka wykorzystanego na forum i nie życzysz sobie, by się tu znajdował, napisz do administracji Pokemon Crystal, a zostanie on usunięty.
Pokemon Crystal nie czerpie żadnych korzyści materialnych z prowadzenia tej strony poświęconej serii "Pokemon" - własności Nintendo.

Pokemon Crystal launched 2011-03-23.