Pokemon Crystal Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Poprzedni temat «» Następny temat
Box SayuriSagi
Autor Wiadomość
SayuriSagi 
Killing School LifeStarter: Duskull
Profesja: trener florysta
Wiek: 19
Dołączyła: 24 Kwi 2016
Posty: 1505
Wysłany: 2016-05-06, 18:03   Box SayuriSagi

?Kanto#004 Charmander "Decora"


Level 12,5
Charmander (16 lvl) -> Charmeleon (36 lvl) -> Charizard <-> Mega Charizard X
Learnset
Scratch, Growl, Ember, Smokescreen
TM/HM/MT/EM
Dragon Claw, Flamethrower, Will-O-Wisp | Cut, Strength, Rock Smash
Historia i charakter
To chyba najbardziej snobistyczny i arystokratyczny pokemon na jakiego kiedykolwiek można było trafić. Charmander zapiera się, że pochodzi z bardzo wysoko postawionej, arystokratycznej rodziny- sądząc po jej tonie to może nawet i królewskiej! W jej żyłach płynie najbłękitniejsza błękitna krew pod słońcem. Jak już zostało wspomniane to zapatrzona w siebie, narcystyczna istota z wyższych sfer. Zawsze musi postawić na swoim i zawsze... wydaje rozkazy. Tak, tutaj zdecydowanie odzywa się jej arystokratyczna dusza. Swoimi zachciankami katuje nie tylko trenerkę, ale też wszystkich, którzy w danym momencie znajdują się w pobliżu. Przy czym lepiej jej się nie sprzeciwiać. Charmander w gniewie jest straszna. Nie przepada jednak za typowymi walkami. Chociażby dlatego, że mogłaby się pobrudzić lub co gorsza spocić. Poza tym taka elegantka jest od podziwiania przez tłumy, a nie walenia rywali po pyskach, prawda?
Umiejętność
Blaze - Kiedy HP spada poniżej 1/3, ataki ogniste zadają do 1,5 raza większe obrażenia.
Trzyma#006 Charizard "Spyro"


Level 51
Charmander (16 lvl) -> Charmeleon (36 lvl) -> Charizard <-> Mega Charizard Y
Learnset
Wing Attack, Flare Blitz, Heat Wave, Dragon Claw, Shadow Claw, Air Slash, Scratch, Growl, Ember, Smokescreen, Dragon Rage, Scary Face, Fire Fang, Flame Burst, Slash, Flamethrower
TM/HM/MT/EM
Fire Blast, Focus Blast, Incinerate, Roost, Secret Power, Sky Drop, Toxic | Cut, Fly, Strength, Rock Smash | Fire Pledge | Ancient Power, Bite, Focus Punch
Historia i charakter
Pokemon ten jest naprawdę waleczny, nie lubi się podporządkowywać nikomu. Tyczy się to tez jego trenera. Uparty, samolubny oraz zawzięty do działania samotnie. Pomimo bycia Charmanderem uważa się za coś lepszego niż Charizard. Będzie problemem dla trenera oraz dość sporym wyzwaniem (charakter zmienny po przemianie).
Umiejętność
Blaze - Kiedy HP spada poniżej 1/3, ataki ogniste zadają do 1,5 raza większe obrażenia.
(Mega) Drought - Kiedy Pokemon wchodzi do walki, słońce zaczyna mocno świecić. Efekt ten zanika dopiero po pięciu turach.
Trzyma
Charizardnite Y#013 Zielony Weedle "Wasp"


Level 1
Weedle (7 lvl) -> Kakuna (10 lvl) -> Beedrill <-> Mega Beedrill
Learnset
Poison Sting, String Shot
Historia i charakter
Mała i zamknięta w sobie gąsieniczka. Wszystkich podziwia z daleka i tylko marzy, aby kiedyś być jednym z najsilniejszych, jednakże brakuje jej na to odwagi i umiejętności. Poza tym, to dość dobroduszne stworzenie, zawsze wyciągnie pomocną łapkę do tych w potrzebie. Nigdy się nie podda, gdy w grę wchodzi zapewnienie czyjegoś bezpieczeństwa. Sama nawet nie zdaje sobie sprawy ze swojego potencjału i obniża swoją wartość. Brakuje jej kogoś, kto dodałby jej poczucia własnej wartości. Gdy trzeba, to słucha się trenera.
Umiejętność
Shield Dust - Ataki ofensywne, którymi zostanie zaatakowany ten Pokemon, na pewno nie będą miały dodatkowych efektów.
Trzyma#027 Alola Sandshrew "Gunkan"


Level 12,5
Alola Sandshrew (Ice Stone) -> Alola Sandslash
Learnset
Scratch, Defense Curl, Bide, Powder Snow, Ice Ball, Rapid Spin, Fury Cutter
Historia i charakter
Pochodzi ze Strefy Safari. Sandshrew to dość spokojny z natury stworek, nie przepadający za bywaniem w centrum uwagi. Woli otoczyć się grupką przyjaciół w "domowym zaciszu". Zaskakująco sprytny, całkiem nieźle radzi sobie gdy trzeba trochę pogłówkować i pomyśleć nieszablonowo. W ogóle lubi rożnego rodzaju gry logiczne i łamigłówki. Nie jest wymagający jeśli idzie o jedzenie. Zje wszystko co mu podać... oprócz mięty. Szczerze nie znosi tego smaku.
Umiejętność
Slush Rush - Podwaja szybkość pokemona podczas burzy śnieżnej. Pokemon z tą zdolnością nie otrzymuje obrażeń zadawanych przez burzę śnieżną.
Trzyma#038 Alola Ninetales "Yuki"


Level 50
Alola Vulpix (Ice Stone) -> Alola Ninetales
Learnset
Dazzling Gleam, Nasty Plot, Powder Snow, Tail Whip, Roar, Baby-Doll Eyes, Ice Shard, Confuse Ray, Icy Wind, Payback, Mist, Feint Attack, Hex, Aurora Beam, Extrasensory, Safeguard, Ice Beam, Imprison, Blizzard, Grudge, Captivate, Sheer Cold
TM/HM/MT/EM
Frost Breath, Rest, Sleep Talk, Toxic
Historia i charakter
Yuki to bardzo niebezpieczna yandere, która zadurzyła się w Tsubakim. Nie pozwala, aby inne samice zbliżyły się do niego, nawet na chłopaków patrzy krzywo. Nawet trenerka jest widziana jako potencjalna rywalka o serce liska. Z tego powodu jest w wiecznym konflikcie z Zero, który przez nią nie może prawie w ogóle porozmawiać z małym Zoruą. Jej zachowanie można podzielić na dwa rodzaje - fazę normalną i fazę psychozy. W tej pierwszej zazwyczaj ignoruje wszystkich, którzy nie są Tsubakim, robi różne dziwne rzeczy w celu zdobycia przychylności Tsubakiego oraz jest chorobliwie zazdrosna o Tsubakiego. W momencie, kiedy pojawi się zagrożenie (tzn. obca samiczka zbliży się do Zoruy), Yuki wchodzi w fazę psychozy. W tym czasie jej oczy stają się puste, a na ustach pojawia się psychopatyczny uśmieszek à la Joker. W jednej chwili zmienia się w szaloną kobietę, która jest zdolna do wszystkiego, byleby chronić ukochanego, nawet jeśli on tego nie chce. Podczas tego stanu sprawia wrażenie osoby chorej umysłowo oraz posiadającej wrodzoną analgezję. Ignoruje wszystkie obrażenia i ciągle idzie do przodu, nawet jeśli miałoby skończyć się to dla niej poważnymi urazami albo nawet i śmiercią. Posiada tendencję do satanistycznego śmiechu.
Umiejętność
Snow Warning - Kiedy Pokemon wchodzi do walki, zaczyna padać grad. Efekt ten zanika dopiero po pięciu turach.
Trzyma
Wide Lens#039 Jigglypuff "Balloon Girl"


Level 3
Igglybuff (poziom + szczęście) -> Jigglypuff (Moon Stone) -> Wigglytuff
100/100
Learnset
Sing, Charm, Defense Curl
Historia i charakter
Pokemon urodzony dość niedawno, który dopiero oswaja się ze światem. Jest bardzo miły dla wszystkich i chciałby znaleźć trenera, który pokaże mu na czym polega życie. Mimo młodego wieku jest strasznie odważny i jest gotów stanąć do walki nawet z największym przeciwnikiem. Jest typową przylepą i bardzo lubi się przytulać i droczyć z trenerem. Pokemon straszliwie boi się pokemonów typu Bug.
Umiejętność
Competitive - Specjalny Atak użytkownika zostaje zwiększony 2 razy, gdy statystyki zostają obniżone.
Trzyma#058 Growlithe "Issei"


Level 31
Growlithe (Fire Stone) -> Arcanine
Learnset
Bite, Roar, Ember, Leer, Odor Sleuth, Helping Hand, Flame Wheel, Reversal, Fire Fang, Take Down, Flame Burst, Agility
TM/HM/MT/EM
Strenght, Rock Smash
Historia i charakter
Typowy pies na baby! Merda i chce być głaskany, pieszczony przez każda posiadaczkę piersi co często jest dość problematyczne. Zwłaszcza że jego przodkowie są niczym K9, czyli psy policyjne! Jednak to taka mała czarna owca, więcej miłości od kobiet niż walki. Co prawda potrafi postawić na swoim ale zazwyczaj będzie wolał polizać kobitki, albo wbić się w ich dekolt i tam położyć swój pyszczek. Negatywnie też reaguje na Fire Stone, warczy i szczeka na jego widok.
Umiejętność
Intimidate - Kiedy Pokemon wchodzi do walki, siła ataków przeciwnika spada o jeden poziom. Dodatkowo, jeśli Pokemon jest na pierwszym miejscu w drużynie, szansa na napotkanie słabszych Pokemonów maleje o 50%.
Trzyma#077 Shiny Ponyta "Rarity"


Level 20,5
Ponyta (40 lvl) -> Rapidash
Learnset
Growl, Tackle, Tail Whip, Ember, Flame Wheel, Stomp
TM/HM/MT/EM
Strength | Low Kick
Historia i charakter
Rarity ponad wszystko ceni sobie piękno oraz porządek, nie tylko u siebie, ale także w odniesieniu do pozostałych, z racji czego z największą przyjemnością bierze udział w Pokazach. Analogicznie do tego stara się unikać jakichkolwiek walk, podczas których mógłby ucierpieć jej z trudem utrzymywany wizerunek schludnej klaczy, gdyż podczas nich łatwo sobie zepsuć misternie ułożoną grzywę czy też dopiero co wyrównane kopytka. Zawsze służy przyjaciołom dobrą radą w sprawie ubioru, czy to do sklepu czy na wielką galę, a także sama projektuje niektóre stroje dla swojej trenerki, których też wykonanie musi zlecać jakiejś ludzkiej krawcowej. Ze względu na swoją urodę stanowi obiekt westchnień większości męskiej części drużyny, chociaż sama nie jest żadnym z nich naprawdę zainteresowana.
Umiejętność
Flame Body - Przy fizycznym kontakcie istnieje 30% szans na podpalenie przeciwnika. Dodatkowo, kiedy Pokemon z tą zdolnością jest w drużynie, ilość kroków niezbędnych do wyklucia się jajek zostaje zmniejszona o połowę.
Trzyma#077 Pegaz Ponyta "Daybreaker"


Level 2
Pegaz Ponyta (40 lvl) -> Pegaz Rapidash
Learnset
Aeroblast, Sky Drop, Sky Attack, Growl, Tackle
TM/HM/MT/EM
Strength
Historia i charakter
Daybreaker jest córką Rarity oraz Hightwara, która chociaż należy do tego samego gatunku co jej matka, odziedziczyła skrzydła po ojcu, dzięki czemu może za ich pomocą latać na niewielkie odległości. O tej klaczy można powiedzieć różne rzeczy, ale wszyscy, którzy choć raz mieli z nią styczność, są zgodni co do jednej rzeczy - jest ona istnym potworem i nie chodzi tu o jej niezwykły wygląd. Żądna potęgi istota, która nie zatrzyma się przed niczym, aby osiągnąć swój cel, będąc silniejsza od typowych przedstawicieli gatunku ognistych koni uważa ich, a także wszystkich innych, za nic niewarte śmieci, które powinny ukorzyć się przed jej mocą. Jest strasznie arogancka i otwarcie mówi o tym, że nie potrzebuje swoich rodziców ani nikogo innego. Jej cechą charakterystyczną poza parą skrzydeł jej o wiele większa niż normalnie płonąca grzywa oraz ogon, które potrafią na zawołanie stać się tak gorące, że otoczenie nawet pomimo bezpośredniego dotyku ich zaczyna płonąć.
Umiejętność
Flame Body - Przy fizycznym kontakcie istnieje 30% szans na podpalenie przeciwnika. Dodatkowo, kiedy Pokemon z tą zdolnością jest w drużynie, ilość kroków niezbędnych do wyklucia się jajek zostaje zmniejszona o połowę.
Trzyma#092 Shiny Gastly "Ghoul"


Level 1,5
Gastly (25 lvl) -> Haunter (Pal Pad) -> Gengar <-> Mega Gengar
Learnset
Hypnosis, Lick
TM/HM/MT/EM
Will-O-Wisp
Historia i charakter
Ghoul to typowy przedstawiciel swojego gatunku, który wprost uwielbia straszyć innych, gdyż uważa to za naprawdę dobrą zabawę i mówienie mu, ze nie każdy tak to odbiera w ogóle do niego nie trafia, tylko jeszcze bardziej go nakręca. Do jego najczęściej stosowanych sztuczek należy nagłe wyskakiwanie przed niczego niespodziewającą się ofiarą z głośnych wrzaskiem i groteskową miną na twarzy. Poza tym lubi jeszcze oglądać horrory oraz podejmować próby przywołania jakiś duchów, nie Poke-duchy, tylko najprawdziwsze dusze zmarłych. Jego stosunek do walk można uznać za pozytywny i podczas nich jest dość posłuszny trenerce, choć jeśli ma tylko taką okazję, to i w ich trakcie próbuje przestraszyć przeciwnika na śmierć.
Umiejętność
Levitate - Ataki typu ziemnego, zdolność Arena Trap oraz ataki Spikes, Toxic Spikes, Sticky Web, Rototiller, Electric Terrain, Grassy Terrain i Misty Terrain nie oddziałują na Pokemona posiadającego tę umiejętność.
Trzyma#114 Demogorgon Tangela "Demogorgon"


Level 1
Tangela (lvl + Ancient Power) -> Tangrowth
Learnset
Curse, Shadow Ball, Ingrain, Constrict
TM/HM/MT/EM
Seed Bomb | Nature Power
Historia i charakter
Narcyz straszny i nieuleczalny. Gdyby tylko mógł, godzinami patrzyłby się w lustro i podziwiał swoją urodę. Widzi się, jako byt wyższy od innych i tak własnie ich traktuje, jak marny plebs. Raczej nie lubi przebywać w pobliżu reszty Pokemonów, a jeśli już, to podporządkowuje sobie te słabsze okazy i pomiata nimi, rozkazując jak prawdziwy władca i pan. Właściwie, to ma dość spore zdolności przywódcze, więc nic dziwnego, że reszta za nim podąża, nawet pomimo jego nastawienia. Nie przepada za słuchaniem rozkazów od swojego trenera, jednakże zacznie, gdy sytuacja będzie krytyczna.
Umiejętność
Cursed Body - Kiedy zostaje trafiony atakiem, który wymaga kontaktu fizycznego, blokuje go w 30% przypadków.
Trzyma#130 Shiny Gyarados "Ryūjin"


Level 31,5
Magikarp (20 lvl) -> Gyarados <-> Mega Gyarados
Learnset
Bite, Trash, Splash, Tackle, Leer, Twister, Ice Fang, Aqua Tail, Flail
TM/HM/MT/EM
Rain Dance | Surf, Strength, Waterfall, Rock Smash, Dive
Historia i charakter
Ten Pokemon trafił do Cleome jako nagroda za udział w przygodzie "Pokonać czarną śmierć", w której to dziewczyna wraz z innymi trenerami i koordynatorami musiała odnaleźć lekarstwo na dżumę i dostarczyć ją do miasta pełnego zarażonych mieszkańców. Ryūjin wydaje się pochodzić z tych czasów średniowiecza, gdyż po złapaniu przez swoją panią natychmiast ślubował jej wierność do grobowej deski i służbę bez wytchnienia, jakby był rycerzem, chociaż zdecydowanie bardziej przypomina on samuraja. W życiu codziennym stosuje się do niepisanego zbioru zasad, jakim jest Bushidō, i choćby miał mieć z tego powodu kłopoty, nigdy tego nie zmieni. Jego odwaga, prawość, dobroć czy szacunek dla tradycji sprawiają, że jest naprawdę cennym kompanem, jednak jego prawdomówność czy honorowość czasem mogą być utrapieniem dla innych.
Umiejętność
Intimidate - Kiedy Pokemon wchodzi do walki, siła ataków przeciwnika spada o jeden poziom. Dodatkowo, jeśli Pokemon jest na pierwszym miejscu w drużynie, szansa na napotkanie słabszych Pokemonów maleje o 50%.
Trzyma#133 Eevee "Himedere"


Level 2
Eevee (Ice Rock) -> Glaceon
Learnset
Covet, Helping Hand, Growl, Tackle, Tail Whip
Historia i charakter
Jest to taka typowa pannica oraz feministka. Nie cierpi facetów. Nie znosi kiedy ktoś się z nią nie zgadza albo kiedy próbuje się jej udowodnić, ze się myli. Kiedy tylko się ubrudzi od razu próbuje znów zrobić z siebie bóstwo. Przez to wiele pokemonów zaczyna ją podrywać. Od razu wtedy zaczyna mieszać owego osobnika z błotem. Nie cierpi walk oraz uwielbia być w centrum wydarzeń.
Umiejętność
Run Away - Pokemon ma zagwarantowaną możliwość ucieczki w walce z dzikim Pokemonem. Umiejętność nie działa, kiedy zostanie użyty Mean Look lub Block. Dodatkowo nieskuteczna przeciwko Pokemonom z umiejętnością Arena Trap, Magnet Pull i Shadow Tag.
Trzyma#133 Eevee "Dandere"


Level 10,5
Eevee (Moss Rock) -> Leafeon
Learnset
Covet, Helping Hand, Growl, Tackle, Tail Whip, Sand Attack, Baby-Doll Eyes
Special Moves
Celebrate
Historia i charakter
Pochodzi ze Strefy Safari. Należał do bandy, która napadała na ludzi, podróżujących przez las. Po tym, jak Cleome zaproponowała mu nowy dom, postanowił przyłączyć się do drużyny. Opisać go można w sumie jednym słowem - tchórz. Boi się wielu, na prawdę bardzo wielu rzeczy. Nawiązywanie nowych znajomości przychodzi mu przez to z niezwykłą trudnością. W sytuacjach wybitnie dla niego stresowych raptownie nieruchomieje i zaczyna przeraźliwie wyć. Niesamowicie wrażliwy na uczucia innych, szczególnie jeśli owy "ktoś" jest smutny. Eevee ma duszę "pocieszyciela" i będzie wychodził ze skóry, byle tylko uszczęśliwić kogoś, kto uszczęśliwienia potrzebuje.
Umiejętność
Adaptability - Ataki, które mają ten sam typ, co Pokemon, są o 2 razy silniejsze niż gdy używa je inny typ (bez tej umiejętności - 1,5 raza).
Trzyma#135 Jolteon "Inabikari"


Level 20
Eevee (Thunder Stone) -> Jolteon
Learnset
Thunder Shock, Covet, Helping Hand, Growl, Tackle, Tail Whip, Sand Attack, Baby-doll Eyes, Quick Attack, Bite, Swift, Double Kick, Refresh, Thunder Fang
TM/HM/MT/EM
Shadow Ball
Historia i charakter
Lisek bardzo nieśmiały i skryty. Szczególnie na początku znajomości. Po jakimś czasie staje się nieco śmielszy. Uwielbia być głaskany. Sprawia mu to ogromną radość i nie odpuści żadnej okazji do bycia posmyranym po futerku. Nie jest jakimś wybitnym miłośnikiem walk czy pokazów, ale poproszony weźmie w nich udział. Uwielbia lody truskawkowe. Pochodzi z strefy safari. Po trafieniu do Cleome zmienił swoje dawne imię.
Umiejętność
Adaptability - Ataki, które mają ten sam typ, co Pokemon, są o 2 razy silniejsze niż gdy używa je inny typ (bez tej umiejętności - 1,5 raza).
Trzyma#142 Aerodactyl "Jiraya"


Level 4
Aerodactyl <-> Mega Aerodactyl
Learnset
Iron Head, Ice Fang, Fire Fang, Thunder Fang, Wing Attack, Supersonic, Bite, Scary Face
TM/HM/MT/EM
Fly, Strength, Rock Smash
Historia i charakter
Prehistoryczny Pokemon, którego gatunek niegdyś panował pod sklepieniem niebios i był postrachem wśród innych stworzeń. Tak samo jak jego pobratymcy nie odczuwa oporów przed wyjątkowo brutalnym ranieniem innych podczas walk. Jeśli może, to pcha się do każdej bijatyki, jaka mu się nawinie. Drugą jego największą pasją jest ... podglądanie osobników płci pięknej każdego gatunku, co wychodzi mu raz umiejętnie, a raz nie. Poza tym jest w sumie porządnym facetem, który lubi spędzać wolny czas na grupowych walkach w towarzystwie kumpli z drużyny.
Umiejętność
Pressure - Stworek, który atakuje Pokemona z tą zdolnością, używa o jeden ruch mniej, niż ma narzucone (np. normalnie mógłby użyć 4 ruchów, ale rywal ma Pressure, więc wykonuje 3). Dodatkowo, jeśli Pokemon jest na pierwszym miejscu w drużynie, szansa na napotkanie silniejszych Pokemonów wzrasta o 50%.
Trzyma#148 Dragonair "Mirge"


Level 31
Dratini (30 lvl) -> Dragonair (55 lvl) -> Dragonite
Learnset
Wrap, Leer, Thunder Wave, Twister, Dragon Rage, Slam, Agility, Dragon Tail, Dragon RushTM
TM/HM/MT/EM
Blizzard, Double Team, Flamethrower, Ice Beam, Incinerate, Sunny Day, Thunderbolt, Toxic | Surf, Waterfall
Historia i charakter
Wykluł się w jednym z centrów pokemon w regionie Kanto. Od małego jest posłusznym i ułożonym pokemonem. Zawsze pomyśli zanim coś zrobi i często poucza inne pokemony, co wywołuje niekontrolowane bójki, gdyż nikt nie lubi jak się wytyka mu błędy. Lubi się wspinać na różne przedmioty - płoty, drzewa, wzgórza, a nawet ściany. Jest smakoszem owoców. Nie znosi wody, a nawet wodnych pokemonów. Traktuje je z dystansem i unika.
Umiejętność
Marvel Scale - Kiedy status Pokemona w jakikolwiek sposób odbiega od normy, jego obrona wzrasta.
Trzyma_________________

Jeziorko | Rezerwat | Ogródek
  
 
   Podziel się na:     
SayuriSagi 
Killing School LifeStarter: Duskull
Profesja: trener florysta
Wiek: 19
Dołączyła: 24 Kwi 2016
Posty: 1505
Wysłany: 2016-08-16, 07:21   

?Johto#152 Chikorita "Ivy"


Level 1,5
Chikorita (16 lvl) -> Bayleef (32 lvl) -> Meganium
Learnset
Tackle, Growl
TM/HM/MT/EM
Cut | Seed Bomb
Historia i charakter
Ivy trafiła w ręce Cleome jeszcze jako jajko, które dziewczyna otrzymała od innej trenerki, którą była Imala. Straszny z niej przytulas, który przykleja się właściwie do każdej osoby, która znajdzie się w zasięgu jej wzroku, nieważne, czy ta tego chce czy nie, co czasem powoduje kłopoty nie tylko dla niej, ale także dla reszty drużyny. To naprawdę wesolutki stworek, który czerpie szczęście z życia całymi garściami i nawet jeśli coś pójdzie nie tak, to dalej się uśmiecha, wierząc, że wszystko będzie dobrze i nie ma powodu do zmartwień, jednak nigdy nie oddaje się bezmyślnej zabawie. Można powiedzieć, że jej mottem życiowym jest Carpe Diem.
Umiejętność
Leaf Guard - Zapobiega zmianie statusu Pokemona przez przeciwnika, kiedy słońce mocno świeci.
Trzyma#167 Spinarak "Rachnera"


Level 3,5
Spinarak (22 lvl) -> Ariados
Learnset
Poison Sting, String Shot, Constrict
Historia i charakter
Cleome nie jest pierwszą trenerką, jaką miała Rachnera. Wcześniej przez przypadek trafiła do małej rodziny w Azalea Town, która nie traktowała jej zbyt dobrze, a później została przez nich sprzedana pewnemu mężczyźnie, który wykorzystywał młodą Spinarak do produkcji nici pajęczej, na której zarabiał dużo pieniędzy. W końcu jednej nocy, kiedy facet spał, związała go mocno swoją pajęczyną, a następnie uciekła, aby zostać później złapana przez obecną właścicielkę. Z powodu doświadczeń z przeszłości Rachnera znienawidziła ludzi, jednak po spotkaniu Cleome i zobaczeniu jej troski wobec innych Pokemonów częściowo zmieniła zdanie. Szczerze nie znosi, gdy ktoś ją okłamuje i woli poznać gorzką prawdę, niż być mamiona pięknymi kłamstwami. Interesuje się BDSM. Po wypiciu kawy zachowuje się jak osoba upita alkoholem.
Umiejętność
Swarm - Kiedy HP spada poniżej 1/3, ataki robacze zadają do 1,5 raza większe obrażenia.
Trzyma#172 Pichu "Denkou"


Level 8
Pichu (szczęście) -> Pikachu (Alola Thunder Stone) -> Alola Raichu
Learnset
Thunder Shock, Charm, Tail Whip, ThunderboltTM
Historia i charakter
Pichu wychowywał się w laboratorium profesora Elma, razem z innymi pokemonami, dlatego jest bardzo towarzyskim stworzeniem. Przyjazny, radosny, a przede wszystkim pełen energii przy tym ciekawski, co wiąże się z niemałym wyzwaniem sprawowania opieki nad nim. Odważny, jak jego pani. Będzie chronić Nane, nawet za cenę własnego życia. Nana dostała Pichu od profesora Elma, jako swojego pierwszego startera. To nie był przypadek, kiedy dziewczynka przyszła do laboratorium pokemon niemalże wpadł w jej ręce. Złapała go, bo wszedł na szafę i zachwiał się. Gdyby nie Nana mogłoby być z nim źle. Pichu był bardzo wdzięczny. Od razu polubił przyszłą trenerkę pokemon, a profesor Elm z chęcią powierzył jej Pichu, zwłaszcza, że pokemon strasznie rozrabiał. Później trafił do Cleome.
Umiejętność
Static - Przy kontakcie fizycznym istnieje 10% szans na sparaliżowanie przeciwnika. Dodatkowo, jeśli Pokemon jest na pierwszym miejscu w drużynie, szansa na napotkanie elektrycznego Pokemona rośnie o 50%.
Trzyma#176 Togetic "Moon Pie"


Level 26,5
Togepi (szczęście) -> Togetic (Shiny Stone) -> Togekiss
100/100
Learnset
Magical Leaf, Growl, Charm, Metronome, Sweet Kiss, Yawn, Fairy Wind, Encore, Follow Me, Bestow
TM/HM/MT/EM
Fly, Rock Smash | Water Pulse | Extrasensory, Morning Sun
Historia i charakter
Bardzo wrażłiwy stworek, potrafi jednocześnie być smutny i wesoły a szczególnie nie lubi jak komuś dzieje się krzywda. Ma spore tendencje do przesadzania, mała ranka na jego ciele wywołuje u niego udawany ból umierającego pokemona albo jak jakiś pokemon utknie w krzakach to zaczyna panikować jakby nadchodził koniec świata. Jest trochę leniwy i nie ciągnie go do walk...jednak jak trzeba to trzeba, wszystko w obronie przyjaciół.
Umiejętność
Serene Grace - Podwaja szansę występowania dodatkowych efektów ataków ofensywnych używanych przez tego Pokemona.
Trzyma#198 Murkrow "Karasu"


Level 8
Murkrow (Dusk Stone) -> Honchkrow
Learnset
Peck, Astonish, Pursuit
TM/HM/MT/EM
Fly | Confuse Ray
Historia i charakter
Przedstawiciele tego gatunku kojarzą się ze smętnym krakaniem i ciemnym lasem w pełni księżyca. Jednak ten Murkrow jest zupełnym przeciwieństwem. Jest bardzo wesoły – dobry humor mu nigdy nie umyka. Urodzony optymista, zawsze starający się być w centrum uwagi. Wykazuje się szczerością intencji i z pasją wykonuje polecenia swojej trenerki. Uczy się śpiewać, chociaż nie bardzo mu to wychodzi. Po trafieniu do Cleome zmienił swoje dawne imię.
Umiejętność
Super Luck - Współczynnik trafienia krytycznego jest ponoszony o jeden poziom.
Trzyma#200 Black Mage Misdreavus "Abandon"


Level 8,5
Black Mage Misdreavus (Dusk Stone) -> Black Mage Mismagius
Learnset
Growl, Psywave, Spite
TM/HM/MT/EM
Shock Wave | Destiny Bond
Historia i charakter
Tajemniczy i zarazem niezrozumiany pokemon. Wyróżnia się od reszty swoich pobratymców wyglądem jak i siłą. Po wykluciu się z jaja w nazwijmy to "Ośrodku dla małych Poke-duchów" był odtrącany od innych pokemonów tego samego rodzaju co zrodziło w nim nienawiść do każdego Poke-ducha. Po dołączeniu do Sayuri jego niechęć wręcz wzrosła widząc inne Poke-duchy jakie posiada. Jest przez to problematyczny, egoistyczny oraz ma spore problemy z zaakceptowaniem innych duchów, nie mówiąc już o współpracy z nimi.
Umiejętność
Levitate - Ataki typu ziemnego, zdolność Arena Trap oraz ataki Spikes, Toxic Spikes, Sticky Web, Rototiller, Electric Terrain, Grassy Terrain i Misty Terrain nie oddziałują na Pokemona posiadającego tę umiejętność.
Trzyma#208 Steelix "Steel"


Level 20,5
Onix (Metal Coat) -> Steelix <-> Mega Steelix
Learnset
Thunder Fang, Ice Fang, Fire Fang, Mud Sport, Tackle, Harden, Bind, Curse, Rock Throw, Rock Tomb, Rage, Stealth Rock, Rock Polish, Gyro Ball
TM/HM/MT/EM
Flash Cannon, Iron Head | Cut, Strength, Rock Smash | Heavy Slam, Rock Blast, Rock Climb
Historia i charakter
Z aparycji wygląda może na groźnego Pokemona, ale tak naprawdę Steel jest spokojny i sumiennie wypełnia zobowiązania. Choć może wydawać się to dziwne, ten wielkolud uwielbia poświęcać się obowiązkom domowym, takim jak zajmowanie się ogrodem czy wyrzucanie śmieci i chociaż jego wzrost uniemożliwia mu wykonywanie części z nich, stara się być jak najbardziej pomocny. Ma bzika na punkcie czystości i nie znosi, gdy ktoś zniszczy wynik jego ciężkiej roboty. Nie ma nic przeciwko walkom czy pokazom, jednak jeśli musi w związku z tym ponownie nabrudzić, to wtedy przestaje być posłuszny i zaczyna robić wszystko po swojemu.
Umiejętność
Rock Head - Pokemon nie otrzymuje obrażeń przy atakach obosiecznych (typu Double-Edge).
Trzyma#212 Scizor "Blade"


Level 25,5
Scyther (Metal Coat) -> Scizor <-> Mega Scizor
Learnset
Feint, Bullet Punch, Vacuum Wave, Quick Attack, Leer, Focus Energy, Pursuit, False Swipe, Agility, Wing Attack, Fury Cutter
TM/HM/MT/EM
Aerial Ace, Brick Break, Roost, Steel Wing, X-Scissor | Cut, Strength, Rock Smash | Baton Pass, Bug Nuzz, Silver Wind
Historia i charakter
Zimny i wyrachowany, dążący do zdobycia siły Pokemon, który od urodzenia był obiektem badań w ośrodku naukowym, którym tak naprawdę kierowała grupa przestępcza, pragnąca stworzyć nowy narkotyk, mający zapewnić olbrzymie źródło dochodów. Nim jednak im się to udało, elitarny odział międzyregionalnej policji pokrzyżował ich plany i uwolnił wszystkie przetrzymywane stworzenia. Blade po trafieniu do specjalnego ośrodka zajmującego się skrzywdzonymi Pokemonami czym prędzej z niego uciekł, nie mając zamiaru stać się ponownie zabawką w rękach ludzi, po czym został złapany przez Cleome. Aby zdobyć jego zaufanie i udowodnić mu brak racji co do ludzkości, trenerka będzie musiała poświęcić wiele czasu, co nie będzie łatwym zadaniem. Ma zamiar przejść Mega Ewolucję i nie dopuści, aby ktoś mu w tym przeszkodził.
Umiejętność
Technician - Moc ataków Pokemona o sile bazowej równej lub mniejszej niż 60 jest zwiększana o 1,5 raza.
Trzyma#214 Heracross "Beetle"


Level 21
Heracross <-> Mega Heracross
Learnset
Arm Thrust, Bullet Seed, Night Slash, Tackle, Leer, Horn Attack, Endure, Fury Attack, Aerial Ace, Feint, Chip Away, Counter
TM/HM/MT/EM
Cut, Strenght, Rock Smash
Historia i charakter
Pochodzi ze Strefy Safari. Heracross to pokemon odważny, waleczny i... skłonny do rozmyślań. Dosłownie. Co jak co, ale momentami popada w prawdziwy Stan Myśliciela. Trudno orzec co mu się najczęściej tłucze we łbie, zważywszy, że takie stany dopadają go nie tylko w wypadku podejmowania ważniejszych decyzji. Poza tym drobnym udziwnieniem, nie różni się aż tak od innych Heracrossów. Chętnie wykonuje polecenia, stara się nie sprawiać problemów i niemalże da zaprzedać duszę za odrobinkę słodkiego syropu. A jeśli jest to dodatkowo jego ulubiony syrop klonowy, to już szczególnie.
Umiejętność
Swarm - Kiedy HP spada poniżej 1/3, ataki robacze zadają do 1,5 raza większe obrażenia.
Trzyma#229 Shiny Houndoom "Icarus"


Level 22
Houndour (24 lvl) -> Houndoom <-> Mega Houndoom
Learnset
Inferno, Nasty Plot, Thunder Fang, Leer, Ember, Howl, Smog, Roar, Bite, Odor Sleuth
TM/HM/MT/EM
Dark Pulse, Flamethrower, Sludge Bomb, Sunny Day | Rock Smash, Strength
Historia i charakter
Pochodzi ze Świątecznej Strefy Safari. Psiak z natury nieco nieufny i podejrzliwy. Zdecydowany przeciwnik wszystkich niespodzianek, nawet tych pozytywnych. Nie lubi, zawsze zareaguje agresją. Woli wiedzieć na czym stoi, nie lubi niczego się domyślać. Wierny i generalnie posłuszny. Nie przepada za przebywaniem w Pokeballu i chętnie z niego ucieka.
Umiejętność
Flash Fire - Uodparnia od ataków typu ognistego, a w skutek ich trafienia zwiększa siłę ognia.
Trzyma#235 Smeargle "Picasso"


Level 7,5
Smeargle
Learnset
Sketch
Historia i charakter
Smeargle to urodzony artysta, który każdą wolną chwilę poświęca malarstwu, uwieczniając na płótnie i nie tylko na nim dosłownie wszystko, co zdoła zobaczy, jednak zdecydowanie przeważają pośród nich odwiedzone miejsca czy też spotkane osoby. Przez całe dotychczasowe życie stworzył około ponad dwóch setek malunków, których większość mieści się na małych kartkach papieru z racji tego, że sztalugę oraz materiały do malowania dość ciężko zabrać ze sobą w drogę, jeśli nie dysponuje się dużym środkiem lokomocji. Lubi swoją drużynę i jest wobec niej zazwyczaj przyjazny, jeśli jednak ktoś popsuje albo co gorsza zniszczy jakieś jego dzieło, Picasso potrafi być obrażony na tego kogoś przez naprawdę długi okres czasu i w ogóle się nie odzywać. Ten artysta lubi jeść gorzkie jagody oraz banany.
Umiejętność
Moody - Na początku walki jedna ze statystyk Pokemona zostaje podwyższona o dwa poziomy, a inna obniżona o jeden poziom.
Trzyma#239 Elekid "Raiden"


Level 2
Elekid (30 lvl) -> Electrabuzz (Electrizer) -> Electrivire
Learnset
Quick Attack, Leer
TM/HM/MT/EM
Toxic, Wild Charge | Rock Smash
Historia i charakter
Od dzieciństwa Raiden dorastał w stadzie dzikich Pokemonów, gdzie funkcję przywódcy stada pełnił jego ojciec, z którego był niezwykle dumny. Widział w nim wspaniałego wojownika i z całych sił pragnął kiedyś stać się taki sam jak on, jednak pewnego dnia inny samiec Electrivira podstępem pozbawił lidera życia i przejął władzę nad watahą. Po tym wydarzeniu młody Elekid opuścił pozostałych i poprzysięgając zemstę wyruszył w samotną podróż, podczas której miał zamiar urosnąć w siłę. To właśnie podczas niej został złapany przez Cleome, co niezbyt mu odpowiadało, ale z czasem dostrzec w tym szansę wyewoluowania na swoje ostatnie stadium rozwoju oraz stanie się potężnym Pokemonem, który może pomścić ojca.
Umiejętność
Static - Przy kontakcie fizycznym istnieje 30% szans na sparaliżowanie przeciwnika. Dodatkowo, jeśli Pokemon jest na pierwszym miejscu w drużynie, szansa na napotkanie elektrycznego Pokemona rośnie o 150%.
Trzyma_________________

Jeziorko | Rezerwat | Ogródek
  
 
   Podziel się na:     
SayuriSagi 
Killing School LifeStarter: Duskull
Profesja: trener florysta
Wiek: 19
Dołączyła: 24 Kwi 2016
Posty: 1505
Wysłany: 2016-08-16, 07:22   

?Hoenn#253 Grovyle "Sekiryuu"


Level 14,5
Treecko (16 lvl) -> Grovyle (36 lvl) -> Sceptile <-> Mega Sceptile
Learnset
Fury Cutter, Pound, Leer, Absorb, Quick Attack, Mega Drain
TM/HM/MT/EM
Cut, Strength, Rock Smash | Thunder Punch
Historia i charakter
Sekiryuu wywodzi się ze starego rodu Pokemonów zamieszkujących Teaakwood Forest, który rośnie na wyspie Renbow będącej częścią odległego regionu Oblivia. Całe swoje dzieciństwo spędziła w otoczeniu trawiastych stworków, od których nauczyła się szacunku dla matki przyrody, jednak szczęśliwe dni pośród rodziny w końcu musiały się zakończyć i pewnego dnia samiczka została złapana w sidła pewnej grupy kłusowników, którzy zabrali ją wraz z innymi ofiarami do zupełnie nowego regionu, gdzie mieli zamiar sprzedać ich wszystkich na czarnym rynku. Po dotarciu do celu podróży, jakim okazało się Johto, porywacze zostali zatrzymani przez międzynarodowy oddział policji, który od dłuższego czasu ich śledził, co też Sekiryuu wykorzystała jako szansę na ucieczkę. Przez pewien czas błąkała się po całkowicie obcym dla siebie miejscu, aż natrafiła ona na Cleome, która ją pochwyciła. Samica jest dość spokojnym Pokemonem, który jednak troszczy się o przyrodę w takim stopniu, że na widok pojedynczego papierka na trawie zmienia się w małą maszynkę do zabijania. Ze względu na swoją więź z naturą ma nie tylko niezwykły talent do ogrodnictwa, ale także potrafi wymieszać konkretne rośliny ze sobą w taki sposób, że potrafi utworzyć z nich lekarstwa na niektóre choroby. W trakcie walk zazwyczaj daje z siebie wszystko, jednak w dalszym ciągu na pierwszym miejscu znajduje się ochrona środowiska. Niektórzy z jej drużyny uważają, że któregoś dnia skończy w więzieniu za ekoterroryzm.
Umiejętność
Unburden - Kiedy Pokemon traci trzymany przedmiot w czasie walki, jego szybkość podwaja się.
Trzyma#285 Shroomish "Houshi"


Level 13
Shroomish (23 lvl) -> Breloom
Learnset
Absorb, Tackle, Stun Spore, Leech Seed, Mega Drain
TM/HM/MT/EM
Drain Punch
Historia i charakter
Pochodzi ze Strefy Safari. Mały wojownik. Przynajmniej chce za takiego uchodzić, bo jeśli przychodzi co do czego, okazuje się dość łajzowaty. Aczkolwiek stara się robić to co robi jak najdokładniej, aby jego trener był z niego dumny. Wierny, nigdy nie porzuci w potrzebie. Boi się... śniegu. Autentycznie. wystarczy odrobina tego zimnego, białego puchu, aby doprowadzić go na skraj załamania nerwowego.
Umiejętność
Effect Spore - Przy kontakcie fizycznym obu Pokemonów istnieje 10% szans na sparaliżowanie, uśpienie lub zatrucie przeciwnika.
Trzyma#286 Breloom "Kin"


Level 23
Shroomish (23 lvl) -> Breloom
Learnset
Mach Punch, Absorb, Tackle, Stun Spore, Leech Seed, Mega Drain, Headbutt, Poison Powder, Feint, Worry Seed, Counter
TM/HM/MT/EM
Venoshock | Drain Punch
Historia i charakter
Należał do bandy, która napadała na ludzi, podróżujących przez las. Po tym, jak Cleome zaproponowała mu nowy dom, postanowił przyłączyć się do drużyny. Jest to niezwykle pewny siebie Pokemon, który wierzy w swoje umiejętności i nigdy nie chce przyjmować pomocy od innych. Rzeczywistość jest niestety inna i okazuje się, że jego ciapowatość nie zna granic. Bardzo często potyka się o własne nóżki w pośpiechu, albo nie trafia atakami. Wciąż, nigdy się nie poddaje i będzie próbował, aż mu nie wyjdzie. Nie pokaże też, że coś mu jest, bo chce udawać twardego, dlatego bardzo trudno czasem określić jego stan. Lubi walczyć, niestety często przekręca polecenia trenera.
Umiejętność
Effect Spore - Przy kontakcie fizycznym obu Pokemonów istnieje 10% szans na sparaliżowanie, uśpienie lub zatrucie przeciwnika.
Trzyma#300 Skitty "Cute"


Level 40
Skitty (Moon Stone) -> Delcatty
Learnset
Fake Out, Growl, Tail Whip, Tackle, Foresight, Attract, Sing, Disarming Voice, Double Slap, Copycat, Feint Attack, Charm, Wake-Up Slap, Assist, Covet, Heal Bell, Double-Edge
TM/HM/MT/EM
Water Pulse, Zen Headbutt
Historia i charakter
Pochodzi ze Strefy Safari. Nieufna wobec obcych. Podchodzi ze sporą rezerwą do wszystkiego co nowe. Lubi podróżować, kręci ją przeżywanie mniej lub bardziej zakręconych przygód. Dość ambitna, bardzo wiele od siebie wymaga. Nawet jeśli robi coś dobrze, uważa się za totalną łajzę i beztalencie i dąży do bycia jeszcze lepszą. Nie znosi, kiedy traktuje się ją jak małą, bezbronną kuleczkę i mówi jak do dziecka. Bardzo ją to drażni. Uwielbia słodycze.
Umiejętność
Cute Charm - Przy fizycznym kontakcie istnieje 30% szans na zauroczenie przeciwnika przeciwnej płci. Dodatkowo, jeśli Pokemon jest na pierwszym miejscu w drużynie, prawdopodobieństwo spotkania Pokemona przeciwnej płci wynosi 66,6%.
Trzyma#302 Sableye "Gem"


Level 11,5
Sableye <-> Mega Sableye
Learnset
Leer, Scrath, Foresight, Night Shade, Astonish, Fury Swipes
TM/HM/MT/EM
Aerial Ace, Psychic | Cut, Rock Smash
Historia i charakter
Pochodzi ze Strefy Safari. Pokemon ciekawski, ale jednocześnie ostrożny względem innych. Lubi dobrze kogoś poznać, zanim zdecyduje co z tą znajomością zrobić. Żywiołowy i nawet na swój sposób rozbrykany. Wszędzie go pełno... bo i wszędzie wlezie. Znakomicie się wspina, jest mały to i w prawie każdą dziurę się wciśnie... Generalnie na swój sposób wszędobylski, ale nie jest pod tym względem jakiś męczący. Uwielbia krakersy i jak tylko ma możliwość, chętnie jakieś podjada. Po trafieniu do Cleome zmienił swoje dawne imię.
Umiejętność
Keen Eye- celność pokemona nie może zostać obniżona.
Trzyma#307 Meditite "Sleepy Ash"


Level 1,5
Meditite (37 lvl) -> Medicham <-> Mega Medicham
Learnset
Bide
TM/HM/MT/EM
Ice Punch
Historia i charakter
Na tapczanie siedzi leń, nic nie robi cały dzień.... te słowa pięknie opisują postawionego przed tobą Pokemona. Ta jego cała "medytacja" to tylko pretekst aby nic nie robić i lenić się od rana do wieczora. Po prostu leży i ... gdy zgłodnieje to ładnymi oczkami prosi o jedzenie, a potem idzie medytować dalej. Co za produktywny tryb życia. Niekoniecznie słucha się innych, a to czego szczerze nienawidzi to pojedynki. Chyba tylko cud go zmusi, aby podniósł rękę na inną istotę, ponieważ to tyle wysiłku...
Umiejętność
Pure Power - Pokemon z tą umiejętnością ma podwojoną statystykę ataku.
Trzyma#318 Carvanha "Sashikizu"


Level 17
Carvanha (30lvl) -> Sharpedo <-> Mega Sharpedo
Learnset
Leer, Bite, Rage, Focus Energy, Scary Face, Aqua Jet, Assurance
TM/HM/MT/EM
Surf, Waterfall, Dive | Super Fang | Ancient Power, Brine
Historia i charakter
Żył sobie w dziczy, w toni pewnego jeziorka, dopóki pewnego dnia nie został zeń wyłowiony przez swego obecnego opiekuna. Tego pokemona można opisać jednym słowem - kąsiciel. Gryzie, żeby nie powiedzieć żre, zawsze i wszędzie, kogo tylko bądź i w miejsca jakie tylko bądź. Jest szczęśliwy? Gryzie. Smutny? Gryzie. Ktoś go wnerwił? Też gryzie, tylko mocniej i zapalczywiej. Poza tym konkretnym, upierdliwym nawykiem jest dość sympatyczną i posłuszną rybką. Marzy mu się przejście Mega Ewolucji.
Umiejętność
Speed Boost - Szybkość Pokemona jest zwiększana o jeden poziom co każdą turę.
Trzyma#331 Pumpkin Cacnea "Cactus"


Level 10
Cacnea (32lvl) -> Cacturne
Learnset
Poison Sting, Leer, Absorb, Growth, Leech Seed
TM/HM/MT/EM
Cut | Thunder Punch | Low Kick
Historia i charakter
Pochodzi ze specjalnego konkursu. Bezpłodny, ale... w ogóle się tym nie przejmuje. To jest twardziel! Nie dla niego babranie się w pieluchach, on ma o wiele większe ambicje. Ten konkretny kaktusik marzy bowiem by zawojować świat. I to tak z przytupem, by każde dziecko o nim słyszało, a każdy pokemon dwa razy pomyślał nim wyzwie go na pojedynek. Nic dziwnego, że chętnie spędzałby czas na treningach. Trzeba go tylko mieć na oku- lubi zdrowo przesadzić.
Umiejętność
Sand Veil - Unikliwość Pokemona wzrasta o jeden poziom podczas burzy piaskowej. Dodatkowo, kiedy Pokemon jest na pierwszym miejscu w drużynie, szansa na napotkanie dzikiego Pokemona w miejscach gdzie ona szaleje spada o 50%.
Trzyma#333 Swablu "Ciri"


Level 5
Swablu (35 lvl) -> Altaria <-> Mega Altaria
Learnset
Peck, Growl, Astonish, Sing
TM/HM/MT/EM
Aerial Ace, Roost | Fly
Historia i charakter
Istna dama salonowa! Jej drugim imieniem jest wybieg! Ów pokemon uwielbia być w centrum uwagi i co za tym idzie brać udział w pokazach, jakiś wybiegach mody etc. Niestety idąc tą drogą jest całkowicie nieporęczna w trakcie walk. Gubi się przy najprostszych atakach gdzie na wybiegu potrafi wykonać bez problemu.
Umiejętność
Natural Cure - Kiedy Pokemon zostaje wycofany do Pokeballa, wylecza się ze wszystkich zmian statusu.
Trzyma#333 Burzowy Swablu "Arashi"


Level 2
Burzowy Swablu (35 lvl) -> Burzowy Altaria <-> Mega Burzowy Altaria
Learnset
Peck, Growl
TM/HM/MT/EM
Fly
Historia i charakter
Arashi to, jak wskazuje jego imię, istna chodząca burza z piorunami, która nie szczędzi nikogo, nieważne, czy powiedział coś nie tak albo po prostu był w nieodpowiednim miejscu o nieodpowiedniej porze. Szczerze nienawidzi faktu, że urodził się jako puchaty Swablu i pisane mu jest stanie się Altarią, a nie potężnym Charizardem albo innym mocarzem. Próbuje sobie to jakoś zrekompensować poprzez częste treningi, za pomocą których chce jak najmniej przypominać kulkę waty cukrowej z dzióbkiem z przodu. Do walk natychmiast zgłasza się na ochotnika, ale jeśli ktoś spróbuje zabrać go na Pokazy, choćby jako widza, to zaraz spróbuje zadziobać tę osobę na śmierć.
Umiejętność
Drizzle - Kiedy Pokemon wchodzi do walki, zaczyna padać deszcz. Efekt ten zanika dopiero po pięciu turach.
Trzyma#350 Milotic "Eel"


Level 2
Feebas (Prism Scale) -> Milotic
Learnset
Water Pulse, Wrap, Water Gun, Water Sport, Refresh, Splash
TM/HM/MT/EM
Dive, Surf, Waterfall | Icy Wind
Historia i charakter
Wiecznie zagubiona ryba, która ma straszną orientację w terenie, a fakt, że żyje w wodzie, sprawia, że jeszcze prościej jest jej się zgubić. Jeśli raz stracisz ją z oczu, to prawdopodobnie nigdy nie zobaczysz jej więcej. Lubi przebywać w PokeBall'u, ponieważ tam czuje się bezpieczna i bez możliwości zgubienia się. Z charakteru jest nieśmiałym stworkiem, raczej stroni od kontaktów z innymi. Nie przepada za walkami, ale jak trenerka ładnie poprosi, to się zgodzi.
Umiejętność
Cute Charm - Przy fizycznym kontakcie istnieje 30% szans na zauroczenie przeciwnika przeciwnej płci. Dodatkowo, jeśli Pokemon jest na pierwszym miejscu w drużynie, prawdopodobieństwo spotkania Pokemona przeciwnej płci wynosi 66,6%.
Trzyma#353 Shuppet "Jekyll/Hyde"


Level 7,5
Shuppet (37 lvl) -> Banette <-> Mega Banette
Learnset
Knock Off, Screech, Night Shade
TM/HM/MT/EM
Toxic
Historia i charakter
(Cleome otrzymała tego Pokemona w postaci prezentu urodzinowego.)
Ten mały stworek został oddzielony od swojego trenera przez jakże niefortunną i rychłą śmierć. To wydarzenie bardzo źle wpłynęło na jego psychikę, ponieważ, będąc samotnym, stworzył sobie drugą osobowość. Cleome postanowiła się maluchem zaopiekować. Stworek ten, jak to już było wyżej wspomniane, cierpi na chorobę psychiczną, jaką jest osobowość wieloraka, zwana też potocznie rozdwojeniem jaźni, przez co w jego ciele żyją dwie istoty - Jekyll i Hyde. Pierwszy z nich to bardzo miły Pokemon, który stara się pomagać pozostałym przy każdej nadarzającej się okazji, nawet jeśli musiałby przez to sam ucierpieć. Jego kompletnym przeciwieństwem jest drugi mieszkaniec ciała - Hyde, będący wcieleniem zła. Ten z kolei to istny sadysta, który czerpie radość z zadawania bólu innym i jest gotów nawet zabić, jeśli oznacza to więcej "zabawy". Momentami ciężko stwierdzić, z którym z nich obecnie się rozmawia, dlatego jego trenerka musi ciągle trzymać się na baczności.
Umiejętność
Cursed Body - Kiedy zostaje trafiony atakiem, który wymaga kontaktu fizycznego, blokuje go w 30% przypadków.
Trzyma#359 Absol "Reaper"


Level 1,5
Absol <-> Mega Absol
Learnset
Perish Song, Future Sight, Scratch, Feint, Leer, Quick Attack
TM/HM/MT/EM
Cut, Strength, Rock Smash
Historia i charakter
Gdziekolwiek nie pójdzie, tam zawsze przydarzy się komuś innemu jakieś nieszczęście. Czy to zwichnięta kostka podczas przebieżki po parku albo zgubione pieniądze, zawsze dzieje się to tam, gdzie jest Reaper. Ten Pokemon to połączenie czarnego kota, zbitego lustra i piątku trzynastego w jedno. Jak można się domyślić, nie posiada z tego powodu zbyt wielu przyjaciół i większość swojego czasu spędza samotnie w jakimś cichym miejscu, gdzie nikomu nie przeszkadza. Gdyby mógł, chciałby wystartować w jakiś zawodach albo pokazach i zająć pierwsze miejsce przy sprawiedliwej rywalizacji, aby udowodnić wszystkim innym, że wygrywa nie za sprawą fartu, a dzięki swoim umiejętnościom. Lubi wąchać kwiaty.
Umiejętność
Pressure - Stworek, który atakuje Pokemona z tą zdolnością, używa o jeden ruch mniej, niż ma narzucone (np. normalnie mógłby użyć 4 ruchów, ale rywal ma Pressure, więc wykonuje 3). Dodatkowo, jeśli Pokemon jest na pierwszym miejscu w drużynie, szansa na napotkanie silniejszych Pokemonów wzrasta o 50%.
Trzyma#361 Snorunt "Evie"


Level 4
Snorunt (Dawn Stone) -> Froslass
Learnset
Powder Snow, Leer
TM/HM/MT/EM
Avalanche
Historia i charakter
Ma bzika na punkcie assasynów. Uwielbia skakać po drzewach i atakować z zaskoczenia. Bardzo stara się brać przykład ze swoich idoli. Najważniejsza jest dla niej szybkość i atak. Nienawidzi jak ktoś rani słabszych oraz niewinnych. Zawsze w staje w ich obronie, nie ważne jak silny jest przeciwnik.
Umiejętność
Ice Body - Kiedy podczas walki pada grad (Hail), HP Pokemona co turę odnawia się o 1/16 wartości maksymalnej.
Trzyma#363 Spheal "Seiuchi"


Level 1
Spheal (32 lvl) -> Sealeo (44 lvl) -> Walrein
Learnset
Defense Curl, Powder Snow, Growl, Water Gun
TM/HM/MT/EM
Aqua Ring, Yawn
Historia i charakter
Spokojny Pokemon, który bardzo lubi zatapiać się w filozoficznych myślach i poświęca swój czas na zgłębianie problemów tego świata.... mniej więcej. Ma jednak też swoją, dziecinną stronę i co jakiś czas wykorzystuje swój kulisty kształt ciała, aby po prostu turlać się na różne strony, a najchętniej to z wysokości. Lubi rozwijać duże prędkości, sam uważa, że wtedy lepiej mu się myśli. Każdy ruch pomaga, dlatego chętnie też bierze udział w walkach, dla dobrego ćwiczenia. Czasem jednak lubi troszkę przekręcić polecenia trenera....
Umiejętność
Ice Body - Kiedy podczas walki pada grad (Hail), HP Pokemona co turę odnawia się o 1/16 wartości maksymalnej.
Trzyma#371 Shiny Bagon "Caligo"


Level 11
Bagon (30 lvl) -> Shelgon (50 lvl) -> Salamence <-> Mega Salamence
Learnset
Rage, Ember, Leer, Bite
TM/HM/MT/EM
Cut, Strength, Rock Smash | Dragon Pulse, Hydro Pump
Historia i charakter
Bardzo skryty w sobie smok, który ufa jedynie dwóm osobom - trenerce oraz jej Duskullowi. Traktuje ich jak swojej starsze rodzeństwo i jest gotów dać się pokroić w ich obronie. Od pozostałej części drużyny trzyma się jak najdalej, a zwłaszcza od duetu Spritzee i Honedge. W stosunku do walk jest on obojętny, ale na myśl o udziale w Pokazach Pokemon dostaje sensacji żołądkowych. Lubi bawić się włosami Cleome.
Umiejętność
Rock Head - Pokemon nie otrzymuje obrażeń przy atakach obosiecznych (typu Double-Edge).
Trzyma_________________

Jeziorko | Rezerwat | Ogródek
  
 
   Podziel się na:     
SayuriSagi 
Killing School LifeStarter: Duskull
Profesja: trener florysta
Wiek: 19
Dołączyła: 24 Kwi 2016
Posty: 1505
Wysłany: 2016-08-16, 07:25   

?Sinnoh#387 Turtwig "Romeo"


Level 11,5
Turtwig (18 lvl) -> Grotle (32 lvl) -> Torterra
Learnset
Tackle, Withdraw, Absorb
TM/HM/MT/EM
Cut, Strength, Rock Smash | Heavy Slam, Seed Bomb
Historia i charakter
Turtwig ten jest nieuleczalnym romantykiem. Próbuje się zalecać do każdej ładnej samiczki jaką zobaczy poprzez recytację wierszy, czy śpiewanie piosenek oczywiście o tematyce miłosnej. Póki co żadna nie odwzajemniła jego uczuć, ale żółw się nie poddaje pewien, że jego włoski akcent w końcu mu pomoże zdobyć partnerkę. Tenże akcent to inna para kaloszy. Turtwig wprost uwielbia pewnego włoskiego hydraulika imieniem Mario i poprzez wyuczenie się włoskiego akcentu starał się zbliżyć do swojego wirtualnego idola.
Umiejętność
Overgrow - Kiedy HP spada poniżej 1/3, ataki trawiaste zadają do 1,5 raza większe obrażenia.
Trzyma#428 Shiny Lopunny "Enryo"


Level 21
Buneary (zadowolenie) -> Lopunny <-> Mega Lopunny
100/100
Learnset
Return, Healing Wish, Bounce, Rototiller, Mirror Coat, Magic Coat, Frustration, Defense Curl, Splash, Pound, Foresight, Endure, Baby-Doll Eyes, Quick Attack
TM/HM/MT/EM
Cut, Rock Smash | Ice Punch
Historia i charakter
Cleome otrzymała ją za zdobycie I miejsca w Pokazach Urodzinowych. Buneary to sympatyczny i nieśmiały króliczek. Strasznie wrażliwa na słowa innych, przez co stosunkowo łatwo ją zranić czy doprowadzić do płaczu. Nie lubi walczyć, po prostu nie czuje się na tyle silna, by móc zrobić komuś krzywdę. Zdecydowanie woli nieco mniej krwawe zajęcia. Choć nie wygląda, ma prawdziwy talent do cukiernictwa. Cokolwiek słodkiego wyjdzie spod jej łapek, zawsze spotyka się z aprobatą otoczenia.
Umiejętność
Limber - Pokemon nie może zostać sparaliżowany.
Trzyma#442 Shiny Spiritomb "Phantom"


Level 17,5
Spiritomb
Learnset
Curse, Pursuit, Confuse Ray, Spite, Shadow Sneak, Feint Attack, Hypnosis
Historia i charakter
Pochodzi ze Świątecznej Strefy Safari. Pokemon z natury dość swobodny i zabawny. Został jednak wychowany w surowej rodzinie duchów, gdzie wpojono mu kilka zasad typowych dla jego gatunku. Szczerze mówiąc Spiritomb ma je w nosie, ale dla zachowania pozorów czasem zachowuje się jak kapryśny arystokrata - a to zadrze nosa, a to pogrymasi... Uwielbia walki. Jedna z niewielu rzeczy, której jego rodzince nie udało się z niego wykorzenić. Kiedy tylko znajdzie się okazja do porządnego mordobicia, ten duch na sto procent będzie pierwszy do bitki.
Umiejętność
Infiltrator - Podczas ataku ignoruje "bariery" powstałe w wyniku ruchów Reflect, Light Screen, Safeguard i Substitute.
Trzyma#447 Shiny Riolu "Aura"


Level 15,5
Riolu (szczęście w nocy) -> Lucario <-> Mega Lucario
0/100
Learnset
Foresight, Quick Attack, Endure, Counter, Feint, Force Palm
TM/HM/MT/EM
Strength, Rock Smash
Historia i charakter
Pochodzi z Wiosennej Strefy Safari. Pokemon przyjazny z natury i choć nie zawsze to po nim widać- strasznie roztrzepany. Można powiedzieć, że żyje w wiecznym biegu i z tego ogólnego zalatania nie wszystko "ogarnia". Generalnie podporządkowuje się woli opiekuna i stara się wykonywać każde polecenie. Tu trzeba jednak bardzo uważać- wszystko traktuje strasznie dosłownie. Uwielbia smak cytryn i chętnie podkrada je ilekroć jakąś przyuważy.
Umiejętność
Prankster - Priorytet ataków niezadających obrażeń zostaje podwyższony o 1. Umiejętność nie działa na rywali posiadających typ mroczny.
Trzyma#448 Lucario "Hisashi"


Level 20
Riolu (szczęście w nocy) -> Lucario <-> Mega Lucario
100/100
Learnset
Aura Sphere, Laser Focus, Foresight, Quick Attack, Detect, Metal Claw, Endure, Counter, Feint, Force Palm, Power-Up Punch, Swords Dance, Copycat
TM/HM/MT/EM
Earthquake, Flash Cannon, Focus Blast, Hidden Power, Shadow Claw | Strength, Rock Smash | Cross Chop
Historia i charakter
Pochodzi ze Strefy Safari. Pokemon niezwykle waleczny i odważny. Uwielbia toczyć pojedynki i niezależnie od tego jak mu idzie, sprawiają mu ogromną radość. Ambitny, od wczesnego dzieciństwa marzy mu się bycie potężnym Lucario. A kiedy dowiedział się jeszcze o możliwości Mega Ewolucji... Radości nie było końca. Zawsze chce dawać z siebie wszystko, ale momentami aż przedobrza.
Umiejętność
Inner Focus - Pokemon nigdy nie stchórzy (flinch).
Trzyma#451 Skorupi "Scorpion"


Level 11,5
Skorupi (40 lvl) -> Drapion
Learnset
Bite, Poison Sting, Leer, Knock Off, Pin Missile
TM/HM/MT/EM
Cut, Strength, Rock Smash
Historia i charakter
Tajemnicza i cicha, mało piszczy czy wydaje dźwięk. Zazwyczaj siedzi cicho i obserwuje. Nie jest typem wojownika, raczej kogoś kto trzyma się na uboczu, unika walk oraz stara się być biernym obserwatorem. Gdy ma walczyć szuka sposobu na uniknięcie tego a w dodatku jak dojdzie do walki stara się zakończyć ją tak by jak najmniej walczyć. Kto wie co jeszcze skrywa ten mały pokemon?
Umiejętność
Battle Armor - Blokuje ciosy krytyczne przeciwnika.
Trzyma#461 Weavile "Assassin"


Level 13
Sneasel (Razor Claw + poziom w nocy) -> Weavile
Learnset
Embargo, Revenge, Assurance, Scratch, Leer, Taunt, Quick Attack, Feint Attack
TM/HM/MT/EM
Cut, Surf, Strenght, Rock Smash
Historia i charakter
Sneasel została podarowana jako prezent przez Hardina, w Cerulean City, za wzięcie udziału w pojedynku z jego siostrą. Można powiedzieć, że jest dosyć sceptycznie nastawiona do świata, w którym się znalazła, a do tego raczej nie przepada za towarzystwem innych Pokemonów, preferując tym samym samotność. Wobec swojego trenera z początku była nieufna, traktując go raczej jako wroga, niżeli przyjaciela, ale z biegiem czasu dostrzegła, że Dean jest odpowiedzialnym trenerem i teraz darzy go sympatią, wykonując każde polecenie. Wojownicza i odważna, dosyć często popadająca przez te dwie cechy w kłopoty. Bywa porywcza i nieprzewidywalna, ale jest dosyć posłuszna. Nie pozwoli sobą pomiatać, ale zdolna jest nawet się poddać za odrobinę słodyczy. Szczególnie upodobała sobie mleczną czekoladę. Później trafiła w ręce Cleome.
Umiejętność
Pickpocket - Kradnie przedmiot przeciwnika, kiedy go dotknie.
Trzyma#472 Gliscor "Lilith Apollyon"


Level 21
Gligar (Razor Fang + poziom w nocy) -> Gliscor
Learnset
Guillotine, Thunder Fang, Ice Fang, Fire Fang, Poison Jab, Poison Sting, Sand Attack, Harden, Knock Off, Quick Attack, Fury Cutter, Feint Attack
TM/HM/MT/EM
Aerial Ace, Dig, Earthquake, Roost, Toxic | Cut, Strength, Rock Smash | Aqua Tail, Earth Power
Historia i charakter
Pokemon uważający się za Władcę Piekieł, Księcia Ciemności, Pana Zniszczenia etc., pomimo bycia samicą. Twierdzi, że będąc jeszcze jajkiem została wygnana ze swojego kraju (Piekła) i za swój główny cel obrała powrót na tron, gdzie jest jej miejsce. Przy okazji chce zawładnąć całym światem. Swoją trenerkę traktuje jak doradcę, której słucha tylko wtedy, gdy przyjdzie jej na to ochota, a pozostałe Pokemony uznaje za swoich sługusów. Nie znosi wszystkiego, co jest pluszowe i zbyt mało mhroczne. Gustuje w gorzkiej czekoladzie.
Umiejętność
Poison Heal - Kiedy Pokemon jest zatruty, na koniec każdej tury odzyskuje 1/8 maksymalnego HP, zamiast je tracić.
Trzyma#474 Shiny Porygon-Z "Virtual"


Level 15
Porygon (Up-Grade) -> Porygon2 (Dubious Disc) -> Porygon-Z
Learnset
Trick Room, Nasty Plot, Zap Cannon, Magic Coat, Defense Curl, Conversion 2, Tackle, Conversion, Sharpen, Psybeam, Agility
Historia i charakter
Pochodzi ze Świątecznej Strefy Safari. Tego pokemona cechuje raczej luźne podejście do świata. Zasadniczo najbardziej dąży do tego, by to jemu nic nie zabrakło do szczęścia- a reszta niech tam się jakoś kręci. Akurat w kwestii potrzeb bytowych nie ma jakichś wygórowanych wymagań- trochę jadełka, kąt by sobie przysnąć i już będzie zachwycony. Chociaż nie cechuje się przesadną ciekawością, chętnie poznaje nowe rzeczy. Ostatnio zainteresowały go zwyczaje świąteczne...
Umiejętność
Download - Zwiększa specjalny atak Pokemona o jeden poziom, kiedy specjalna obrona przeciwnika jest równa lub niższa od jego obrony, a kiedy jest od niej wyższa, zwiększa jego atak.
Trzyma#479 Rotom "Berukia"


Level 6
Rotom
Learnset
Discharge, Charge, Trick, Astonish, Thunder Wave, Thunder Shock, Confuse Ray
TM/HM/MT/EM
Shock Wave
Historia i charakter
Berukia jest nad wyraz energicznym Pokemonem, który często żartuje albo się wygłupia. Do jego najulubieńszych żartów należy udawanie magika czy też bawienie się małymi sztyletami, którymi lubi rzucać w żywy cel. Dodatkowo jest bardzo próżny i uwielbia być w centrum uwagi, dlatego też w przypadku bycia ignorowanym zaczyna rozrabiać, zazwyczaj wybierając jakąś ofiarę, która ma pełnić rolę pomocnika podczas jego małego show. Z jakiegoś powodu jest wierny wobec Tsubakkyuna, a ten o dziwo uważa go za swojego najlepszego przyjaciela.
Umiejętność
Levitate - Ataki typu ziemnego, zdolność Arena Trap oraz ataki Spikes, Toxic Spikes, Sticky Web, Rototiller, Electric Terrain, Grassy Terrain i Misty Terrain nie oddziałują na Pokemona posiadającego tę umiejętność.
Trzyma_________________

Jeziorko | Rezerwat | Ogródek
  
 
   Podziel się na:     
SayuriSagi 
Killing School LifeStarter: Duskull
Profesja: trener florysta
Wiek: 19
Dołączyła: 24 Kwi 2016
Posty: 1505
Wysłany: 2016-08-16, 07:26   

?Unova#496 Shiny Servine "Jeje"


Level 20,5
Snivy (17 lvl) -> Servine (36 lvl) -> Serperior
Learnset
Tackle, Leer, Vine Whip, Wrap, Growth, Leaf Tornado, Leech Seed
TM/HM/MT/EM
Cut | Aqua Tail, Grass Pledge | Magical Leaf
Historia i charakter
Ten Pokemon został przypadkiem znaleziony przez Cleome podczas jej podróży po Johto, a następnie pochwycony przez młodą trenerkę. Jeje jako mały Snivy nie miał zbyt łatwego życia - zabrany jeszcze jako jajko od swoich rodziców, trafił do w ręce organizacji płatnych zabójców, którzy świadczyli swoje usługi różnym ludziom, od w miarę zwykłych obywateli po bogatych mafiosów. Jak to w tym fachu bywa, wszyscy jego poprzedni właściciele ginęli podczas misji, nim zdążył się któregokolwiek z nich przywiązać. Przez ten okres czasu zdążył on nabyć dość dużą wiedzę o wszelakiej broni dystansowej, takiej jak pistolety czy wyrzutnie rakiet. W końcu pewnego dnia, kiedy kolejny jego właściciel zginął, Jeje postanowił uciec z organizacji, po czym dostał się pod opiekę Cleome. Jeje jest bardzo spokojnym i cichym, a jednocześnie niesamowicie nieśmiałym stworzeniem, które lubi przebywać w samotności. Przez większość czasu nie odzywa się, a jeśli już, to mówi tak cicho, że nikt nie może go zrozumieć. Do jego ulubionych zajęć należy budowanie statków w butelce oraz siedzenie na ramionach nowej trenerki.
Umiejętność
Overgrow - Kiedy HP spada poniżej 1/3, ataki trawiaste zadają do 1,5 raza większe obrażenia.
Trzyma#502 Dewott "Shell"


Level 13
Oshawott (14 lvl) -> Dewott (34 lvl) -> Samurott
Learnset
Tackle, Tail Whip, Water Gun, Water Sport, Focus Energy
TM/HM/MT/EM
Cut, Surf, Waterfall, Rock Smash, Dive
Historia i charakter
Pochodzi ze Strefy Safari. Ciekawski, chętnie wpycha nosek w nie swoje sprawy. Stosunkowo łatwo się złości, szczególnie jeśli coś idzie nie po jego myśli. Nie umie przyznać się do porażek. Zawsze reaguje wtedy gniewem i niszczy co mu się akurat nawinie pod łapami. Znakomity pływak, w wodzie jest wyjątkowo zwinny, nawet jak na standardy wodnych pokemonów.
Umiejętność
Shell Armor - Blokuje ciosy krytyczne przeciwnika.
Trzyma#506 Lillipup "Hachikō"


Level 12,5
Lillipup (16 lvl) -> Herdier (32 lvl) -> Stoutland
Learnset
Tackle, Leer, Odor Sleuth, Bite, Baby-Doll Eyes, Helping Hand
TM/HM/MT/EM
Rock Smash
Historia i charakter
Pochodzi ze Strefy Safari. Dość poczciwy szczeniaczek. Niby lubi się bawić i spędzać czas na szeroko pojętym "swawoleniu", ale jakiś tam rozumek ma. A rozumek ten mówi, że obcym nie wolno ufać tak do końca. To i nie ufa. Potrafi na przykład znienacka kogoś użreć, mimo, że chwilę temu wydawał się bezbronnym słodziakiem. Ale jak już kogoś dobrze pozna jest wierny do grobowej deski. Ambitny- marzą mu się ewolucje. Ma jeszcze taką malutką, tycią wadę... Niechaj ręka boska broni nakarmić go czymś pikantnym. Nie tylko rozpiera go energia jak po kofeinie, ale też staje się całkowicie nieprzewidywalny i... nieposłuszny.
Umiejętność
Vital Spirit - Pokemon nie może zostać uśpiony. Dodatkowo, jeśli Pokemon jest na pierwszym miejscu w drużynie, szansa na napotkanie silniejszych Pokemonów rośnie o 50%.
Trzyma#509 Purrloin "Ninibi"


Level 13
Purrloin (20 lvl) -> Liepard
Learnset
Scratch, Growl, Assist, Sand Attack, Fury Swipes
TM/HM/MT/EM
Cut
Historia i charakter
Pochodzi ze Strefy Safari. Kapryśny i grymaśny- tak można go w skrócie opisać. Bardzo ciężko mu dogodzić, bo często i szybko zmienia zdanie. Lubi kiedy inni mu usługują i robią rożne rzeczy za niego. Takie trochę paniątko. Generalnie wszystko i wszystkich olewa, ale kiedy przychodzi do walki lub ktoś mu zważy humor okazuje się, że staje się zwinnym i atakującym precyzyjnie wojownikiem. Okazuje się bowiem, że to "olewactwo" to tylko pozory, a tak naprawdę ów kocieł dokładnie sobie wszystkich obserwuje, a tym samym prędzej czy późnej odnajduje słabe strony ewentualnego oponenta.
Umiejętność
Limber - Pokemon nie może zostać sparaliżowany.
Trzyma#548 Petilil "Otohime"


Level 1
Petilil (Sun Stone) -> Lilligant
Learnset
Absorb
TM/HM/MT/EM
Encore, Ingrain
Historia i charakter
Mała księżniczka, która ubzdurała sobie, że kiedyś powinien po nią przybyć jakiś książę na białym koniu, który ma ją wybawić z opresji i właśnie z powodu tych urojeń... ciągle wpada w kłopoty. Co więcej, z własnej woli, doprawdy. Nigdy nie jest szczęśliwa, jeśli to trener wyciągnie ją z opałów, wtedy tym bardziej zaraz poleci szukać nowego niebezpieczeństwa. Kocha komplementy i uważa, że jako księżniczka zasługuje na nadzwyczajne traktowanie. A głaskać to trzeba ją w odpowiedni sposób, albowiem każdy liść po kolei. Je też tylko o wyznaczonych porach. Co za problematyczny Pokemon... do tego walk nie lubi, ani trochę. To służący powinni robić wszystko za nią, żeby ona musiała pracować, niedoczekanie twoje...
Umiejętność
Chlorophyll - Kiedy podczas walki świeci słońce, szybkość Pokemona podwaja się. Wraca do normy, gdy pogoda się zmienia.
Trzyma#566 Archen "Shisochou"


Level 15
Archen (37 lvl) -> Archeops
Learnset
Quick Attack, Leer, Wing Attack, Rock Throw, Double Team, Scary Face, Pluck
TM/HM/MT/EM
Cut, Rock Smash
Historia i charakter
Ten złodziejaszek z powołania przez długi czas nękał mieszkańców kolejnych miast w całym Johto, dopóki nie został złapany przez Cleome, która postanowiła ukrócić jego występki. Nie wiadomo skąd dokładnie ptak się w ogóle znalazł w tym regionie, gdyż jego gatunek naturalnie tam nie występuje, a w teorii to nawet powinien być on wymarły od ładnych iluś tam milionów lat, jednak ten osobnik jest zdecydowanie żywy. Jeśli chodzi o własność prywatną, to Shisochou zachowuje się tak, jakby wszystko od zawsze należało do niego, a inni nie mają do tego prawa, dlatego "odbiera to, co jego", ku złości prawowitych właścicieli. Poza tym to ogólnie przyjaźnie nastawiony ptaszek, który troszczy się o swoich przyjaciół i nie zostawi ich w potrzebie, no chyba że będzie to wymagało oddanie swoich skarbów, to wtedy nie jest już aż taki miły. Lubi przegryzać orzechy w twardej łupinie.
Umiejętność
Defeatist - Atak i specjalny atak Pokemona zostają obniżone o połowę, kiedy jego HP spada poniżej 50%.
Trzyma#571 Zoroark "Tsubaki"


Level 30
Zorua (30 lvl) -> Zoroark
Learnset
Night Slash, Night Daze, Imprison, U-turn, Hone Claws, Scratch, Leer, Pursuit, Fake Tears, Fury Swipes, Feint Attack, Scary Face, Taunt, Foul Play
TM/HM/MT/EM
Aerial Ace, Attract, Dig, Double Team, Rest, Toxic | Cut | Dark Pulse
Historia i charakter
Gdy Zorua był jeszcze mały, na własne oczy widział śmierć swych rodziców, którzy zostali postrzeleni przez myśliwych. Od tamtego zdarzenia zmienił się o sto osiemdziesiąt stopni. Niegdyś wesoły i skory do zabawa maluch stał się agresywnym, samolubnym i zawsze polegającym tylko na sobie dzikim Pokemonem. Z początku żył w lesie, gdzie nie brakował mu mniejszych stworków idealnie nadających się na obiad, jednakże z czasem zapragnął zemścić się na ludziach. W tym celu zamieszkał na obrzeżach niewielkiego miasteczka. Za dnia spał, lecz nocą budził się w nim prawdziwy demon. Gdy mieszkańcy wioski już spali, Zorua zakradał się na ich posesje. Mordował mniejsze zwierzęta hodowlane, rozkopywał kwiatki i niszczył uprawy w ogródkach. Był prawdziwym utrapieniem, dlatego ludzie za wszelką cenę starali się go pochwycić. No i w końcu udało się to niejakiej Cleomie. Wszyscy radzili jej unicestwić bestię, lecz trenerka wolała zachować ją dla siebie. Czy uda jej się zapanować nad rozjuszonym Zoruą, który szczerze nienawidzi nawet własnej opiekunki? Pokemon kompletnie się jej nie słucha i tylko szuka okazji, aby zwiać, więc Spinosa ma przed sobą ciężki orzech do zgryzienia.
Umiejętność
Illusion - Sprawia, że Pokemon przyjmuje wygląd ostatniego Pokemona w drużynie. Umiejętność przestaje działać po przyjęciu ciosu od przeciwnika.
Trzyma#570 Klon Zorua "Tsubakkyun"


Level 10,5
Klon Zorua (30 lvl) -> Klon Zoroark
Learnset
Scratch, Leer, Pursuit, Fake Tears
TM/HM/MT/EM
Dig, Toxic | Cut | Dark Pulse
Historia i charakter
Tsubakkyun jest klonem Tsubakiego, który pojawił się na świecie podczas jednej z przygód Cleome, różniącym się od swojego oryginału tylko paroma pasmami szarego futra na całym swoim ciele. Można o nim powiedzieć, że jest niestabilny emocjonalnie, gdyż potrafi ni stąd ni zowąd roześmiać się na całe gardło, by w jednej chwili przestać i stwierdzić, że się nudzi. Z powodu swojej odmienności nienawidzi zwykłe Pokemony oraz ludzi, dlatego też wykorzystuje każdą nadarzającą się okazję do wszczynania pomiędzy nimi różnych konfliktów. Jedynymi istotami, wobec których przejawia zrozumienie czy współczucie, są inne klony oraz stworzenia, które znajdują się w podobnej sytuacji. Dba bardzo o nie i jest gotów się zemścić, jeśli im stanie się jakaś krzywda.
Umiejętność
Illusion - Sprawia, że Pokemon przyjmuje wygląd ostatniego Pokemona w drużynie. Umiejętność przestaje działać po przyjęciu ciosu od przeciwnika.
Trzyma#572 Minccino "Mooi"


Level 11
Minccino (Shiny Stone) -> Cinccino
Learnset
Pound, Baby-Doll Eyes, Helping Hand, Tickle
TM/HM/MT/EM
Iron Tail
Historia i charakter
Należał do bandy, która napadała na ludzi, podróżujących przez las. Po tym, jak Cleome zaproponowała mu nowy dom, postanowił przyłączyć się do drużyny. Futrzak jest najsłodszym pokemonem na świecie. Ma niesamowity urok osobisty, jest słodki, nieco zwariowany i gapowaty, jednak nikomu to nie przeszkadza. Uwielbia jeść chrupki, gdy ma na nie ochotę, przy czym biega wokół nóg swojej trenerki i piszczy wesoło, obserwując jej twarz swoimi dużymi, pełnymi miłości oczkami. Na dodatek, uwielbia się tulić do ludzi. Ten maluch walką również nie pogardzi, bowiem drzemie w nim bojowy duch. Wielokrotnie próbował omamić swoją słodyczą przeciwnika na arenie, jednak jego czar chyba działa tylko na ludzi.
Umiejętność
Technician - Moc ataków Pokemona o sile bazowej równej lub mniejszej niż 60 jest zwiększana o 1,5 raza.
Trzyma#607 Litwick "Mare"


Level 2
Litwick (41 lvl) -> Lampert (Dusk Stone) -> Chandelure
Learnset
Ember, Astonish
Historia i charakter
Ciekawski pokemon. Uwielbia okrywać nowe miejsca oraz rzeczy, ale o ironio- boi się ciemności. Nigdy nie wejdzie sam do ciemnego pomieszczenia. Jest też waleczny, ale boi się pokemonów typu mrok przez swoją fobię. Jest wtedy sparaliżowany przez strach i nie ma mowy o żadnej walce.
Umiejętność
Flame Body - Przy fizycznym kontakcie istnieje 30% szans na podpalenie przeciwnika. Dodatkowo, kiedy Pokemon z tą zdolnością jest w drużynie, ilość kroków niezbędnych do wyklucia się jajek zostaje zmniejszona o połowę.
Trzyma#609 Chandelure "Maid"


Level 41
Litwick (41 lvl) -> Lampert (Dusk Stone) -> Chandelure
Learnset
Paint Split, Smog, Confuse Ray, Flame Burst, Hex, Ember, Astonish, Minimize, Fire Spin, Night Shade, Will-o-Wisp, Shadow BallTM
Historia i charakter
(Nagroda za event u MG Kaiwe) Chandelure nie została obdarzona przez naturę zbyt wielkim intelektem. Bardzo często kiedy coś się do niej powie, powtarza to sobie w kółko w głowie i rozkminia o co Ci może chodzić. Na dodatek cierpi na brak pamięci krótkotrwałej, zapomina nawet o tym, że ma trenerkę czy o tym, że potrafi lewitować. W dawnym życiu była sprzątaczką w pałacu, przez co bardzo przyciągają ją zabytkowe budowle. Wręcz uwielbia się tam gubić albo straszyć turystów, jest trochę takim śmieszkiem a więc bywa od czasu do czasu w dobrym humorze. Jednak nie lubi kiedy dotyka się jej dotyka (o czym czasami zapomina) ale tylko z obawy, że może kogoś sparzyć.
Umiejętność
Infiltrator - ignoruje bariery powstałe w wyniku ruchów Reflect, Light Screen, Safeguard i Substitute
Trzyma#619 Mienfoo "Xiao-Mei"


Level 1
Mienfoo (50 lvl) -> Mienshao
Learnset
Pound
TM/HM/MT/EM
Strength, Rock Smash
Historia i charakter
Xiao-Mei jest widziana przez większość ludzi na początku jako małe, urocze stworzonko do tulenia, jednak po bliższym jej poznaniu muszą zmienić swoją wcześniejszą opinię, gdyż okazuje się, że łasiczka jest naprawdę złośliwym Pokemonem, który nie znosi bycia traktowanym jak słodziutkie maleństwo. Jeśli ktoś nieuważnie wygłosi taką uwagę o niej w jej obecności, musi się liczyć z tym, że za moment oberwie ciosem w brzuch i prawdopodobnie skończy ze złamaną kością. Abstrahując od tego, to wojownicza samiczka, która nie pozwala siebie obrażać. Spory rozstrzyga zazwyczaj pokojowo, ale jeśli ktoś ją sprowokuje, to jest gotowa użyć siły łapek, aby udowodnić swoją rację.
Umiejętność
Regenerator - Pokemon regeneruje swoje HP po odwołaniu z walki o 33.3% maksymalnego.
Trzyma#622 Shiny Golett "Golem"


Level 11
Golett (43 lvl) -> Golurk
Learnset
Pound, Astonish, Defense Curl, Mud-Slap, Rollout
TM/HM/MT/EM
Strength, Rock Smash
Historia i charakter
Pochodzi ze Strefy Safari. Golett jest nietypowym stworkiem. I już nie koniecznie w kwestii ubarwienia - to też, ale nie tak bardzo. Golett wyróżnia się czymś zupełnie innym i odjechanym - ON GADA! No, inna sprawa, że gada niewiele. To pokemon oszczędny w słowach i to aż do bólu. Wychodzi z założenia, że widać po nim dokładnie co konkretnie ma do powiedzenia, więc ewentualny rozmówca odczytuje z niego te wszystkie słowa, a Golett z czystym sumieniem może to skwitować krótkim "TAK" lub "NIE". Ot tak, po prostu. W 8 przypadkach na 10 ta metoda nawet się sprawdza. A czemu tak? Może to dlatego, że jest wielkim fanem osobowości niejakiego Purgliego syna Purrina, znamienitego miałownika? Być może, ewentualnie tak. Chociaż niebyt rozmowny, doskonale włada słowem pisanym, gdzie o dziwo jest dużo bardziej wylewny. Tak jak jego futrzasty idol, chce zostać znamienitym miałownikiem wojownikiem i ... całkiem nieźle mu to wychodzi!
Umiejętność
No Guard - Wszystkie ataki użyte przez Pokemona z tą zdolnością oraz przeciwko niemu mają 100% celności. Dodatkowo, jeśli Pokemon jest na pierwszym miejscu w drużynie, częstotliwość napotykania dzikich Pokemonów wzrasta o 50%.
Trzyma#624 Pawniard "Jack The Ripper"


Level 12
Pawniard (52 lvl) -> Bisharp
Learnset
Scratch, Leer, Fury Cutter
TM/HM/MT/EM
Cut, Rock Smash
Historia i charakter
Od dzieciństwa Jack był traktowany przez piątkę samic, które mieszkały wraz z nim w głęboko w puszczy, jako dziwadło i popychadło, które można gnębić. Z każdym dniem jego gniew rósł w siłę, aż w końcu przelała się czara goryczy - Pawniard zabił jedną z prześladujących go istot. Stojąc nad stygnącymi zwłokami Mawile odkrył, że czerpie przyjemność z zadawania bólu innym żywym stworzeniom i w tym właśnie momencie postanowił zemścić się na pozostałych krzywdzicielach. Zgodnie ze swoją decyzją wykończył pozostałe cztery Pokemony (Leavanny, Krokorok, Dustox i Fearow) w wyjątkowo okrutny sposób, za co ostatecznie został wygnany z lasu. Podczas swojej tułaczki został przygarnięty przez Cleome, która nie była świadoma, na jakie niebezpieczeństwo naraża nie tylko siebie, ale i pozostałe stworki z drużyny. Będąc już po opieką dziewczyny, przypadkowo odkrył informacje o człowieku, który grasował po ulicach dziewiętnastowiecznego Londynu i mordował prostytutki. Zafascynowany nim, jako swoje imię przyjął pseudonim tego nieschwytanego nigdy mordercy z Whitechapel - Kuby Rozpruwacza. Aby dorównać swemu wzorowi, stara się urosnąć w siłę i jednocześnie ukrywa przed pozostałymi swoją skłonność do okrucieństwa, która czasami pomimo jego starań wychodzi na jaw podczas walk. Póki co nie planuje morderstwa ani trenerki, ani reszty drużyny.
Umiejętność
Pressure - Stworek, który atakuje Pokemona z tą zdolnością, używa o jeden ruch mniej, niż ma narzucone (np. normalnie mógłby użyć 4 ruchów, ale rywal ma Pressure, więc wykonuje 3). Dodatkowo, jeśli Pokemon jest na pierwszym miejscu w drużynie, szansa na napotkanie silniejszych Pokemonów wzrasta o 50%.
Trzyma#633 Deino "Lancelot"


Level 13,5
Deino (50 lvl) -> Zweilous (60 lvl) -> Hydreigon
Learnset
Tackle, Dragon Rage, Focus Energy, Bite, Headbutt
TM/HM/MT/EM
Strength, Rock Smash | Fire Fang
Historia i charakter
Należał do bandy, która napadała na ludzi, podróżujących przez las. Po tym, jak Cleome zaproponowała mu nowy dom, postanowił przyłączyć się do drużyny. Pokemon ten jest dość specyficzny, wydaje się być dumnym i zarazem honorowym. Coś jak jakiś król albo rycerz! Dodatkowo ma ogromną tendencje do wszystkiego mieczopodobnego. Każdy Honedge który trafi w jego okolicy jest łapany w jego paszczę a sam Deino stara się nim walczyć jak jakiś rycerz. Dodatkowo jest bardzo posłuszny swojej Pani i traktuje ją jak jakaś Lady z czasów średniowiecznych.
Umiejętność
Hustle - Na początku walki atak Pokemona zostaje zwiększony (x1.5), ale celność jego fizycznych ruchów spada o 20%. Dodatkowo, jeśli Pokemon jest na pierwszym miejscu w drużynie, szansa na napotkanie silniejszych Pokemonów wzrasta o 50%.
Trzyma#637 Shiny Volcarona "Moth"


Level 11,5
Larvesta (59 lvl) -> Volcarona
Learnset
Quiver Dance, Fiery Dance, Hurricane, Rage Powder, Heat Wave, Flare Blitz, Thrash, Amnesia, Bug Buzz, Flame Wheel, Ember, String Shot, Absorb, Gust
TM/HM/MT/EM
Incinerate | Fly | Morning Sun
Historia i charakter
Moth to prawdziwa łowczyni przygód, która mogłaby znaleźć się w jednym panteonie z takimi legendami jak Indiana Jones czy Lara Croft. Ciężko jej usiedzieć w jednym miejscu, zwłaszcza gdy nieopodal dzieje się coś wyjątkowo interesującego. Zdaje sobie sprawę ze swojego unikalnego koloru, ale nie przepada zbytnio za chwaleniem się swoją innością, z racji czego jeśli może to stara się unikać występowania na pokazach. Chętna do działania, stosunkowo łatwo daje się namówić do wzięcia udziału w treningu, walce czy jakiejkolwiek innej formie współzawodnictwa. Do jej ulubionych czynności należy także oglądanie zabytków, zaś to tych nie - zajmowanie się wyglądem, co podobno jest cechą każdej samicy, nieważne jakiego gatunku.
Umiejętność
Flame Body - Przy fizycznym kontakcie istnieje 30% szans na podpalenie przeciwnika. Dodatkowo, kiedy Pokemon z tą zdolnością jest w drużynie, ilość kroków niezbędnych do wyklucia się jajek zostaje zmniejszona o połowę.
Trzyma_________________

Jeziorko | Rezerwat | Ogródek
  
 
   Podziel się na:     
SayuriSagi 
Killing School LifeStarter: Duskull
Profesja: trener florysta
Wiek: 19
Dołączyła: 24 Kwi 2016
Posty: 1505
Wysłany: 2016-08-16, 07:41   

?Kalos#653 Fennekin "Shalltear"


Level 3
Fennekin (16 lvl) -> Braixen (36 lvl) -> Delphox
Learnset
Scratch, Tail Whip
TM/HM/MT/EM
Cut
Historia i charakter
Należała do leśnej bandy. Pewnego razu została ciężko ranna w pojedynku z Mightyenami i uratowana przez Cleome. Zaufała trenerce i postanowiła się do niej dołączyć. Shalltear jest dość otwarta i bez problemów mówi innym o swoich preferencjach seksualnych, które są dość ... rozmaite, czym wprawia innych w dyskomfort. Uogólniając jest ona biseksualną Pokemon z licznymi fetyszami, jednymi normalnymi, a innymi już trochę mniej. Mimo pozornego bezwstydu, w pewnych kwestiach zachowuje się jak nieświadoma niczego dziewczynka. Nie toleruje niepowodzeń innych osób, na które reaguje wybuchając gniewem, ale jeśli to ona zawiodła, to zaraz popada w czarną rozpacz. Lubi stroić się w ubrania typowe dla gothic lolity oraz zajadać jabłecznik.
Umiejętność
Magician - Przy uderzeniu użytkownik z tą umiejętnością kradnie trzymany przedmiot przeciwnika.
Trzyma#657 Frogadier "Toad"


Level 15
Froakie (16 lvl) -> Frogadier (36 lvl) -> Greninja
Learnset
Pound, Growl, Bubble, Quick Attack, Lick, Water Pulse
TM/HM/MT/EM
Cut, Surf, Strength, Waterfall, Rock Smash, Dive | Camouflage
Historia i charakter
Pochwycony przez Deana nad brzegiem jeziora. Żabek sympatyczny i przyjacielski, ale na pewno nie pacyfista. Bardziej taka życiowa łajza, co mu niewiele wychodzi, nawet pomimo szczerych starań. Straszliwie roztrzepany, potrafi poplątać nawet najprostsze polecenie. Trzeba mu przyznać, że mimo wszystko ma pewien talent - jest niesamowitym wprost pływakiem.
Umiejętność
Torrent - Kiedy HP spada poniżej 1/3, ataki wodne zadają do 1,5 raza większe obrażenia.
Trzyma#674 Pancham "Panda"


Level 7,5
Pancham (30 lvl + Pokemon typu Dark w drużynie) -> Pangoro
Learnset
Tackle, Leer, Arm Thrust
TM/HM/MT/EM
Cut, Surf, Strength, Rock Smash
Historia i charakter
Pancham ma bardzo prostą logikę myślenia – albo coś da się załatwić walką albo można to coś po prostu obejść. Wielki Pan Obrażalski, który potrafi strzelić focha z byle powodu, najbardziej uszczypliwy na temat jedzenia. Uwielbia jeść, a to z czasem może przerodzić się w obżarstwo; nie ma opcji aby został wystawiony do walki z pustym brzuchem. Jest takim skurczybykiem, że potrafi nie wychodzić z Pokeballa pomimo tego, że trenerka chce go wypuścić. Do Samanthy jest nastawiony bardzo sceptycznie. Po odejściu Imali trafił do Cleome i zmienił swoje dawne imię.
Umiejętność
Scrappy - Powoduje, że ataki typu normalnego i walczącego wykonane przez tego Pokemona działają na Pokemony-Duchy.
Trzyma#677 Shiny Espurr "Misako"


Level 10,5
Espurr (25 lvl) -> Meowstic
Learnset
Scratch, Leer, Covet, Confusion
TM/HM/MT/EM
Energy Ball, Psychic | Cut | Signal Beam
Historia i charakter
Espurr przez większość swojego życia wychowała się w samotności w dziczy. Inne pokemony obawiały się jej, ze względu na jej silne psychiczne moce. Nie oznacza to jednak, że kotka lubi je wykorzystywać. Również ona obawia się używania swoich mocy, aby nie wyrządzić nimi nikomu żadnej krzywdy. Kotka od zawsze pragnęła, aby w końcu mieć jednego, najlepszego przyjaciela. To zapewnił jej Jake, któremu udało się z nią zaprzyjaźnić na Drodze 30 podczas wędrówki do Aleph Town. Po odejściu Imali trafiła do Cleome.
Umiejętność
Own Tempo - Pokemon nie może zostać zdezorientowany.
Trzyma#679 Honedge "Kiryūin"


Level 33,5
Honedge (35 lvl) -> Doublade (Dusk Stone) -> Aegislash
Learnset
Tackle, Swords Dance, Fury Cutter, Metal Sound, Pursuit, Autotomize, Shadow Sneak, Aerial Ace, Retaliate, Slash, Iron Defense
TM/HM/MT/EM
Attract, Double Team, Flash Cannon, Protect, Rest, Sleep Talk, Toxic | Cut, Rock Smash | Wide Guard
Historia i charakter
Historia Honedge jest bardzo zwyczajna. Wykluła się ona z jaja, które Cleome znalazła i zaniosła do "Inkubatora". Samica ta jest typową feministką. Według niej faceci nie są do niczego potrzebni, a sprawę rozmnażania jakoś by się rozwikłało. W końcu mamy XXI wiek, prawda? Honedge nigdy nie daje sobie w kaszę dmuchać, a jak już coś postanowi, zrobi to, choćby miała iść do celu po trupach. Jest bardzo stanowcza, stąpa twardo po ziemi i nie działają na nią żadne ckliwe historie. Osoby wrażliwe uważa za słabe i zwyczajnie nimi gardzi. Ma bardzo ambitne plany, aby jak najszybciej ewoluować i stać się niezwyciężoną Aegislash siejącą postrach wśród innych.
Umiejętność
No Guard - Wszystkie ataki użyte przez Pokemona z tą zdolnością oraz przeciwko niemu na pewno trafią. Dodatkowo, jeśli Pokemon jest na pierwszym miejscu w drużynie, częstotliwość napotykania dzikich Pokemonów wzrasta o 50%.
Trzyma#683 Aromatisse "Doloris"


Level 13
Spritzee (Sachet) -> Aromatisse
Learnset
Aromatic Mist, Heal Pulse, Sweet Scent, Fairy Wind, Sweet Kiss, Odor Sleuth, Echoed Voice
TM/HM/MT/EM
Trick Room | Captivate, Wish
Historia i charakter
Nikt nie jest pewne co spotkało tego pokemona w młodości, że teraz zachowuje się jak rasowa prostytutka, a może nawet nie rasowa. Spritzee ma ochotę zabrać się za każdego samca w zasięgu wzrok niezależenie od jego urody, czy chęci. Jej żądza miłości sprawia, że jest czasami gotowa oddać się im nawet za darmo, ale zwykle za odrobinę przyjemności żąda odpowiedniej dla siebie zapłaty. Nie jest jednak nachalna w swej żądzy. Samica jest mistrzynią uwodzenia i przekona do siebie nawet najbardziej opornego samca, choćby byli w środku bitwy.
Umiejętność
Aroma Veil - Blokuje działanie na użytkownika i Pokemony w grupie takich ataków jak: Taunt, Torment, Encore, Disable, Heal Block i Attract.
Trzyma#690 Skrelp "Tsukumi"


Level 3
Skrelp (48 lvl) -> Dragalge
Learnset
Tackle, Smokescreen, Water Gun
TM/HM/MT/EM
Surf, Waterfall, Dive
Historia i charakter
Waleczna i zdeterminowana lecz nieśmiała Skrepl. Na początku ciężko jej do kogoś podejść oraz zaznajomić się. Dopiero po jakimś czasie rozmawia swobodnie ze znajomymi. W walce zaś daje z siebie wszystko i nie poddaje się do samego końca. Uwielbia pływać w rożnych zbiornikach wodnych z przyjaciółmi.
Umiejętność
Poison Touch - Kiedy użytkownik zaatakuje przeciwnika atakiem fizycznym, istnieje 20% szans na zatrucie go.
Trzyma#690 Shiny Skrelp "Sourui"


Level 13,5
Skrelp (48 lvl) -> Dragalge
Learnset
Tackle, Smokescreen, Water Gun, Feint Attack, Tail Whip, Bubble
TM/HM/MT/EM
Surf, Waterfall, Dive
Historia i charakter
Jest to z natury łagodny i cichy pokemon. Właściwie, to można by powiedzieć, iż niezwykle nieśmiały. Nie lubi polegać na innych. Bierze zawsze wszystko na siebie, nie chcąc sprawiać innym problemów, przez co często sam się rani. Trudno mu przeciwstawić się jakiemukolwiek rozkazowi, czy odmówić na prośbę. Jeśli tylko może, pomaga wszystkim w potrzebie.
Umiejętność
Adaptability - Ataki, które mają ten sam typ, co Pokemon, są o 2 razy silniejsze niż gdy używa je inny typ (bez tej umiejętności - 1,5 raza).
Trzyma#698 Amaura "Ice"


Level 14
Amaura (39 lvl w nocy) -> Aurorus
Learnset
Growl, Powder Snow, Thunder Wave, Rock Throw, Icy Wind
TM/HM/MT/EM
Blizzard, Flash Cannon, Ice Beam, Rain Dance | Rock Smash | Aqua Tail
Historia i charakter
Bardzo ponętny i wyrozumiały z niej stworek. Kocha pieszczoty, toteż przy każdej okazji wtula się w swego trenera. Na dodatek lubi, kiedy się ją nagradza za wygrany pojedynek. W walkach jest nieco leniwa, gdyż nie przepada za zadawaniem bólu innym pokemonom. Jednak jako, tako się stara, gdyż sama nie chce ucierpieć. Można powiedzieć, że robi wszystko tak, aby trener był z niej zadowolony.
Umiejętność
Snow Warning - Kiedy Pokemon wchodzi do walki, zaczyna padać grad. Efekt ten zanika dopiero po pięciu turach.
Trzyma#701 Hawlucha "Hightwar"


Level 16
Hightwar
Learnset
Detect, Tackle, Hone Claws, Karate Chop, Wing Attack, Roost, Aerial Ace
TM/HM/MT/EM
Steel Wings | Cut, Fly, Strength, Rock Smash
Historia i charakter
Pochodzi ze Strefy Safari. Postawił sobie za cel, opuścić Safari przy pierwszej nadarzającej się okazji, co też uczynił kiedy na jego drodze pojawił się James. Jest pokemonem wybitnie pewnym siebie i odważnym. Bez wahania wpakuje się w środek największego mordobicia, na jakie tylko natrafi, albowiem uwielbia walki. Ma ogromny szacunek dla wszystkiego co przejawia choć minimum woli samodoskonalenia się. W przypadku leni i obiboków, Hawlucha przejawia wręcz nienawiść i z byle pierdoły prowokuje z nimi kłótnie lub bijatyki. Nie znosi pokazów. Wszelkie próby udekorowania go jakimiś ozdóbkami skończą się stanowczym i bolesnym (dla jednej ze stron) protestem.
Umiejętność
Mold Breaker - Na użytkownika nie mają wpływu niektóre umiejętności przeciwnika.
Trzyma#704 Goomy "Kae"


Level 6,5
Goomy (40 lvl) -> Sliggoo (50 lvl w trakcie deszczu) -> Goodra
Learnset
Tackle, Bubble, Absorb
TM/HM/MT/EM
Thunderbolt
Historia i charakter
Kae dla większości osób wydaje się dziwna. Dlaczego? Bo to otaku, a dokładniej, yaoistka. Tak więc drżyjcie chłopacy, ponieważ ta dziewczyna nie oszczędzi żadnego z was i nieważne co zrobicie, ona i tak spróbuje was zeswatać z innymi facetami. Jesteś Tyranitarem? I co z tego, i tak spróbuje ona spiknąć ciebie z uroczym Shayminem. Żyjesz w głębinach oceanu? To umawiaj się z Magcargo! Z racji swojej dość niecodziennej pasji nie wchodzi w bliższe związki z samcami z drużyny, tylko ogranicza się do zwykłych interakcji. Uwielbia obserwować męskie zabawy, wyobrażając sobie różne sprośne rzeczy. Poza tym jeśli może, to stara się odciągać resztę dziewczyn od chłopaków, aby któraś przypadkiem nie zepsuła rodzącego się, według niej, uczucia. Tak poza tym jest dość fajną kumpelą, z którą można się powygłupiać.
Umiejętność
Hydration - Kiedy pada deszcz, zmiany statusu Pokemona są leczone po każdej turze walki.
Trzyma#709 Shiny Trevenant "Igani Bawe"


Level 17,5
Phantump (Pal Pad) -> Trevenant
Learnset
Shadow Claw, Horn Leech, Tackle, Confuse Ray, Astonish, Growth, Ingrain
TM/HM/MT/EM
Cut, Strength, Rock Smash | Power-Up Punch
Historia i charakter
Pochodzi ze Świątecznej Strefy Safari. Pokemon z natury nieco nieśmiały i ostrożny. Raczej nie z tych, co to wybiegają z uśmiechem ku wszystkiemu co nowe. Lubi trzymać się w cieniu - dosłownie i w przenośni. No cóż, taka jego "duchowa" natura. Ma dość niecodzienne zainteresowania, a mianowicie szamanizm i magię. Nie walki, ani nawet nie pokazy. Marzy mu się zostanie takim potężnym, szanowanym w świecie szamanem.
Umiejętność
Harvest - Istnieje 50% szansy na ponowne użycie trzymanej jagody. Jeśli świeci słońce - szansa wzrasta do 100%.
Trzyma#711 Gourgeist "Pumpkin"


Level 14,5
Pumpkaboo (Pal Pad) -> Gourgeist
Learnset
Explosion, Phantom Force, Trick, Astonish, Confuse Ray, Scary Face, Trick-or-Treat, Worry Seed
TM/HM/MT/EM
Rock Smash | Curse
Historia i charakter
Pochodzi ze Strefy Safari. Pumpkaboo jest sympatyczną, niesamowicie łatwo nawiązującą znajomości dyńką. Praktycznie nie da się jej nie lubić. Chociaż jej gatunek uważa się za lubiący płatanie figli i straszenie, ta konkretna dyńka nie lubi tego robić. Ona woli przeżywać przygody! Poznawać świat! Lojalna wobec opiekunki, jeśli trzeba zawsze ją poratuje. Nie przepada za moczeniem się, a więc deszczowa pogoda, wodne pola bitwy czy nawet wodne pokemony są u niej na cenzurowanym. Po trafieniu w ręce Cleome zmieniła swoje dawne imię na Pumpkin.
Umiejętność
Pickup - Istnieje 10% szans, że po stoczonej walce Pokemon znajdzie jakiś przedmiot. Im wyższy poziom Pokemona, tym większa szansa na cenniejszy przedmiot. Umiejętność nie działa, kiedy użytkownik już coś trzyma.
Trzyma#714 Zmodyfikowany Noibat "Vlad"


Level 17
Noibat (48 lvl) -> Noivern
Learnset
Screech, Supersonic, Tackle, Leech Life, Absorb, Gust, Bites, Wing Attack
TM/HM/MT/EM
Cut, Fly | Switcheroo
Historia i charakter
Noibat został ożywiony z fioletowego płynu w laboratorium profesora-amatora i babiarza Carltona w Cerulean City. Nie wiadomo, kto go stworzył i po co, lecz nieco różni się wyglądem zewnętrznym od innych przedstawicieli swojego gatunku. Otóż ma błękitne oczy zamiast żółtych oraz na uszach po dwa "różki" na każdym zamiast jednego. Dodatkowo miał problemy z lataniem, czego nauczył się dopiero z czasem. Lubi straszyć ludzi i udawać Draculę. Jedynie dla swojej trenerki jest dobry niczym aniołek, ponieważ... skrycie się w niej podkochuje! Uwielbia, kiedy go głaska lub pozwala mu usiąść na swoich kolanach, ale dostaje piany w pyszczku na widok Alliany rozmawiającej z jakikolwiek chłopakiem. Pragnął nosić imię godne wampira i jego marzenie spełniło się. Po odejściu Imali trafił do Cleome.
Umiejętność
Infiltrator - Podczas ataku ignoruje "bariery" powstałe w wyniku ruchów Reflect, Light Screen, Safeguard i Substitute.
Trzyma_________________

Jeziorko | Rezerwat | Ogródek
  
 
   Podziel się na:     
SayuriSagi 
Killing School LifeStarter: Duskull
Profesja: trener florysta
Wiek: 19
Dołączyła: 24 Kwi 2016
Posty: 1505
Wysłany: 2016-12-04, 21:50   

?Alola#728 Popplio "Opere"


Level 4
Popplio (17 lvl) -> Brionne (34 lvl)-> Primarina
Learnset
Water Gun, Pound
TM/HM/MT/EM
Surf, Waterfall
Historia i charakter
Przyjacielski pokemon, który kocha się przytulać. Jej matka była sławnym pokemonem jednej z lepszych koordynatorek na świecie. Ona sama zawsze miała marzenie, aby wziąć udział w pokazach pokemon. Prócz tego nagroda w evencie nr. 2 u jKDx.
Umiejętność
Torrent - Kiedy HP spada poniżej 1/3, ataki wodne zadają do 1,5 raza większe obrażenia.
Trzyma#744 Rockruff "Midday"


Level 16,5
Roxkruff (25 lvl w ciągu dnia) -> Midday Form Lycanroc
Learnset
Tackle, Leer, Sand Attack, Bite, Howl, Rock Throw
Historia i charakter
Midday pochodzi z odległego regionu Alola, gdzie mieszkała sobie na wyspie Melemele wraz z innymi Rockruffami i gdzie spędzała całe dnie na pilnowaniu młodszych od siebie psiaków. Pewnego dnia, gdy zajmowała się maluchami, jeden ze starszych przybiegł do niej i przekazał wiadomość, że kilka innych Rokruffów utknęło na jakiejś dziwnej rzeczy, która nie tonie w wodzie. Samica czym prędzej ruszyła na pomoc przyjaciołom i bardzo dobrze jej to szło, jednak gdy miała pomóc ostatniemu z Pokemonów, ten obrażony pognał w głąb machiny, więc chcąc nie chcąc ruszyła za nim. Gdy w końcu go znalazła, ledwo co zaczęli na siebie warczeć, gdy nagle wokół nich rozbrzmiał głośny warkot. To łódź została uruchomiona i jej właściciele nieświadomi obecności pasażerów na gapę wypłynęli w podróż do Johto. Po dotarciu do celu obydwa psiaki wyskoczyły na ląd, aby ku ich zdziwieniu odkryć, że nie są u siebie. Błądząc bez celu przemierzały kolejne miejsca, starając się znaleźć znajome zapachy i tak po pewnym czasie trafiły na Cleome, która ja przygarnęła. Midday jest bardzo spokojna i przyjazna wobec innych, chociaż jeśli ktoś mocno ją zdenerwuje, a zazwyczaj takim ktosiem jest Midnight, to potrafi odszczeknąć. Nie przepada zbytnio za walkami, które są według niej zbyt brutalne i zdecydowanie woli bardziej pokazy. Lojalna wobec swojej opiekunki i reszty drużyny, troszczy się o nich z całego serca i gotowa jest jednak stanąć do walki, jeśli ktoś spróbuje im zagrozić.
Umiejętność
Keen Eye - Celność Pokemona nie może zostać obniżona. Dodatkowo, jeśli Pokemon jest na pierwszym miejscu w drużynie, szansa na napotkanie słabszych Pokemonów maleje o 50%.
Trzyma#744 Rockruff "Midnight"


Level 14,5
Roxkruff (25 lvl w ciągu nocy) -> Midnight Form Lycanroc
Learnset
Tackle, Leer, Sand Attack, Bite, Howl
TM/HM/MT/EM
Attract, Protect, Rest, Sleep Talk
Historia i charakter
Midnight pochodzi z odległego regionu Alola, gdzie mieszkał sobie na wyspie Melemele wraz z innymi Rockruffami i spędzał całe dnie na walczeniu z innymi Pokemonami oraz łażeniu po niebezpiecznych miejscach. Pewnego dnia podczas takich wypraw wraz z kilkoma innymi psami dostał się na pokład ludzkiego statku, na którym prawie cała grupka utknęła, poza jednym, który popędził na pomoc. Sprowadził on Midday, która pomogła po kolei wyciągnąć Rockruffy, ku wielkiemu niezadowoleniu samca, który poczuł się upokorzony, że to samica jest bohaterką. Obrażony uciekł w głąb pojazdu, zmuszając tym samym wybawicielkę do ruszenia za nim. Gdy w końcu go znalazła, ledwo co zaczęli na siebie warczeć, gdy nagle wokół nich rozbrzmiał głośny warkot. To łódź została uruchomiona i jej właściciele nieświadomi obecności pasażerów na gapę wypłynęli w podróż do Johto. Po dotarciu do celu obydwa psiaki wyskoczyły na ląd, aby ku ich zdziwieniu odkryć, że nie są u siebie. Błądząc bez celu przemierzały kolejne miejsca, starając się znaleźć znajome zapachy i tak po pewnym czasie trafiły na Cleome, która ja przygarnęła. Midnight to niezmordowany wojownik, który chce walczyć tylko z silnymi przeciwnikami, aby móc pokazać innym swoją wielkość i bardzo często wywołuje różne bójki, za co najczęściej obrywa od Midday, której to się nie podoba. Wbrew pozorom skupia się najczęściej na obronie oraz kontratakowaniu przeciwnika, choć mogłoby się wydawać, że będzie stawiał on na częste ataki. Wprost pali się do bitew, ale na propozycję, żeby miał występować w pokazach zaczyna gryźć i warczeć kogo tylko popadnie. Gotów jest słuchać wiernie trenerki, jeśli ta tylko pomoże mu wydobyć cały swój potencjał.
Umiejętność
Keen Eye - Celność Pokemona nie może zostać obniżona. Dodatkowo, jeśli Pokemon jest na pierwszym miejscu w drużynie, szansa na napotkanie słabszych Pokemonów maleje o 50%.
Trzyma#758 Shiny Salazzle "Kunrin"


Level 32
Salandit (33 lvl) -> Salazzle
Learnset
Captivate, Disable, Encore, Torment, Swagger, Pound, Scratch, Poison Gas, Ember, Sweet Scent, Dragon Rage, Smog, Double Slap, Flame Burst, Toxic, Nasty Plot
Historia i charakter
Pochodzi ze Specjalnej Strefy Safari. Przywieziona z odległego regionu Alola, nieszczególnie za nim tęskni. Kumata, stosunkowo łatwo przychodzi jej się nauczyć czegoś nowego i i swoi osobistym rozumkiem niejednego może zagiąć. Z tendencją do leniuchowania, ale tylko tak troszeczkę. Uwielbi wygrzewać się w ciepełku, chociaż jednocześnie ma takie niespełnione marzenie by pohasać w śniegu i zobaczyć jaki ten biały puch właściwie jest.
Umiejętność
Corrosion - Może zatruć przeciwnika, nawet jeśli posiada on typ stalowy lub trujący.
Trzyma#762 Shiny Steenee "Succubus"


Level 16
Bounsweet (18 lvl) -> Steenee (poziom + ruch Stomp) -> Tsareena
Learnset
Double Slap, Splash, Play Nice, Rapid Spin, Razor Leaf
TM/HM/MT/EM
Bounce
Historia i charakter
Succubus to najprawdziwsza diablica w ludz- pokemonowej skórze, istna femme fatale, wiodąca mężczyzn na zatracenie. Swoją żądzą miłości przerasta nawet Doloris, która do czasu się jej pojawienia miała prawie że wyłączny monopol na samców. Teraz te dwie samice prowadzą ze sobą coś w rodzaju rywalizacji, która zaciągnie do łóżka większą ilość chłopaków z drużyny. Za swój dodatkowy, nieznany nikomu cel obrała podbicie serca Romea. Jedynymi osobami, które Succubus słucha to Lilith Apollyon, która w jej oczach jest Królową oraz Cleome, którą szanuję jako trenerkę. Poza zabawami w łóżku uwielbia chodzić nocami do klubów karaoke, gdzie śpiewa od zmierzchu do świtu.
Umiejętność
Leaf Guard - Zapobiega zmianie statusu Pokemona przez przeciwnika, kiedy słońce mocno świeci.
Trzyma#767 Wimpod "Kyojin"


Level 2
Wimpod (30 lvl) -> Golisopod
Learnset
Struggle Bug, Sand Attack
TM/HM/MT/EM
Surf, Waterfall | Metal Claw
Historia i charakter
Prawdziwy Pokemon wyścigowy. Marzy tylko o tym, aby stać się najszybszym stworzeniem na tym świecie. Z tego właśnie powodu, gdy tylko zostaje wypuszczony, od razu znika z pola widzenia, ćwicząc swoje maratony. Najbardziej zdumiewającym jest, jak szybko ten stworek może poruszać się na tych swoich, krótkich nóżkach. Tak poza tym, to bardzo energiczne i dobroduszne stworzenie. Uważa, że walki podwyższają mu staminę, dlatego chętnie bierze w nich udział.
Umiejętność
Wimp Out - Pokemon ucieka lub zmienia się z innym (w przypadku walki trenerskiej), gdy jego HP spadnie poniżej połowy.
Trzyma#778 Mimikyu "Envy"


Level 11
Mimikyu
Learnset
Wood Hammer, Splash, Scratch, Astonish, Copycat, Double Team, Baby-Doll Eyes
TM/HM/MT/EM
Swords Dance
Historia i charakter
Uparta i zawzięta, nie wiedzieć czemu ma wewnętrzną nie chęć do każdego osobnika z gatunku Pikachu. Czy to Pichu, Raichu czy Pikachu. Gdy tylko widzi bądź wyczuje jednego z nich można by rzec iż wstępuje w nią jakby demon i zmuszą do walki z owym osobnikiem. Poza tym jest łakoma i uwielbia każdego rodzaju słodycze, zwłaszcza jeśli biega o toffi.
Umiejętność
Disguise - Pokemon może obronić się przed pierwszym ruchem przeciwnika, który zadaje obrażenia. Nie dotyczy to obrażeń wywołanych konfuzją czy efektem pogodowym.
Trzyma#782 Jangmo-o "Draco"


Level 2
Jangmo-o (35 lvl) -> Hakamo-o (45 lvl) -> Kommo-o
Learnset
Tackle
Historia i charakter
Draco należy do endemicznego gatunku smoczych Pokemonów, których naturalnym środowiskiem jest tropikalny region Alola, a dokładnie wyspa Poni. Stworek ten nie grzeszy zbytnio inteligencją, ale nie oznacza to, że jest jakimś idiotą, tylko ma problemy z może bardziej skomplikowanymi zadaniami. Gdy na przykład w trakcie walki trenerka każe mu wykonać jakiś konkretny cios, to spokojnie zdoła go wykonać, jeśli jednak kazałaby mu użyć ataku, który robi to i to, to już miałby maleńki mętlik w główce. Możliwe, że po przejściu na wyższe stadium ewolucji problem chociażby częściowo zniknie i nie będzie trzeba używać w rozmowie z nim samych prostych słów. Lubi pić różne koktajle owocowe, a zwłaszcza takie, które zawierają mango.
Umiejętność
Overcoat - Pokemon nie otrzymuje żadnych obrażeń od efektów pogodowych oraz nie działają na niego efekty ataków proszkowych.
Trzyma#781 Shiny Dhelmise "Jack Sparrow"


Level 1,5
Dhelmise
Learnset
Switcheroo, Absorb, Growth, Rapid Spin, Astonish
TM/HM/MT/EM
Earthquake | Surf
Historia i charakter
Dhelmise w dużej mierze jest egoistą, który myśli przede wszystkim o własnym interesie i zawsze działa na swoją korzyść, nawet jeśli będzie musiał w tym celu działać na szkodę towarzysza. Nie oznacza to jednak, że jest on kompletnie nieczułym draniem - w wyjątkowych sytuacjach potrafi jednak zrezygnować ze swojego prywatnego celu i pomóc przyjaciołom. Jack ma duże poczucie humoru i potrafi żartować nawet w bardzo nieprzyjemnych sytuacjach, kiedy to powinno zachować się powagę. Uważa się za najprawdziwszego pirata i każe zwracać się do siebie per kapitanie. Lubi pić rum i to w bardzo dużych ilościach, przez co czasem może być pijany, jednak o dziwo nie przeszkadza mu to w walkach.
Umiejętność
Steelworker - Zwiększa siłę ataków stalowych o 50%.
Trzyma_________________

Jeziorko | Rezerwat | Ogródek
  
 
   Podziel się na:     
SayuriSagi 
Killing School LifeStarter: Duskull
Profesja: trener florysta
Wiek: 19
Dołączyła: 24 Kwi 2016
Posty: 1505
Wysłany: 2017-07-11, 17:46   

?Urobos#227 Quetzar "Quetzalcoatl"


Level 27
Quetzar Statue Forme <-> Quetzar Space Forme
Learnset
Scary Face, Twister, Nature Power, Dragon Breath, Slash
Historia i charakter
?
Umiejętność
Pressure - Stworek, który atakuje Pokemona z tą zdolnością, używa o jeden ruch mniej, niż ma narzucone (np. normalnie mógłby użyć 4 ruchów, ale rywal ma Pressure, więc wykonuje 3). Dodatkowo, jeśli Pokemon jest na pierwszym miejscu w drużynie, szansa na napotkanie silniejszych Pokemonów wzrasta o 50%.
Trzyma_________________

Jeziorko | Rezerwat | Ogródek
  
 
   Podziel się na:     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
wxv.pl - załóż forum dyskusyjne za darmo

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandblue created by spleen modified v0.2 by warna - SITEMAP - mangi

Graficy
Sojusznicy:

Panda
35451075
Yukiyorin

Did
44021735

Daisy7
ania.daisy7

WAW Pokemon

SNM
SnM

PokeSerwis

Kurs Manga

Anime Centrum
anime online

Lucid Dream

Stray Dogs

Proelium

Riverdale

Oversoul

Morsmordre

Ninshu

Dragon - Space Trip
Dragonst

Orchard Stable

Genetrix

Hetaliowe Awokado

Rabbit Doubt

France

Czarodzieje

Vampire Diaries
Vampire Diaries

Disney World

Sekret Miasta

Epoka Nordlingów

Skraj

Horizon

Into Darkness

YLO

Dysharmonia

Eridani

Camp of shadows

Dragon Ball New Generation Reborn
Dragon Ball New Generation Reborn

Tvedeane

Kundle

Zmiennokształtni
www.zmiennoksztaltni.wxv.pl

Black Butler
BlackButler

Hogwart Dream
HogwartDream

Maligna

FT Path Magician

Luciferum
Luciferum zaprasza!

Stado psów

Ninja Clan Wars

Mortis

Czarny Horyzont

Ardhi

Artemida - Warrior Cats

Noctus

Kraina Snów

Dragon Ball - Another Universe

Wishtown

Hoshi Fusion

Spectrofobia

X-Men RPG

Virus

Mystery Town

Avengers Assemble

Wizard's World

Król Lew PBF
Król LewDesign by Did, Panda & Daisy7. Only for Pokemon Crystal
Copyright 2016 by Daisy7.

Zabrania się kopiowania tekstów i obrazków autorstwa naszych użytkowników bez ich zgody na użytek innych stron!
Grafika pochodzi ze źródeł internetowych. Nie przywłaszczamy sobie do niej żadnych praw. Jeśli jesteś autorem obrazka wykorzystanego na forum i nie życzysz sobie, by się tu znajdował, napisz do administracji Pokemon Crystal, a zostanie on usunięty.
Pokemon Crystal nie czerpie żadnych korzyści materialnych z prowadzenia tej strony poświęconej serii "Pokemon" - własności Nintendo.

Pokemon Crystal launched 2011-03-23.