Pokemon Crystal Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

Informacja systemowa
Z dniem 30 września 2018 roku serwisy wxv.pl/czo.pl/grupy-dyskusyjne.pl kończą swoją działalność świadczenia usług darmowego hostingu forów.
Więcej informacji: https://ees.pl/viewtopic.php?p=16936#16936


Poprzedni temat «» Następny temat
Box SayuriSagi
Autor Wiadomość
SayuriSagi 
The Mad King Of Goldy Pond


Wiek: 20
Dołączyła: 24 Kwi 2016
Posty: 1975
Wysłany: 2016-05-06, 19:03   Box SayuriSagi

?Kanto#004 Charmander "Decora"


Level 13
Charmander (16 lvl) -> Charmeleon (36 lvl) -> Charizard <-> Mega Charizard X
Learnset
Scratch, Growl, Ember, Smokescreen
TM/HM/MT/EM
Dragon Claw, Flamethrower, Will-O-Wisp | Cut, Strength, Rock Smash
Historia i charakter
To chyba najbardziej snobistyczny i arystokratyczny pokemon na jakiego kiedykolwiek można było trafić. Charmander zapiera się, że pochodzi z bardzo wysoko postawionej, arystokratycznej rodziny- sądząc po jej tonie to może nawet i królewskiej! W jej żyłach płynie najbłękitniejsza błękitna krew pod słońcem. Jak już zostało wspomniane to zapatrzona w siebie, narcystyczna istota z wyższych sfer. Zawsze musi postawić na swoim i zawsze... wydaje rozkazy. Tak, tutaj zdecydowanie odzywa się jej arystokratyczna dusza. Swoimi zachciankami katuje nie tylko trenerkę, ale też wszystkich, którzy w danym momencie znajdują się w pobliżu. Przy czym lepiej jej się nie sprzeciwiać. Charmander w gniewie jest straszna. Nie przepada jednak za typowymi walkami. Chociażby dlatego, że mogłaby się pobrudzić lub co gorsza spocić. Poza tym taka elegantka jest od podziwiania przez tłumy, a nie walenia rywali po pyskach, prawda?
Umiejętność
Blaze - Kiedy HP spada poniżej 1/3, ataki ogniste zadają do 1,5 raza większe obrażenia.
Trzyma#006 Charizard "Kaiba"


Level 36
Charmander (16 lvl) -> Charmeleon (36 lvl) -> Charizard <-> Mega Charizard Y
Learnset
Wing Attack, Flare Blitz, Heat Wave, Dragon Claw, Shadow Claw, Air Slash, Scratch, Growl, Ember, Smokescreen, Dragon Rage, Scary Face, Fire Fang, Flame Burst
TM/HM/MT/EM
Cut, Fly, Strength, Rock Smash | Fire Pledge, Iron Tail
Historia i charakter
Bardzo złośliwy z niego gad, można powiedzieć że uważa wszystkich i wszystko za wrogów. Jest jednak gotów chronić Orange, jednak zaatakuje każdego kto zbliży się do chłopaka. Wręcz nienawidzi startera swojego trenera, kiedy tylko go widzi wpada w szał. Ma trudność w wykonywaniu poleceń w czasie bitwy. Po odejściu swojego trenera trafił do Arsiela, jednak kiedy także i ten zniknął znalazł się pod opieką Cleome.
Umiejętność
Blaze - Kiedy HP spada poniżej 1/3, ataki ogniste zadają do 1,5 raza większe obrażenia.
Trzyma#007 Squirtle "Mizushi"


Level 10
Squirtle (16 lvl) -> Wartortle (36 lvl) -> Blastoise <-> Mega Blastoise
Learnset
Tackle, Tail Whip, Water Gun, Withdraw
TM/HM/MT/EM
Surf, Strength, Waterfall, Rock Smash, Dive
Historia i charakter
Pochodzi ze Strefy Safari. Taki trochę śmieszek i żartowniś. Uwielbia dla żartów oblewać wszystkich swymi wodnymi atakami. Zazwyczaj uchodzi mu to na sucho- chowa się w swojej skorupie i nie wyłazi dopóki atmosfera się nie uspokoi i wszyscy machną ręką (czy co im tam wyrosło) na jego psikusy. Znakomity pływak- w wodzie porusza się z niezwykłą jak na ten gatunek gracją i szybkością. Niecierpliwy, najchętniej chciałby mieć wszystko na już. Nie lubi też kiedy ktoś nie wywiązuje się względem niego ze złożonych obietnic. Po odejściu Arsiela trafił do Cleome.
Umiejętność
Rain Dish - Kiedy podczas walki pada deszcz, HP Pokemona co turę odnawia się o 1/16 wartości maksymalnej.
Trzyma#013 Zielony Weedle "Wasp"


Level 2
Weedle (7 lvl) -> Kakuna (10 lvl) -> Beedrill <-> Mega Beedrill
Learnset
Poison Sting, String Shot
Historia i charakter
Mała i zamknięta w sobie gąsieniczka. Wszystkich podziwia z daleka i tylko marzy, aby kiedyś być jednym z najsilniejszych, jednakże brakuje jej na to odwagi i umiejętności. Poza tym, to dość dobroduszne stworzenie, zawsze wyciągnie pomocną łapkę do tych w potrzebie. Nigdy się nie podda, gdy w grę wchodzi zapewnienie czyjegoś bezpieczeństwa. Sama nawet nie zdaje sobie sprawy ze swojego potencjału i obniża swoją wartość. Brakuje jej kogoś, kto dodałby jej poczucia własnej wartości. Gdy trzeba, to słucha się trenera.
Umiejętność
Shield Dust - Ataki ofensywne, którymi zostanie zaatakowany ten Pokemon, na pewno nie będą miały dodatkowych efektów.
Trzyma#018 Różowy Pidgeot "Raiu"


Level 37
Pidgey (18 lvl) -> Pidgeotto (36 lvl) -> Pidgeot <-> Mega Pidgeot
Learnset
Hurricane, Tackle, Sand Attack, Gust, Quick Attack, Whirlwind, Twister, Feather Dance, Agility
TM/HM/MT/EM
Fly | Sky Attack | Air Cutter, Brave Bird
Historia i charakter
Pochodzi ze Specjalnej Strefy Safari. Stworzonko nieco nieśmiałe i zdystansowane względem innych. Musi kogoś dobrze poznać, zanim zacznie myśleć o jakiejkolwiek współpracy. Ponadto jest też trochę niecierpliwa. Co prawda stara się tego nie okazywać, ale gdy ma jakiś gorszy dzień zaraz ta jej niecierpliwość znajduje jakiś upust i jest też okraszona kapką irytacji lub gniewu. Generalnie przyjazna i chętna do działania... o ile to nie jest noc. W nocy nawet atom jej nie wysadzi, aby cośkolwiek zrobiła. Nie bo nie, a z "bo nie" się nie dyskutuje.
Umiejętność
Big Pecks - Obrona Pokemona nie może zostać obniżona.
Trzyma#027 Alola Sandshrew "Gunkan"


Level 13
Alola Sandshrew (Ice Stone) -> Alola Sandslash
Learnset
Scratch, Defense Curl, Bide, Powder Snow, Ice Ball, Rapid Spin, Fury Cutter
Historia i charakter
Pochodzi ze Strefy Safari. Sandshrew to dość spokojny z natury stworek, nie przepadający za bywaniem w centrum uwagi. Woli otoczyć się grupką przyjaciół w "domowym zaciszu". Zaskakująco sprytny, całkiem nieźle radzi sobie gdy trzeba trochę pogłówkować i pomyśleć nieszablonowo. W ogóle lubi rożnego rodzaju gry logiczne i łamigłówki. Nie jest wymagający jeśli idzie o jedzenie. Zje wszystko co mu podać... oprócz mięty. Szczerze nie znosi tego smaku.
Umiejętność
Slush Rush - Podwaja szybkość pokemona podczas burzy śnieżnej. Pokemon z tą zdolnością nie otrzymuje obrażeń zadawanych przez burzę śnieżną.
Trzyma#029 Nidoran z Valencii "Jester"


Level 8
Nidoran (16 lvl) -> Nidorina (Moon Stone) -> Nidoqueen
Learnset
Growl, Scratch, Tail Whip
TM/HM/MT/EM
Cut, Rock Smash, Strength
Historia i charakter
Pochodzi ze Specjalnej Strefy Safari. Nidoran sprawia wrażenie sympatycznej i grzecznej istotki. Ale nic bardziej mylnego! To tylko taki pic na wodę- mała okazuje się niezwykle harda i zaczepna względem innych. Lubi się wydurniać, chętnie płata innym jakieś drobne psikusy. Ciężko zmusić ją do zachowania powagi na dłużej niż kilka minut. Nie lubi kiedy ktoś ją lekceważy tylko dlatego, że jest samiczką. Marzy by porządnie utrzeć nosa tym, którzy uważają ją za słabą.
Umiejętność
Poison Point - Przy kontakcie fizycznym istnieje 30% szans na zatrucie przeciwnika.
Trzyma#029 Nidoran z Valencii "Tomboy"


Level 11
Nidoran (16 lvl) -> Nidorina (Moon Stone) -> Nidoqueen
Learnset
Growl, Scratch, Tail Whip, Double Kick
TM/HM/MT/EM
Cut, Rock Smash, Strength
Historia i charakter
Pochodzi ze Specjalnej Strefy Safari. Nidoran to taka mała, zawadiacka kulka. Jest pewna siebie, nie obawia się szczególnie obcych, a jak uzna, że warto komuś pogonić kota, bez zawahania to uczyni. Taka trochę chłopczyca, której w ogóle nie ciągnie do "babskich" spraw. Lubi się utytłać w brudzie, toczyć pojedynki, a na koniec dnia przegryźć coś co ma w sobie sporo czosnku. Co jak co, ale ukochała czosnek całym serduchem i wcina ilekroć nadarzy się okazja. Choć otwarcie nie przyzna się do tego przed nikim, boi się spać sama. Choćby się paliło i waliło, zawsze musi czuć obok siebie czyjąś obecność. Hm... A może po prostu, podświadomie "chce jej się chłopa"? Cóż, trudno zgadnąć, po prostu taka jest i już.
Umiejętność
Poison Point - Przy kontakcie fizycznym istnieje 30% szans na zatrucie przeciwnika.
Trzyma#032 Nidoran z Valencii "Bane"


Level 13
Nidoran (16 lvl) -> Nidorino (Moon Stone) -> Nidoking
Learnset
Leer, Peck, Focus Energy, Double Kick, Poison Sting
TM/HM/MT/EM
Cut, Rock Smash, Strength
Historia i charakter
Pochodzi ze Specjalnej Strefy Safari. To waleczny maluch o sercu wojownika i... ciele dziecka. Nie może biedaczek przeboleć, że sam w sobie posiada dość mikrą "siłę przebicia" jeśli chodzi o udział w potyczkach. Stara się jednak jak może i daje z siebie jak najwięcej. Ukochał swoją nową opiekunkę całym swoim serduszkiem. Słucha jej i nie pozwoli, aby spotkała ją jakaś krzywda. Marzy o przejściu ewolucji. Teraz jest mały, ale liczy, że kiedy już "urośnie" pozostali będą się z nim nieco bardziej liczyć i nie będą już traktować jak gówniarza.
Umiejętność
Poison Point - Przy kontakcie fizycznym istnieje 30% szans na zatrucie przeciwnika.
Trzyma#038 Alola Ninetales "Yuki"


Level 52,5
Alola Vulpix (Ice Stone) -> Alola Ninetales
Learnset
Dazzling Gleam, Nasty Plot, Powder Snow, Tail Whip, Roar, Baby-Doll Eyes, Ice Shard, Confuse Ray, Icy Wind, Payback, Mist, Feint Attack, Hex, Aurora Beam, Extrasensory, Safeguard, Ice Beam, Imprison, Blizzard, Grudge, Captivate, Sheer Cold
TM/HM/MT/EM
Frost Breath, Rest, Sleep Talk, Toxic
Historia i charakter
Yuki to bardzo niebezpieczna yandere, która zadurzyła się w Tsubakim. Nie pozwala, aby inne samice zbliżyły się do niego, nawet na chłopaków patrzy krzywo. Nawet trenerka jest widziana jako potencjalna rywalka o serce liska. Z tego powodu jest w wiecznym konflikcie z Zero, który przez nią nie może prawie w ogóle porozmawiać z małym Zoruą. Jej zachowanie można podzielić na dwa rodzaje - fazę normalną i fazę psychozy. W tej pierwszej zazwyczaj ignoruje wszystkich, którzy nie są Tsubakim, robi różne dziwne rzeczy w celu zdobycia przychylności Tsubakiego oraz jest chorobliwie zazdrosna o Tsubakiego. W momencie, kiedy pojawi się zagrożenie (tzn. obca samiczka zbliży się do Zoruy), Yuki wchodzi w fazę psychozy. W tym czasie jej oczy stają się puste, a na ustach pojawia się psychopatyczny uśmieszek à la Joker. W jednej chwili zmienia się w szaloną kobietę, która jest zdolna do wszystkiego, byleby chronić ukochanego, nawet jeśli on tego nie chce. Podczas tego stanu sprawia wrażenie osoby chorej umysłowo oraz posiadającej wrodzoną analgezję. Ignoruje wszystkie obrażenia i ciągle idzie do przodu, nawet jeśli miałoby skończyć się to dla niej poważnymi urazami albo nawet i śmiercią. Posiada tendencję do satanistycznego śmiechu.
Umiejętność
Snow Warning - Kiedy Pokemon wchodzi do walki, zaczyna padać grad. Efekt ten zanika dopiero po pięciu turach.
Trzyma#039 Jigglypuff "Balloon Girl"


Level 14,5
Igglybuff (poziom + szczęście) -> Jigglypuff (Moon Stone) -> Wigglytuff
100/100
Learnset
Sing, Charm, Defense Curl, Pound, Play Nice, Disarming Voice, Disable
Historia i charakter
Pokemon urodzony dość niedawno, który dopiero oswaja się ze światem. Jest bardzo miły dla wszystkich i chciałby znaleźć trenera, który pokaże mu na czym polega życie. Mimo młodego wieku jest strasznie odważny i jest gotów stanąć do walki nawet z największym przeciwnikiem. Jest typową przylepą i bardzo lubi się przytulać i droczyć z trenerem. Pokemon straszliwie boi się pokemonów typu Bug.
Umiejętność
Competitive - Specjalny Atak użytkownika zostaje zwiększony 2 razy, gdy statystyki zostają obniżone.
Trzyma#048 Shiny Venonat "Mosu"


Level 17,5
Venonat (31 lvl) -> Venomoth
Learnset
Tackle, Disable, Foresight, Supersonic, Confusion, Poison Powder, Psybeam
Historia i charakter
Pochodzi ze Strefy Safari. Straszliwy pieszczoch i przylepa - uwielbia kiedy tarmosić jego mięciutkie futerko. Praktycznie nie robiłby nic innego, tylko dawał się każdemu głaskać. Wierny wobec wszystkich, których nazywa przyjaciółmi. Nie pozwoli, aby "swojakom" stała się jakakolwiek krzywda. Choć nie wygląda, potrafi się przeistoczyć w wyjątkowo gniewną maszynkę do zabijania. Marzy o przejściu ewolucji, bo dzięki niej, będzie mógł wznieść się w powietrze - to jego największe pragnienie z dzieciństwa.
Umiejętność
Tinted Lens - Podwaja siłę ataków, które są mało efektywne na przeciwnika.
Trzyma#050 Alola Diglett "Mole"


Level 14,5
Alola Diglett (26 lvl) -> Alola Dugtrio
Learnset
Sand Attack, Metal Claw, Growl, Astonish, Mud-Slap, Magnitude
TM/HM/MT/EM
Cut, Rock Smash
Historia i charakter
Pochodzi ze Strefy Safari. Diglett to zamknięte w sobie stworzonko, posiadające poczucie własnej wartości, ale na minusie. Straszliwie obawia się krytyki innych i nie lubi być w centrum uwagi. Przez ogólną nieśmiałość, trochę rożnie u niego z nawiązywaniem znajomości, ale że jest generalnie miły oraz przyjacielski, inne pokemony i tak go lubią. Ten maluch to prawdziwy romantyk i jeszcze w dodatku poeta! Ma prawdziwy talent do pisania wierszy, jego poezja bawi każdego... i każdego wzruszy. Tak, KAŻDEGO...
Umiejętność
Tangling Hair - Gdy pokemon z tą zdolnością zostanie uderzony przez atak, który wymaga kontaktu fizycznego, zmniejsza szybkość przeciwnika o jeden stopień (10%).
Trzyma#058 Growlithe "Issei"


Level 31,5
Growlithe (Fire Stone) -> Arcanine
Learnset
Bite, Roar, Ember, Leer, Odor Sleuth, Helping Hand, Flame Wheel, Reversal, Fire Fang, Take Down, Flame Burst, Agility
TM/HM/MT/EM
Strenght, Rock Smash
Historia i charakter
Jest jednym z Pokemonów, które straciły swoich trenerów na skutek tragicznych wydarzeń i trafiły w łapy szalonego marionetkarza. Został uwolniony przez Cleome z pustego świata między czasem a przestrzenią.
Typowy pies na baby! Merda i chce być głaskany, pieszczony przez każda posiadaczkę piersi co często jest dość problematyczne. Zwłaszcza że jego przodkowie są niczym K9, czyli psy policyjne! Jednak to taka mała czarna owca, więcej miłości od kobiet niż walki. Co prawda potrafi postawić na swoim ale zazwyczaj będzie wolał polizać kobitki, albo wbić się w ich dekolt i tam położyć swój pyszczek. Negatywnie też reaguje na Fire Stone, warczy i szczeka na jego widok.
Umiejętność
Intimidate - Kiedy Pokemon wchodzi do walki, siła ataków przeciwnika spada o jeden poziom. Dodatkowo, jeśli Pokemon jest na pierwszym miejscu w drużynie, szansa na napotkanie słabszych Pokemonów maleje o 50%.
Trzyma#063 Abra "Chisa"


Level 1,5
Abra (16 lvl) -> Kadabra (Pal Pad) -> Alakazam <-> Mega Alakazam
Learnset
Teleport
TM/HM/MT/EM
Fire Punch
Historia i charakter
Chisa jest bardzo przyjazną istotą o pogodnym usposobieniu. Ogólnie jest bardzo żywa i pewna siebie, zawsze ciężko pracuje z uśmiechem na twarzy i stawia czoła nowym wyzwaniom z pozytywnym nastawieniem. To życzliwa osoba, która pociesza tych, którzy jej potrzebują i dba o innych. Do jej ulubionych zajęć należy pomoc domowa, czyli sprzątanie i gotowanie, aby inny mogli żyć w czystym miejscu, dlatego z tego powodu zawsze nosi przy sobie fartuszek, gotowa do działania. Gotowa do pomocy innym, czasem zaniedbuje samą siebie, toteż przyda się jej ktoś, kto będzie ją pielęgnował.
Umiejętność
Magic Guard - Pokemon traci HP tylko wtedy, kiedy przeciwnik atakuje go za pomocą bezpośrednich ataków (za wyjątkiem obrażeń wynikających z użycia ruchów: Substitute, Struggle, Pain Split, Curse i Belly Drum).
Trzyma#067 Machoke "Jūzō"


Level 30
Machop (28 lvl) -> Machoke (PalPad) -> Machamp
Learnset
Low Kick, Leer, Focus Energy, Karate Chop, Foresight, Low Sweep, Seismic Toss, Revenge, Knock Off, Vital Throw, Wake-Up Slap
TM/HM/MT/EM
Brick Break | Strenght, Rock Smash
Historia i charakter
Jest jednym z Pokemonów, które straciły swoich trenerów na skutek tragicznych wydarzeń i trafiły w łapy szalonego marionetkarza. Został uwolniony przez Cleome z pustego świata między czasem a przestrzenią.
Ten Machoke jest bardzo oddanym i lojalnym Pokemonem. Podchodzi do każdego przeciwnika z należnym mu respektem i zawsze dokończy walkę, którą zaczął. Uważa, że z każdej porażki może zostać wyciągnięty bardzo ważny morał. Ćwiczenie swoich mięśni jest jego hobby i uprawia je w wolnym czasie. Czasem namawia innych towarzyszy do koleżeńskiego sparingu. Podczas walki słucha się poleceń swojego trenera bezwzględnie i nie ma żadnych zastrzeżeń. Jego ślepa lojalność jest godna podziwu.
Umiejętność
Guts - Kiedy Pokemon zostaje podpalony, zatruty, sparaliżowany, zamrożony albo zasypia, jego atak wzrasta (x1.5).
Trzyma#077 Pegaz Ponyta "Daybreaker"


Level 3
Ponyta (40 lvl) -> Rapidash
Learnset
Aeroblast, Sky Drop, Sky Attack, Growl, Tackle
TM/HM/MT/EM
Strength
Historia i charakter
Daybreaker jest córką Rarity oraz Hightwara, która chociaż należy do tego samego gatunku co jej matka, odziedziczyła skrzydła po ojcu, dzięki czemu może za ich pomocą latać na niewielkie odległości. O tej klaczy można powiedzieć różne rzeczy, ale wszyscy, którzy choć raz mieli z nią styczność, są zgodni co do jednej rzeczy - jest ona istnym potworem i nie chodzi tu o jej niezwykły wygląd. Żądna potęgi istota, która nie zatrzyma się przed niczym, aby osiągnąć swój cel, będąc silniejsza od typowych przedstawicieli gatunku ognistych koni uważa ich, a także wszystkich innych, za nic niewarte śmieci, które powinny ukorzyć się przed jej mocą. Jest strasznie arogancka i otwarcie mówi o tym, że nie potrzebuje swoich rodziców ani nikogo innego. Jej cechą charakterystyczną poza parą skrzydeł jej o wiele większa niż normalnie płonąca grzywa oraz ogon, które potrafią na zawołanie stać się tak gorące, że otoczenie nawet pomimo bezpośredniego dotyku ich zaczyna płonąć.
Umiejętność
Flame Body - Przy fizycznym kontakcie istnieje 30% szans na podpalenie przeciwnika. Dodatkowo, kiedy Pokemon z tą zdolnością jest w drużynie, ilość kroków niezbędnych do wyklucia się jajek zostaje zmniejszona o połowę.
Trzyma#078 Shiny Rapidash "Rarity"


Level 40
Ponyta (40 lvl) -> Rapidash
Learnset
Fury Attack, Poison Jab, Megahorn, Growl, Tackle, Tail Whip, Ember, Flame Wheel, Stomp, Flame Charge, Fire Spin, Take Down, Inferno, Agility
TM/HM/MT/EM
Strength | Low Kick
Historia i charakter
Rarity ponad wszystko ceni sobie piękno oraz porządek, nie tylko u siebie, ale także w odniesieniu do pozostałych, z racji czego z największą przyjemnością bierze udział w Pokazach. Analogicznie do tego stara się unikać jakichkolwiek walk, podczas których mógłby ucierpieć jej z trudem utrzymywany wizerunek schludnej klaczy, gdyż podczas nich łatwo sobie zepsuć misternie ułożoną grzywę czy też dopiero co wyrównane kopytka. Zawsze służy przyjaciołom dobrą radą w sprawie ubioru, czy to do sklepu czy na wielką galę, a także sama projektuje niektóre stroje dla swojej trenerki, których też wykonanie musi zlecać jakiejś ludzkiej krawcowej. Ze względu na swoją urodę stanowi obiekt westchnień większości męskiej części drużyny, chociaż sama nie jest żadnym z nich naprawdę zainteresowana.
Umiejętność
Flame Body - Przy fizycznym kontakcie istnieje 30% szans na podpalenie przeciwnika. Dodatkowo, kiedy Pokemon z tą zdolnością jest w drużynie, ilość kroków niezbędnych do wyklucia się jajek zostaje zmniejszona o połowę.
Trzyma#084 Doduo "Emu"


Level 10
Doduo (31 lvl) -> Dodrio
Learnset
Peck, Growl, Quick Attack, Rage
TM/HM/MT/EM
Fly
Historia i charakter
Jest bardzo nieśmiały i często chowa głowę w piasek, dosłownie i w przenośni. Został przeznaczony na nagrodę do Pokazów ze względu na to, że nie za dobrze radzi sobie w walce, więc cała nadzieja w tym, że wygrany w Pokazach pokaże mu kunszt walk koordynatorskich i pokaże mu cały nowy świat doświadczeń. Swoją trenerkę szanuje i nie odstępuje na krok, tylko przy niej czuje się bezpieczny.
Umiejętność
Early Bird - Pokemon w czasie walki śpi o połowę krócej, niż spałby normalnie.
Trzyma#086 Seel "Femme"


Level 17
Seel (34 lvl) -> Dewgong
Learnset
Headbutt, Growl, Water Sport, Icy Wind, Encore, Ice Shard
TM/HM/MT/EM
Surf, Waterfall
Historia i charakter
Pochodzi ze Strefy Safari. Milutka foczka, która jak każda niewiasta lubi słyszeć pod swoim adresem jakiś komplement... albo dwa... opcjonalnie z 10... W każdym razie poczciwe to to, przyjaźnie nastawione do otoczenie i niezbyt destrukcyjne w działaniu. W zasadzie brzydzi się przemocą i jeśli już kogoś rani to tylko emocjonalnie. No, akurat do tego ma skubana dryg. Potrafi doprowadzić do rozpaczy każdego twardziela, sprawiając, że ten zwija się u jej stóp jak bezbronny robak. I to tylko kilkoma słowami!
Umiejętność
Ice Body - Kiedy podczas walki pada grad (Hail), HP Pokemona co turę odnawia się o 1/16 wartości maksymalnej.
Trzyma#092 Shiny Gastly "Ghoul"


Level 3,5
Gastly (25 lvl) -> Haunter (Pal Pad) -> Gengar <-> Mega Gengar
Learnset
Hypnosis, Lick
TM/HM/MT/EM
Will-O-Wisp
Historia i charakter
Jest jednym z Pokemonów, które straciły swoich trenerów na skutek tragicznych wydarzeń i trafiły w łapy szalonego marionetkarza. Został uwolniony przez Cleome z pustego świata między czasem a przestrzenią.
Ghoul to typowy przedstawiciel swojego gatunku, który wprost uwielbia straszyć innych, gdyż uważa to za naprawdę dobrą zabawę i mówienie mu, ze nie każdy tak to odbiera w ogóle do niego nie trafia, tylko jeszcze bardziej go nakręca. Do jego najczęściej stosowanych sztuczek należy nagłe wyskakiwanie przed niczego niespodziewającą się ofiarą z głośnych wrzaskiem i groteskową miną na twarzy. Poza tym lubi jeszcze oglądać horrory oraz podejmować próby przywołania jakiś duchów, nie Poke-duchy, tylko najprawdziwsze dusze zmarłych. Jego stosunek do walk można uznać za pozytywny i podczas nich jest dość posłuszny trenerce, choć jeśli ma tylko taką okazję, to i w ich trakcie próbuje przestraszyć przeciwnika na śmierć.
Umiejętność
Levitate - Ataki typu ziemnego, zdolność Arena Trap oraz ataki Spikes, Toxic Spikes, Sticky Web, Rototiller, Electric Terrain, Grassy Terrain i Misty Terrain nie oddziałują na Pokemona posiadającego tę umiejętność.
Trzyma#095 Elektryczny Onix "Jormungand"


Level 1,5
Onix (Metal Coat) -> Steelix <-> Mega Steelix
Learnset
Eerie Impulse, Parabolic Charge, Thunder Wave, Mud Sport, Tackle, Harden, Bind
TM/HM/MT/EM
Strength, Rock Smash
Historia i charakter
Ze względu na swój wygląd oraz nietypowe dla swego gatunku połączenie typów Pokemon ten uważa się za wcielenie Jormunganda, nordyckiego węża zdolnego do sprowadzenia katastrofy na cały świat, a właściwie to za jego ulepszoną wersję, ponieważ teraz ten głupi Thor nie ma jak zrobić użytku ze swojego młota. Ma ego dorównujące jego rozmiarowi, w końcu w jego opinii ma naprawdę ważną rolę do odegrania, i często ignoruje to, co mówi do niego otoczenie, a trenerki też zbytnio nie słucha. Nawet podczas walk woli robić to, co sam uważa za najlepsze, nawet jeśli tak nie jest. Nienawidzi wszystkich kowali, robotników i ogólnie każdego, kto trzyma młot, ponieważ zaraz kojarzy mu się z odwiecznym wrogiem oraz elektrycznych Pokemonów. Wbrew, jakby się wydawało, naturalnemu porządkowi rzeczy stara się nauczyć pływać.
Umiejętność
Sturdy - Ataki pokonujące jednym ciosem (One-Hit KO) nie działają na tego Pokemona. Dodatkowo, gdyby miał on zostać pokonany przy pełnym zdrowiu jednym atakiem, pozostaje mu 1HP.
Trzyma#097 Hypno "Saimin"


Level 41
Drowzee (26 lvl) -> Hypno
Learnset
Future Sight, Nasty Plot, Nightmare, Switcheroo, Pound, Hypnosis, Disable, Confusion, Headbutt, Poison Gas, Meditate, Psybeam, Wake-Up Slap, Psych Up, Synchronoise, Zen Headbutt
TM/HM/MT/EM
Psycho Cut
Historia i charakter
Został uratowany przez Cleome z nielegalnego laboratorium, gdzie przetrzymywano skradzione pokemony. Jego poprzedni trener był po prostu podłym facetem, który pomiatał Hypno ilekroć temu coś nie wychodziło. Hypno, nawet jeśli czasem sprawia inne wrażenie, przez złe traktowanie jest zamkniętym w sobie i wrażliwym pokemonem. Bardzo bierze sobie do serca wszelkie uwagi na jego temat. Co prawda usiłuje wypracować sobie "maskę" groźnego i odważnego, ale nie zawsze mu to wychodzi. Zaufał Cleome praktycznie od chwili, kiedy ta okazała mu minimum dobroci. Ceni ją sobie bardzo wysoko, nie pozwoli jej absolutnie nikomu skrzywdzić. Można powiedzieć że ma w tej kwestii lekką obsesję- wiecznie boi się ,że dziewczynie coś się stanie i znowu trafi na kogoś pokroju jego pierwszego trenera.
Umiejętność
Insomnia - Pokemon nie może zasnąć.
Trzyma#109 Koffing "Sado"


Level 1,5
Koffing (35 lvl) -> Weezing
Learnset
Poison Gas, Tackle
TM/HM/MT/EM
Psybeam
Historia i charakter
Bardzo denerwujący Pokemon, który próbuje zrazić do siebie każdego na swojej drodze. Najbardziej godne podziwu jest to, że sukcesywnie udaje mu się dokonać czegoś takiego. Szczerze powiedziawszy, to jest lekkim sadystą i doskonale wie co powiedzieć innemu, aby się zdenerwował i aby go zabolało. Jego inteligencja jest jednak na wysokim poziomie, a także odporność na wszelkie bodźce zewnętrzne sprawia, że mało co do niego dociera i trudno go przekabacić na swoją stronę. Słucha się trenera tylko w sytuacjach kryzysowych.
Umiejętność
Levitate - Ataki typu ziemnego, zdolność Arena Trap oraz ataki Spikes, Toxic Spikes, Sticky Web, Rototiller, Electric Terrain, Grassy Terrain i Misty Terrain nie oddziałują na Pokemona posiadającego tę umiejętność.
Trzyma#111 Rhyhorn "Drill"


Level 1,5
Rhyhorn (42 lvl) -> Rhydon (Protector) -> Rhyperior
Learnset
Horn Attack, Tail Whip
TM/HM/MT/EM
Strength, Rock Smash
Historia i charakter
Wiercić, wiercić, wiercić. Tylko to słowo istnieje w jej słowniku, no, może jeszcze spać i jeść, czasem także bić. Drill uwielbia wiercić w ścianach, kopać w ziemi, robić dziury w suficie, właściwie wszystko, do czego tylko może użyć swojego rogu, nieważne, że w przeciwieństwie do tego posiadanego przez każdego samca swojego gatunku jej jest tępy, ona i tak jest z niego niezmiernie dumna. Wypuszczona na wolność zaraz zacznie zajmować się swoją pasją, przez co trenerka musi mocno się namęczyć, aby nie dopuścić do zdewastowania okolicy. Do walk nie jest negatywnie nastawiona, a jeśli podczas nich będzie mogła kopać, to z radością się rzuci do bitki.
Umiejętność
Reckless - Zwiększa siłę ataków obosiecznych (np. Double-Edge) oraz powodujących obrażenia przy nietrafieniu (np. Jump Kick) o 20%.
Trzyma#114 Demogorgon Tangela "Demogorgon"


Level 3
Tangela (lvl + Ancient Power) -> Tangrowth
Learnset
Curse, Shadow Ball, Ingrain, Constrict
TM/HM/MT/EM
Seed Bomb | Nature Power
Historia i charakter
Narcyz straszny i nieuleczalny. Gdyby tylko mógł, godzinami patrzyłby się w lustro i podziwiał swoją urodę. Widzi się, jako byt wyższy od innych i tak własnie ich traktuje, jak marny plebs. Raczej nie lubi przebywać w pobliżu reszty Pokemonów, a jeśli już, to podporządkowuje sobie te słabsze okazy i pomiata nimi, rozkazując jak prawdziwy władca i pan. Właściwie, to ma dość spore zdolności przywódcze, więc nic dziwnego, że reszta za nim podąża, nawet pomimo jego nastawienia. Nie przepada za słuchaniem rozkazów od swojego trenera, jednakże zacznie, gdy sytuacja będzie krytyczna.
Umiejętność
Cursed Body - Kiedy zostaje trafiony atakiem, który wymaga kontaktu fizycznego, blokuje go w 30% przypadków.
Trzyma#116 Horsea "Umiuma"


Level 10
Horsea (32 lvl) -> Seadra (Dragon Scale) -> Kingdra
Learnset
Bubble, Smokescreen, Leer
TM/HM/MT/EM
Surf, Waterfall, Dive
Historia i charakter
Stara się być przykładnym Pokemonem; wzorem godnym naśladowania. Nie śpieszno jej nigdzie - stara się wykonać wszystkie trenerskie polecenia w swoim czasie nie czując na sobie presji. Niepoprawna perfekcjonistka, pedantka. Podczas walk słucha uważnie komend i wykonuje je używając przy tym wrodzonego wdzięku, co zawsze utwierdza w przekonaniu, że to pokemon stworzony do pokazów koordynatorskich. Gdzieś wewnątrz niej czai się druga - tajemnicza i brutalna - osobowość, jednak dotychczas nie miała okazji zadebiutować, kto wie, co nastąpi po ewolucji?.
Umiejętność
Sniper - Moc krytycznych uderzeń użytkownika wzrasta do 200% (zazwyczaj jest to 150%).
Trzyma#129 Shiny Magikarp "Koi"


Level 16
Magikarp (20 lvl) -> Gyarados <-> Mega Gyarados
Learnset
Splash, Tackle
Historia i charakter
Pochodzi ze Świątecznej Strefy Safari. Ten karpik nie jest szczególnie rozgarniętą rybką. A przynajmniej usilnie stara się sprawiać takie wrażenie. Patrząc w te wielkie, obojętnie mętne ślepia ciężko doszukiwać się w tym nędznym stworzeniu jakiejkolwiek inteligencji. Ale nic bardziej mylnego! Magikarp w rzeczywistości to wielki cwaniak i w najmniej spodziewanym momencie potrafi pokazać jak zręcznie umie kombinować.
Umiejętność
Rattled - Zwiększa szybkość Pokemona o jeden poziom, jeśli zostanie on trafiony atakiem typu Bug, Ghost bądź Dark.
Trzyma#130 Shiny Gyarados "Ryūjin"


Level 32,5
Magikarp (20 lvl) -> Gyarados <-> Mega Gyarados
Learnset
Bite, Trash, Splash, Tackle, Leer, Twister, Ice Fang, Aqua Tail, Flail
TM/HM/MT/EM
Rain Dance | Surf, Strength, Waterfall, Rock Smash, Dive
Historia i charakter
Ten Pokemon trafił do Cleome jako nagroda za udział w przygodzie "Pokonać czarną śmierć", w której to dziewczyna wraz z innymi trenerami i koordynatorami musiała odnaleźć lekarstwo na dżumę i dostarczyć ją do miasta pełnego zarażonych mieszkańców. Ryūjin wydaje się pochodzić z tych czasów średniowiecza, gdyż po złapaniu przez swoją panią natychmiast ślubował jej wierność do grobowej deski i służbę bez wytchnienia, jakby był rycerzem, chociaż zdecydowanie bardziej przypomina on samuraja. W życiu codziennym stosuje się do niepisanego zbioru zasad, jakim jest Bushidō, i choćby miał mieć z tego powodu kłopoty, nigdy tego nie zmieni. Jego odwaga, prawość, dobroć czy szacunek dla tradycji sprawiają, że jest naprawdę cennym kompanem, jednak jego prawdomówność czy honorowość czasem mogą być utrapieniem dla innych.
Umiejętność
Intimidate - Kiedy Pokemon wchodzi do walki, siła ataków przeciwnika spada o jeden poziom. Dodatkowo, jeśli Pokemon jest na pierwszym miejscu w drużynie, szansa na napotkanie słabszych Pokemonów maleje o 50%.
Trzyma#132 Ditto "Morph"


Level 18
Ditto
Learnset
Transform
Historia i charakter
Ditto można opisać jednym słowem- bezmózg. Wydaje się że do życia potrzebuje pokemonów które mają szkielet i mózg, bo kiedy tylko się zmieni np. w takiego Helioliska, od razu jest normalnym i przyjaznym stworkiem a w dodatku bardzo wojowniczym! W swej prawdziwej formie to pierdoła i ameba, nie rusza się no chyba że trener gdzieś idzie to będzie za nim mozolnie podążać. On chyba nawet nie je ani nie pije...chociaż nie, zdąża się że połknie w całości jakąś jagodę. Poza tym czasami potrafi się w tym swoim "chodzeniu" zagapić, przez co na kogoś wpełznie i wtedy go odczepić to nielada sztuka! Jest jak rzep którego się nie odczepi, chyba że zaśnie w czym też ma mistrza. Po odejściu Arsiela trafił do Cleome.
Umiejętność
Limber - Pokemon nie może zostać sparaliżowany.
Trzyma#132 Shiny Ditto "Aktor Pandory"


Level 25
Ditto
Learnset
Transform
Historia i charakter
Całkowicie oddany swojej trenerce zmiennokształtny Pokemon, który przesadnie reaguje na wszystko, w wyniku czego można odnieść wrażenie, że przez każdy jego gest i postawę przebija się retoryczne pytanie: „Prawda, że jestem wspaniały?". Gdyby tylko dostał taki rozkaz, gotów byłby stanąć do walki z pozostałymi członkami drużyny. Wbrew pozorom jakie stwarza jego wygląd jest on naprawdę inteligentną istotą, której inwencja jest warta wzięcia pod uwagę. Przejawia duży talent w zarządzaniu finansami młodej Cleome, dzięki czemu ta nie musi martwić się o problemy z pieniędzmi, zaś podczas jej dłuższej nieobecności przybierana wygląd trenerki, aby nie martwić niepotrzebnie reszty stworków. Jego hobby to dbanie o płynność finansową dziewczyny oraz zbieranie drogocennych skarbów, którymi później się zajmuje.
Umiejętność
Limber - Pokemon nie może zostać sparaliżowany.
Trzyma#133 Eevee "Himedere"


Level 12,5
Eevee (Ice Rock) -> Glaceon
Learnset
Covet, Helping Hand, Growl, Tackle, Tail Whip, Sand Attack, Baby-Doll Eyes
Historia i charakter
Jest jednym z Pokemonów, które straciły swoich trenerów na skutek tragicznych wydarzeń i trafiły w łapy szalonego marionetkarza. Została uwolniona przez Cleome z pustego świata między czasem a przestrzenią.
Jest to taka typowa pannica oraz feministka. Nie cierpi facetów. Nie znosi kiedy ktoś się z nią nie zgadza albo kiedy próbuje się jej udowodnić, ze się myli. Kiedy tylko się ubrudzi od razu próbuje znów zrobić z siebie bóstwo. Przez to wiele pokemonów zaczyna ją podrywać. Od razu wtedy zaczyna mieszać owego osobnika z błotem. Nie cierpi walk oraz uwielbia być w centrum wydarzeń.
Umiejętność
Run Away - Pokemon ma zagwarantowaną możliwość ucieczki w walce z dzikim Pokemonem. Umiejętność nie działa, kiedy zostanie użyty Mean Look lub Block. Dodatkowo nieskuteczna przeciwko Pokemonom z umiejętnością Arena Trap, Magnet Pull i Shadow Tag.
Trzyma#133 Eevee "Yui"


Level 14,5
Eevee (Moss Rock) -> Leafeon
Learnset
Covet, Helping Hand, Growl, Tackle, Tail Whip, Sand Attack, Baby-Doll Eyes, Quick Attack, Swift
TM/HM/MT/EM
Mimic | Yawn
Historia i charakter
Eevee przed dołączeniem do Wiktora mieszkała na terenie przedszkola w Jubilife City. Kiedy wraz z kilkoma dziećmi została porwana przez dwójkę zbirów, uratował ich właśnie młody trener. Jego chęć pomocy innym, obcym osobom, zaimponowała Yui, która postanowiła dołączyć do chłopaka. Jest ona typem samotniczki, która nie przed każdym otwiera swoje serce. Bardzo troszczy się o tą małą grupkę osób. Nie potrafi znieść widoku niesprawiedliwości i zawsze staje w obronie słabszych.
Umiejętność
Adaptability - Ataki, które mają ten sam typ, co Pokemon, są o 2 razy silniejsze niż gdy używa je inny typ (bez tej umiejętności - 1,5 raza).
Trzyma#133 Shiny Eevee "Luna"


Level 11,5
Eevee (Moon Shard) -> Umbreon
Learnset
Covet, Helping Hand, Growl, Tackle, Tail Whip, Sand Attack, Baby-Doll Eyes
Special Moves
Celebrate
Historia i charakter
Pochodzi ze Strefy Safari. Mała lisiczka, która lubi postawić na swoim. Eevee jest uparta w działaniu i zawszę dąży do spełnienia narzuconych sobie celów. Raczej indywidualistka, która niespecjalnie dąży do posiadania gromadki przyjaciół. Ceni sobie bycie swoim sterem, żeglarzem i okrętem, bez oglądania się na to co myślą o tym inni. Swoją opiekunkę toleruje, ale czasami, jeśli wyjątkowo coś jej się nie spodoba, potrafi się zbuntować. A już zdecydowanie nie podobają jej się pokemony o typie trującym. Z sobie tylko znanych powodów nie cierpi ich całym serduszkiem i unika jak ognia. W konfrontacji z pokemonem o znienawidzonym typie, po prostu odmówi zrobienia czegokolwiek- zwyczajnie weźmie i sama siebie "wróci" do pokeballa.
Umiejętność
Adaptability - Ataki, które mają ten sam typ, co Pokemon, są o 2 razy silniejsze niż gdy używa je inny typ (bez tej umiejętności - 1,5 raza).
Trzyma#135 Jolteon "Inabikari"


Level 20,5
Eevee (Thunder Stone) -> Jolteon
Learnset
Thunder Shock, Covet, Helping Hand, Growl, Tackle, Tail Whip, Sand Attack, Baby-doll Eyes, Quick Attack, Bite, Swift, Double Kick, Refresh, Thunder Fang
TM/HM/MT/EM
Shadow Ball
Historia i charakter
Lisek bardzo nieśmiały i skryty. Szczególnie na początku znajomości. Po jakimś czasie staje się nieco śmielszy. Uwielbia być głaskany. Sprawia mu to ogromną radość i nie odpuści żadnej okazji do bycia posmyranym po futerku. Nie jest jakimś wybitnym miłośnikiem walk czy pokazów, ale poproszony weźmie w nich udział. Uwielbia lody truskawkowe. Pochodzi z strefy safari. Po trafieniu do Cleome zmienił swoje dawne imię.
Umiejętność
Adaptability - Ataki, które mają ten sam typ, co Pokemon, są o 2 razy silniejsze niż gdy używa je inny typ (bez tej umiejętności - 1,5 raza).
Trzyma#136 Flareon "Flame"


Level 23
Eevee (Fire Stone) -> Flareon
Learnset
Ember, Helping Hand, Tackle, Tail Whip, Sand Attack, Baby-Doll Eyes, Quick Attack, Bite, Fire Fang
TM/HM/MT/EM
Double Team, Flamethrower, Shadow Ball | Strength, Rock Smash
Historia i charakter
Wsadź ją tylko do kuchni a stanie się najlepszym doradcą i pomocnikiem do spraw przygotowywania potraw, jakiego kiedykolwiek widział i słyszał świat. Flareon marzy o tym, by zabłysnąć kiedyś na ekranach TV jako poke-kucharka czy coś w tym stylu. Oczywiście są to tylko puste marzenia, bo wie iż to niezbyt możliwe przy swoim trenerze. Z racji tego stara się zadowolić jego i jego pokemonów podniebienie, przynosząc najlepsze jagody i obczajając w okolicy najlepszą ale i też w miarę tanią knajpkę. Ma doskonały zmysł węchu i smaku, można jej ich pozazdrościć. W walkach nie zawsze się słucha, bo strasznie lubi rzucać na prawo i lewo swoim Ember albo Flamethrower. Po odejściu Arsiela trafiła do Cleome.
Umiejętność
Guts - Kiedy Pokemon zostaje podpalony, zatruty, sparaliżowany, zamrożony albo zasypia, jego atak wzrasta (x1.5).
Trzyma#142 Aerodactyl "Jiraya"


Level 26
Aerodactyl <-> Mega Aerodactyl
Learnset
Iron Head, Ice Fang, Fire Fang, Thunder Fang, Wing Attack, Supersonic, Bite, Scary Face, Roar, Agility, Ancient Power
TM/HM/MT/EM
Flamethrower | Fly, Strength, Rock Smash
Historia i charakter
Prehistoryczny Pokemon, którego gatunek niegdyś panował pod sklepieniem niebios i był postrachem wśród innych stworzeń. Tak samo jak jego pobratymcy nie odczuwa oporów przed wyjątkowo brutalnym ranieniem innych podczas walk. Jeśli może, to pcha się do każdej bijatyki, jaka mu się nawinie. Drugą jego największą pasją jest ... podglądanie osobników płci pięknej każdego gatunku, co wychodzi mu raz umiejętnie, a raz nie. Poza tym jest w sumie porządnym facetem, który lubi spędzać wolny czas na grupowych walkach w towarzystwie kumpli z drużyny.
Umiejętność
Pressure - Stworek, który atakuje Pokemona z tą zdolnością, używa o jeden ruch mniej, niż ma narzucone (np. normalnie mógłby użyć 4 ruchów, ale rywal ma Pressure, więc wykonuje 3). Dodatkowo, jeśli Pokemon jest na pierwszym miejscu w drużynie, szansa na napotkanie silniejszych Pokemonów wzrasta o 50%.
Trzyma#147 Dratini "Hero"


Level 10,5
Dratini (30 lvl) -> Dragonair (55 lvl) -> Dragonite
Learnset
Wrap, Leer, Thunder Wave
TM/HM/MT/EM
Surf, Waterfall
Historia i charakter
Ta samiczka jest czystym i typowym protagonistą każdej historii. Uważa się za obrońcę sprawiedliwości, który powinien stawać w obronie słabszych i gnębionych. Nawet pomimo swojej małej siły zawsze leci na pomoc Pokemonom w potrzebie. Często ukrywa swój własny strach, w obliczu niebezpieczeństwa. A największy lęk wzbudzają w niej owady, a zwłaszcza pająki, dlatego ma problem z tym rodzajem Pokemonów. Przeważnie słucha swojego trenera, uważa go za sojusznika w misji ratowania świata. Pragnie kiedyś spotkać porządnego wroga, na którego zasługuje każdy bohater.
Umiejętność
Shed Skin - Po każdej turze walki istnieje jedna szansa na trzy na wyleczenie się Pokemona ze zmian statusu.
Trzyma#148 Dragonair "Mirge"


Level 31,5
Dratini (30 lvl) -> Dragonair (55 lvl) -> Dragonite
Learnset
Wrap, Leer, Thunder Wave, Twister, Dragon Rage, Slam, Agility, Dragon Tail, Dragon RushTM
TM/HM/MT/EM
Blizzard, Double Team, Flamethrower, Ice Beam, Incinerate, Sunny Day, Thunderbolt, Toxic | Surf, Waterfall
Historia i charakter
Wykluł się w jednym z centrów pokemon w regionie Kanto. Od małego jest posłusznym i ułożonym pokemonem. Zawsze pomyśli zanim coś zrobi i często poucza inne pokemony, co wywołuje niekontrolowane bójki, gdyż nikt nie lubi jak się wytyka mu błędy. Lubi się wspinać na różne przedmioty - płoty, drzewa, wzgórza, a nawet ściany. Jest smakoszem owoców. Nie znosi wody, a nawet wodnych pokemonów. Traktuje je z dystansem i unika.
Umiejętność
Marvel Scale - Kiedy status Pokemona w jakikolwiek sposób odbiega od normy, jego obrona wzrasta.
Trzyma_________________

Cleome Spinosa | Box | Bank | Trofea | Crystal Dollars | Jeziorko | Rezerwat | Ogródek


Lucyfer
  
 
   Podziel się na:     
SayuriSagi 
The Mad King Of Goldy Pond


Wiek: 20
Dołączyła: 24 Kwi 2016
Posty: 1975
Wysłany: 2016-08-16, 08:21   

?Johto#152 Chikorita "Ivy"


Level 3,5
Chikorita (16 lvl) -> Bayleef (32 lvl) -> Meganium
Learnset
Tackle, Growl
TM/HM/MT/EM
Cut | Seed Bomb
Historia i charakter
Ivy trafiła w ręce Cleome jeszcze jako jajko, które dziewczyna otrzymała od innej trenerki, którą była Imala. Straszny z niej przytulas, który przykleja się właściwie do każdej osoby, która znajdzie się w zasięgu jej wzroku, nieważne, czy ta tego chce czy nie, co czasem powoduje kłopoty nie tylko dla niej, ale także dla reszty drużyny. To naprawdę wesolutki stworek, który czerpie szczęście z życia całymi garściami i nawet jeśli coś pójdzie nie tak, to dalej się uśmiecha, wierząc, że wszystko będzie dobrze i nie ma powodu do zmartwień, jednak nigdy nie oddaje się bezmyślnej zabawie. Można powiedzieć, że jej mottem życiowym jest Carpe Diem.
Umiejętność
Leaf Guard - Zapobiega zmianie statusu Pokemona przez przeciwnika, kiedy słońce mocno świeci.
Trzyma#158 Totodile "Akuta"


Level 6,5
Totodile (18 lvl) -> Croconaw (30 lvl) -> Feraligatr
Learnset
Scratch, Leer, Water Gun
TM/HM/MT/EM
Cut, Surf, Waterfall, Dive
Historia i charakter
Totodile jest urodzonym aktorem. Z łatwością potrafi zagrać powierzoną mu rolę oraz uwielbia nosić teatralne stroje- czy to dla Pokemonów, czy to dla ludzi. Jego ulubioną rozrywką jest straszenie napotykanych osób poprzez udawanie "potwora z Loch Ness".
Umiejętność
Torrent - Kiedy HP spada poniżej 1/3, ataki wodne zadają do 1,5 raza większe obrażenia.
Trzyma#160 Feraligatr "Nico"


Level 32
Totodile (18 lvl) -> Croconaw (30 lvl) -> Feraligatr
Learnset
Agility, Scratch, Leer, Water Gun, Rage, Bite, Scary Face, Ice Fang, Flail, Crunch
TM/HM/MT/EM
Ice Beam, Work Up, Dragon Claw, Giga Impact | Cut, Surf, Strength, Waterfall, Rock Smash, Dive | Metal Claw
Historia i charakter
Żył sobie nad jeziorkiem jako Totodile, gdzie pewnego dnia został pochwycony. Po dłuższych treningach i podróżowaniu ze swoim trenerem, udało mu się przejść finalną ewolucję. Nico nie zmienił się specjalnie, można powiedzieć że jego łobuzowanie wzrosło teraz do potęgi entej. Ma się za najlepszego wojownika w całym teamie, przez co nienawidzi przegrywać bo to bardzo mocno krzywdzi jego wybujałe ego. Arisiela traktuje jak swojego zastępcę a sam jest szefem gangu, lubi dowodzić innymi pokemonami. Odkąd zobaczył pierwszy raz Z-Move bardzo zapragnął go kiedyś wypróbować, mimo że nie wie o nim nic. Na razie. Ma ukryty talent smakosza, jest znakomitym krytykiem potraw i byle czego nie zje. Skrycie podkochuje się w Weavile Arisiela ale nie wie jak jej to powiedzieć. Po odejściu Arsiela trafił do Cleome.
Umiejętność
Torrent - Kiedy HP spada poniżej 1/3, ataki wodne zadają do 1,5 raza większe obrażenia.
Trzyma#167 Spinarak "Rachnera"


Level 4,5
Spinarak (22 lvl) -> Ariados
Learnset
Poison Sting, String Shot, Constrict
Historia i charakter
Jest jednym z Pokemonów, które straciły swoich trenerów na skutek tragicznych wydarzeń i trafiły w łapy szalonego marionetkarza. Została uwolniona przez Cleome z pustego świata między czasem a przestrzenią.
Cleome nie jest pierwszą trenerką, jaką miała Rachnera. Wcześniej przez przypadek trafiła do małej rodziny w Azalea Town, która nie traktowała jej zbyt dobrze, a później została przez nich sprzedana pewnemu mężczyźnie, który wykorzystywał młodą Spinarak do produkcji nici pajęczej, na której zarabiał dużo pieniędzy. W końcu jednej nocy, kiedy facet spał, związała go mocno swoją pajęczyną, a następnie uciekła, aby zostać później złapana przez obecną właścicielkę. Z powodu doświadczeń z przeszłości Rachnera znienawidziła ludzi, jednak po spotkaniu Cleome i zobaczeniu jej troski wobec innych Pokemonów częściowo zmieniła zdanie. Szczerze nie znosi, gdy ktoś ją okłamuje i woli poznać gorzką prawdę, niż być mamiona pięknymi kłamstwami. Interesuje się BDSM. Po wypiciu kawy zachowuje się jak osoba upita alkoholem.
Umiejętność
Swarm - Kiedy HP spada poniżej 1/3, ataki robacze zadają do 1,5 raza większe obrażenia.
Trzyma#172 Pichu "Denkou"


Level 8,5
Pichu (szczęście) -> Pikachu (Alola Thunder Stone) -> Alola Raichu
0/100
Learnset
Thunder Shock, Charm, Tail Whip, ThunderboltTM
Historia i charakter
Jest jednym z Pokemonów, które straciły swoich trenerów na skutek tragicznych wydarzeń i trafiły w łapy szalonego marionetkarza. Został uwolniony przez Cleome z pustego świata między czasem a przestrzenią.
Pichu wychowywał się w laboratorium profesora Elma, razem z innymi pokemonami, dlatego jest bardzo towarzyskim stworzeniem. Przyjazny, radosny, a przede wszystkim pełen energii przy tym ciekawski, co wiąże się z niemałym wyzwaniem sprawowania opieki nad nim. Odważny, jak jego pani. Będzie chronić Nane, nawet za cenę własnego życia. Nana dostała Pichu od profesora Elma, jako swojego pierwszego startera. To nie był przypadek, kiedy dziewczynka przyszła do laboratorium pokemon niemalże wpadł w jej ręce. Złapała go, bo wszedł na szafę i zachwiał się. Gdyby nie Nana mogłoby być z nim źle. Pichu był bardzo wdzięczny. Od razu polubił przyszłą trenerkę pokemon, a profesor Elm z chęcią powierzył jej Pichu, zwłaszcza, że pokemon strasznie rozrabiał.
Umiejętność
Static - Przy kontakcie fizycznym istnieje 10% szans na sparaliżowanie przeciwnika. Dodatkowo, jeśli Pokemon jest na pierwszym miejscu w drużynie, szansa na napotkanie elektrycznego Pokemona rośnie o 50%.
Trzyma#173 Cleffa "Pixie"


Level 1
Cleffa (szczęście) -> Clefairy (Moon Stone) -> Clefable
0/100
Learnset
Pound, Charm
TM/HM/MT/EM
Icy Wind, Water Pulse | Misty Terrain
Historia i charakter
Wykluła się w inkubatorze. Cleffa to taka mocno skryta marzycielka, która najchętniej nie wyściubiałaby nosa nigdzie, gdzie istnieje ryzyko, że zobaczy ją ktoś inny niż jej opiekunka. Bardzo wstydzi się w obecności kogoś obcego, zaraz nieruchomieje w obawie, że jeszcze zrobi coś głupiego i wystawi się przez to na pośmiewisko. Trzeba do niej sporo cierpliwości, aby się przed kimś otworzyła. Generalnie posłuszna i wierna do grobowej deski. W sytuacjach na prawdę wielkiej potrzeby jest w stanie przełamać swoja nieśmiałość i zrobić to co trzeba. Na co dzień? Cóż, troszkę się trzeba nad nią nagimnastykować, ale da się ją nakłonić do zrobienia czegoś publicznie.
Umiejętność
Cute Charm - Przy fizycznym kontakcie istnieje 30% szans na zauroczenie przeciwnika przeciwnej płci. Dodatkowo, jeśli Pokemon jest na pierwszym miejscu w drużynie, prawdopodobieństwo spotkania Pokemona przeciwnej płci wynosi 66,6%.
Trzyma#196 Espeon "Francis"


Level 1
Eevee (Sun Shard) -> Espeon
Learnset
Confusion, Covet, Helping Hand, Growl, Tackle, Tail Whip
TM/HM/TM/EM
Cut
Historia i charakter
To kolejny pokemon Arsiela, który ma swojego brata i jest od niego młodszy chociaż upiera się, że to nie jest prawda i są w równym wieku. Właściwie to ich "różnica" wynosi zaledwie dzień, jednak kto by się na to przejmował. Zupełnie przeciwieństwo brata - wesoły, rozbrykany aż za bardzo, chętny do zabawy. Wciska się wszędzie, zwłaszcza tam gdzie nie powinien. Idzie za przykładem brata i też daje w walce 100% siebie, również tak jak on wybrał już sobie w kogo chce się zmienić - Espeon. Jako typ psychiczny chciałby zdobywać wiedzę o świecie, póki co na razie interesuje go jedynie zabawa i wymuszanie na trenerze aby go głaskał. Po odejściu Arsiela trafił do Cleome.
Umiejętność
Adaptability - Bonus za używanie ataku takiego samego typu, jaki ma użytkownik, jest równy 2 zamiast 1,5.
Trzyma#197 Umbreon "Keith"


Level 1
Eevee (Moon Shard) -> Umreon
Learnset
Pursuit, Covet, Helping Hand, Growl, Tackle, Tail Whip
TM/HM/MT/EM
Cut | Yawn
Historia i charakter
To kolejny pokemon Arsiela, który ma swojego brata i jest od niego starszy. Eevee zamiast być ciepłym, radosny, rozbrykanym przedstawicielem swojego gatunku jest...zimny. Zimny jak lód, oschły, nieprzewidywalny. Ma jednak w sobie całe pokłady energii i nie wiedząc gdzie je rozłożyć, bo na pewno nie zniży się do poziomu bawienia się, wyładowuje ją w walkach. To w nich kieruje go wielka determinacja, daje z siebie wszystko chociaż zdaje sobie sprawę, że jako Eevee jest bardzo słaby. Dlatego pragnie ewoluować w mrocznego- i tylko w tego - Umbreona. O ile dla innych jest nieczułym futrzakiem, tak swojemu bratu potrafi okazać nieco "miłości"...Na swój dziwny sposób. Po odejściu Arsiela trafił do Cleome.
Umiejętność
Adaptability - Bonus za używanie ataku takiego samego typu, jaki ma użytkownik, jest równy 2 zamiast 1,5.
Trzyma#198 Murkrow "Karasu"


Level 8,5
Murkrow (Dusk Stone) -> Honchkrow
Learnset
Peck, Astonish, Pursuit
TM/HM/MT/EM
Fly | Confuse Ray
Historia i charakter
Przedstawiciele tego gatunku kojarzą się ze smętnym krakaniem i ciemnym lasem w pełni księżyca. Jednak ten Murkrow jest zupełnym przeciwieństwem. Jest bardzo wesoły – dobry humor mu nigdy nie umyka. Urodzony optymista, zawsze starający się być w centrum uwagi. Wykazuje się szczerością intencji i z pasją wykonuje polecenia swojej trenerki. Uczy się śpiewać, chociaż nie bardzo mu to wychodzi. Po trafieniu do Cleome zmienił swoje dawne imię.
Umiejętność
Super Luck - Współczynnik trafienia krytycznego jest ponoszony o jeden poziom.
Trzyma#208 Steelix "Steel"


Level 21,5
Onix (Metal Coat) -> Steelix <-> Mega Steelix
Learnset
Thunder Fang, Ice Fang, Fire Fang, Mud Sport, Tackle, Harden, Bind, Curse, Rock Throw, Rock Tomb, Rage, Stealth Rock, Rock Polish, Gyro Ball
TM/HM/MT/EM
Flash Cannon, Iron Head | Cut, Strength, Rock Smash | Heavy Slam, Rock Blast, Rock Climb
Historia i charakter
Z aparycji wygląda może na groźnego Pokemona, ale tak naprawdę Steel jest spokojny i sumiennie wypełnia zobowiązania. Choć może wydawać się to dziwne, ten wielkolud uwielbia poświęcać się obowiązkom domowym, takim jak zajmowanie się ogrodem czy wyrzucanie śmieci i chociaż jego wzrost uniemożliwia mu wykonywanie części z nich, stara się być jak najbardziej pomocny. Ma bzika na punkcie czystości i nie znosi, gdy ktoś zniszczy wynik jego ciężkiej roboty. Nie ma nic przeciwko walkom czy pokazom, jednak jeśli musi w związku z tym ponownie nabrudzić, to wtedy przestaje być posłuszny i zaczyna robić wszystko po swojemu.
Umiejętność
Rock Head - Pokemon nie otrzymuje obrażeń przy atakach obosiecznych (typu Double-Edge).
Trzyma#212 Scizor "Blade"


Level 25,5
Scyther (Metal Coat) -> Scizor <-> Mega Scizor
Learnset
Feint, Bullet Punch, Vacuum Wave, Quick Attack, Leer, Focus Energy, Pursuit, False Swipe, Agility, Wing Attack, Fury Cutter
TM/HM/MT/EM
Aerial Ace, Brick Break, Roost, Steel Wing, X-Scissor | Cut, Strength, Rock Smash | Baton Pass, Bug Nuzz, Silver Wind
Historia i charakter
Zimny i wyrachowany, dążący do zdobycia siły Pokemon, który od urodzenia był obiektem badań w ośrodku naukowym, którym tak naprawdę kierowała grupa przestępcza, pragnąca stworzyć nowy narkotyk, mający zapewnić olbrzymie źródło dochodów. Nim jednak im się to udało, elitarny odział międzyregionalnej policji pokrzyżował ich plany i uwolnił wszystkie przetrzymywane stworzenia. Blade po trafieniu do specjalnego ośrodka zajmującego się skrzywdzonymi Pokemonami czym prędzej z niego uciekł, nie mając zamiaru stać się ponownie zabawką w rękach ludzi, po czym został złapany przez Cleome. Aby zdobyć jego zaufanie i udowodnić mu brak racji co do ludzkości, trenerka będzie musiała poświęcić wiele czasu, co nie będzie łatwym zadaniem. Ma zamiar przejść Mega Ewolucję i nie dopuści, aby ktoś mu w tym przeszkodził.
Umiejętność
Technician - Moc ataków Pokemona o sile bazowej równej lub mniejszej niż 60 jest zwiększana o 1,5 raza.
Trzyma#214 Heracross "Beetle"


Level 22
Heracross <-> Mega Heracross
Learnset
Arm Thrust, Bullet Seed, Night Slash, Tackle, Leer, Horn Attack, Endure, Fury Attack, Aerial Ace, Feint, Chip Away, Counter
TM/HM/MT/EM
Cut, Strenght, Rock Smash
Historia i charakter
Pochodzi ze Strefy Safari. Heracross to pokemon odważny, waleczny i... skłonny do rozmyślań. Dosłownie. Co jak co, ale momentami popada w prawdziwy Stan Myśliciela. Trudno orzec co mu się najczęściej tłucze we łbie, zważywszy, że takie stany dopadają go nie tylko w wypadku podejmowania ważniejszych decyzji. Poza tym drobnym udziwnieniem, nie różni się aż tak od innych Heracrossów. Chętnie wykonuje polecenia, stara się nie sprawiać problemów i niemalże da zaprzedać duszę za odrobinkę słodkiego syropu. A jeśli jest to dodatkowo jego ulubiony syrop klonowy, to już szczególnie.
Umiejętność
Swarm - Kiedy HP spada poniżej 1/3, ataki robacze zadają do 1,5 raza większe obrażenia.
Trzyma#229 Shiny Houndoom "Icarus"


Level 23
Houndour (24 lvl) -> Houndoom <-> Mega Houndoom
Learnset
Inferno, Nasty Plot, Thunder Fang, Leer, Ember, Howl, Smog, Roar, Bite, Odor Sleuth
TM/HM/MT/EM
Dark Pulse, Flamethrower, Sludge Bomb, Sunny Day | Rock Smash, Strength
Historia i charakter
Pochodzi ze Świątecznej Strefy Safari. Psiak z natury nieco nieufny i podejrzliwy. Zdecydowany przeciwnik wszystkich niespodzianek, nawet tych pozytywnych. Nie lubi, zawsze zareaguje agresją. Woli wiedzieć na czym stoi, nie lubi niczego się domyślać. Wierny i generalnie posłuszny. Nie przepada za przebywaniem w Pokeballu i chętnie z niego ucieka.
Umiejętność
Flash Fire - Uodparnia od ataków typu ognistego, a w skutek ich trafienia zwiększa siłę ognia.
Trzyma#230 Shiny Kingdra "Skystar"


Level 45
Horsea (32 lvl) -> Seadra (Dragon Scale) -> Kingdra
Learnset
Hydro Pump, Yawn, Bubble, Smokescreen, Leer, Water Gun, Twister, Bubble Beam, Focus Energy, Brine, Agility, Dragon Pulse
TM/HM/MT/EM
Dive, Surf, Waterfall
Historia i charakter
Pochodzi z Wiosennej Strefy Safari. Horsea to dość przyjacielskie stworzonko. Nie lubi siedzieć zbyt długo w jednym miejscu. To typ podróżniczki, która wręcz kocha poznawać nowe miejsca. Wszystko co wiąże się z czymś nieznanym, czymś co trzeba odkryć - to wszystko sprawia, że Horsea aż się rwie do działania. Niechętnie przebywa dłużej w ballu - w końcu co tam jest do odkrywania? Poza tym po takim dłuższym "posiedzeniu" w jednym miejscu robi się strasznie apatyczna i niechętnie robi cokolwiek poza zaspokajaniem najpilniejszych potrzeb swego organizmu. Ponieważ jest dość ciekawska, niejako dzięki temu tym chętniej uczy się nowych rzeczy, dlatego raczej nie ma problemu z nakłonieniem jej do wzięcia udziału w treningu. Nie wiedzieć czemu, nie służy jej słodka wodą z rzek i jezior- ma jakieś uczulenie po którym skóra jej się łuszczy. Ale może po ewolucji jej to minie?
Umiejętność
Swift Swim - Kiedy podczas walki pada deszcz, szybkość Pokemona podwaja się. Szybkość spada do normalnej, gdy pogoda się zmienia.
Trzyma#235 Smeargle "Picasso"


Level 8
Smeargle
Learnset
Sketch
Historia i charakter
Smeargle to urodzony artysta, który każdą wolną chwilę poświęca malarstwu, uwieczniając na płótnie i nie tylko na nim dosłownie wszystko, co zdoła zobaczy, jednak zdecydowanie przeważają pośród nich odwiedzone miejsca czy też spotkane osoby. Przez całe dotychczasowe życie stworzył około ponad dwóch setek malunków, których większość mieści się na małych kartkach papieru z racji tego, że sztalugę oraz materiały do malowania dość ciężko zabrać ze sobą w drogę, jeśli nie dysponuje się dużym środkiem lokomocji. Lubi swoją drużynę i jest wobec niej zazwyczaj przyjazny, jeśli jednak ktoś popsuje albo co gorsza zniszczy jakieś jego dzieło, Picasso potrafi być obrażony na tego kogoś przez naprawdę długi okres czasu i w ogóle się nie odzywać. Ten artysta lubi jeść gorzkie jagody oraz banany.
Umiejętność
Moody - Na początku walki jedna ze statystyk Pokemona zostaje podwyższona o dwa poziomy, a inna obniżona o jeden poziom.
Trzyma#236 Tyrogue "Lee"


Level 1,5
Tyrogue (20 lvl + Protein) -> Hitmonlee
Learnset
Tackle, Helping Hand, Fake Out, Foresight
TM/HM/MT/EM
Strength, Rock Smash
Historia i charakter
Lee to wojownik, który podczas walk stawia na zadawanie obrażeń przeciwnikowi zamiast na bronienie się przed nimi, bo w końcu jak to mówią: „Najlepszą obroną jest atak". Z tego powodu świetnie radzi sobie w natarciu, jednak w przypadku toczenia bitwy z równie silnym wrogiem idzie mu już trochę gorzej, przez co łatwo wpada w złość, w wyniku czego jeszcze łatwiej wystawia się na ataki i tak w kółko. Swój wolny czas lubi poświęcać na treningi z innymi Pokemonami, najlepiej z tymi na takim samym poziomie co on, aby mógł się doskonalić. Szanuje swoją trenerkę i wierzy, że jest na tyle mądra, aby nie działać na jego szkodę, jednak jest gotów jej przyłożyć, jeśli ta kiedykolwiek zacnie mieć gdzieś jego bezpieczeństwo. Z resztą drużyny pozostaje w dobrych stosunkach, chociaż czasem zdarza mu się z kimś pokłócić.
Umiejętność
Steadfast - Za każdym razem, kiedy Pokemon stchórzy (flinch), jego szybkość wzrasta o jeden poziom.
Trzyma#239 Elekid "Raiden"


Level 2,5
Elekid (30 lvl) -> Electrabuzz (Electrizer) -> Electrivire
Learnset
Quick Attack, Leer
TM/HM/MT/EM
Toxic, Wild Charge | Rock Smash
Historia i charakter
Od dzieciństwa Raiden dorastał w stadzie dzikich Pokemonów, gdzie funkcję przywódcy stada pełnił jego ojciec, z którego był niezwykle dumny. Widział w nim wspaniałego wojownika i z całych sił pragnął kiedyś stać się taki sam jak on, jednak pewnego dnia inny samiec Electrivira podstępem pozbawił lidera życia i przejął władzę nad watahą. Po tym wydarzeniu młody Elekid opuścił pozostałych i poprzysięgając zemstę wyruszył w samotną podróż, podczas której miał zamiar urosnąć w siłę. To właśnie podczas niej został złapany przez Cleome, co niezbyt mu odpowiadało, ale z czasem dostrzec w tym szansę wyewoluowania na swoje ostatnie stadium rozwoju oraz stanie się potężnym Pokemonem, który może pomścić ojca.
Umiejętność
Static - Przy kontakcie fizycznym istnieje 30% szans na sparaliżowanie przeciwnika. Dodatkowo, jeśli Pokemon jest na pierwszym miejscu w drużynie, szansa na napotkanie elektrycznego Pokemona rośnie o 150%.
Trzyma_________________

Cleome Spinosa | Box | Bank | Trofea | Crystal Dollars | Jeziorko | Rezerwat | Ogródek


Lucyfer
  
 
   Podziel się na:     
SayuriSagi 
The Mad King Of Goldy Pond


Wiek: 20
Dołączyła: 24 Kwi 2016
Posty: 1975
Wysłany: 2016-08-16, 08:22   

?Hoenn#253 Grovyle "Sekiryuu"


Level 15,5
Treecko (16 lvl) -> Grovyle (36 lvl) -> Sceptile <-> Mega Sceptile
Learnset
Fury Cutter, Pound, Leer, Absorb, Quick Attack, Mega Drain
TM/HM/MT/EM
Cut, Strength, Rock Smash | Thunder Punch
Historia i charakter
Jest jednym z Pokemonów, które straciły swoich trenerów na skutek tragicznych wydarzeń i trafiły w łapy szalonego marionetkarza. Została uwolniona przez Cleome z pustego świata między czasem a przestrzenią.
Sekiryuu wywodzi się ze starego rodu Pokemonów zamieszkujących Teaakwood Forest, który rośnie na wyspie Renbow będącej częścią odległego regionu Oblivia. Całe swoje dzieciństwo spędziła w otoczeniu trawiastych stworków, od których nauczyła się szacunku dla matki przyrody, jednak szczęśliwe dni pośród rodziny w końcu musiały się zakończyć i pewnego dnia samiczka została złapana w sidła pewnej grupy kłusowników, którzy zabrali ją wraz z innymi ofiarami do zupełnie nowego regionu, gdzie mieli zamiar sprzedać ich wszystkich na czarnym rynku. Po dotarciu do celu podróży, jakim okazało się Johto, porywacze zostali zatrzymani przez międzynarodowy oddział policji, który od dłuższego czasu ich śledził, co też Sekiryuu wykorzystała jako szansę na ucieczkę. Przez pewien czas błąkała się po całkowicie obcym dla siebie miejscu, aż natrafiła ona na Cleome, która ją pochwyciła. Samica jest dość spokojnym Pokemonem, który jednak troszczy się o przyrodę w takim stopniu, że na widok pojedynczego papierka na trawie zmienia się w małą maszynkę do zabijania. Ze względu na swoją więź z naturą ma nie tylko niezwykły talent do ogrodnictwa, ale także potrafi wymieszać konkretne rośliny ze sobą w taki sposób, że potrafi utworzyć z nich lekarstwa na niektóre choroby. W trakcie walk zazwyczaj daje z siebie wszystko, jednak w dalszym ciągu na pierwszym miejscu znajduje się ochrona środowiska. Niektórzy z jej drużyny uważają, że któregoś dnia skończy w więzieniu za ekoterroryzm.
Umiejętność
Unburden - Kiedy Pokemon traci trzymany przedmiot w czasie walki, jego szybkość podwaja się.
Trzyma#255 Torchic "Kian"


Level 6
Torchic (16 lvl) -> Combusken (36 lvl) -> Blaziken <-> Mega Blaziken
Learnset
Scratch, Growl, Ember
TM/HM/MT/EM
Crush Claw, Flame Burst
Historia i charakter
Torchic był pierwszym pokemonem, którego Ayane zobaczyła po przeniesieniu się. Pogawędzili chwilę i... cóż... zakochali się w sobie. Byli tacy podobni... Torchic jest pokemonem konkretnym, nie lubi gadać po próżnicy. Działa kiedy potrzeba, w innych wypadkach po prostu... obserwuje. Niezwykle inteligentny, pomaga Ayane w podróży. Po odejściu trenerki trafił do Cleome.
Umiejętność
Speed Boost - Szybkość Pokemona jest zwiększana o jeden poziom co każdą turę.
Trzyma#261 Poochyena "Hantaa"


Level 1,5
Poochyena (18 lvl) -> Mightyena
Learnset
Tackle
TM/HM/MT/EM
Rock Smash | Yawn
Historia i charakter
Bardzo interesująca samiczka, której hobby jest polowanie... w pewnym sensie. Lubi zaczajać się w lesie na dzikie Pokemony i rozpoczynać z nimi pojedynki. Jest dość okrutna w swoich poczynaniach, dlatego każdy, kto już raz się z nią zmierzył, drży na jej widok. Interesuje ją zdobywanie siły i dlatego chętna jest na każdy rodzaj treningu. Słucha trenera, ponieważ widzi w nim autorytet. Pragnie szybo przejść ewolucję.
Umiejętność
Quick Feet - Kiedy Pokemon zostaje dotknięty przez zmianę statusu, jego szybkość wzrasta o 50%. Neutalizuje spadek szybkości spowodowany paraliżem. Dodatkowo, jeśli Pokemon jest na pierwszym miejscu w drużynie, częstotliwość napotykania dzikich Pokemonów spada.
Trzyma#282 Gardevoir "Twilight"


Level 33,5
Ralts (20 poziom) -> Kirlia (30 poziom) -> Gardevoir <-> Mega Gardevoir
Learnset
Moonblast, Stored Power, Misty Terrain, Healing Wish, Growl, Confusion, Double Team, Teleport, Disarming Voice, Lucky Chant, Magical Leaf, Heal Pulse, Draining Kiss, Calm Mind, Psychic
TM/HM/MT/EM
Shadow Ball, Dazzling Gleam, Safeguard, Thunderbolt, Trick Room | Icy Wind
Historia i charakter
Twilight została podarowana Cleome jako spóźniony prezent urodzinowy. Uwielbia rywalizację pod każda postacią, z każdym kto się nawinie. Podczas walk jest bezwzględna, jednak nigdy skrzywdzi rannego lub bezbronnego przeciwnika. Uwielbia wszystkie kwaśne jagody. Pragnie ewoluować i stać się najsilniejszą Gardevoir, jaka chodziła po świecie oraz, czego nikomu nie powiedziała, doczekać się dzieci. W tajemnicy podkochuje się w Despair.
Umiejętność
Trace - Pokemon kopiuje umiejętność przeciwnika.
Trzyma#285 Shroomish "Houshi"


Level 15
Shroomish (23 lvl) -> Breloom
Learnset
Absorb, Tackle, Stun Spore, Leech Seed, Mega Drain, Headbutt
TM/HM/MT/EM
Drain Punch
Historia i charakter
Pochodzi ze Strefy Safari. Mały wojownik. Przynajmniej chce za takiego uchodzić, bo jeśli przychodzi co do czego, okazuje się dość łajzowaty. Aczkolwiek stara się robić to co robi jak najdokładniej, aby jego trener był z niego dumny. Wierny, nigdy nie porzuci w potrzebie. Boi się... śniegu. Autentycznie. wystarczy odrobina tego zimnego, białego puchu, aby doprowadzić go na skraj załamania nerwowego.
Umiejętność
Effect Spore - Przy kontakcie fizycznym obu Pokemonów istnieje 10% szans na sparaliżowanie, uśpienie lub zatrucie przeciwnika.
Trzyma#286 Breloom "Kin"


Level 25
Shroomish (23 lvl) -> Breloom
Learnset
Mach Punch, Absorb, Tackle, Stun Spore, Leech Seed, Mega Drain, Headbutt, Poison Powder, Feint, Worry Seed, Counter
TM/HM/MT/EM
Venoshock | Drain Punch
Historia i charakter
Należał do bandy, która napadała na ludzi, podróżujących przez las. Po tym, jak Cleome zaproponowała mu nowy dom, postanowił przyłączyć się do drużyny. Jest to niezwykle pewny siebie Pokemon, który wierzy w swoje umiejętności i nigdy nie chce przyjmować pomocy od innych. Rzeczywistość jest niestety inna i okazuje się, że jego ciapowatość nie zna granic. Bardzo często potyka się o własne nóżki w pośpiechu, albo nie trafia atakami. Wciąż, nigdy się nie poddaje i będzie próbował, aż mu nie wyjdzie. Nie pokaże też, że coś mu jest, bo chce udawać twardego, dlatego bardzo trudno czasem określić jego stan. Lubi walczyć, niestety często przekręca polecenia trenera.
Umiejętność
Effect Spore - Przy kontakcie fizycznym obu Pokemonów istnieje 10% szans na sparaliżowanie, uśpienie lub zatrucie przeciwnika.
Trzyma#290 Nincada "Yuuzemi"


Level 1
Nincada (20 lvl + miejsce w drużynie + pusty Pokeball) -> Ninjask + Shedinja
Learnset
Scratch, Harden
TM/HM/MT/EM
Cut
Historia i charakter
Yuuzemi i Kanzemi są nierozłącznym rodzeństwem. Dosłownie, ponieważ obydwaj żyją w tym samym ciele, chociaż tak naprawdę ten drugi jest dodatkowym lokatorem, który może jedynie oglądać świat oczami brata. W chwili poczęcia znaleźli się w tym samym jajku, co samo z siebie jest niezwykłym zdarzeniem, jednak zgodnie z prawami natury z jednego jajka może wykluć się tylko jeden Pokemon i kiedy ten moment nadszedł, stało się coś jeszcze dziwniejszego. Podczas wykluwania na świat przyszedł Yuuzemi, zaś Kanzemi został przez niego wchłonięty. Yuuzemi kocha mocno swojego brata, jednak odczuwa wyrzuty sumienia, że tylko on może naprawdę żyć, dlatego z całych sił stara się odnaleźć sposób, aby podarować bliźniakowi własne ciało. Dopóki tego nie zrobi, stara się żyć w taki sposób, aby także i Kanzemi mógł się cieszyć, co sprowadza się głównie do ciągłego podróżowania, ponieważ młodszy z dwójki rodzeństwa uwielbia oglądać piękne widoki. Sam Yuuzemi woli bardziej toczyć walki niż podziwiać okolicę, jednak dla swojego brata ogranicza je do minimum potrzebnego do przetrwania.
Umiejętność
Run Away - Pokemon ma zagwarantowaną możliwość ucieczki w walce z dzikim Pokemonem. Umiejętność nie działa, kiedy zostanie użyty Mean Look lub Block. Dodatkowo nieskuteczna przeciwko Pokemonom z umiejętnością Arena Trap, Magnet Pull i Shadow Tag.
Trzyma#302 Sableye "Gem"


Level 12,5
Sableye <-> Mega Sableye
Learnset
Leer, Scrath, Foresight, Night Shade, Astonish, Fury Swipes
TM/HM/MT/EM
Aerial Ace, Psychic | Cut, Rock Smash
Historia i charakter
Jest jednym z Pokemonów, które straciły swoich trenerów na skutek tragicznych wydarzeń i trafiły w łapy szalonego marionetkarza. Został uwolniony przez Cleome z pustego świata między czasem a przestrzenią.
Pochodzi ze Strefy Safari. Pokemon ciekawski, ale jednocześnie ostrożny względem innych. Lubi dobrze kogoś poznać, zanim zdecyduje co z tą znajomością zrobić. Żywiołowy i nawet na swój sposób rozbrykany. Wszędzie go pełno... bo i wszędzie wlezie. Znakomicie się wspina, jest mały to i w prawie każdą dziurę się wciśnie... Generalnie na swój sposób wszędobylski, ale nie jest pod tym względem jakiś męczący. Uwielbia krakersy i jak tylko ma możliwość, chętnie jakieś podjada. Po trafieniu do Cleome zmienił swoje dawne imię.
Umiejętność
Keen Eye- celność pokemona nie może zostać obniżona.
Trzyma#307 Meditite "Sleepy Ash"


Level 3,5
Meditite (37 lvl) -> Medicham <-> Mega Medicham
Learnset
Bide
TM/HM/MT/EM
Ice Punch
Historia i charakter
Na tapczanie siedzi leń, nic nie robi cały dzień.... te słowa pięknie opisują postawionego przed tobą Pokemona. Ta jego cała "medytacja" to tylko pretekst aby nic nie robić i lenić się od rana do wieczora. Po prostu leży i ... gdy zgłodnieje to ładnymi oczkami prosi o jedzenie, a potem idzie medytować dalej. Co za produktywny tryb życia. Niekoniecznie słucha się innych, a to czego szczerze nienawidzi to pojedynki. Chyba tylko cud go zmusi, aby podniósł rękę na inną istotę, ponieważ to tyle wysiłku...
Umiejętność
Pure Power - Pokemon z tą umiejętnością ma podwojoną statystykę ataku.
Trzyma#309 Electrike "Bolt"


Level 1,5
Electrike (27 lvl) -> Manectric <-> Mega Manectric
Learnset
Tackle, Thunder Wave
TM/HM/MT/EM
Curse
Historia i charakter
Jest piekielnie szybki i zwinny. Ten tu stworek to wielki fan wyścigów wszelkiego rodzaju. Całe swoje dnie spędza na treningach biegowych, jakby chciał zaraz wystartować w maratonie. Często zmusza inne Pokemony do tego, aby bawiły się z nim, choć one zwykle nie biorą tego na poważnie i dają mu wygrać, przez co jego ego tylko rośnie. Chciałby przejść ewolucję, aby zwiększyć swoją prędkość jeszcze bardziej. Lubi walczyć, ponieważ uważa to za dobry rodzaj treningu. Czasem zdarza mu się przekręcić polecenie, ale w większości przypadków słucha się trenerki.
Umiejętność
Static - Przy kontakcie fizycznym istnieje 30% szans na sparaliżowanie przeciwnika. Dodatkowo, jeśli Pokemon jest na pierwszym miejscu w drużynie, szansa na napotkanie elektrycznego Pokemona rośnie o 150%.
Trzyma#319 Sharpedo "Sashikizu"


Level 31
Carvanha (30lvl) -> Sharpedo <-> Mega Sharpedo
Learnset
Slash, Night Slash, Feint, Leer, Bite, Rage, Focus Energy, Scary Face, Aqua Jet, Assurance, Screech, Swagger, Ice Fang
TM/HM/MT/EM
Dive, Rock Smash, Strength, Surf, Waterfall | Super Fang | Ancient Power, Brine
Historia i charakter
Żył sobie w dziczy, w toni pewnego jeziorka, dopóki pewnego dnia nie został zeń wyłowiony przez swego obecnego opiekuna. Tego pokemona można opisać jednym słowem - kąsiciel. Gryzie, żeby nie powiedzieć żre, zawsze i wszędzie, kogo tylko bądź i w miejsca jakie tylko bądź. Jest szczęśliwy? Gryzie. Smutny? Gryzie. Ktoś go wnerwił? Też gryzie, tylko mocniej i zapalczywiej. Poza tym konkretnym, upierdliwym nawykiem jest dość sympatyczną i posłuszną rybką. Marzy mu się przejście Mega Ewolucji.
Umiejętność
Speed Boost - Szybkość Pokemona jest zwiększana o jeden poziom co każdą turę.
Trzyma#332 Pumpkin Cacturne "Cactus"


Level 32
Cacnea (32lvl) -> Cacturne
Learnset
Spiky Shield, Destiny Bond, Revenge, Poison Sting, Leer, Absorb, Growth, Leech Seed, Sand Attack, Needle Arm, Feint Attack, Ingrain, Payback, Spikes
TM/HM/MT/EM
Cut | Thunder Punch | Low Kick
Historia i charakter
Pochodzi ze specjalnego konkursu. Bezpłodny, ale... w ogóle się tym nie przejmuje. To jest twardziel! Nie dla niego babranie się w pieluchach, on ma o wiele większe ambicje. Ten konkretny kaktusik marzy bowiem by zawojować świat. I to tak z przytupem, by każde dziecko o nim słyszało, a każdy pokemon dwa razy pomyślał nim wyzwie go na pojedynek. Nic dziwnego, że chętnie spędzałby czas na treningach. Trzeba go tylko mieć na oku- lubi zdrowo przesadzić.
Umiejętność
Sand Veil - Unikliwość Pokemona wzrasta o jeden poziom podczas burzy piaskowej. Dodatkowo, kiedy Pokemon jest na pierwszym miejscu w drużynie, szansa na napotkanie dzikiego Pokemona w miejscach gdzie ona szaleje spada o 50%.
Trzyma#333 Swablu "Ciri"


Level 7
Swablu (35 lvl) -> Altaria <-> Mega Altaria
Learnset
Peck, Growl, Astonish, Sing, Fury Attack
TM/HM/MT/EM
Aerial Ace, Roost | Fly
Historia i charakter
Jest jednym z Pokemonów, które straciły swoich trenerów na skutek tragicznych wydarzeń i trafiły w łapy szalonego marionetkarza. Została uwolniona przez Cleome z pustego świata między czasem a przestrzenią.
Istna dama salonowa! Jej drugim imieniem jest wybieg! Ów pokemon uwielbia być w centrum uwagi i co za tym idzie brać udział w pokazach, jakiś wybiegach mody etc. Niestety idąc tą drogą jest całkowicie nieporęczna w trakcie walk. Gubi się przy najprostszych atakach gdzie na wybiegu potrafi wykonać bez problemu.
Umiejętność
Natural Cure - Kiedy Pokemon zostaje wycofany do Pokeballa, wylecza się ze wszystkich zmian statusu.
Trzyma#333 Burzowy Swablu "Arashi"


Level 4
Swablu (35 lvl) -> Altaria <-> Mega Altaria
Learnset
Peck, Growl, Astonish
TM/HM/MT/EM
Fly
Historia i charakter
Arashi to, jak wskazuje jego imię, istna chodząca burza z piorunami, która nie szczędzi nikogo, nieważne, czy powiedział coś nie tak albo po prostu był w nieodpowiednim miejscu o nieodpowiedniej porze. Szczerze nienawidzi faktu, że urodził się jako puchaty Swablu i pisane mu jest stanie się Altarią, a nie potężnym Charizardem albo innym mocarzem. Próbuje sobie to jakoś zrekompensować poprzez częste treningi, za pomocą których chce jak najmniej przypominać kulkę waty cukrowej z dzióbkiem z przodu. Do walk natychmiast zgłasza się na ochotnika, ale jeśli ktoś spróbuje zabrać go na Pokazy, choćby jako widza, to zaraz spróbuje zadziobać tę osobę na śmierć.
Umiejętność
Drizzle - Kiedy Pokemon wchodzi do walki, zaczyna padać deszcz. Efekt ten zanika dopiero po pięciu turach.
Trzyma#336 Seviper "Nagini"


Level 30
Seviper
Learnset
Wrap, Swagger, Bite, Lick, Poison Tail, Feint, Screech, Venoshock, Glare, Poison Fang, Venom Drench, Night Slash, Gastro Acid
TM/HM/MT/EM
Poison Jab, Sludge Bomb, Sludge Wave, Toxic, Venoshock | Strength, Rock Smash
Historia i charakter
Ociakający jadem wąż, który popadł w samozachwyt. Uważa się za najlepszego trującego pokemona na świecie, co udowadnia każdemu gagatkowi który śmie się z tym nie zgodzić. To go strasznie wnerwia i do póki chwalisz jego trujące ruchy, jest spokojny i nie zeżre cię w nocy kiedy będziesz słodko spać. Z iście diabelksą złośliwością uwielbia zabijać wszystkie Zangoosy, dlatego właśnie nauczył się tylu trujących ruchów. Najlepiej pasuje do niego miano "truciciela" bo jakby mógł, zniszczy i zatruje cały świat zaczynając od zatrucia wody. Kurczę, trochę zbyt "zatruty" ten jego umysł.
Umiejętność
Shed Skin - Po każdej turze walki istnieje jedna szansa na trzy na wyleczenie się Pokemona ze zmian statusu.
Trzyma#350 Milotic "Eel"


Level 2,5
Feebas (Prism Scale) -> Milotic
Learnset
Water Pulse, Wrap, Water Gun, Water Sport, Refresh, Splash
TM/HM/MT/EM
Dive, Surf, Waterfall | Icy Wind
Historia i charakter
Wiecznie zagubiona ryba, która ma straszną orientację w terenie, a fakt, że żyje w wodzie, sprawia, że jeszcze prościej jest jej się zgubić. Jeśli raz stracisz ją z oczu, to prawdopodobnie nigdy nie zobaczysz jej więcej. Lubi przebywać w PokeBall'u, ponieważ tam czuje się bezpieczna i bez możliwości zgubienia się. Z charakteru jest nieśmiałym stworkiem, raczej stroni od kontaktów z innymi. Nie przepada za walkami, ale jak trenerka ładnie poprosi, to się zgodzi.
Umiejętność
Cute Charm - Przy fizycznym kontakcie istnieje 30% szans na zauroczenie przeciwnika przeciwnej płci. Dodatkowo, jeśli Pokemon jest na pierwszym miejscu w drużynie, prawdopodobieństwo spotkania Pokemona przeciwnej płci wynosi 66,6%.
Trzyma#353 Shuppet "Jekyll/Hyde"


Level 8,5
Shuppet (37 lvl) -> Banette <-> Mega Banette
Learnset
Knock Off, Screech, Night Shade
TM/HM/MT/EM
Toxic
Historia i charakter
(Cleome otrzymała tego Pokemona w postaci prezentu urodzinowego.)
Ten mały stworek został oddzielony od swojego trenera przez jakże niefortunną i rychłą śmierć. To wydarzenie bardzo źle wpłynęło na jego psychikę, ponieważ, będąc samotnym, stworzył sobie drugą osobowość. Cleome postanowiła się maluchem zaopiekować. Stworek ten, jak to już było wyżej wspomniane, cierpi na chorobę psychiczną, jaką jest osobowość wieloraka, zwana też potocznie rozdwojeniem jaźni, przez co w jego ciele żyją dwie istoty - Jekyll i Hyde. Pierwszy z nich to bardzo miły Pokemon, który stara się pomagać pozostałym przy każdej nadarzającej się okazji, nawet jeśli musiałby przez to sam ucierpieć. Jego kompletnym przeciwieństwem jest drugi mieszkaniec ciała - Hyde, będący wcieleniem zła. Ten z kolei to istny sadysta, który czerpie radość z zadawania bólu innym i jest gotów nawet zabić, jeśli oznacza to więcej "zabawy". Momentami ciężko stwierdzić, z którym z nich obecnie się rozmawia, dlatego jego trenerka musi ciągle trzymać się na baczności.
Umiejętność
Cursed Body - Kiedy zostaje trafiony atakiem, który wymaga kontaktu fizycznego, blokuje go w 30% przypadków.
Trzyma#355 Shiny Duskull "Okaruto"


Level 1,5
Duskull (37 poziom) -> Dusclops (Reaper Cloth) -> Dusknoir
Learnset
Leer, Night Shade
Historia i charakter
Okaruto jest cichym i nieśmiałym Pokemonem, który święcie wierzy, że duchy, demony i czarna magia naprawdę istnieją i chce poświęcić swoje życie, aby to udowodnić. Z tego powodu stara się wraz z kilkoma innymi stworkami przeprowadzać różne rytuały, które zawsze kończą się niepowodzeniem, jednak pomimo tego duszek nie przestaje, ponieważ w jego opinii moce tajemne nie mogą być zbyt łatwe do zdobycia. Często nie śpi do późna, z powodu swoich badań, przez co ciągle chodzi niewyspany. Najlepiej czuje się w otoczeniu innych Poke-duchów, w końcu przecież jest wraz z nimi istotami, które mają najwięcej paranormalnych mocy. Szczególnie polubił Despaira z którym należy do tego samego gatunku stworków. Marzy, aby jak najszybciej ewoluować, ponieważ jako Dusknoir mógłby uzyskać dostęp do krainy zmarłych.
Umiejętność
Levitate - Ataki typu ziemnego (oprócz Thousand Arrows), zdolność Arena Trap oraz ataki Spikes, Toxic Spikes, Sticky Web, Rototiller, Sky Drop, Electric Terrain, Grassy Terrain, Misty Terrain i Psychic Terrain nie oddziałują na Pokemona posiadającego tę umiejętność.
Trzyma#359 Absol "Reaper"


Level 2
Absol <-> Mega Absol
Learnset
Perish Song, Future Sight, Scratch, Feint, Leer, Quick Attack
TM/HM/MT/EM
Cut, Strength, Rock Smash
Historia i charakter
Gdziekolwiek nie pójdzie, tam zawsze przydarzy się komuś innemu jakieś nieszczęście. Czy to zwichnięta kostka podczas przebieżki po parku albo zgubione pieniądze, zawsze dzieje się to tam, gdzie jest Reaper. Ten Pokemon to połączenie czarnego kota, zbitego lustra i piątku trzynastego w jedno. Jak można się domyślić, nie posiada z tego powodu zbyt wielu przyjaciół i większość swojego czasu spędza samotnie w jakimś cichym miejscu, gdzie nikomu nie przeszkadza. Gdyby mógł, chciałby wystartować w jakiś zawodach albo pokazach i zająć pierwsze miejsce przy sprawiedliwej rywalizacji, aby udowodnić wszystkim innym, że wygrywa nie za sprawą fartu, a dzięki swoim umiejętnościom. Lubi wąchać kwiaty.
Umiejętność
Pressure - Stworek, który atakuje Pokemona z tą zdolnością, używa o jeden ruch mniej, niż ma narzucone (np. normalnie mógłby użyć 4 ruchów, ale rywal ma Pressure, więc wykonuje 3). Dodatkowo, jeśli Pokemon jest na pierwszym miejscu w drużynie, szansa na napotkanie silniejszych Pokemonów wzrasta o 50%.
Trzyma#363 Spheal "Seiuchi"


Level 2
Spheal (32 lvl) -> Sealeo (44 lvl) -> Walrein
Learnset
Defense Curl, Powder Snow, Growl, Water Gun
TM/HM/MT/EM
Aqua Ring, Yawn
Historia i charakter
Spokojny Pokemon, który bardzo lubi zatapiać się w filozoficznych myślach i poświęca swój czas na zgłębianie problemów tego świata.... mniej więcej. Ma jednak też swoją, dziecinną stronę i co jakiś czas wykorzystuje swój kulisty kształt ciała, aby po prostu turlać się na różne strony, a najchętniej to z wysokości. Lubi rozwijać duże prędkości, sam uważa, że wtedy lepiej mu się myśli. Każdy ruch pomaga, dlatego chętnie też bierze udział w walkach, dla dobrego ćwiczenia. Czasem jednak lubi troszkę przekręcić polecenia trenera....
Umiejętność
Ice Body - Kiedy podczas walki pada grad (Hail), HP Pokemona co turę odnawia się o 1/16 wartości maksymalnej.
Trzyma#372 Shiny Shelgon "Caligo"


Level 30,5
Bagon (30 lvl) -> Shelgon (50 lvl) -> Salamence <-> Mega Salamence
Learnset
Protect, Rage, Ember, Leer, Bite, Dragon Breath, Headbutt, Focus Energy, Crunch, Dragon Claw
TM/HM/MT/EM
Cut, Strength, Rock Smash | Dragon Pulse, Hydro Pump
Historia i charakter
Bardzo skryty w sobie smok, który ufa jedynie dwóm osobom - trenerce oraz jej Duskullowi. Traktuje ich jak swojej starsze rodzeństwo i jest gotów dać się pokroić w ich obronie. Od pozostałej części drużyny trzyma się jak najdalej, a zwłaszcza od duetu Spritzee i Honedge. W stosunku do walk jest on obojętny, ale na myśl o udziale w Pokazach Pokemon dostaje sensacji żołądkowych. Lubi bawić się włosami Cleome.
Umiejętność
Rock Head - Pokemon nie otrzymuje obrażeń przy atakach obosiecznych (typu Double-Edge).
Trzyma_________________

Cleome Spinosa | Box | Bank | Trofea | Crystal Dollars | Jeziorko | Rezerwat | Ogródek


Lucyfer
  
 
   Podziel się na:     
SayuriSagi 
The Mad King Of Goldy Pond


Wiek: 20
Dołączyła: 24 Kwi 2016
Posty: 1975
Wysłany: 2016-08-16, 08:25   

?Sinnoh#387 Turtwig "Romeo"


Level 12,5
Turtwig (18 lvl) -> Grotle (32 lvl) -> Torterra
Learnset
Tackle, Withdraw, Absorb
TM/HM/MT/EM
Cut, Strength, Rock Smash | Heavy Slam, Seed Bomb
Historia i charakter
Turtwig ten jest nieuleczalnym romantykiem. Próbuje się zalecać do każdej ładnej samiczki jaką zobaczy poprzez recytację wierszy, czy śpiewanie piosenek oczywiście o tematyce miłosnej. Póki co żadna nie odwzajemniła jego uczuć, ale żółw się nie poddaje pewien, że jego włoski akcent w końcu mu pomoże zdobyć partnerkę. Tenże akcent to inna para kaloszy. Turtwig wprost uwielbia pewnego włoskiego hydraulika imieniem Mario i poprzez wyuczenie się włoskiego akcentu starał się zbliżyć do swojego wirtualnego idola.
Umiejętność
Overgrow - Kiedy HP spada poniżej 1/3, ataki trawiaste zadają do 1,5 raza większe obrażenia.
Trzyma#388 Grotle "Wiktor"


Level 17
Turtwig (18 lvl) -> Grotle (32 lvl) -> Torterra
Learnset
Tackle, Withdraw, Absorb, Razor Leaf, Curse
TM/HM/MT/EM
Bullet Seed | Cut, Strength, Rock Smash | Heavy Slam
Historia i charakter
Zna swojego trenera od wyklucia, zawsze byli nierozłączni, jest posłuszny i wierny swemu przyjacielowi. Nigdy nie jest w swoim Pokeballu tylko dumnie idzie obok Wiktora. Po odejściu chłopaka został przygarnięty przez Cleome, która nadała mu imię jego pierwszego trenera.
Umiejętność
Overgrow - Kiedy HP spada poniżej 1/3, ataki trawiaste zadają do 1,5 raza większe obrażenia.
Trzyma#390 Chimchar "Ape"


Level 1
Chimchar (14 lvl) -> Monferno (36 lvl) -> Infernape
Learnset
Scratch, Leer
TM/HM/MT/EM
Fire Punch
Historia i charakter
Mały marzyciel, który pragnie zwiedzić świat w całej jego okazałości. Potrafi siedzieć całymi dniami nad mapami, które dogłębnie przegląda i studiuje, wyobrażając sobie jakby to było faktycznie wybrać się do takich miejsc. Kocha bajkowe opowieści o podróżach i podróżnikach, które można czasem usłyszeć w różnych miastach. Zawsze jest pierwszy, gdy w grę wchodzi zwiedzanie nowego miejsca. Problematycznym faktem jest to, iż potrafi czasem wymknąć się gdzieś na własną rękę, a potem trzeba go szukać. Najlepiej jest mieć go wiecznie na oku, gdy tylko wypuszczony jest z PokeBall'a. Nie ma nic przeciwko porządnej bijatyce, przeważnie słucha wtedy poleceń trenera. Boi się deszczu, bo jest to niebezpieczne dla jego ognia, przynajmniej tak mu się wydaje. W rzeczywistości nie zgaśnie od czegoś takiego.
Umiejętność
Iron Fist - Zwiększa siłę ataków podczas których wykorzystywane są pięści o 20%.
Trzyma#393 Piplup "Blacky Hand"


Level 1
Piplup (16 lvl) -> Prinplup (36 lvl) -> Empoleon
Learnset
Pound
TM/HM/MT/EM
Cut, Surf, Waterfall, Dive | Hydro Pump
Historia i charakter
Wykluła się w okolicznym Centrum Pokemonów. Piplup interesuje się sztukami walki, bardzo lubi oglądać w telewizorze KungFu i bajkę Kung Fu Panda. Przez to zachowuje się jak właśnie taki mały wojownik, który będzie walczyć ze złymi organizacjami aż ich nie zniszczy! Oprócz poświęcania czasu na ćwiczenia, lubi sobie poczytać od czasu do czasu - tak, potrafi czytać. Po odejściu Arsiela trafiła do Cleome.
Umiejętność
Defiant - Atak Pokemona wzrasta o dwa poziomy, kiedy atakuje on jako ostatni.
Trzyma#410 Shieldon "Shield"


Level 5
Shieldon (30 lvl) -> Bastiodon
Learnset
Tackle, Protect
TM/HM/MT/EM
Strength, Rock Smash | Iron Tail
Historia i charakter
Shieldon został ożywiony ze skamieliny, którą Wiktor znalazł w starej, opuszczonej kopalni w mieście Oreburgh. Dość spokojny Pokemon, który woli wszystkie spory rozstrzygać w pokojowy sposób. Nie znaczy to, że nie potrafi się bić. W trakcie walki potrafi mocno dopiec przeciwnikowi. Bardzo łatwo potrafi dogadzać się z resztą drużyny i zawsze umie pójść na ustępstwa. Przepada za kwaśnymi jagodami oraz marchewkami.
Umiejętność
Soundproof - Pokemon jest odporny na ataki dźwiękowe. Dodatkowo, jeśli Pokemon zostanie zmieniony za pomocą Baton Pass, działanie Perish Song zadziała.
Trzyma#428 Shiny Lopunny "Enryo"


Level 21,5
Buneary (zadowolenie) -> Lopunny <-> Mega Lopunny
100/100
Learnset
Return, Healing Wish, Bounce, Rototiller, Mirror Coat, Magic Coat, Frustration, Defense Curl, Splash, Pound, Foresight, Endure, Baby-Doll Eyes, Quick Attack
TM/HM/MT/EM
Cut, Rock Smash | Ice Punch
Historia i charakter
Cleome otrzymała ją za zdobycie I miejsca w Pokazach Urodzinowych. Buneary to sympatyczny i nieśmiały króliczek. Strasznie wrażliwa na słowa innych, przez co stosunkowo łatwo ją zranić czy doprowadzić do płaczu. Nie lubi walczyć, po prostu nie czuje się na tyle silna, by móc zrobić komuś krzywdę. Zdecydowanie woli nieco mniej krwawe zajęcia. Choć nie wygląda, ma prawdziwy talent do cukiernictwa. Cokolwiek słodkiego wyjdzie spod jej łapek, zawsze spotyka się z aprobatą otoczenia.
Umiejętność
Limber - Pokemon nie może zostać sparaliżowany.
Trzyma#428 Voodoo Lopunny "Shi"


Level 9,5
Buneary (zadowolenie) -> Lopunny <-> Mega Lopunny
100/100
Learnset
Confuse Ray, Ominous Wind, Shadow Force, Return, Healing Wish, Bounce, Rototiller, Mirror Coat, Magic Coat, Frustration, Defense Curl, Splash, Pound, Foresight, Endure
TM/HM/MT/EM
Charge Beam, Ice Beam
Historia i charakter
Pierwszą rzeczą, jaka ujrzała Shi, była jabłoń kwitnąca nad grobem, w którym właśnie leżała. Czym prędzej z niego się wydostała, a następnie rozejrzała się po otoczeniu, odkrywając, że znajduje się na olbrzymim cmentarzu. Kilka kolejnych godzin poświeciła na dokładniejsze zbadaniu terenu, w celu zrozumienia sytuacji. Łącząc fakty, takie jak rozkopany grób, wiedza o rzeczach, o których powinna skądś się dowiedzieć (koncepcja śmierci czy ogólny wygląd świata) czy ślady po ranach na swoim ciele doszła do wniosku, że umarła, a potem jakimś cudem została wskrzeszona, jednak nic poza tym. Postanowiła wyruszyć w podróż, podczas której ma nadzieję poznać odpowiedź na pytanie, jak wyglądało jej poprzednie życie, jak umarła oraz dlaczego powróciła. Nie wiadomo, czy to jej normalna cecha, czy efekt przemiany w nieumarłą, ale Shi jest nieczuła, to znaczy nie odczuwa szczęścia czy smutku w taki sam sposób jak inne Pokemony. Jej emocje są stłumione i aby cokolwiek doznawać musi być to naprawdę silne przeżycie. Z powodu swego wyglądu oraz zimnego obejścia nikt się do niej nie zbliża, a nawet jest przeganiana przez co bardziej pobożnych ludzi, co jeszcze bardziej ją izoluje.
Umiejętność
Cute Charm - Przy fizycznym kontakcie istnieje 30% szans na zauroczenie przeciwnika przeciwnej płci. Dodatkowo, jeśli Pokemon jest na pierwszym miejscu w drużynie, prawdopodobieństwo spotkania Pokemona przeciwnej płci wynosi 66,6%.
Trzyma#429 Black Mage Mismagius "Abandon"


Level 51
Misdreavus (Dusk Stone) -> Mismagius
Learnset
Ember, Thunder Shock, Powder Snow, Mystical Fire, Power Gem, Phantom Force, Lucky Chant, Magical Leaf, Growl, Psywave, Spite, Astonish, Confuse Ray, Mean Look, Hex, Psybeam, Pain Split, Payback, Shadow Ball, Perish Song, Grudge
TM/HM/MT/EM
Shock Wave | Destiny Bond
Historia i charakter
Tajemniczy i zarazem niezrozumiany pokemon. Wyróżnia się od reszty swoich pobratymców wyglądem jak i siłą. Po wykluciu się z jaja w nazwijmy to "Ośrodku dla małych Poke-duchów" był odtrącany od innych pokemonów tego samego rodzaju co zrodziło w nim nienawiść do każdego Poke-ducha. Po dołączeniu do Sayuri jego niechęć wręcz wzrosła widząc inne Poke-duchy jakie posiada. Jest przez to problematyczny, egoistyczny oraz ma spore problemy z zaakceptowaniem innych duchów, nie mówiąc już o współpracy z nimi.
Umiejętność
Levitate - Ataki typu ziemnego, zdolność Arena Trap oraz ataki Spikes, Toxic Spikes, Sticky Web, Rototiller, Electric Terrain, Grassy Terrain i Misty Terrain nie oddziałują na Pokemona posiadającego tę umiejętność.
Trzyma#434 Stunky "Sukanku"


Level 1,5
Stunky (34 lvl) -> Skuntank
Learnset
Scratch, Focus Energy
TM/HM/MT/EM
Cut, Strength | Flame Burst
Historia i charakter
Zachowując się jak stereotypowy przestępca, Sukanku jest zepsuty do szpiku kości, a w oczach obcych osób wydaje się być wredny czy po prostu odstraszający. Bardzo łatwo go sprowokować i nie zawaha się ożyć przemocy, jeśli zacznie tracić cierpliwość, co dość często mu się przytrafia. Nie przepada za towarzystwem większej ilości Pokemonów, woli mieć mniejszą grupkę swojaków, którym może zaufać i wspólnie z nimi urządzić szalony wypad, czytaj „rozbój", na miasto. Gdyby miał możliwość, z chęcią nauczyłby się jeździć na motorze, aby dzięki temu jeszcze efektywniej łamać prawo.
Umiejętność
Aftermath - Kiedy Pokemon zostaje pokonany za pomocą ataku podczas którego miał miejsce kontakt fizyczny, jego przeciwnik traci 1/4 maksymalnego HP.
Trzyma#442 Shiny Spiritomb "Phantom"


Level 18,5
Spiritomb
Learnset
Curse, Pursuit, Confuse Ray, Spite, Shadow Sneak, Feint Attack, Hypnosis
Historia i charakter
Pochodzi ze Świątecznej Strefy Safari. Pokemon z natury dość swobodny i zabawny. Został jednak wychowany w surowej rodzinie duchów, gdzie wpojono mu kilka zasad typowych dla jego gatunku. Szczerze mówiąc Spiritomb ma je w nosie, ale dla zachowania pozorów czasem zachowuje się jak kapryśny arystokrata - a to zadrze nosa, a to pogrymasi... Uwielbia walki. Jedna z niewielu rzeczy, której jego rodzince nie udało się z niego wykorzenić. Kiedy tylko znajdzie się okazja do porządnego mordobicia, ten duch na sto procent będzie pierwszy do bitki.
Umiejętność
Infiltrator - Podczas ataku ignoruje "bariery" powstałe w wyniku ruchów Reflect, Light Screen, Safeguard i Substitute.
Trzyma#443 Gible "Senketsu"


Level 2
Gible (24 lvl) -> Gabite (48 lvl) -> Garchomp <-> Mega Garchomp
Learnset
Tackle
TM/HM/MT/EM
Cut, Strength, Rock Smash | Draco Meteor | Rock Climb
Historia i charakter
Jest to bardzo dziwny przedstawiciel swojego gatunku, albowiem nienawidzi brudu... zwłaszcza jeśli w grę wchodzi ziemia i błoto. Trzyma się od tego jak najdalej potrafi. Bardzo trudno zmusić go, aby użył ataków typu Ground, mimo iż to jego własny typ. Kocha za to wodę i najchętniej myłby się parę razy dziennie, aby pozbyć się wszelkich brudów tego świata. Bardzo rzadko słucha się trenerki i jest z nim sporo problemów, jednakże w głębi suszy i tak ją kocha.
Umiejętność
Sand Veil - Unikliwość Pokemona wzrasta o jeden poziom podczas burzy piaskowej. Dodatkowo, kiedy Pokemon jest na pierwszym miejscu w drużynie, szansa na napotkanie dzikiego Pokemona w miejscach gdzie ona szaleje spada o 50%.
Trzyma#443 Klon Gible "Fujou"


Level 2
Gible (24 lvl) -> Gabite (48 lvl) -> Garchomp <-> Mega Garchomp
Learnset
Tackle
TM/HM/MT/EM
Cut, Strength, Rock Smash | Draco Meteor | Rock Climb
Historia i charakter
Fujou jest strasznym niechlujem, który kompletnie nie zwraca uwagi na to po czym chodzi, w co wkłada swoje łapki, w czym pływa oraz gdzie wyrzuca śmieci. Taki z niego przypadek, że mógłby wdepnąć w czyjąś kupę i tego nie zauważyć, dopóki ktoś tego by mu nie powiedział, chociaż nawet wtedy nie zrobiłoby to na nim wrażenia. Osobiście jest mu obojętne, czy jest brudny, ponieważ to nie przeszkadza mu podczas walk, w końcu jako Pokemon typu ziemnego często bawi się w ziemi. Nie przepada za kąpielą, ponieważ aby go porządnie doczyścić jego trenerka musi używać sporej ilości żelu oraz mydła, z których piana cwchodzi mu do nosa.
Umiejętność
Sand Veil - Unikliwość Pokemona wzrasta o jeden poziom podczas burzy piaskowej. Dodatkowo, kiedy Pokemon jest na pierwszym miejscu w drużynie, szansa na napotkanie dzikiego Pokemona w miejscach gdzie ona szaleje spada o 50%.
Trzyma#446 Munchlax "Shaggy"


Level 1
Munchlax (przywiązanie) -> Snorlax
0/100
Learnset
Last Resort, Recycle, Lick, Metronome, Odor Sleuth, Tackle
TM/HM/MT/EM
Surf, Strength, Rock Smash | Fire Punch
Historia i charakter
Pojawi się potem.
Umiejętność
Pickup - Istnieje 10% szans, że po stoczonej walce Pokemon znajdzie jakiś przedmiot. Im wyższy poziom Pokemona, tym większa szansa na cenniejszy przedmiot. Umiejętność nie działa, kiedy użytkownik już coś trzyma.
Trzyma#447 Shiny Riolu "Aura"


Level 16,5
Riolu (szczęście w nocy) -> Lucario <-> Mega Lucario
0/100
Learnset
Foresight, Quick Attack, Endure, Counter, Feint, Force Palm
TM/HM/MT/EM
Strength, Rock Smash
Historia i charakter
Pochodzi z Wiosennej Strefy Safari. Pokemon przyjazny z natury i choć nie zawsze to po nim widać- strasznie roztrzepany. Można powiedzieć, że żyje w wiecznym biegu i z tego ogólnego zalatania nie wszystko "ogarnia". Generalnie podporządkowuje się woli opiekuna i stara się wykonywać każde polecenie. Tu trzeba jednak bardzo uważać- wszystko traktuje strasznie dosłownie. Uwielbia smak cytryn i chętnie podkrada je ilekroć jakąś przyuważy.
Umiejętność
Prankster - Priorytet ataków niezadających obrażeń zostaje podwyższony o 1. Umiejętność nie działa na rywali posiadających typ mroczny.
Trzyma#448 Lucario "Hisashi"


Level 21
Riolu (szczęście w nocy) -> Lucario <-> Mega Lucario
100/100
Learnset
Aura Sphere, Laser Focus, Foresight, Quick Attack, Detect, Metal Claw, Endure, Counter, Feint, Force Palm, Power-Up Punch, Swords Dance, Copycat
TM/HM/MT/EM
Earthquake, Flash Cannon, Focus Blast, Hidden Power, Shadow Claw | Strength, Rock Smash | Cross Chop
Historia i charakter
Pochodzi ze Strefy Safari. Pokemon niezwykle waleczny i odważny. Uwielbia toczyć pojedynki i niezależnie od tego jak mu idzie, sprawiają mu ogromną radość. Ambitny, od wczesnego dzieciństwa marzy mu się bycie potężnym Lucario. A kiedy dowiedział się jeszcze o możliwości Mega Ewolucji... Radości nie było końca. Zawsze chce dawać z siebie wszystko, ale momentami aż przedobrza.
Umiejętność
Inner Focus - Pokemon nigdy nie stchórzy (flinch).
Trzyma#451 Skorupi "Scorpion"


Level 12,5
Skorupi (40 lvl) -> Drapion
Learnset
Bite, Poison Sting, Leer, Knock Off, Pin Missile
TM/HM/MT/EM
Cut, Strength, Rock Smash
Historia i charakter
Tajemnicza i cicha, mało piszczy czy wydaje dźwięk. Zazwyczaj siedzi cicho i obserwuje. Nie jest typem wojownika, raczej kogoś kto trzyma się na uboczu, unika walk oraz stara się być biernym obserwatorem. Gdy ma walczyć szuka sposobu na uniknięcie tego a w dodatku jak dojdzie do walki stara się zakończyć ją tak by jak najmniej walczyć. Kto wie co jeszcze skrywa ten mały pokemon?
Umiejętność
Battle Armor - Blokuje ciosy krytyczne przeciwnika.
Trzyma#451 Skorupi "Sasori"


Level 11
Skorupi (40 lvl) -> Drapion
Learnset
Bite, Poison Sting, Leer, Knock Off, Pin Missile
TM/HM/MT/EM
Cut, Strength, Rock Smash | Aqua Tail | Agility
Historia i charakter
Pochodzi ze Strefy Safari. Choć ten gatunek słynie raczej z podłego charakterku, ten konkretny osobnik wydaje się całkiem w porządku. Fakt, zdarza mu się użyć siły czy agresji, ale z reguły ma ku temu jakiś dobry powód. Szczególnie zgryźliwy robi się kiedy ktoś nie daje mu w spokoju odpocząć. Ceni sobie swój czas wolny i nie znosi marnować go na użeranie się z innymi. Stosunkowo ciekawski, lubi się uczyć i poznawać nowe rzeczy czy miejsca. Choć jest jeszcze młody, całkiem nieźle razie sobie na polu bitwy. Marzy o przejściu ewolucji. Z bliżej nieokreślonych powodów nie lubi towarzystwa Gligarów. Najwyraźniej jeszcze w Safari jakiś dość mocno zalazł mu za skórę...
Umiejętność
Sniper - Moc krytycznych uderzeń użytkownika wzrasta do 200%.
Trzyma#461 Weavile "Assassin"


Level 14
Sneasel (Razor Claw + poziom w nocy) -> Weavile
Learnset
Embargo, Revenge, Assurance, Scratch, Leer, Taunt, Quick Attack, Feint Attack, Icy Wind
TM/HM/MT/EM
Cut, Surf, Strenght, Rock Smash
Historia i charakter
Sneasel została podarowana jako prezent przez Hardina, w Cerulean City, za wzięcie udziału w pojedynku z jego siostrą. Można powiedzieć, że jest dosyć sceptycznie nastawiona do świata, w którym się znalazła, a do tego raczej nie przepada za towarzystwem innych Pokemonów, preferując tym samym samotność. Wobec swojego trenera z początku była nieufna, traktując go raczej jako wroga, niżeli przyjaciela, ale z biegiem czasu dostrzegła, że Dean jest odpowiedzialnym trenerem i teraz darzy go sympatią, wykonując każde polecenie. Wojownicza i odważna, dosyć często popadająca przez te dwie cechy w kłopoty. Bywa porywcza i nieprzewidywalna, ale jest dosyć posłuszna. Nie pozwoli sobą pomiatać, ale zdolna jest nawet się poddać za odrobinę słodyczy. Szczególnie upodobała sobie mleczną czekoladę. Później trafiła w ręce Cleome.
Umiejętność
Pickpocket - Kradnie przedmiot przeciwnika, kiedy go dotknie.
Trzyma#461 Weavile "Demon"


Level 20,5
Sneasel (Razor Claw + poziom w nocy) -> Weavile
Learnset
Embargo, Revenge, Assurance, Scratch, Leer, Taunt, Quick Attack, Feint Attack, Icy Wind, Fury Swipes, Nasty Plot
TM/HM/MT/EM
Attract, Protect, Shadow Claw | Cut, Surf, Strenght, Rock Smash
Historia i charakter
Początki współpracy nie były łatwe dla trenera, Weavile była dla niego wredna i nieposłuszna. Wszystko przez złość na niego bo złapał ją i przeszkodził w jej podróży. Samica chciała wrócić do stada i pokonać alfę który przejął po niej rządy wpierw pokonując ją gdy była jeszcze Sneasel. Jednak Arsiel pomógł jej w pokonaniu tamtego Weavile i kiedy myślał że samica go opuściła, ta na następny dzień wróciła do niego. Nadal ma swój demoniczny charakter i nie widzi się dobrze w roli przyjaciela, jak atakuje to tak aby zabić lub mocno poturbować. Nie zawsze słucha komend trenera ale na pewno życie z nią stało się znośniejsze. Weavile nienawidzi typów smoczych i elektrycznych nie wiedzieć czemu, jest zadziorna ale ma za to ogromny dług wdzięczności wobec Arsiela więc nawet go polubiła. Po odejściu Arsiela trafiła do Cleome.
Umiejętność
Pressure - Stworek, który atakuje Pokemona z tą zdolnością, używa o jeden ruch mniej, niż ma narzucone (np. normalnie mógłby użyć 4 ruchów, ale rywal ma Pressure, więc wykonuje 3). Dodatkowo, jeśli Pokemon jest na pierwszym miejscu w drużynie, szansa na napotkanie silniejszych Pokemonów wzrasta o 50%.
Trzyma#468 Togekiss "Moon Pie"


Level 37
Togepi (szczęście) -> Togetic (Shiny Stone) -> Togekiss
100/100
Learnset
After You, Sky Attack, Extreme Speed, Aura Sphere, Air Slash, Magical Leaf, Growl, Charm, Metronome, Sweet Kiss, Yawn, Fairy Wind, Encore, Follow Me, Bestow, Wish, Ancient Power
TM/HM/MT/EM
Fly, Rock Smash | Water Pulse | Extrasensory, Morning Sun
Historia i charakter
Bardzo wrażłiwy stworek, potrafi jednocześnie być smutny i wesoły a szczególnie nie lubi jak komuś dzieje się krzywda. Ma spore tendencje do przesadzania, mała ranka na jego ciele wywołuje u niego udawany ból umierającego pokemona albo jak jakiś pokemon utknie w krzakach to zaczyna panikować jakby nadchodził koniec świata. Jest trochę leniwy i nie ciągnie go do walk...jednak jak trzeba to trzeba, wszystko w obronie przyjaciół.
Umiejętność
Serene Grace - Podwaja szansę występowania dodatkowych efektów ataków ofensywnych używanych przez tego Pokemona.
Trzyma#470 Leafeon "Dandere"


Level 46
Eevee (Moss Rock) -> Leafeon
Learnset
Razor Leaf, Covet, Helping Hand, Growl, Tackle, Tail Whip, Sand Attack, Baby-Doll Eyes, Quick Attack, Bite, Swift, Refresh, Take Down, Charm, Baton Pass, Double-Edge, Last Resort, Trump Card
TM/HM/MT/EM
Yawn
Special Moves
Celebrate
Historia i charakter
Należał do bandy, która napadała na ludzi, podróżujących przez las. Po tym, jak Cleome zaproponowała mu nowy dom, postanowił przyłączyć się do drużyny.
Pochodzi ze Strefy Safari. Opisać go można w sumie jednym słowem - tchórz. Boi się wielu, na prawdę bardzo wielu rzeczy. Nawiązywanie nowych znajomości przychodzi mu przez to z niezwykłą trudnością. W sytuacjach wybitnie dla niego stresowych raptownie nieruchomieje i zaczyna przeraźliwie wyć. Niesamowicie wrażliwy na uczucia innych, szczególnie jeśli owy "ktoś" jest smutny. Eevee ma duszę "pocieszyciela" i będzie wychodził ze skóry, byle tylko uszczęśliwić kogoś, kto uszczęśliwienia potrzebuje.
Umiejętność
Leaf Guard - Zapobiega zmianie statusu Pokemona przez przeciwnika, kiedy słońce mocno świeci.
Trzyma#472 Gliscor "Lilith Apollyon"


Level 22,5
Gligar (Razor Fang + poziom w nocy) -> Gliscor
Learnset
Guillotine, Thunder Fang, Ice Fang, Fire Fang, Poison Jab, Poison Sting, Sand Attack, Harden, Knock Off, Quick Attack, Fury Cutter, Feint Attack, Acrobatics
TM/HM/MT/EM
Aerial Ace, Dig, Earthquake, Hone Claws, Rock Slide, Rock Tomb, Roost, Toxic | Cut, Strength, Rock Smash | Aqua Tail, Earth Power
Historia i charakter
Jest jednym z Pokemonów, które straciły swoich trenerów na skutek tragicznych wydarzeń i trafiły w łapy szalonego marionetkarza. Została uwolniona przez Cleome z pustego świata między czasem a przestrzenią.
Pokemon uważający się za Władcę Piekieł, Księcia Ciemności, Pana Zniszczenia etc., pomimo bycia samicą. Twierdzi, że będąc jeszcze jajkiem została wygnana ze swojego kraju (Piekła) i za swój główny cel obrała powrót na tron, gdzie jest jej miejsce. Przy okazji chce zawładnąć całym światem. Swoją trenerkę traktuje jak doradcę, której słucha tylko wtedy, gdy przyjdzie jej na to ochota, a pozostałe Pokemony uznaje za swoich sługusów. Nie znosi wszystkiego, co jest pluszowe i zbyt mało mhroczne. Gustuje w gorzkiej czekoladzie.
Umiejętność
Poison Heal - Kiedy Pokemon jest zatruty, na koniec każdej tury odzyskuje 1/8 maksymalnego HP, zamiast je tracić.
Trzyma#474 Shiny Porygon-Z "Virtual"


Level 15,5
Porygon (Up-Grade) -> Porygon2 (Dubious Disc) -> Porygon-Z
Learnset
Trick Room, Nasty Plot, Zap Cannon, Magic Coat, Defense Curl, Conversion 2, Tackle, Conversion, Sharpen, Psybeam, Agility
Historia i charakter
Pochodzi ze Świątecznej Strefy Safari. Tego pokemona cechuje raczej luźne podejście do świata. Zasadniczo najbardziej dąży do tego, by to jemu nic nie zabrakło do szczęścia- a reszta niech tam się jakoś kręci. Akurat w kwestii potrzeb bytowych nie ma jakichś wygórowanych wymagań- trochę jadełka, kąt by sobie przysnąć i już będzie zachwycony. Chociaż nie cechuje się przesadną ciekawością, chętnie poznaje nowe rzeczy. Ostatnio zainteresowały go zwyczaje świąteczne...
Umiejętność
Download - Zwiększa specjalny atak Pokemona o jeden poziom, kiedy specjalna obrona przeciwnika jest równa lub niższa od jego obrony, a kiedy jest od niej wyższa, zwiększa jego atak.
Trzyma#478 Froslass "Evie"


Level 51,5
Snorunt (Dawn Stone) -> Froslass
Learnset
Ominous Wind, Destiny Bond, Powder Snow, Leer, Double Team, Ice Shard, Icy Wind, Astonish, Draining Kiss, Will-O-Wisp, Confuse Ray, Wake-Up Slap, Captivate, Shadow Ball, Blizzard, Hail
TM/HM/MT/EM
Aurora Veil, Ice Beam | Telekinesis, Water Pulse | Avalanche, Weather Ball
Historia i charakter
Ma bzika na punkcie assasynów. Uwielbia skakać po drzewach i atakować z zaskoczenia. Bardzo stara się brać przykład ze swoich idoli. Najważniejsza jest dla niej szybkość i atak. Nienawidzi jak ktoś rani słabszych oraz niewinnych. Zawsze w staje w ich obronie, nie ważne jak silny jest przeciwnik.
Umiejętność
Snow Cloak - Kiedy szaleje burza gradowa (Hailstorm), szansa na unik Pokemona wzrasta o jeden poziom. Dodatkowo, kiedy Pokemon jest na pierwszym miejscu w drużynie, szansa na napotkanie dzikiego Pokemona w miejscach gdzie ona występuje spada o 50%.
Trzyma#479 Rotom "Berukia"


Level 7,5
Rotom
Learnset
Discharge, Charge, Trick, Astonish, Thunder Wave, Thunder Shock, Confuse Ray
TM/HM/MT/EM
Shock Wave
Historia i charakter
Jest jednym z Pokemonów, które straciły swoich trenerów na skutek tragicznych wydarzeń i trafiły w łapy szalonego marionetkarza. Został uwolniony przez Cleome z pustego świata między czasem a przestrzenią.
Berukia jest nad wyraz energicznym Pokemonem, który często żartuje albo się wygłupia. Do jego najulubieńszych żartów należy udawanie magika czy też bawienie się małymi sztyletami, którymi lubi rzucać w żywy cel. Dodatkowo jest bardzo próżny i uwielbia być w centrum uwagi, dlatego też w przypadku bycia ignorowanym zaczyna rozrabiać, zazwyczaj wybierając jakąś ofiarę, która ma pełnić rolę pomocnika podczas jego małego show. Z jakiegoś powodu jest wierny wobec Tsubakkyuna, a ten o dziwo uważa go za swojego najlepszego przyjaciela.
Umiejętność
Levitate - Ataki typu ziemnego, zdolność Arena Trap oraz ataki Spikes, Toxic Spikes, Sticky Web, Rototiller, Electric Terrain, Grassy Terrain i Misty Terrain nie oddziałują na Pokemona posiadającego tę umiejętność.
Trzyma_________________

Cleome Spinosa | Box | Bank | Trofea | Crystal Dollars | Jeziorko | Rezerwat | Ogródek


Lucyfer
  
 
   Podziel się na:     
SayuriSagi 
The Mad King Of Goldy Pond


Wiek: 20
Dołączyła: 24 Kwi 2016
Posty: 1975
Wysłany: 2016-08-16, 08:26   

?Unova#496 Shiny Servine "Jeje"


Level 21,5
Snivy (17 lvl) -> Servine (36 lvl) -> Serperior
Learnset
Tackle, Leer, Vine Whip, Wrap, Growth, Leaf Tornado, Leech Seed
TM/HM/MT/EM
Cut | Aqua Tail, Grass Pledge | Magical Leaf
Historia i charakter
Ten Pokemon został przypadkiem znaleziony przez Cleome podczas jej podróży po Johto, a następnie pochwycony przez młodą trenerkę. Jeje jako mały Snivy nie miał zbyt łatwego życia - zabrany jeszcze jako jajko od swoich rodziców, trafił do w ręce organizacji płatnych zabójców, którzy świadczyli swoje usługi różnym ludziom, od w miarę zwykłych obywateli po bogatych mafiosów. Jak to w tym fachu bywa, wszyscy jego poprzedni właściciele ginęli podczas misji, nim zdążył się któregokolwiek z nich przywiązać. Przez ten okres czasu zdążył on nabyć dość dużą wiedzę o wszelakiej broni dystansowej, takiej jak pistolety czy wyrzutnie rakiet. W końcu pewnego dnia, kiedy kolejny jego właściciel zginął, Jeje postanowił uciec z organizacji, po czym dostał się pod opiekę Cleome. Jeje jest bardzo spokojnym i cichym, a jednocześnie niesamowicie nieśmiałym stworzeniem, które lubi przebywać w samotności. Przez większość czasu nie odzywa się, a jeśli już, to mówi tak cicho, że nikt nie może go zrozumieć. Do jego ulubionych zajęć należy budowanie statków w butelce oraz siedzenie na ramionach nowej trenerki.
Umiejętność
Overgrow - Kiedy HP spada poniżej 1/3, ataki trawiaste zadają do 1,5 raza większe obrażenia.
Trzyma#497 Smocza Serperior "Orochi"


Level 37
Snivy (17 lvl) -> Servine (36 lvl) -> Serperior
Learnset
Tackle, Leer, Vine Whip, Wrap, Growth, Leaf Tornado, Leech Seed, Mega Drain, Slam, Leaf Blade, Coil
TM/HM/MT/EM
Cut, Strength, Rock Smash | Frenzy Plant | Glare, Grassy Terrain
Historia i charakter
Orochi urodziła się wiele setek lat temu w odległej krainie, której mieszkańcy bali się jej i aby nie narazić się na gniew wężowej bogini składali ofiary w postaci żywych Pokemonów. Wraz z upływem czasu jej apetyt rósł, aż w końcu zażądała, żeby zaczęli dawać jej w darze ludzie dzieci. Wśród tubylców zapanowała rozpacz, jednak jeden z nich postanowił pokonać potwora. Za pomocą podstępu zdołał przekonać Orochi do wypicia mikstury, która zamieniła ją w kamienny posąg na 500 lat. Po upływie tego czasu efekt przeminął i monstrum było ponownie wolne, jednak ku zaskoczeniu wioska, którą niegdyś terroryzowała, przestała istnieć, a na jej miejscu rozciągała się jedynie puszcza. Nie mając już swojego dawnego domu wyruszyła w podróż, żeby odnaleźć nowe siedlisko, podczas której została pochwycona przez Cleome. Orochi to istna bestia, która uwielbia znęcać się nad innymi w najbardziej pokrętne sposoby, dlatego też całkiem dobrze odnajduje się w walkach. To swojej trenerki pała gniewem, w końcu jest drugim człowiekiem, który zdołał ją uwięzić, jednak gdy dochodzi do pojedynku, to nawet się jej słucha, aby poprzez miażdżące zwycięstwo pokazać, kto tutaj rządzi. Poza tym lubi, kiedy jej „słudzy" pielęgnują jej łuski, które są dla Orochi skarbem.
Umiejętność
Overgrow - Kiedy HP spada poniżej 1/3, ataki trawiaste zadają do 1,5 raza większe obrażenia.
Trzyma#498 Tepig "Boaris"


Level 11
Tepig (17 lvl) -> Pignite (36 lvl) -> Emboar
Learnset
Tackle, Tail Whip, Ember, Odor Sleuth
TM/HM/MT/EM
Strength, Rock Smash
Historia i charakter
Pochodzi ze Strefy Safari. Dość prostolinijny świnek, który nie lubi żyć na domysłach. Wszystko traktuje dosłownie- trzeba uważać przy nim z metaforami. To nie dlatego, że jest jakiś głupi czy nierozgarnięty. Po prostu to dla niego wszelkie gierki słowne są bez sensu- bo po co sobie życie utrudniać, skoro można powiedzieć tak jak jest, nie? Całkiem niezły wojownik, choć czasami potrzebuje przysłowiowego (a czasami dosłownego) kopa na rozpęd. Marzy o tym by założyć kiedyś rodzinę i mieć cały chlewik małych Tepiczków wołających do niego "tato"... Po odejściu Arsiela trafił do Cleome.
Umiejętność
Thick Fat - Osłabia o połowę siłę ataków typu ognistego i lodowego.
Trzyma#501 Oshawott "Senshi"


Level 13,5
Oshawott (17 lvl) -> Dewott (34 lvl) -> Samurott
Learnset
Tackle, Tail Whip, Water Gun, Water Sport, Focus Energy
TM/HM/MT/EM
Dig, Grass Knot | Cut, Surf, Waterfall, Rock Smash, Dive | Sacred Sword
Historia i charakter
Oshawott pochodzi ze starego klanu dumnych Samurottów, którzy specjalizowali się w walce muszlami niczym samurajowie mieczami. Tym samym, młody Oshawott robi wszystko co w jego mocy aby dorównać swoim dziadkom, pradziadkom oraz innym członkom rodziny w sztuce panowania nad ostrą muszelką. Jest pewny siebie, odważny i przestrzega swojego wewnętrznego kodeksu - czasami może przez to odmówić posłuszeństwa swojemu trenerowi. Jest to Pokemon o szlachetnym sercu, który jeżeli widzi kogoś w potrzebie zawsze stara się mu pomóc, nieważne czy owa osoba jest dobra, czy wybrała ciemną ścieżkę w swoim życiu. Jego ulubionym przysmakiem są wszelkie potrawy zawierające w sobie ryby - szczególnie uwielbia smak Magikarpia.
Umiejętność
Torrent - Kiedy HP spada poniżej 1/3, ataki wodne zadają do 1,5 raza większe obrażenia.
Trzyma#502 Dewott "Shell"


Level 13,5
Oshawott (17 lvl) -> Dewott (34 lvl) -> Samurott
Learnset
Tackle, Tail Whip, Water Gun, Water Sport, Focus Energy
TM/HM/MT/EM
Cut, Surf, Waterfall, Rock Smash, Dive
Historia i charakter
Pochodzi ze Strefy Safari. Ciekawski, chętnie wpycha nosek w nie swoje sprawy. Stosunkowo łatwo się złości, szczególnie jeśli coś idzie nie po jego myśli. Nie umie przyznać się do porażek. Zawsze reaguje wtedy gniewem i niszczy co mu się akurat nawinie pod łapami. Znakomity pływak, w wodzie jest wyjątkowo zwinny, nawet jak na standardy wodnych pokemonów.
Umiejętność
Shell Armor - Blokuje ciosy krytyczne przeciwnika.
Trzyma#506 Lillipup "Hachikō"


Level 13
Lillipup (16 lvl) -> Herdier (32 lvl) -> Stoutland
Learnset
Tackle, Leer, Odor Sleuth, Bite, Baby-Doll Eyes, Helping Hand
TM/HM/MT/EM
Rock Smash
Historia i charakter
Pochodzi ze Strefy Safari. Dość poczciwy szczeniaczek. Niby lubi się bawić i spędzać czas na szeroko pojętym "swawoleniu", ale jakiś tam rozumek ma. A rozumek ten mówi, że obcym nie wolno ufać tak do końca. To i nie ufa. Potrafi na przykład znienacka kogoś użreć, mimo, że chwilę temu wydawał się bezbronnym słodziakiem. Ale jak już kogoś dobrze pozna jest wierny do grobowej deski. Ambitny- marzą mu się ewolucje. Ma jeszcze taką malutką, tycią wadę... Niechaj ręka boska broni nakarmić go czymś pikantnym. Nie tylko rozpiera go energia jak po kofeinie, ale też staje się całkowicie nieprzewidywalny i... nieposłuszny.
Umiejętność
Vital Spirit - Pokemon nie może zostać uśpiony. Dodatkowo, jeśli Pokemon jest na pierwszym miejscu w drużynie, szansa na napotkanie silniejszych Pokemonów rośnie o 50%.
Trzyma#509 Purrloin "Ninibi"


Level 13,5
Purrloin (20 lvl) -> Liepard
Learnset
Scratch, Growl, Assist, Sand Attack, Fury Swipes
TM/HM/MT/EM
Cut
Historia i charakter
Pochodzi ze Strefy Safari. Kapryśny i grymaśny- tak można go w skrócie opisać. Bardzo ciężko mu dogodzić, bo często i szybko zmienia zdanie. Lubi kiedy inni mu usługują i robią rożne rzeczy za niego. Takie trochę paniątko. Generalnie wszystko i wszystkich olewa, ale kiedy przychodzi do walki lub ktoś mu zważy humor okazuje się, że staje się zwinnym i atakującym precyzyjnie wojownikiem. Okazuje się bowiem, że to "olewactwo" to tylko pozory, a tak naprawdę ów kocieł dokładnie sobie wszystkich obserwuje, a tym samym prędzej czy późnej odnajduje słabe strony ewentualnego oponenta.
Umiejętność
Limber - Pokemon nie może zostać sparaliżowany.
Trzyma#524 Shiny Roggenrola "Prism"


Level 7,5
Roggenrola (25 lvl) -> Boldore (Pal Pad) -> Gigalith
Learnset
Tackle, Harden, Sand Attack
TM/HM/MT/EM
Rock Smash, Strength
Historia i charakter
Pochodzi ze Strefy Safari. Roggenrola to dość sympatyczny, trzeźwo myślący kawałek skały. Wie na czym świat stoi i czego sam chce od życia. Dąży do założonych sobie celów, ale na spokojnie, nie z uporem maniaka. Jednym z jego celów jest chociażby przejście obu ewolucji, bowiem nie czuje się komfortowo w swej obecnej formie. chętnie toczy pojedynki, ale od biedy i w pokazach weźmie udział. Uwielbia wcinać... kamienie. Jakiś bazalcik czy inny paskowiec raz na jakiś czas to dla niego odpowiednik czekolady.
Umiejętność
Sand Force - Zwiększa siłę ataków typu Ground, Rock i Steel o 33% podczas burzy piaskowej.
Trzyma#543 Venipede "Scolopendra"


Level 2
Venipede (22 lvl) -> Whirlipede (30 lvl)-> Scolipede
Learnset
Defense Curl, Rollout
TM/HM/MT/EM
Pin Missile
Historia i charakter
(Pochodzi z hodowli Vivian.)
Bardzo strachliwy robaczek, który boi się nawet własnego cienia. Zawsze trzyma się przy kimś, byleby nie zostać samemu, bo wtedy nagle wszystko zamienia się w bestie nie do opisania. Marzy o tym, żeby przejść ewolucję i stać się silniejszą, ponieważ żyje w przekonaniu, że wtedy wszystkie jej problemy odejdą w zapomnienie. Bardzo lubi sztukę, a zwłaszcza malunki, dlatego czasem, w jakiś bezpiecznym miejscu, testuje sobie różne kolorki, które pozyskuje najczęściej z jagód i innych prostych rzeczy. Chciałaby namalować kiedyś coś naprawdę ładnego. Jeśli nie pochłonie jej strach, to słucha się poleceń trenerki.
Umiejętność
Poison Point - Przy kontakcie fizycznym istnieje 30% szans na zatrucie przeciwnika.
Trzyma#548 Petilil "Otohime"


Level 2
Petilil (Sun Stone) -> Lilligant
Learnset
Absorb
TM/HM/MT/EM
Encore, Ingrain
Historia i charakter
Mała księżniczka, która ubzdurała sobie, że kiedyś powinien po nią przybyć jakiś książę na białym koniu, który ma ją wybawić z opresji i właśnie z powodu tych urojeń... ciągle wpada w kłopoty. Co więcej, z własnej woli, doprawdy. Nigdy nie jest szczęśliwa, jeśli to trener wyciągnie ją z opałów, wtedy tym bardziej zaraz poleci szukać nowego niebezpieczeństwa. Kocha komplementy i uważa, że jako księżniczka zasługuje na nadzwyczajne traktowanie. A głaskać to trzeba ją w odpowiedni sposób, albowiem każdy liść po kolei. Je też tylko o wyznaczonych porach. Co za problematyczny Pokemon... do tego walk nie lubi, ani trochę. To służący powinni robić wszystko za nią, żeby ona musiała pracować, niedoczekanie twoje...
Umiejętność
Chlorophyll - Kiedy podczas walki świeci słońce, szybkość Pokemona podwaja się. Wraca do normy, gdy pogoda się zmienia.
Trzyma#553 Krookodile "Ren"


Level 42,5
Sandile (27 lvl) -> Krokorok(38 lvl) -> Krookodile
Learnset
Power Trip, Leer, Rage, Bite, Sand-attack, Torment, Sand Tomb, Assurance, Mud-Slap, Embargo, Swagger, Crunch, Dig, Scary Face, Foul Play, Sandstorm, Outrage
TM/HM/MT/EM
Aerial Ace, Brick Break, Dark Pulse, Dragon Claw, Power-Up Punch, Protect, Stone Edge, Toxic | Cut, Strength, Rock Smash
Historia i charakter
Ren to towarzyszka Arsiela już od najmłodszych lat. Ostateczna forma! Fajnie co nie? Taa...Gdyby tylko to było takie piękne jak się wydaje, ponieważ charakter tego gada zmienił się i to bardziej niż bardzo. Ren to teraz chodząca, obrażona na wszystko i wszystkich maszyna do totalnej demolki. Wkurza się na wszystko co jej się nie spodoba, a co jej się podoba to już nawet własny trener nie wie. Można ją uspokoić przemawiając do niej, bądź wrzucając jej do paszczy Oran Berry które uwielbia ponad życie. Bywa wredna dla mniejszych pokemonów, po prostu nie potrafi się pohamować od przytrzymywania ich na siłę czy "przypadkowego" zadeptania ich. A no właśnie, w drużynie jest jeszcze Feraligatr prawda? No, także Ren widzi w nim konkurencje i cały czas chce mu udowodnić, że jest od niego sto razy lepsza. Uwielbia naparzać atakami w bitwach, jednak w chwili spokoju chętnie z niego korzysta. Opiera się o jakieś drzewo czy zakopuje w ziemi, wtedy daj ty jej święty spokój to będzie grzeczna. Zdarza jej się zupełnie nie posłuchać trenera, mimo iż kocha go w głębi siebie całym sercem, po prostu ona czasem wie lepiej i jej nie przegadasz. Dla reszty teamu, nie licząc oczywiście Nico, stara się być jak taka napakowana, starsza siora co to łoi każdego kto śmie tknąć chociażby palcem drużynę i jej najlepszego przyjaciela Arsiela. Po odejściu Arsiela trafiła do Cleome.
Umiejętność
Anger Point - Kiedy Pokemon zostaje trafiony ciosem krytycznym, moc jego ataku wzrasta do maksimum.
Trzyma#561 Sigilyph "Nazca"


Level 5,5
Sigilyph
Learnset
Gust, Miracle Eye, Hypnosis
TM/HM/MT/EM
Fly
Historia i charakter
Ponoć Nazca był niegdyś autentycznym odynowym krukiem, aczkolwiek został pochwycony przez Mojry - jak wiele innych, wyjątkowych i cennych ptaszysk - i przemieniony w Strażnika ich świątyni. Świątyni, która tak naprawdę jest jednym ogromnym - w dodatku podniebnym! - zakładem tkackim. Tym razem został przydzielony Mashy jako jej ochroniarz, a czasem przewodnik (posiada ogromną wiedzę na temat istot nie-człowieczych). Vikashev porozumiewa się z nim swobodnie jako że moc Mojr pozwala jej na rozumienie antycznej mowy. A taką też posługuje się to stworzenie (biedak, każdy wędrowiec sądzi, że to tylko typowy poke-bełkot). Obecnie jest ptakiem-nielotem - jak i reszta Sigilyphów - aczkolwiek potrafi latać dzięki swym psychicznym mocom. Nie przepada za towarzystwem ludzi, uważa ich za gorsze istoty. Może z wyjątkiem swojej trenerki z którą nawiązał nić przyjaźni. Silniejszą z każdym kolejnym wypadem na misje. Ma jedno oko na środku głowy i dwa dodatkowe w okolicy brzucha. Przy czym, dla bezpieczeństwa, oczy w newralgicznym miejscu pozostają zazwyczaj zamknięte, dla ochrony. Na powiekach widnieje wzór przypominający otwarte ślepia, ot, tak dla zmyły. Generalnie to straszna gaduła, bo niezwykle ucieszył go fakt, że znalazł sobie rozmówcę. Mojry to Mojry - rozgadane, ale w ciągłym zabieganiu i ostatecznie zlewały Nazcę.
Umiejętność
Magic Guard - Pokemon traci punkty życia tylko wtedy, kiedy przeciwnik atakuje go za pomocą bezpośrednich ataków (za wyjątkiem obrażeń wynikających z użycia ruchu "Struggle").
Trzyma#566 Archen "Shisochou"


Level 16
Archen (37 lvl) -> Archeops
Learnset
Quick Attack, Leer, Wing Attack, Rock Throw, Double Team, Scary Face, Pluck
TM/HM/MT/EM
Cut, Rock Smash
Historia i charakter
Ten złodziejaszek z powołania przez długi czas nękał mieszkańców kolejnych miast w całym Johto, dopóki nie został złapany przez Cleome, która postanowiła ukrócić jego występki. Nie wiadomo skąd dokładnie ptak się w ogóle znalazł w tym regionie, gdyż jego gatunek naturalnie tam nie występuje, a w teorii to nawet powinien być on wymarły od ładnych iluś tam milionów lat, jednak ten osobnik jest zdecydowanie żywy. Jeśli chodzi o własność prywatną, to Shisochou zachowuje się tak, jakby wszystko od zawsze należało do niego, a inni nie mają do tego prawa, dlatego "odbiera to, co jego", ku złości prawowitych właścicieli. Poza tym to ogólnie przyjaźnie nastawiony ptaszek, który troszczy się o swoich przyjaciół i nie zostawi ich w potrzebie, no chyba że będzie to wymagało oddanie swoich skarbów, to wtedy nie jest już aż taki miły. Lubi przegryzać orzechy w twardej łupinie.
Umiejętność
Defeatist - Atak i specjalny atak Pokemona zostają obniżone o połowę, kiedy jego HP spada poniżej 50%.
Trzyma#570 Klon Zorua "Tsubakkyun"


Level 21
Zorua (30 lvl) -> Zoroark
Learnset
Scratch, Leer, Pursuit, Fake Tears, Fury Swipes, Feint Attack, Scary Face
TM/HM/MT/EM
Dig, Toxic | Cut | Counter, Dark Pulse
Historia i charakter
Tsubakkyun jest klonem Tsubakiego, który pojawił się na świecie podczas jednej z przygód Cleome, różniącym się od swojego oryginału tylko paroma pasmami szarego futra na całym swoim ciele. Można o nim powiedzieć, że jest niestabilny emocjonalnie, gdyż potrafi ni stąd ni zowąd roześmiać się na całe gardło, by w jednej chwili przestać i stwierdzić, że się nudzi. Z powodu swojej odmienności nienawidzi zwykłe Pokemony oraz ludzi, dlatego też wykorzystuje każdą nadarzającą się okazję do wszczynania pomiędzy nimi różnych konfliktów. Jedynymi istotami, wobec których przejawia zrozumienie czy współczucie, są inne klony oraz stworzenia, które znajdują się w podobnej sytuacji. Dba bardzo o nie i jest gotów się zemścić, jeśli im stanie się jakaś krzywda.
Umiejętność
Illusion - Sprawia, że Pokemon przyjmuje wygląd ostatniego Pokemona w drużynie. Umiejętność przestaje działać po przyjęciu ciosu od przeciwnika.
Trzyma#572 Minccino "Mooi"


Level 11,5
Minccino (Shiny Stone) -> Cinccino
Learnset
Pound, Baby-Doll Eyes, Helping Hand, Tickle
TM/HM/MT/EM
Iron Tail
Historia i charakter
Należał do bandy, która napadała na ludzi, podróżujących przez las. Po tym, jak Cleome zaproponowała mu nowy dom, postanowił przyłączyć się do drużyny.
Futrzak jest najsłodszym pokemonem na świecie. Ma niesamowity urok osobisty, jest słodki, nieco zwariowany i gapowaty, jednak nikomu to nie przeszkadza. Uwielbia jeść chrupki, gdy ma na nie ochotę, przy czym biega wokół nóg swojej trenerki i piszczy wesoło, obserwując jej twarz swoimi dużymi, pełnymi miłości oczkami. Na dodatek, uwielbia się tulić do ludzi. Ten maluch walką również nie pogardzi, bowiem drzemie w nim bojowy duch. Wielokrotnie próbował omamić swoją słodyczą przeciwnika na arenie, jednak jego czar chyba działa tylko na ludzi.
Umiejętność
Technician - Moc ataków Pokemona o sile bazowej równej lub mniejszej niż 60 jest zwiększana o 1,5 raza.
Trzyma#580 Ducklett "Swan"


Level 16
Ducklett (Level 35) -> Swanna
Learnset
Water Gun, Water Sport, Defog, Wing Attack, Water pulse, Aerial Ace
TM/HM/MT/EM
Mirror Move, Steel Wing
Historia i charakter
Ducklett została złapana nad Lake Verity przez Wiktora, który szukał skradzionego refraktometra. Kaczuszka uwielbia wszystko, co się błyszczy, od papierków po cukierkach po wartościowe przedmioty. Może to powodować w przyszłości pewne problemy, jeśli nikt jej nie nauczy, że nie wolno kraść. Kiedy coś nie idzie po jej myśli, łatwo wpada w złość, przez co jeszcze gorzej radzi sobie z daną rzeczą. Przepada za słodkimi jagodami.
Umiejętność
Hydration - Kiedy pada deszcz, zmiany statusu Pokemona są leczone po każdej turze walki.
Trzyma#595 Shiny Joltik "Spider"


Level 16
Joltik (36 lvl) -> Galvantula
Learnset
String Shot, Leech Life, Absorb, Spider Web, Thunder Wave, Screech, Fury Cutter, Electroweb
TM/HM/MT/EM
Cut | Giga Drain
Historia i charakter
Pochodzi ze Świątecznej Strefy Safari. Joltik to takie trochę chodzące przeciwieństwo. Z jednej strony ciekawska i lubiąca być w centrum zainteresowania, a drugiej nieśmiała. Zależnie od sytuacji czasem łatwo przychodzi jej nawiązywanie nowych znajomości, a czasem wręcz przeciwnie. Joltik jest wyjątkowo zwinna i szybka, co chętnie wykorzystuje w potyczkach. Uwielbia wleźć na rywala i "wędrować" sobie po jego ciele, przy okazji uskuteczniając swoją taktykę.
Umiejętność
Compoundeyes - Pokemon ma zwiększoną celność o 30%. Dodatkowo, jeśli Pokemon jest na pierwszym miejscu w drużynie, szansa na to, że dziki Pokemon będzie trzymał przedmiot wzrasta o 50%.
Trzyma#596 Galvantula "Black Widow"


Level 37
Joltik (34 lvl) -> Galvantula
Learnset
Sticky Web, String Shot, Leech Life, Absorb, Spider Web, Thunder Wave, Screech, Fury Cutter, Electroweb, Bug Bite, Gastro Acid, Slash, Electro Ball, Signal Beam
TM/HM/MT/EM
Cut | Lunge
Historia i charakter
Spokojny i zrównoważony. Niektórzy uważają, że jest nieco zbyt poważny. Praktycznie nigdy nie daje ponieść się emocją, rzadko się uśmiecha, ale za to nie stroni od towarzystwa. Przyjaźnie nastawiony i kulturalny zarówno wobec Pokemonów jak i ludzi. Waleczny i oddany, szanujący swojego trenera. Umie przejąć inicjatywę w walce, kiedy widzi, że jego trener sobie nie radzi lub chce celowo działać na jego szkodę.
Umiejętność
Compoundeyes - Pokemon ma zwiększoną celność o 30%. Dodatkowo, jeśli Pokemon jest na pierwszym miejscu w drużynie, szansa na to, że dziki Pokemon będzie trzymał przedmiot wzrasta o 50%.
Trzyma#607 Litwick "Mare"


Level 13,5
Litwick (41 lvl) -> Lampert (Dusk Stone) -> Chandelure
Learnset
Ember, Astonish, Minimize, Smog Fire Spin, Confuse Ray, Night Shade
Historia i charakter
Jest jednym z Pokemonów, które straciły swoich trenerów na skutek tragicznych wydarzeń i trafiły w łapy szalonego marionetkarza. Został uwolniony przez Cleome z pustego świata między czasem a przestrzenią.
Ciekawski pokemon. Uwielbia okrywać nowe miejsca oraz rzeczy, ale o ironio- boi się ciemności. Nigdy nie wejdzie sam do ciemnego pomieszczenia. Jest też waleczny, ale boi się pokemonów typu mrok przez swoją fobię. Jest wtedy sparaliżowany przez strach i nie ma mowy o żadnej walce.
Umiejętność
Flame Body - Przy fizycznym kontakcie istnieje 30% szans na podpalenie przeciwnika. Dodatkowo, kiedy Pokemon z tą zdolnością jest w drużynie, ilość kroków niezbędnych do wyklucia się jajek zostaje zmniejszona o połowę.
Trzyma#609 Chandelure "Maid"


Level 42,5
Litwick (41 lvl) -> Lampert (Dusk Stone) -> Chandelure
Learnset
Paint Split, Smog, Confuse Ray, Flame Burst, Hex, Ember, Astonish, Minimize, Fire Spin, Night Shade, Will-o-Wisp, Shadow BallTM
Historia i charakter
(Nagroda za event u MG Kaiwe) Chandelure nie została obdarzona przez naturę zbyt wielkim intelektem. Bardzo często kiedy coś się do niej powie, powtarza to sobie w kółko w głowie i rozkminia o co Ci może chodzić. Na dodatek cierpi na brak pamięci krótkotrwałej, zapomina nawet o tym, że ma trenerkę czy o tym, że potrafi lewitować. W dawnym życiu była sprzątaczką w pałacu, przez co bardzo przyciągają ją zabytkowe budowle. Wręcz uwielbia się tam gubić albo straszyć turystów, jest trochę takim śmieszkiem a więc bywa od czasu do czasu w dobrym humorze. Jednak nie lubi kiedy dotyka się jej dotyka (o czym czasami zapomina) ale tylko z obawy, że może kogoś sparzyć.
Umiejętność
Infiltrator - ignoruje bariery powstałe w wyniku ruchów Reflect, Light Screen, Safeguard i Substitute.
Trzyma#610 Axew "Chosha"


Level 5,5
Axew (38 lvl) -> Fraxure (48 lvl) -> Haxorus
Learnset
Scratch, Leer
TM/HM/MT/EM
Cut, Strength, Rock Smash | Endure
Historia i charakter
Mały wynalazca, bardzo lubi eksperymentować z wszystkim, co tylko znajdzie. Interesują go mechaniczne rzeczy i inna maszyneria, jednakże bardziej w sensie budowy. Sprawdza to poprzez... rozwalenie interesujących go przedmiotów. Dlatego właśnie trzeba uważać przy wprowadzaniu go do jakiegokolwiek laboratorium... Sam czasem składa coś z rozwalonych części i potem chwali się tym wszystkim na około. Nie przepada za walkami, ale jak trzeba, to stanie do boju.
Umiejętność
Mold Breaker - Pokemon może skutecznie zaatakować przeciwnika niezależnie od jego umiejętności.
Trzyma#619 Mienfoo "Xiao-Mei"


Level 2
Mienfoo (50 lvl) -> Mienshao
Learnset
Pound
TM/HM/MT/EM
Strength, Rock Smash
Historia i charakter
Jest jednym z Pokemonów, które straciły swoich trenerów na skutek tragicznych wydarzeń i trafiły w łapy szalonego marionetkarza. Została uwolniona przez Cleome z pustego świata między czasem a przestrzenią.
Xiao-Mei jest widziana przez większość ludzi na początku jako małe, urocze stworzonko do tulenia, jednak po bliższym jej poznaniu muszą zmienić swoją wcześniejszą opinię, gdyż okazuje się, że łasiczka jest naprawdę złośliwym Pokemonem, który nie znosi bycia traktowanym jak słodziutkie maleństwo. Jeśli ktoś nieuważnie wygłosi taką uwagę o niej w jej obecności, musi się liczyć z tym, że za moment oberwie ciosem w brzuch i prawdopodobnie skończy ze złamaną kością. Abstrahując od tego, to wojownicza samiczka, która nie pozwala siebie obrażać. Spory rozstrzyga zazwyczaj pokojowo, ale jeśli ktoś ją sprowokuje, to jest gotowa użyć siły łapek, aby udowodnić swoją rację.
Umiejętność
Regenerator - Pokemon regeneruje swoje HP po odwołaniu z walki o 33.3% maksymalnego.
Trzyma#619 Mienfoo "Weasel"


Level 1,5
Mienfoo (50 lvl) -> Mienshao
Learnset
Pound
TM/HM/MT/EM
Strength, Rock Smash | Smelling Salts
Historia i charakter
Leniwy Pokemon, który nic by nie robił, tylko spał. Właściwie to, ta samiczka zna bardzo wiele ciekawych technik, ale ani myśli ich używać, dopóki nie będzie to naprawdę konieczne. Podnosi się ze swojego miejsca spoczynku tylko gdy zdarzy się coś doprawdy ciekawego w jej oczach. A co ją ciekawi? To może wydawać się zaskakujące, ale oglądanie walk. Samej się nie chce, ale jak już się biją, to z chęcią kibicuje. Jeśli ładnie ją poprosisz, to sama może wykona dla ciebie parę ciosów, ale raczej położy się zaledwie po jednym przeciwniku.
Umiejętność
Reckless - Zwiększa siłę ataków obosiecznych (np. Double-Edge) oraz powodujących obrażenia przy nietrafieniu (np. Jump Kick) o 20%.
Trzyma#622 Shiny Golett "Golem"


Level 13
Golett (43 lvl) -> Golurk
Learnset
Pound, Astonish, Defense Curl, Mud-Slap, Rollout, Shadow Punch
TM/HM/MT/EM
Strength, Rock Smash
Historia i charakter
Pochodzi ze Strefy Safari. Golett jest nietypowym stworkiem. I już nie koniecznie w kwestii ubarwienia - to też, ale nie tak bardzo. Golett wyróżnia się czymś zupełnie innym i odjechanym - ON GADA! No, inna sprawa, że gada niewiele. To pokemon oszczędny w słowach i to aż do bólu. Wychodzi z założenia, że widać po nim dokładnie co konkretnie ma do powiedzenia, więc ewentualny rozmówca odczytuje z niego te wszystkie słowa, a Golett z czystym sumieniem może to skwitować krótkim "TAK" lub "NIE". Ot tak, po prostu. W 8 przypadkach na 10 ta metoda nawet się sprawdza. A czemu tak? Może to dlatego, że jest wielkim fanem osobowości niejakiego Purgliego syna Purrina, znamienitego miałownika? Być może, ewentualnie tak. Chociaż niebyt rozmowny, doskonale włada słowem pisanym, gdzie o dziwo jest dużo bardziej wylewny. Tak jak jego futrzasty idol, chce zostać znamienitym miałownikiem wojownikiem i ... całkiem nieźle mu to wychodzi!
Umiejętność
No Guard - Wszystkie ataki użyte przez Pokemona z tą zdolnością oraz przeciwko niemu mają 100% celności. Dodatkowo, jeśli Pokemon jest na pierwszym miejscu w drużynie, częstotliwość napotykania dzikich Pokemonów wzrasta o 50%.
Trzyma#625 Bisharp "Jack The Ripper"


Level 52,5
Pawniard (52 lvl) -> Bisharp
Learnset
Guillotine, Iron Head, Metal Burst, Scratch, Leer, Fury Cutter, Torment, Feint Attack, Scary Face, Metal Claw, Slash, Assurance, Metal Sound, Embargo, Iron Defense, Night Slash
TM/HM/MT/EM
Cut, Rock Smash
Historia i charakter
Od dzieciństwa Jack był traktowany przez piątkę samic, które mieszkały wraz z nim w głęboko w puszczy, jako dziwadło i popychadło, które można gnębić. Z każdym dniem jego gniew rósł w siłę, aż w końcu przelała się czara goryczy - Pawniard zabił jedną z prześladujących go istot. Stojąc nad stygnącymi zwłokami Mawile odkrył, że czerpie przyjemność z zadawania bólu innym żywym stworzeniom i w tym właśnie momencie postanowił zemścić się na pozostałych krzywdzicielach. Zgodnie ze swoją decyzją wykończył pozostałe cztery Pokemony (Leavanny, Krokorok, Dustox i Fearow) w wyjątkowo okrutny sposób, za co ostatecznie został wygnany z lasu. Podczas swojej tułaczki został przygarnięty przez Cleome, która nie była świadoma, na jakie niebezpieczeństwo naraża nie tylko siebie, ale i pozostałe stworki z drużyny. Będąc już po opieką dziewczyny, przypadkowo odkrył informacje o człowieku, który grasował po ulicach dziewiętnastowiecznego Londynu i mordował prostytutki. Zafascynowany nim, jako swoje imię przyjął pseudonim tego nieschwytanego nigdy mordercy z Whitechapel - Kuby Rozpruwacza. Aby dorównać swemu wzorowi, stara się urosnąć w siłę i jednocześnie ukrywa przed pozostałymi swoją skłonność do okrucieństwa, która czasami pomimo jego starań wychodzi na jaw podczas walk. Póki co nie planuje morderstwa ani trenerki, ani reszty drużyny.
Umiejętność
Pressure - Stworek, który atakuje Pokemona z tą zdolnością, używa o jeden ruch mniej, niż ma narzucone (np. normalnie mógłby użyć 4 ruchów, ale rywal ma Pressure, więc wykonuje 3). Dodatkowo, jeśli Pokemon jest na pierwszym miejscu w drużynie, szansa na napotkanie silniejszych Pokemonów wzrasta o 50%.
Trzyma#633 Deino "Lancelot"


Level 14,5
Deino (50 lvl) -> Zweilous (60 lvl) -> Hydreigon
Learnset
Tackle, Dragon Rage, Focus Energy, Bite, Headbutt
TM/HM/MT/EM
Strength, Rock Smash | Fire Fang
Historia i charakter
Należał do bandy, która napadała na ludzi, podróżujących przez las. Po tym, jak Cleome zaproponowała mu nowy dom, postanowił przyłączyć się do drużyny.
Pokemon ten jest dość specyficzny, wydaje się być dumnym i zarazem honorowym. Coś jak jakiś król albo rycerz! Dodatkowo ma ogromną tendencje do wszystkiego mieczopodobnego. Każdy Honedge który trafi w jego okolicy jest łapany w jego paszczę a sam Deino stara się nim walczyć jak jakiś rycerz. Dodatkowo jest bardzo posłuszny swojej Pani i traktuje ją jak jakaś Lady z czasów średniowiecznych.
Umiejętność
Hustle - Na początku walki atak Pokemona zostaje zwiększony (x1.5), ale celność jego fizycznych ruchów spada o 20%. Dodatkowo, jeśli Pokemon jest na pierwszym miejscu w drużynie, szansa na napotkanie silniejszych Pokemonów wzrasta o 50%.
Trzyma#637 Shiny Volcarona "Moth"


Level 12
Larvesta (59 lvl) -> Volcarona
Learnset
Quiver Dance, Fiery Dance, Hurricane, Rage Powder, Heat Wave, Flare Blitz, Thrash, Amnesia, Bug Buzz, Flame Wheel, Ember, String Shot, Absorb, Gust
TM/HM/MT/EM
Incinerate | Fly | Morning Sun
Historia i charakter
Moth to prawdziwa łowczyni przygód, która mogłaby znaleźć się w jednym panteonie z takimi legendami jak Indiana Jones czy Lara Croft. Ciężko jej usiedzieć w jednym miejscu, zwłaszcza gdy nieopodal dzieje się coś wyjątkowo interesującego. Zdaje sobie sprawę ze swojego unikalnego koloru, ale nie przepada zbytnio za chwaleniem się swoją innością, z racji czego jeśli może to stara się unikać występowania na pokazach. Chętna do działania, stosunkowo łatwo daje się namówić do wzięcia udziału w treningu, walce czy jakiejkolwiek innej formie współzawodnictwa. Do jej ulubionych czynności należy także oglądanie zabytków, zaś to tych nie - zajmowanie się wyglądem, co podobno jest cechą każdej samicy, nieważne jakiego gatunku.
Umiejętność
Flame Body - Przy fizycznym kontakcie istnieje 30% szans na podpalenie przeciwnika. Dodatkowo, kiedy Pokemon z tą zdolnością jest w drużynie, ilość kroków niezbędnych do wyklucia się jajek zostaje zmniejszona o połowę.
Trzyma_________________

Cleome Spinosa | Box | Bank | Trofea | Crystal Dollars | Jeziorko | Rezerwat | Ogródek


Lucyfer
  
 
   Podziel się na:     
SayuriSagi 
The Mad King Of Goldy Pond


Wiek: 20
Dołączyła: 24 Kwi 2016
Posty: 1975
Wysłany: 2016-08-16, 08:41   

?Kalos#653 Fennekin "Shalltear"


Level 3,5
Fennekin (16 lvl) -> Braixen (36 lvl) -> Delphox
Learnset
Scratch, Tail Whip
TM/HM/MT/EM
Cut
Historia i charakter
Należała do leśnej bandy. Pewnego razu została ciężko ranna w pojedynku z Mightyenami i uratowana przez Cleome. Zaufała trenerce i postanowiła się do niej dołączyć.
Shalltear jest dość otwarta i bez problemów mówi innym o swoich preferencjach seksualnych, które są dość ... rozmaite, czym wprawia innych w dyskomfort. Uogólniając jest ona biseksualną Pokemon z licznymi fetyszami, jednymi normalnymi, a innymi już trochę mniej. Mimo pozornego bezwstydu, w pewnych kwestiach zachowuje się jak nieświadoma niczego dziewczynka. Nie toleruje niepowodzeń innych osób, na które reaguje wybuchając gniewem, ale jeśli to ona zawiodła, to zaraz popada w czarną rozpacz. Lubi stroić się w ubrania typowe dla gothic lolity oraz zajadać jabłecznik.
Umiejętność
Magician - Przy uderzeniu użytkownik z tą umiejętnością kradnie trzymany przedmiot przeciwnika.
Trzyma#657 Frogadier "Toad"


Level 15,5
Froakie (16 lvl) -> Frogadier (36 lvl) -> Greninja
Learnset
Pound, Growl, Bubble, Quick Attack, Lick, Water Pulse
TM/HM/MT/EM
Cut, Strength, Surf, Waterfall, Rock Smash, Dive | Camouflage
Historia i charakter
Pochwycony przez Deana nad brzegiem jeziora. Żabek sympatyczny i przyjacielski, ale na pewno nie pacyfista. Bardziej taka życiowa łajza, co mu niewiele wychodzi, nawet pomimo szczerych starań. Straszliwie roztrzepany, potrafi poplątać nawet najprostsze polecenie. Trzeba mu przyznać, że mimo wszystko ma pewien talent - jest niesamowitym wprost pływakiem.
Umiejętność
Torrent - Kiedy HP spada poniżej 1/3, ataki wodne zadają do 1,5 raza większe obrażenia.
Trzyma#667 Shiny Litleo "Caramia"


Level 15
Litleo (35 lvl) -> Pyroar
Learnset
Tackle, Leer, Ember, Work Up, Headbutt, Noble Roar
TM/HM/MT/EM
Will-O-Wisp | Strength, Rock Smash | Yawn
Historia i charakter
Caramia uwielbia spać! Można powiedzieć że to jego życiowa pasja! A spróbuj go tylko obudzić to zmieni się w rządną krwi bestię. Poza spaniem bardzo lubi długodystansowe biegi i co ciekawe- kamienie szlachetne. Nie pogardzi również dobrym posiłkiem. Trudno go zmusić do walki, najlepiej obiecać mu w zamian za użyczenie siły coś smacznego lub błyszczącego. Poza wybudzaniem go ze snu nie lubi też wszystkiego co ma w sobie metal.
Umiejętność
Moxie - Zwiększa atak Pokemona o jeden poziom w przypadku pokonania innego Pokemona.
Trzyma#670 Eternal Flower Floette "Eternal"


Level 25,5
Flabébé (19 lvl) -> Floette
Learnset
Tackle, Vine Whip, Fairy Wind, Lucky Chant, Razor Leaf, Wish, Magical Leaf
Historia i charakter
Eternal była niegdyś dość energiczną Flabébé, która żyła sobie wraz z innymi przedstawicielami swojego gatunku w pobliżu olbrzymiej prastarej puszczy rosnącej gdzie na terenie Kalos wiele setek lat temu. Pomimo żywiołowego nastawienia starała się nie sprawiać innym kłopotów i ogólnie nie robiła niczego, co mogłoby w jakiś sposób zakończyć się źle dla innych Pokemonów, jednak w skrytości ducha chciała przeżyć jakąś niesamowitą przygodę. Któregoś dnia usłyszała od dzikich Fletchingów, że w sercu boru znajduje się podobno zaklęte miejsce i dojrzawszy w tym szansę na spełnienie swego marzenia postanowiła je odnaleźć. Po długich i wyczerpujących poszukiwaniach udało jej się osiągnąć swój cel, trafiając na tajemniczą polanę, pośrodku której stał kamienny obelisk pokryty mchem. Zaciekawiona, bez większego namysłu zaczęła go badać i po dotknięciu go w jakimś punkcie kolumna zaczęła się świecić, aż po chwili wybuchła niesamowitym blaskiem, który wywołał u Flabébé przyśpieszoną ewolucję, po której stała się Floette, ale nie taką zwykłą, tylko zupełnie nową, Eternal Flower Floette. Po powrocie pobratymcy byli dość zaskoczeni jej wyglądem, jednak zaakceptowali odmienność towarzyszki i tak Eternal żyła sobie dalej szczęśliwa, jednak wraz z upływem czasu jej najbliżsi ewoluowali we Florgesy oraz umierali, a ona się w ogóle nie zmieniała. W końcu zrozumiała, że wraz z odmiennym wyglądem musiała zyskać dar nieśmiertelności, który chociaż brzmiał fajnie, to wcale taki nie był. Nie mogąc się pogodzić z tym, że nie ważne ile czasu minie, zawsze zostanie sama, postanowiła wyruszyć w drogę w nadziei, że uda jej się odnaleźć sposób na zdjęcie tej „klątwy". Niegdyś wesoła istotka stała się zimna i zamknięta w sobie, z obawy, że poprzez przywiązanie się do kogokolwiek znowu zostanie zraniona.
Umiejętność
Flower Veil - Chroni przed obniżeniem statystyk Pokemonom typu trawiastego w grupie.
Trzyma#672 Skiddo "Goat"


Level 14
Skiddo (32 lvl) -> Gogoat
Learnset
Tackle, Growth, Vine Whip, Tail Whip, Leech Seed, Razor Leaf
TM/HM/MT/EM
Strength, Surf, Rock Smash | Grassy Terrain
Historia i charakter
Pochodzi ze Strefy Safari. Koziołek wyjątkowy w swej pospolitości, bo kto inny widział gadającego Skiddo? Ha, jasne, że nikt! Ten tutaj jest jedyny w swoim rodzaju. Ciekawski i żądny przygód, chętnie spędza czas na robieniu wszystkiego, co wprawia go w świetny nastrój. Uwielbia przebywać poza swoim ballem i czasami chętnie sam się wypuszcza. Nie lubi satanistów. Drażni go, że za symbol uczynili sobie kozi łeb. Przecież to bez sensu- lepiej czcić całego kozła, prawda? Skiddo zamierza ten fakt udowodnić całemu światu... nawet jeśli świat ma jego opinię w dalekim poważaniu.
Umiejętność
Grass Pelt - Obrona użytownika zwiększa się o 50%, kiedy walczy on na trawiastym podłożu, lub użyje Grassy Terrain.
Trzyma#674 Pancham "Panda"


Level 8,5
Pancham (30 lvl + Pokemon typu Dark w drużynie) -> Pangoro
Learnset
Tackle, Leer, Arm Thrust
TM/HM/MT/EM
Cut, Surf, Strength, Rock Smash
Historia i charakter
Pancham ma bardzo prostą logikę myślenia – albo coś da się załatwić walką albo można to coś po prostu obejść. Wielki Pan Obrażalski, który potrafi strzelić focha z byle powodu, najbardziej uszczypliwy na temat jedzenia. Uwielbia jeść, a to z czasem może przerodzić się w obżarstwo; nie ma opcji aby został wystawiony do walki z pustym brzuchem. Jest takim skurczybykiem, że potrafi nie wychodzić z Pokeballa pomimo tego, że trenerka chce go wypuścić. Do Samanthy jest nastawiony bardzo sceptycznie. Po odejściu Imali trafił do Cleome i zmienił swoje dawne imię.
Umiejętność
Scrappy - Powoduje, że ataki typu normalnego i walczącego wykonane przez tego Pokemona działają na Pokemony-Duchy.
Trzyma#677 Shiny Espurr "Misako"


Level 10,5
Espurr (25 lvl) -> Meowstic
Learnset
Scratch, Leer, Covet, Confusion
TM/HM/MT/EM
Energy Ball, Psychic | Cut | Signal Beam
Historia i charakter
Espurr przez większość swojego życia wychowała się w samotności w dziczy. Inne pokemony obawiały się jej, ze względu na jej silne psychiczne moce. Nie oznacza to jednak, że kotka lubi je wykorzystywać. Również ona obawia się używania swoich mocy, aby nie wyrządzić nimi nikomu żadnej krzywdy. Kotka od zawsze pragnęła, aby w końcu mieć jednego, najlepszego przyjaciela. To zapewnił jej Jake, któremu udało się z nią zaprzyjaźnić na Drodze 30 podczas wędrówki do Aleph Town. Po odejściu Imali trafiła do Cleome.
Umiejętność
Own Tempo - Pokemon nie może zostać zdezorientowany.
Trzyma#690 Shiny Skrelp "Sourui"


Level 14,5
Skrelp (48 lvl) -> Dragalge
Learnset
Tackle, Smokescreen, Water Gun, Feint Attack, Tail Whip, Bubble
TM/HM/MT/EM
Surf, Waterfall, Dive
Historia i charakter
Jest to z natury łagodny i cichy pokemon. Właściwie, to można by powiedzieć, iż niezwykle nieśmiały. Nie lubi polegać na innych. Bierze zawsze wszystko na siebie, nie chcąc sprawiać innym problemów, przez co często sam się rani. Trudno mu przeciwstawić się jakiemukolwiek rozkazowi, czy odmówić na prośbę. Jeśli tylko może, pomaga wszystkim w potrzebie.
Umiejętność
Adaptability - Ataki, które mają ten sam typ, co Pokemon, są o 2 razy silniejsze niż gdy używa je inny typ (bez tej umiejętności - 1,5 raza).
Trzyma#691 Dragalge "Tsukumi"


Level 48,5
Skrelp (48 lvl) -> Dragalge
Learnset
Twister, Dragon Tail, Tackle, Smokescreen, Water Gun, Feint Attack, Tail Whip, Bubble, Acid, Camouflage, Poison Tail, Water Pulse, Double Team, Toxic, Aqua Tail, Sludge Bomb, Hydro Pump
TM/HM/MT/EM
Surf, Waterfall, Dive
Historia i charakter
Waleczna i zdeterminowana lecz nieśmiała Skrepl. Na początku ciężko jej do kogoś podejść oraz zaznajomić się. Dopiero po jakimś czasie rozmawia swobodnie ze znajomymi. W walce zaś daje z siebie wszystko i nie poddaje się do samego końca. Uwielbia pływać w rożnych zbiornikach wodnych z przyjaciółmi.
Umiejętność
Poison Touch - Kiedy użytkownik zaatakuje przeciwnika atakiem fizycznym, istnieje 20% szans na zatrucie go.
Trzyma#695 Heliolisk "Agama"


Level 49
Helioptile (Sun Stone) -> Heliolisk
Learnset
Eerie Impulse, Thunder, Pound, Tail Whip, Thunder Shock, Charge, Mud-Slap, Quick Attack, Razor Wind, Parabolic Charge, Thunder Wave, Bulldoze, Volt Switch, Electrify, Thunderbolt
TM/HM/MT/EM
Cut, Surf
Historia i charakter
To pokemon nadspodziewanie zajadły w boju, żeby nie powiedzieć agresywny. Właściwie "poza bojem" również nie zawaha się dać komuś po łbie. Niezwykle terytorialny, może się palić i walić, ale nie spocznie dopóki intruza nie pogoni albo chociaż nie ukrzywdzi w jakimś stopniu. Trzeba go mieć ciągle na oku bo z tym charakterkiem i wrodzoną gwałtownością jest prawdziwą kopalnia kłopotów. Jedno trzeba mu jednak przyznać- ten smoczek jest wybitnie wierny względem "swojaków".
Umiejętność
Dry Skin - Kiedy słońce mocno świeci, HP Pokemona co turę obniża się o 1/8 wartości maksymalnej, a kiedy pada deszcz wzrasta o tę samą ilość. Dodatkowo, ataki typu ognistego zadają mu o 25% więcej obrażeń, a typu wodnego odnawiają 1/4 maksymalnej wartości HP.
Trzyma#698 Amaura "Ice"


Level 15
Amaura (39 lvl w nocy) -> Aurorus
Learnset
Growl, Powder Snow, Thunder Wave, Rock Throw, Icy Wind, Take Down
TM/HM/MT/EM
Blizzard, Flash Cannon, Ice Beam, Rain Dance | Rock Smash | Aqua Tail
Historia i charakter
Jest jednym z Pokemonów, które straciły swoich trenerów na skutek tragicznych wydarzeń i trafiły w łapy szalonego marionetkarza. Została uwolniona przez Cleome z pustego świata między czasem a przestrzenią.
Bardzo ponętny i wyrozumiały z niej stworek. Kocha pieszczoty, toteż przy każdej okazji wtula się w swego trenera. Na dodatek lubi, kiedy się ją nagradza za wygrany pojedynek. W walkach jest nieco leniwa, gdyż nie przepada za zadawaniem bólu innym pokemonom. Jednak jako, tako się stara, gdyż sama nie chce ucierpieć. Można powiedzieć, że robi wszystko tak, aby trener był z niej zadowolony.
Umiejętność
Snow Warning - Kiedy Pokemon wchodzi do walki, zaczyna padać grad. Efekt ten zanika dopiero po pięciu turach.
Trzyma#701 Hawlucha "Hightwar"


Level 17,5
Hawlucha
Learnset
Detect, Tackle, Hone Claws, Karate Chop, Wing Attack, Roost, Aerial Ace
TM/HM/MT/EM
Steel Wings | Cut, Fly, Strength, Rock Smash
Historia i charakter
Pochodzi ze Strefy Safari. Postawił sobie za cel, opuścić Safari przy pierwszej nadarzającej się okazji, co też uczynił kiedy na jego drodze pojawił się James. Jest pokemonem wybitnie pewnym siebie i odważnym. Bez wahania wpakuje się w środek największego mordobicia, na jakie tylko natrafi, albowiem uwielbia walki. Ma ogromny szacunek dla wszystkiego co przejawia choć minimum woli samodoskonalenia się. W przypadku leni i obiboków, Hawlucha przejawia wręcz nienawiść i z byle pierdoły prowokuje z nimi kłótnie lub bijatyki. Nie znosi pokazów. Wszelkie próby udekorowania go jakimiś ozdóbkami skończą się stanowczym i bolesnym (dla jednej ze stron) protestem.
Umiejętność
Mold Breaker - Na użytkownika nie mają wpływu niektóre umiejętności przeciwnika.
Trzyma#704 Goomy "Kae"


Level 7
Goomy (40 lvl) -> Sliggoo (50 lvl w trakcie deszczu) -> Goodra
Learnset
Tackle, Bubble, Absorb
TM/HM/MT/EM
Thunderbolt
Historia i charakter
Kae dla większości osób wydaje się dziwna. Dlaczego? Bo to otaku, a dokładniej, yaoistka. Tak więc drżyjcie chłopacy, ponieważ ta dziewczyna nie oszczędzi żadnego z was i nieważne co zrobicie, ona i tak spróbuje was zeswatać z innymi facetami. Jesteś Tyranitarem? I co z tego, i tak spróbuje ona spiknąć ciebie z uroczym Shayminem. Żyjesz w głębinach oceanu? To umawiaj się z Magcargo! Z racji swojej dość niecodziennej pasji nie wchodzi w bliższe związki z samcami z drużyny, tylko ogranicza się do zwykłych interakcji. Uwielbia obserwować męskie zabawy, wyobrażając sobie różne sprośne rzeczy. Poza tym jeśli może, to stara się odciągać resztę dziewczyn od chłopaków, aby któraś przypadkiem nie zepsuła rodzącego się, według niej, uczucia. Tak poza tym jest dość fajną kumpelą, z którą można się powygłupiać.
Umiejętność
Hydration - Kiedy pada deszcz, zmiany statusu Pokemona są leczone po każdej turze walki.
Trzyma#708 Phantump "Heather"


Level 10
Phantump (Pal Pad) -> Trevenant
Learnset
Tackle, Confuse Ray, Astonish, Growth
TM/HM/MT/EM
Sunny Day | Cut, Strength, Rock Smash | Power-Up Punch
Historia i charakter
Pokemon znaleziony w lesie, blisko jej domu. Dostała imię po zagubionej dziewczynce – Heather. Nikt nie może być pewny, czy samiczka ma coś wspólnego z tragicznym końcem zagubionej, czy przypadkowo znalazła się w tamtym miejscu o nieodpowiedniej porze. Lubi kłaść się na kolanach trenerki i być głaskaną, czuje się wtedy bezpiecznie oraz często zdarza jej się przy tym zasypiać. Pokemon boi się swojej ewolucji i nie chce jej przechodzić. Rozmowy na jej temat wywołują natychmiastowy stres, a w niektórych przypadkach, nawet panikę.
Umiejętność
Harvest - Istnieje 50% szansy na ponowne użycie trzymanej jagody. Jeśli świeci słońce - szansa wzrasta do 100%.
Trzyma#709 Shiny Trevenant "Igani Bawe"


Level 19,5
Phantump (Pal Pad) -> Trevenant
Learnset
Shadow Claw, Horn Leech, Tackle, Confuse Ray, Astonish, Growth, Ingrain, Feint Attack
TM/HM/MT/EM
Cut, Strength, Rock Smash | Power-Up Punch
Historia i charakter
Pochodzi ze Świątecznej Strefy Safari. Pokemon z natury nieco nieśmiały i ostrożny. Raczej nie z tych, co to wybiegają z uśmiechem ku wszystkiemu co nowe. Lubi trzymać się w cieniu - dosłownie i w przenośni. No cóż, taka jego "duchowa" natura. Ma dość niecodzienne zainteresowania, a mianowicie szamanizm i magię. Nie walki, ani nawet nie pokazy. Marzy mu się zostanie takim potężnym, szanowanym w świecie szamanem.
Umiejętność
Harvest - Istnieje 50% szansy na ponowne użycie trzymanej jagody. Jeśli świeci słońce - szansa wzrasta do 100%.
Trzyma#711 Gourgeist "Pumpkin"


Level 16,5
Pumpkaboo (Pal Pad) -> Gourgeist
Learnset
Explosion, Phantom Force, Trick, Astonish, Confuse Ray, Scary Face, Trick-or-Treat, Worry Seed, Razor Leaf
TM/HM/MT/EM
Rock Smash | Curse
Historia i charakter
Pochodzi ze Strefy Safari. Pumpkaboo jest sympatyczną, niesamowicie łatwo nawiązującą znajomości dyńką. Praktycznie nie da się jej nie lubić. Chociaż jej gatunek uważa się za lubiący płatanie figli i straszenie, ta konkretna dyńka nie lubi tego robić. Ona woli przeżywać przygody! Poznawać świat! Lojalna wobec opiekunki, jeśli trzeba zawsze ją poratuje. Nie przepada za moczeniem się, a więc deszczowa pogoda, wodne pola bitwy czy nawet wodne pokemony są u niej na cenzurowanym. Po trafieniu w ręce Cleome zmieniła swoje dawne imię na Pumpkin.
Umiejętność
Pickup - Istnieje 10% szans, że po stoczonej walce Pokemon znajdzie jakiś przedmiot. Im wyższy poziom Pokemona, tym większa szansa na cenniejszy przedmiot. Umiejętność nie działa, kiedy użytkownik już coś trzyma.
Trzyma#714 Noibat "Nahkhiir"


Level 1
Noibat (48 lvl) -> Noivern
Learnset
Screech, Supersonic, Tackle, Tailwind
TM/HM/MT/EM
Cut, Fly
Historia i charakter
Wykluł się w inkubatorze. Ten Noibat to stworek, który zdecydowanie lubi powalczyć. Toczenie pojedynków sprawia mu największą frajdę i zawsze stara się dać z siebie jak najwięcej. Podobnie jak w potyczkach, chętnie bierze udział w treningach. Wiadomo, w końcu, żeby dobrze walczyć trzeba się naumieć tego i owego. Zdaje sobie sprawę ze swego innego ubarwienia, ale prawdę mówiąc niewiele sobie z niego robi. W ogóle niespecjalnie przykłada wagę do kwestii wyglądu czy to siebie, czy tez innych. Niespecjalnie obyty w kwestii samiczek wszelakich gatunków. Nie to, że jest niewychowanym gburem, po prostu to chyba ten wiek, kiedy płeć przeciwna kompletnie go nie interesuje i wszelkie panienki traktuje bardziej jak powietrze.
Umiejętność
Infiltrator - Podczas ataku ignoruje "bariery" powstałe w wyniku ruchów Reflect, Light Screen, Safeguard i Substitute.
Trzyma#714 Zmodyfikowany Noibat "Vlad"


Level 18
Noibat (48 lvl) -> Noivern
Learnset
Screech, Supersonic, Tackle, Leech Life, Absorb, Gust, Bites, Wing Attack, Agility
TM/HM/MT/EM
Cut, Fly | Switcheroo
Historia i charakter
Noibat został ożywiony z fioletowego płynu w laboratorium profesora-amatora i babiarza Carltona w Cerulean City. Nie wiadomo, kto go stworzył i po co, lecz nieco różni się wyglądem zewnętrznym od innych przedstawicieli swojego gatunku. Otóż ma błękitne oczy zamiast żółtych oraz na uszach po dwa "różki" na każdym zamiast jednego. Dodatkowo miał problemy z lataniem, czego nauczył się dopiero z czasem. Lubi straszyć ludzi i udawać Draculę. Jedynie dla swojej trenerki jest dobry niczym aniołek, ponieważ... skrycie się w niej podkochuje! Uwielbia, kiedy go głaska lub pozwala mu usiąść na swoich kolanach, ale dostaje piany w pyszczku na widok Alliany rozmawiającej z jakikolwiek chłopakiem. Pragnął nosić imię godne wampira i jego marzenie spełniło się. Po odejściu Imali trafił do Cleome.
Umiejętność
Infiltrator - Podczas ataku ignoruje "bariery" powstałe w wyniku ruchów Reflect, Light Screen, Safeguard i Substitute.
Trzyma#715 Noivern "Komori"


Level 49,5
Noibat (48 lvl) -> Noivern
Learnset
Boomburst, Dragon Pulse, Hurricane, Moonlight, Screech, Supersonic, Tackle, Leech Life, Absorb, Gust, Bites, Wing Attack, Agility, Air Cutter, Roost, Razor Wind, Tailwind, Whirlwind, Super Fang, Air Slash
TM/HM/MT/EM
Shadow Ball, Wild Charge | Cut, Fly | Draco Meteor | Outrage, Switcheroo
Historia i charakter
Pochodzi ze Strefy Safari. Pokemon niesamowicie terytorialny. Bardzo przywiązuje się do swoich rzeczy, więc niech się strzeże ten, kto położy łapy na jej własności. Wystarczy stwierdzenie, że jej gniew jest wtedy wielki. Raczej samotniczka, stroni od grupy i niechętnie jest w centrum uwagi. Lubi poznawać nowe rzeczy, szczególnie jeśli może sobie coś zagarnąć dla siebie. Lubi walczyć, jeśli idzie o słuchanie poleceń jest dość posłuszna. Po ewolucji nie zmieniła się zbytnio, choć trzeba powiedzieć, że jej przywiązanie do trenerki wzrosło jeszcze bardziej. Teraz traktuje ją praktycznie, jak swoją własność, której trzeba bronić za wszelką cenę. Jeśli ktoś spróbuje ją dotknąć, to pozna znaczenie słowa "śmierć", z łapek tego smoka.
Umiejętność
Infiltrator - Podczas ataku ignoruje "bariery" powstałe w wyniku ruchów Reflect, Light Screen, Safeguard i Substitute.
Trzyma#715 Noivern "Dino"


Level 47,5
Noibat (48 lvl) -> Noivern
Learnset
Boomburst, Dragon Pulse, Hurricane, Moonlight, Screech, Supersonic, Tackle, Leech Life, Absorb, Gust, Bites, Wing Attack, Agility, Air Cutter, Roost, Razor Wind, Tailwind, Whirlwind, Super Fang
TM/HM/MT/EM
Acrobatisc, Dragon Claw, Facade, Flamethrower | Cut, Fly
Historia i charakter
Noibat miał zostać Daniem Dnia w pewnej knajpce ale dzięki Arceusie że spotkał Arsiela który go ocalił a ten się do niego przyłączył. Ewoluował w Noiverna poprzez determinację jaka nim kierowała, kiedy przez trzy dni nie mógł znaleźć swojego trenera. Właśnie przez to jego charakter zmienił się o 180 stopni, stał się bardzo porywczy i zdeterminowany do działania. Czuje obowiązek czuwania nad swoim trenerem, jednocześnie pragnie być bardzo silnym wojownikiem. Stał się dumnym przedstawicielem smoków, który nie lubi być drażniony a jak ktoś to robi- szybko upora się z gagatkiem. Noivern sam z siebie nigdy nie zaatakuje mniejszego pokemona. Aczkolwiek w normalnej walce z takim Vaporeonem, nie będzie go specjalnie oszczędzał jednocześnie nie będzie chciał posłać przeciwnika do piachu. Preferuje niezbyt liczne towarzystwo, najlepiej czuje się mając dookoła siebie nie więcej niż trzy pokemony. Bardzo kocha latać długimi godzinami, można uznać że prawie w ogóle nie dotyka ziemi kiedy zostaje wypuszczony z Pokeballa. Po odejściu Arsiela trafił do Cleome.
Umiejętność
Infiltrator - Podczas ataku ignoruje "bariery" powstałe w wyniku ruchów Reflect, Light Screen, Safeguard i Substitute.
Trzyma_________________

Cleome Spinosa | Box | Bank | Trofea | Crystal Dollars | Jeziorko | Rezerwat | Ogródek


Lucyfer
  
 
   Podziel się na:     
SayuriSagi 
The Mad King Of Goldy Pond


Wiek: 20
Dołączyła: 24 Kwi 2016
Posty: 1975
Wysłany: 2016-12-04, 21:50   

?Alola#722 Rowlet "Robin Hood"


Level 8,5
Rowlet (18 lvl) -> Dartrix (34 lvl) -> Decidueye
Learnset
Tackle, Leafage, Growl, Peck
TM/HM/MT/EM
Solar Beam | Confuse Ray
Historia i charakter
Trafił do Cleome pod postacią prezentu urodzinowego.
Robin to Pokemon o niezwykle silnym poczuciu sprawiedliwości. Od dzieciństwa dorastał wśród innych dzikich stworków, które regularnie padały ofiarą polowań organizowanych przez ludzi zamieszkujących pobliską wioskę, aż pewnego dnia coś w nim pękło i zdecydował, że nadeszła pora, aby to zmienić. W nocy, kiedy ludzie spali, poprowadził swoich pobratymców na wioskę i wspólnymi siłami zniszczyli całą znajdującą się tam broń, a następnie po przeniesieniu się w zupełnie nowe miejsce postanowił opuścić ich i wyruszyć w świat, aby nieść wiarę w lepsze jutro uciśnionym stworkom. Jest on pozytywnie nastawiony do innych Pokemonów, jednak wobec ludzi pozostaje nieufny, chyba że dana osoba udowodni mu, że ma czyste serce. Do jego ulubionych zajęć należy strzelanie swoimi piórami w tarcze strzelnicze oraz latanie tuż nad czubkami drzew, które muska skrzydłami. Nie znosi, gdy ktoś dręczy drugą osobę i w takim przypadku zaraz staje do walki, gotów bić się do ostatniej kropli krwi.
Umiejętność
Long Reach - Ataki użytkownika, które powinny mieć kontakt fizyczny z przeciwnikiem, nie mają go.
Trzyma#725 Litten "Masked Royal"


Level 1
Litten (17 lvl) -> Torracat (34 lvl) -> Incineroar
Learnset
Scratch, Ember
TM/HM/MT/EM
Power Trip
Historia i charakter
Masked Royal to odrobinę leniwa samotniczka, który zazwyczaj nie okazuje otwarcie swoich emocji i nie przywiązuje się zbyt łatwo do innych, kiedy jednak kogoś polubi, to zacznie okazywać wobec niego troskę, chociaż będzie starała się to ukryć. Uwielbia oglądać pojedynki Battle Royal i z chęcią sama wzięłaby udział w jednym z nich, dlatego też w czasie wolnym stara się trenować z różnymi przeciwnikami, aby zdobyć dość doświadczenia i móc kiedyś zostać mistrzem Battle Royal. W chwilach, kiedy nie ma możliwości szlifowania swoich umiejętności, wypoczywa sobie w jakimś ciepłym miejscu, ucinając sobie drzemkę.
Umiejętność
Intimidate - Kiedy Pokemon wchodzi do walki, siła ataków przeciwnika spada o jeden poziom. Dodatkowo, jeśli Pokemon jest na pierwszym miejscu w drużynie, szansa na napotkanie słabszych Pokemonów maleje o 50%.
Trzyma#725 Shiny Litten "Shiroyama"


Level 15
Litten (17 lvl) -> Torracat (34 lvl) -> Incineroar
Learnset
Scratch, Ember, Growl, Lick, Leer, Fire Fang
Historia i charakter
Pochodzi ze Świątecznej Strefy Safari. Litten to dziarska, mała kotka, która nie pozwoli sobie wleźć na głowę. Wie czego chce od życia i stanowczo stara się owe cele realizować. Nie lubi ciągle otrzymywać rozkazów- potrafi się jawnie zbuntować i strzelić focha na jakiś czas. W wypadku focha reaguje tylko na zaspokojenie najbardziej podstawowych potrzeb i ignoruje wszystko inne. Na szczęście doprowadzić ją do takiego stanu nie jest tak całkiem łatwo, więc zazwyczaj jest nieco grymaśną, ale posłuszną kotką.
Umiejętność
Intimidate - Kiedy Pokemon wchodzi do walki, siła ataków przeciwnika spada o jeden poziom. Dodatkowo, jeśli Pokemon jest na pierwszym miejscu w drużynie, szansa na napotkanie słabszych Pokemonów maleje o 50%.
Trzyma#730 Primarina "Opere"


Level 60,5
Popplio (17 lvl) -> Brionne (34 lvl)-> Primarina
Learnset
Sparkling Aria, Water Gun, Pound, Growl, Disarming Voice, Baby-Doll Eyes, Aqua Jet, Icy Wind, Encore, Bubble Beam, Sing, Double Slap, Hyper Voice, Moonblast, Captivate, Hydro Pump, Misty Terrain
TM/HM/MT/EM
Double Team | Surf, Waterfall | Icy Wind, Water Pulse | Aqua Ring
Historia i charakter
Przyjacielski pokemon, który kocha się przytulać. Jej matka była sławnym pokemonem jednej z lepszych koordynatorek na świecie. Ona sama zawsze miała marzenie, aby wziąć udział w pokazach pokemon. Prócz tego nagroda w evencie nr. 2 u jKDx.
Umiejętność
Torrent - Kiedy HP spada poniżej 1/3, ataki wodne zadają do 1,5 raza większe obrażenia.
Trzyma#744 Rockruff "Midday"


Level 17
Roxkruff (25 lvl w ciągu dnia) -> Midday Form Lycanroc
Learnset
Tackle, Leer, Sand Attack, Bite, Howl, Rock Throw
Historia i charakter
Midday pochodzi z odległego regionu Alola, gdzie mieszkała sobie na wyspie Melemele wraz z innymi Rockruffami i gdzie spędzała całe dnie na pilnowaniu młodszych od siebie psiaków. Pewnego dnia, gdy zajmowała się maluchami, jeden ze starszych przybiegł do niej i przekazał wiadomość, że kilka innych Rokruffów utknęło na jakiejś dziwnej rzeczy, która nie tonie w wodzie. Samica czym prędzej ruszyła na pomoc przyjaciołom i bardzo dobrze jej to szło, jednak gdy miała pomóc ostatniemu z Pokemonów, ten obrażony pognał w głąb machiny, więc chcąc nie chcąc ruszyła za nim. Gdy w końcu go znalazła, ledwo co zaczęli na siebie warczeć, gdy nagle wokół nich rozbrzmiał głośny warkot. To łódź została uruchomiona i jej właściciele nieświadomi obecności pasażerów na gapę wypłynęli w podróż do Johto. Po dotarciu do celu obydwa psiaki wyskoczyły na ląd, aby ku ich zdziwieniu odkryć, że nie są u siebie. Błądząc bez celu przemierzały kolejne miejsca, starając się znaleźć znajome zapachy i tak po pewnym czasie trafiły na Cleome, która ja przygarnęła. Midday jest bardzo spokojna i przyjazna wobec innych, chociaż jeśli ktoś mocno ją zdenerwuje, a zazwyczaj takim ktosiem jest Midnight, to potrafi odszczeknąć. Nie przepada zbytnio za walkami, które są według niej zbyt brutalne i zdecydowanie woli bardziej pokazy. Lojalna wobec swojej opiekunki i reszty drużyny, troszczy się o nich z całego serca i gotowa jest jednak stanąć do walki, jeśli ktoś spróbuje im zagrozić.
Umiejętność
Keen Eye - Celność Pokemona nie może zostać obniżona. Dodatkowo, jeśli Pokemon jest na pierwszym miejscu w drużynie, szansa na napotkanie słabszych Pokemonów maleje o 50%.
Trzyma#744 Rockruff "Midnight"


Level 15
Roxkruff (25 lvl w ciągu nocy) -> Midnight Form Lycanroc
Learnset
Tackle, Leer, Sand Attack, Bite, Howl, Rock Throw
TM/HM/MT/EM
Attract, Protect, Rest, Sleep Talk
Historia i charakter
Midnight pochodzi z odległego regionu Alola, gdzie mieszkał sobie na wyspie Melemele wraz z innymi Rockruffami i spędzał całe dnie na walczeniu z innymi Pokemonami oraz łażeniu po niebezpiecznych miejscach. Pewnego dnia podczas takich wypraw wraz z kilkoma innymi psami dostał się na pokład ludzkiego statku, na którym prawie cała grupka utknęła, poza jednym, który popędził na pomoc. Sprowadził on Midday, która pomogła po kolei wyciągnąć Rockruffy, ku wielkiemu niezadowoleniu samca, który poczuł się upokorzony, że to samica jest bohaterką. Obrażony uciekł w głąb pojazdu, zmuszając tym samym wybawicielkę do ruszenia za nim. Gdy w końcu go znalazła, ledwo co zaczęli na siebie warczeć, gdy nagle wokół nich rozbrzmiał głośny warkot. To łódź została uruchomiona i jej właściciele nieświadomi obecności pasażerów na gapę wypłynęli w podróż do Johto. Po dotarciu do celu obydwa psiaki wyskoczyły na ląd, aby ku ich zdziwieniu odkryć, że nie są u siebie. Błądząc bez celu przemierzały kolejne miejsca, starając się znaleźć znajome zapachy i tak po pewnym czasie trafiły na Cleome, która ja przygarnęła. Midnight to niezmordowany wojownik, który chce walczyć tylko z silnymi przeciwnikami, aby móc pokazać innym swoją wielkość i bardzo często wywołuje różne bójki, za co najczęściej obrywa od Midday, której to się nie podoba. Wbrew pozorom skupia się najczęściej na obronie oraz kontratakowaniu przeciwnika, choć mogłoby się wydawać, że będzie stawiał on na częste ataki. Wprost pali się do bitew, ale na propozycję, żeby miał występować w pokazach zaczyna gryźć i warczeć kogo tylko popadnie. Gotów jest słuchać wiernie trenerki, jeśli ta tylko pomoże mu wydobyć cały swój potencjał.
Umiejętność
Keen Eye - Celność Pokemona nie może zostać obniżona. Dodatkowo, jeśli Pokemon jest na pierwszym miejscu w drużynie, szansa na napotkanie słabszych Pokemonów maleje o 50%.
Trzyma#747 Mareanie "Hitode"


Level 10,5
Mareanie (38lvl) -> Toxapex
Learnset
Poison Sting, Peck, Bite
TM/HM/MT/EM
Surf | Haze
Historia i charakter
Mareanie została znaleziona w jednym z transportów biżuterii z rogów Corsoli, która jest jej naturalnym wrogiem. Tak się stało, że ów transport został dotarczony do Amfiteatru, gdzie odbywały się pierwsze pokazy po remoncie Magna Aula. Władze teatru, nie wiedząc co zrobić z Pokemonem, postanowili uczynić ją nagrodą za Drugie Miejsce w Pokazach “Miłość i Tolerancja”. Jak to się stało, że Mareanie znalazła się w kartonie? To pozostaje tajemnicą.
Mareanie jest małym, sympatycznym stworkiem, który uwielbia swoje naturalne środowisko czyli morze. Niekoniecznie słoną wodę, ale brzeg, plaże i oglądanie zachodów Słońca to są jej ulubione zajęcia. Sprawia wrażenie stworka, który jest na etapie szukania swojego autorytetu i sposobu, w który warto żyć. Nie przepada za przemocą, chociaż jej naturalne instynkty włączają się, gdy spotka na swojej drodze Corsolę. Chciałaby zostać księżniczką.
Umiejętność
Regenerator - Pokemon regeneruje swoje HP po odwołaniu z walki o 33.3% maksymalnego.
Trzyma#758 Shiny Salazzle "Kunrin"


Level 33,5
Salandit (33 lvl) -> Salazzle
Learnset
Captivate, Disable, Encore, Torment, Swagger, Pound, Scratch, Poison Gas, Ember, Sweet Scent, Dragon Rage, Smog, Double Slap, Flame Burst, Toxic, Nasty Plot
Historia i charakter
Pochodzi ze Specjalnej Strefy Safari. Przywieziona z odległego regionu Alola, nieszczególnie za nim tęskni. Kumata, stosunkowo łatwo przychodzi jej się nauczyć czegoś nowego i i swoi osobistym rozumkiem niejednego może zagiąć. Z tendencją do leniuchowania, ale tylko tak troszeczkę. Uwielbi wygrzewać się w ciepełku, chociaż jednocześnie ma takie niespełnione marzenie by pohasać w śniegu i zobaczyć jaki ten biały puch właściwie jest.
Umiejętność
Corrosion - Może zatruć przeciwnika, nawet jeśli posiada on typ stalowy lub trujący.
Trzyma#759 Stufful "Yuuhi"


Level 2
Stufful (27 lvl) -> Bewear
Learnset
Tackle, Leer
TM/HM/MT/EM
Force Palm
Historia i charakter
Ambitny stworek, który pragnie stać na samym podium w kwestii siły... ale potrzeba tej samiczce dowodu, dlatego właśnie kocha ona turnieje Pokemon. Jeśli jej trenerka będzie brała udział w czymś takim, to nie da spokoju, póki nie wystawi do walki właśnie jej. Lubuje się w widowiskowych wygranych, dlatego pragnie się nauczyć bardzo ciekawie działających ruchów. Jeśli wszystko będzie szło po jej myśli, to wykona każde polecenie, ale jeśli trafisz na dni złego humoru, to nici z posłuszeństwa.
Umiejętność
Cute Charm - Przy fizycznym kontakcie istnieje 30% szans na zauroczenie przeciwnika przeciwnej płci. Dodatkowo, jeśli Pokemon jest na pierwszym miejscu w drużynie, prawdopodobieństwo spotkania Pokemona przeciwnej płci wynosi 66,6%.
Trzyma#763 Shiny Tsareena "Succubus"


Level 32,5
Bounsweet (18 lvl) -> Steenee (poziom + ruch Stomp) -> Tsareena
Learnset
Trop Kick, Punishment, Swagger, Double Slap, Splash, Play Nice, Rapid Spin, Razor Leaf, Sweet Scent, Magical Leaf, Teeter Dance, Stomp
TM/HM/MT/EM
Bounce
Historia i charakter
Succubus to najprawdziwsza diablica w ludz- pokemonowej skórze, istna femme fatale, wiodąca mężczyzn na zatracenie. Swoją żądzą miłości przerasta nawet Doloris, która do czasu się jej pojawienia miała prawie że wyłączny monopol na samców. Teraz te dwie samice prowadzą ze sobą coś w rodzaju rywalizacji, która zaciągnie do łóżka większą ilość chłopaków z drużyny. Za swój dodatkowy, nieznany nikomu cel obrała podbicie serca Romea. Jedynymi osobami, które Succubus słucha to Lilith Apollyon, która w jej oczach jest Królową oraz Cleome, którą szanuję jako trenerkę. Poza zabawami w łóżku uwielbia chodzić nocami do klubów karaoke, gdzie śpiewa od zmierzchu do świtu.
Umiejętność
Leaf Guard - Zapobiega zmianie statusu Pokemona przez przeciwnika, kiedy słońce mocno świeci.
Trzyma#767 Wimpod "Kyojin"


Level 2,5
Wimpod (30 lvl) -> Golisopod
Learnset
Struggle Bug, Sand Attack
TM/HM/MT/EM
Surf, Waterfall | Metal Claw
Historia i charakter
Prawdziwy Pokemon wyścigowy. Marzy tylko o tym, aby stać się najszybszym stworzeniem na tym świecie. Z tego właśnie powodu, gdy tylko zostaje wypuszczony, od razu znika z pola widzenia, ćwicząc swoje maratony. Najbardziej zdumiewającym jest, jak szybko ten stworek może poruszać się na tych swoich, krótkich nóżkach. Tak poza tym, to bardzo energiczne i dobroduszne stworzenie. Uważa, że walki podwyższają mu staminę, dlatego chętnie bierze w nich udział.
Umiejętność
Wimp Out - Pokemon ucieka lub zmienia się z innym (w przypadku walki trenerskiej), gdy jego HP spadnie poniżej połowy.
Trzyma#772 Type: Null "Iluve"


Level 22,5
Type: Null (poziom + przywiązanie) -> Silvally
25/100
Learnset
Tackle, Rage, Pursuit, Imprison, Aerial Ace
TM/HM/MT/EM
Signal Beam
Historia i charakter
Jest jednym z Pokemonów, które straciły swoich trenerów na skutek tragicznych wydarzeń i trafiły w łapy szalonego marionetkarza. Został uwolniony przez Cleome z pustego świata między czasem a przestrzenią.
Pochodzi ze Strefy Safari. Stworzenie dumne i nieufne wobec obcych. Tak na prawdę nigdy nikogo nie obdarza stuprocentowym zaufaniem- nawet własnego opiekuna. W przeszłości został bardzo dotkliwie skrzywdzony, przez co dorobił się swego rodzaju traumy na całe życie. Nigdy nie działa pochopnie i każdą decyzję woli sobie dokładniej przemyśleć. Dzięki temu, całkiem niezły z niego strateg. Dobrze czuje się w trakcie potyczek, ale jeśli miałby wybierać, nie pchałby się do walk bardziej niż to aby na pewno konieczne.
Umiejętność
Battle Armor - blokuje ciosy krytyczne przeciwnika
Trzyma#773 Silvally "Zero"


Level 34
Type: Null (poziom + przywiązanie) -> Silvally
100/100
Learnset
Multi-Attack, Heal Block, Iron Head, Poison Fang, Fire Fang, Ice Fang, Thunder Fang, Tackle, Rage, Pursuit, Imprison, Bite, Aerial Ace, Crush Claw, Scary Face
TM/HM/MT/EM
Flame Charge, Rest, Rock Slide, Sleep Talk | Signal Beam
Historia i charakter
Bardzo inteligentny Pokemon, który świetnie odnajduje się w walkach. Potrafi przewidzieć taktykę przeciwnika kilka ataków do przodu, choć z powodu przymusu słuchania trenerki nie może zrobić z tego dobrego użytku. Bardzo źle znosi wszelkie przegrane, które odbiera bardzo osobiście. Towarzyszy z drużyny traktuje jak rodzinę, której nigdy nie miał i choć udaje drania z zimnym sercem, zawsze stara się ich chronić ze wszystkich sił. Szczególnie troszczy się o Tsubakiego, ze względu na tragedię, którą mały Zorua przeżył. Jeśli byłoby to konieczne, nie cofnie się nawet przed wykorzystaniem innych istot żywych w tym celu. Wszystkie swoje przemyślenia zachowuje wyłącznie dla siebie i przez większość czasu z nikim nie rozmawia.
Umiejętność
RKS System - Zmienia typ pokemona zależnie od trzymanej przez niego karty pamięci.
Trzyma#778 Mimikyu "Envy"


Level 22,5
Mimikyu
Learnset
Wood Hammer, Splash, Scratch, Astonish, Copycat, Double Team, Baby-Doll Eyes, Shadow Sneak, Mimic
TM/HM/MT/EM
Swords Dance
Historia i charakter
Uparta i zawzięta, nie wiedzieć czemu ma wewnętrzną nie chęć do każdego osobnika z gatunku Pikachu. Czy to Pichu, Raichu czy Pikachu. Gdy tylko widzi bądź wyczuje jednego z nich można by rzec iż wstępuje w nią jakby demon i zmuszą do walki z owym osobnikiem. Poza tym jest łakoma i uwielbia każdego rodzaju słodycze, zwłaszcza jeśli biega o toffi.
Umiejętność
Disguise - Pokemon może obronić się przed pierwszym ruchem przeciwnika, który zadaje obrażenia. Nie dotyczy to obrażeń wywołanych konfuzją czy efektem pogodowym.
Trzyma#781 Shiny Dhelmise "Jack Sparrow"


Level 3,5
Dhelmise
Learnset
Switcheroo, Absorb, Growth, Rapid Spin, Astonish
TM/HM/MT/EM
Earthquake | Surf
Historia i charakter
Dhelmise w dużej mierze jest egoistą, który myśli przede wszystkim o własnym interesie i zawsze działa na swoją korzyść, nawet jeśli będzie musiał w tym celu działać na szkodę towarzysza. Nie oznacza to jednak, że jest on kompletnie nieczułym draniem - w wyjątkowych sytuacjach potrafi jednak zrezygnować ze swojego prywatnego celu i pomóc przyjaciołom. Jack ma duże poczucie humoru i potrafi żartować nawet w bardzo nieprzyjemnych sytuacjach, kiedy to powinno zachować się powagę. Uważa się za najprawdziwszego pirata i każe zwracać się do siebie per kapitanie. Lubi pić rum i to w bardzo dużych ilościach, przez co czasem może być pijany, jednak o dziwo nie przeszkadza mu to w walkach.
Umiejętność
Steelworker - Zwiększa siłę ataków stalowych o 50%.
Trzyma#782 Jangmo-o "Draco"


Level 2,5
Jangmo-o (35 lvl) -> Hakamo-o (45 lvl) -> Kommo-o
Learnset
Tackle
Historia i charakter
Jest jednym z Pokemonów, które straciły swoich trenerów na skutek tragicznych wydarzeń i trafiły w łapy szalonego marionetkarza. Został uwolniony przez Cleome z pustego świata między czasem a przestrzenią.
Draco należy do endemicznego gatunku smoczych Pokemonów, których naturalnym środowiskiem jest tropikalny region Alola, a dokładnie wyspa Poni. Stworek ten nie grzeszy zbytnio inteligencją, ale nie oznacza to, że jest jakimś idiotą, tylko ma problemy z może bardziej skomplikowanymi zadaniami. Gdy na przykład w trakcie walki trenerka każe mu wykonać jakiś konkretny cios, to spokojnie zdoła go wykonać, jeśli jednak kazałaby mu użyć ataku, który robi to i to, to już miałby maleńki mętlik w główce. Możliwe, że po przejściu na wyższe stadium ewolucji problem chociażby częściowo zniknie i nie będzie trzeba używać w rozmowie z nim samych prostych słów. Lubi pić różne koktajle owocowe, a zwłaszcza takie, które zawierają mango.
Umiejętność
Overcoat - Pokemon nie otrzymuje żadnych obrażeń od efektów pogodowych oraz nie działają na niego efekty ataków proszkowych.
Trzyma_________________

Cleome Spinosa | Box | Bank | Trofea | Crystal Dollars | Jeziorko | Rezerwat | Ogródek


Lucyfer
  
 
   Podziel się na:     
SayuriSagi 
The Mad King Of Goldy Pond


Wiek: 20
Dołączyła: 24 Kwi 2016
Posty: 1975
Wysłany: 2017-07-11, 18:46   

?Urobos#227 Quetzar "Quetzalcoatl"


Level 28
Quetzar Statue Forme <-> Quetzar Space Forme
Learnset
Scary Face, Twister, Nature Power, Dragon Breath, Slash
Historia i charakter
Quetzar został uratowany przez Cleome z nielegalnego laboratorium, gdzie przetrzymywano skradzione pokemony. Właściwie trudno powiedzieć skąd dokładnie się tam wziął. Nie przypomina żadnego pokemona, które dziewczyna miała już okazję poznać. On sam potrafi jedynie przekazać, że jego dom leżał gdzieś bardzo daleko. Z charakteru jest stworzeniem dumnym i odważnym, przebywając przy nim odczuwa się wręcz bijącą od niego boskość. Aczkolwiek on sam nie oczekuję, że każdy będzie mu bić pokłony. Generalnie posłuszny, ale nie pozwoli sobie wejśc na głowę i nie będzie dawać się wykorzystywać przy każdej, nawet najmniejszej drobnostce. Ma swoją godność i jak najbardziej potrafi się postawić. Jest w stanie przybrać odmienną formę, ale prawdę mówiąc nie opanował dość dobrze tej przemiany i tak na prawdę nie wie do końca co powinien zrobić, by wszystko wyszło tak jak trzeba.
Umiejętność
Pressure - Stworek, który atakuje Pokemona z tą zdolnością, używa o jeden ruch mniej, niż ma narzucone (np. normalnie mógłby użyć 4 ruchów, ale rywal ma Pressure, więc wykonuje 3). Dodatkowo, jeśli Pokemon jest na pierwszym miejscu w drużynie, szansa na napotkanie silniejszych Pokemonów wzrasta o 50%.
Trzyma_________________

Cleome Spinosa | Box | Bank | Trofea | Crystal Dollars | Jeziorko | Rezerwat | Ogródek


Lucyfer
  
 
   Podziel się na:     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
wxv.pl - załóż forum dyskusyjne za darmoTa strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.

Zapoznaj się również z nasza Polityka Prywatnosci

  
ROZUMIEM


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandpurple created by spleen modified v0.3 by warna - SITEMAP - anime

Graficy
Sojusznicy:

Panda
35451075
Yukiyorin

Did
44021735

Daisy7
ania.daisy7

Księciu
raivvitch

WAW Pokemon

SNM
SnM

PokeSerwis

Kurs Manga

Re:Start

Anime Centrum
anime online

Lucid Dream

Stray Dogs

Rainbow RPG
Rainbow RPG

Cytadela

Proelium

Riverdale

Eclipse
Eclipse

Oversoul

Morsmordre

Ninshu

Dragon - Space Trip
Dragonst

Nemea

Orchard Stable

Genetrix

Hetaliowe Awokado

Rabbit Doubt

France

New York City

Czarodzieje

Vampire Diaries
Vampire Diaries

Disney World

Sekret Miasta

Epoka Nordlingów

Skraj

Dragon Domination

Horizon

Valor

Into Darkness

Life Sucks

YLO

Inno Świat

Over Undertale
over-undertale

Dysharmonia

Eridani

Camp of shadows

Dragon Ball New Generation Reborn
Dragon Ball New Generation Reborn

Tvedeane

Kundle

Zmiennokształtni
www.zmiennoksztaltni.wxv.pl

Magic Lullaby

Black Butler
BlackButler

Hogwart Dream
HogwartDream

Maligna

FT Path Magician

Luciferum
Luciferum zaprasza!

Stado psów

Ninja Clan Wars

Mortis

Czarny Horyzont

Ardhi

Artemida - Warrior Cats

Drachen

The Avengers

Noctus

Kraina Snów

Dragon Ball - Another Universe

Wishtown

Hoshi Fusion

Spectrofobia

X-Men RPG

Virus

Mystery Town

Avengers Assemble

Bleach Other World
Bleach OtherWorld

Wizard's World

Król Lew PBF
Król LewDesign by Did, Panda & Daisy7. Only for Pokemon Crystal
Copyright 2016 by Daisy7.

Zabrania się kopiowania tekstów i obrazków autorstwa naszych użytkowników bez ich zgody na użytek innych stron!
Grafika pochodzi ze źródeł internetowych. Nie przywłaszczamy sobie do niej żadnych praw. Jeśli jesteś autorem obrazka wykorzystanego na forum i nie życzysz sobie, by się tu znajdował, napisz do administracji Pokemon Crystal, a zostanie on usunięty.
Pokemon Crystal nie czerpie żadnych korzyści materialnych z prowadzenia tej strony poświęconej serii "Pokemon" - własności Nintendo.

Pokemon Crystal launched 2011-03-23.