Pokemon Crystal Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Poprzedni temat «» Następny temat
Zagraj ze mno
Autor Wiadomość
Księciu 
salonowy kot


Wiek: 24
Dołączył: 23 Kwi 2016
Posty: 759
Skąd: Kraków
Wysłany: 2016-11-29, 23:28   Zagraj ze mno

Zapisy do Księcia, zapisy do Księcia – jedyna taka okazja by stracić mnóstwo czasu na grę, która wam się nie spodoba. Och, żartuję. Oczywiście, postaram się zrobić wszystko co mogę, by wasza gra była ciekawa, pełna wątków i problemów do rozwiązania czy poradzenia sobie z nimi.
Jeżeli jesteś zdecydowany się do mnie zapisać to... oprócz współczucia daję też szablon, który wypełniasz w tym temacie. Nie widzę potrzeby zmieniania bbcode. Jeżeli masz jakieś zastrzeżenia/pytania – śmiało pisz na PW. Tymczasem zostawiam Cię sam na sam z tym:

Kod:

[b]Imię i Nazwisko, wiek[/b]:
[b]Pochodzenie[/b]:
[b]Wygląd[/b]:
[b]Charakter i orientacja seksualna[ /b]:
[b]Marzenia[/b]:
[b]Umiejętności specjalne[/b]:
[b]Streszczenie historii[/b]:
[b]Towarzystwo[/b]:
[b]Wrogowie[/b]:
[b]Region[/b]:
[b]Profesja[/b]:
[b]Cel[/b]:
[b]Oczekiwania[/b]:


Już tłumaczę:
Cytat:
Imię i Nazwisko, wiek – to podstawowe dane jakimi wasza postać dysponuje. Możecie dodać też jakieś przezwisko albo coś, co jest istotne dla waszej postaci.

Pochodzenie – to miejsce w którym wasza postać mieszkała przed rozpoczęciem gry. Jeżeli jest to lokacja spoza uniwersum Pokemon, proszę o szczegółową charakterystykę miejsca w tym punkcie lub na PW, ażeby wasza gra była wiarygodna dla was.

Wygląd – punkt w którym po raz pierwszy możecie wykazać się talentem pisarskim. Bardzo proszę o szczegółowy opis tego jak wasza postać wygląda, czy posiada jakieś znaki szczególne, w co się ubiera w sezonie letnim i zimowym. Puście wodze fantazji. W granicach rozsądku oczywiście.

Charakter i orientacja – czyli to jaki jesteś, co definiuje Cię jako człowieka. Możesz opisać to jak widzą Cię ludzie, jak reagujesz na pewne sytuacje, czego inni mogą spodziewać się po Tobie. W tym punkcie również możecie zaznaczyć orientacje seksualną swojej postaci oraz jej upodobania/fetysze o ile takie posiada. Lubię pikanterię. ;-)

Marzenia – to punkt w którym opisujecie o czym wasza postać marzyła przed wyruszeniem w podróż, co chciała osiągnąć lub jakie pokemony chciała złapać.

Umiejętności specjalne – to miejsce gdzie możecie opisać nadnaturalne zdolności swojej postaci - jeżeli wasza postać potrafi mówić językiem Pokemon albo umie unosić się nad ziemią, to idealne miejsce by się tym pochwalić.

Streszczenie historii – oczywiście przeczytam waszą historię w całości jeżeli będę miał zamiar poprowadzić wam grę, jednak na potrzeby zapisu potrzebuję krótkie streszczenie o co tak naprawdę chodzi.

Towarzystwo – to punkt, w którym podajecie mi waszych przyjaciół z którym zaczynecie przygodę; możecie również napisać o postaciach które chcecie by zostały wprowadzone później – oczywiście musi to zostać poparte fabularnie. Każdego towarzysza musicie opisać z imienia i nazwiska, krótkiej charakterystyki zewnętrznej i wewnętrznej, jej ewentualne zdolności i posiadane Pokemony.

Wrogowie – podobnie jak z Towarzyszami.

Region – to miejsce gdzie wybieracie miejsce swojej przygody. Jeżeli różni się on od miejsca Pochodzenia, musi to zostać fabularnie zaznaczone w historii oraz w tym punkcie.

Profesja – czyli kim macie zamiar być, oczywiście wg standardów forum. Do dyspozycji macie profesje glówne: trener oraz koordynator i profesje poboczne: uzdrowiciel, ewolucjonista oraz hodowca.

Cel – czyli o co tak naprawdę wam chodzi w przygodzie, co checie osiągnąć.

Oczekiwania – to punkt, gdzie śmiało możecie zarzucić jakąś sugestią, prośbą i czym tam chcecie. Wezmę to pod uwagę, ale nic nie obiecuję.


Jeżeli będziesz gotowy złożyć zapis, śmiało. Postaram się rzucić na niego okiem jak tylko będę miał chwilkę. Do zobaczenia!
Ostatnio zmieniony przez Księciu 2017-09-12, 22:41, w całości zmieniany 9 razy  
 
   Podziel się na:     
Mhrok 
Miasto beze mnie~Starter: Dratini
Profesja: trener ewolucjonista
Wiek: 19
Dołączył: 23 Kwi 2016
Posty: 1567
Skąd: Białystok
Wysłany: 2016-11-30, 00:40   

No więc mamy naszego małego i skromnego Yukine. Jest on strażnikiem Lady Rayquazy (Lady, bo nie pasowało mi zbytnio Sir czy Monsiuer ;w;), tak samo jak wcześniej jego rodzice. Ogólnie cały konspekt przygody opiera się na fakcie, że siła tej legendarnej smoczycy jest podzielona - ma to być zarówno zabezpieczenie przed uzyskaniem nadmiernej siły przez jednego pokemona jak i ochronić przez jakimś większym uszczerbkiem na zdrowiu. Nagle okazuje się, że dwie z X takich "kapliczek" zostało zaatakowane, czego negatywne skutki odczuwa Rayquaza. Naszym zadaniem jest udać się w te miejsce, jak i ochronić te jeszcze niezaatakowane, przy okazji udaremniając zły plan *kogoś tam*. Samo bycie Strażnikiem jest owiane tajemnicą, dlatego nieświadomie w wydarzenia wplątuje się przyjaciółka Yukinego - Hiyori. Wszytko to ma dziać się w regionie Hoenn, jednak jak wiadomo, czasami będzie trzeba wypłynąć gdzieś dalej. W końcu nie tylko Rayquaza musi być zagrożona, prawda? Może znaleźć się przecież jakiś człowiek, który będzie chciał użyć legend z innych regionów do znanego tylko sobie celu, nie sądzisz?
_________________

"Fighting for others, but not yourself, is nothing but hypocrisy."

"Even if my life is full of hypocrisy, I'll keep on striving to be a hero of justice!"

ˆ© kotlet barani
 
 
   Podziel się na:     
Imala 
ViniIm - naleśnik
Starter: Shinx "Flash"
Profesja: trener hodowca
Dołączyła: 04 Lis 2016
Posty: 694
Skąd: Okolice Białegostoku
Wysłany: 2016-12-03, 18:18   

Przygoda Gijinki~
Apokalipsa zombie...
Trudno jest przeżyć zwyczajnym ludziom, a co dopiero takiej mieszance...
Samotność, codzienna walka o przetrwanie i odrzucenie.
Więcej słów do opisania mojej przygody, chyba nie trzeba, a jak coś resztę masz w historii.
Mam nadzieję, że lubisz takie klimaty.
Żadnych próśb nie mam, po za tym, abyś mnie przyjął.
_________________
Bohaterów zapamiętasz, ale legendy nie giną!
|Flash||Ice||Decora||Mooi|
 
   Podziel się na:     
Księciu 
salonowy kot


Wiek: 24
Dołączył: 23 Kwi 2016
Posty: 759
Skąd: Kraków
Wysłany: 2016-12-04, 01:24   

Przyjęci.
_________________
 
   Podziel się na:     
Huntie 
the Cavalry's here!


Wiek: 22
Dołączył: 23 Kwi 2016
Posty: 85
Wysłany: 2017-04-11, 19:02   

Imię i Nazwisko, wiek: Aethas 'Sone' Sol, 22 lat
Pochodzenie: ValleyGrill Town w 'Kanto'
Wygląd: w karciu postaci
Charakter i orientacja seksualna: Dobry, zakrawający o altruizm, raczej cichy, niezbyt wyrazisty. Biseksualny.
Marzenia: Wyrwać się z młynu w który wpadł podczas gier.
Umiejętności specjalne:
Streszczenie historii: -
Towarzystwo: -
Wrogowie: -
Region: pozostawiam tobie, oryginalnie pochodzi z "Kanto"
Profesja: Trener
Cel: Na spokojnie przeżyć własne życie.
Oczekiwania: Dobrze wiesz na co liczę :D a ja sam dobrze wiem na co liczyć mogę, więc pozostaje mi tylko czekać na najlepsze. Ah! Gra prowadzona w j. ang. Co do startera, chciałbym, żeby został on narzucony na przykład w formie wyboru jednego z trzech lub po prostu narzucony odgórnie.
_________________

Box | Bank | Trofea | Ogród
  
 
   Podziel się na:     
Kimiko 
night sky in your eyes.


Starter: Azurill
Profesja: trener hodowca
Wiek: 24
Dołączył: 25 Kwi 2016
Posty: 132
Skąd: Kraków
Wysłany: 2017-04-12, 23:48   

Przyjęty. :3
_________________


 
   Podziel się na:     
Lucyfer 
Multikonto SayuriSagiWiek: 19
Dołączyła: 25 Maj 2017
Posty: 32
Wysłany: 2017-06-04, 07:34   

Imię i Nazwisko, wiek: Lucyfer (samiec), około 13,5 miliarda lat
Pochodzenie: Teraz zamieszkałam ponownie na Newmoon Island
Wygląd: Obrazek jakby co jest na górze KP
Cytat:
Lucyfer przybrał bardziej dostojniejszą formę, upodabniająca go do człowieka, w wyniku czego prawie w ogóle nie przypomina już swojego "dawnego ja". Teraz mierzy ponad dwa metry wzrostu, a waga jego wynosi zaledwie 50 kilogramów. Czarna skóra, która dotychczas pokrywała jego ciało, ustąpiła miejsca wysuszonym ścięgnom o kolorze starego pergaminu, przez które na ramionach i częściowo na klatce piersiowej przebijają się hebanowe kości.
Tak jak wcześniej, w dalszym ciągu dla postronnej osoby może wydawać się, że nosi on jakąś suknię, ale ta obecna jest tak długa, że całkowicie zakrywa jego nogi i ciągnie się trochę po ziemi, jednak nie to przykuwa uwagę. Jeśli bliżej się jej przyjrzeć, na jej dolnej części można dostrzec ludzkie twarze wykrzywione w grymasie bólu oraz ramiona wyciągnięte w błagalnym geście ku pasowi Lucyfera, jakby uwięzione dusze błagały o skrócenie ich męczarni. Dodatkowo, spod spodu mięśni wydobywa się czarny dym, który ignoruje wiatr i otacza postać ze wszystkich stron.
Jedną z kolejnych zmian, które zaszły w Lucyferze, jest pojawienie się właśnie tej mgły, która wydobywa się z różnych części jego ciała. Poza źródłem znajdującym się pod jego dolną częścią, dym ulatuje jeszcze z krótkiego trenu wyrastającego z ramion istoty, którego fragment zbudowany jest z obumarłych ścięgien, z odsłoniętych przez mięśnie kości oraz z tylnej części jego głowy, która nie jest pokryta już białych włosów.
Całkowitemu zanikowi uległ również czerwony kołnierz zbudowany z tkanki kostnej. Jego miejsce zajęła kryza, która otula szyję Lucyfera w taki sposób, aby ten w razie potrzeby mógł schować w niej swoją czaszkę. Poza tym teraz widoczne są obydwa jego oczy, które z zmieniły barwę z lodowatego błękitu na krwistoczerwony.
Ostatnią różnicą jest wykształcenie się pięciopalczastych dłoni, które stały się tym bardziej użyteczne od swojej starej wersji, utrudniającej lub po prostu uniemożliwiającej wykonanie pewnych czynności.

Charakter i orientacja seksualna: Orientacji nie mam żadnej
Cytat:
Dawniej był, a przynajmniej starać się być, miłym dla każdego Pokemonem. Teraz to się zmieniło. Stał się istotą, która nienawidzi wszystkiego i wszystkich, a w szczególności tych, których uważał kiedyś za "przyjaciół". Z jego serca zniknęły wszelkie uczucia poza jednym - nienawiścią. Przed przemianą starał się ją ukryć przed samym sobą, ale teraz, kiedy przejrzał na oczy, przyjął ją z szeroką otwartymi ramionami.
Całym sensem jego istnienia jest zemsta, którą pragnie wymierzyć światu, aby ten przemienił się w jeden, niekończący się nigdy koszmar. Ma jednak świadomość, że póki co nie ma nawet wystarczająco dość siły, aby zmierzyć się z Pomniejszymi Legendami, więc co dopiero myśleć o podbiciu świata. Jako, że nie jest lekkomyślny, obmyślił plan działania. Najpierw zdobędzie tyle mocy, ile tylko będzie mógł i stworzy armię sług, za pomocą których podporządkuje sobie każdego Pokemona i człowieka.
Lucyfer to wyrafinowany, zimnokrwisty drań, który jest gotów popełnić każdą możliwą zbrodnię, jeśli w ten sposób zdoła osiągnąć swój cel. Nie ma już żadnych oporów przed krzywdzeniem innych, poprzez koszmary czy tortury. A nawet więcej - czerpie z nich przyjemność. To jedyna rzecz, którą czuje poza nienawiścią. Teraz naprawdę stał się tym, za którego zawsze go uważano - stał się potworem.
Na zawsze zniknął tamten Pokemon, który bez wahania gotów był poświęcić swoje życie, byleby tylko uratować miasteczko pełne niewinnych istnień.

Marzenia: Kiedy byłam dobra - znaleźć swoje miejsce na świecie. Teraz - zniszczyć wszystko.
Umiejętności specjalne:
Ukryj: 
Koszmary
Zsyła na przeciwników koszmary, które stopniowo odbierają im zdrowie

Wyssanie duszy
Pożera duszę pokonanego przeciwnika, zwiększając tym samym swoją siłę

Kształt cienia
Wytwarza z cienia macki, którymi może manipulować

Strefa Mroku
Przenosi się za pośrednictwem cieni do innego wymiaru, w którym może pokonać dystanse z rzeczywistego świata (warunek - w danym miejscu musi istnieć chociażby najmniejszy kawałek cienia, inaczej nie będzie można przebyć danego fragmentu)

Streszczenie historii: Wielka wojna z Chaosem, w wyniku której pojawiłam się ja ja, nikt mnie nie lubił, a kiedy w końcu mogłam w spokoju gdzieś zamieszkać, jedna Legenda wszystko popsuła i teraz chcę zniszczyć cały świat (nie umiem pisać ładnych streszczeń, historia ogólnie lepiej wygląda)
Towarzystwo: Na początku wykluwający się właśnie Charmander, potem spróbuję zdobyć kolejnych niewolników
Wrogowie: W sumie cały świat (poza Giratiną i Ultra Beasts, których mam zamiar wykorzystać - o tych ostatnich wpierw muszę się dowiedzieć, że istnieją)
Region: Newmoon Island w Sinnoh
Profesja: Brak
Cel:
Przemienić cały świat w nieskończony koszmar
- pokonać Arceusa i pozostałe Legendy (w miarę logicznej kolejności - w sensie najpierw te najsłabsze, a dopiero potem silniejsze)
- zebrać Armię Zła (moich sług)
- zdobyć ogromną siłę
W trakcie na pewno pojawią się jeszcze jakieś mniejsze cele
Oczekiwania: Skoro gram jako Pokemon i tak naprawdę nie korzystam z reszty forum, to czy jest szansa, abym mogła nauczyć się ruchów, których normalnie Darkrai nie poznaje? A także czy mogę z czasem nauczyć się jakiś nowych umiejętności? (czy nie przeginam?)
 
   Podziel się na:     
Księciu 
salonowy kot


Wiek: 24
Dołączył: 23 Kwi 2016
Posty: 759
Skąd: Kraków
Wysłany: 2017-06-13, 16:15   

Moja droga,
historia jest całkiem okej i historia jest niczego sobie, ale muszę Ci odmówić. Spróbuj u innego MG. ;-)
_________________
 
   Podziel się na:     
Zefonit Profesja: trener ewolucjonista
Wiek: 22
Dołączył: 24 Kwi 2016
Posty: 693
Wysłany: 2017-08-16, 15:35   

Imię i Nazwisko, wiek: Zefonit Ajlo, 24 lata
Pochodzenie: Całkowicie zwyczajne miasteczko na południe od miejsca w którym znajduje się ośrodek treningowy Zefonita. Jest to region i miejsce fikcyjne, jednak uniwersum nie różni się niczym od tego, które znamy z pokemonów.
Wygląd: Zefonit jest osobą szczupłą o średnim wzroście. Jego twarz charakteryzują delikatne rysy przyozdobione zniewalającymi, złotymi oczyma. Całości dopełniają białe, średniej długości włosy. Ubioru nie ma co opisywać, w końcu każdy go zmienia. (obrazek w kp)
Jako, że gra jest stacjonarna nie ma sensu opisywać ubrań, w końcu Zefonit ma pod ręką całą szafę różnych bibelotów.
Charakter i orientacja seksualna: Nasz bohater jest osobą niezwykle spokojną i opanowaną w sytuacjach kryzysowych, co ani trochę nie pasuje do jego spontaniczności i braku zdolności do krytycznego spoglądania na własne pomysły. Bywa spontaniczny, całkowicie nierozważny, jednak nie można mu odmówić jednego, odwagi w dążeniu ku marzeniom. Kocha kontakt z naturą i gotowanie. Stara się być opiekuńczy na ile to tylko możliwe. Orientacja nieokreślona, co wyjdzie to będzie.
Marzenia: Zefonit przed zmianą swojego życia pragnął wyruszyć do elitarnej szkoły kucharskiej i zdobyć mistrzowskie szlify w swym fachu. Następnie miał w planach założyć małą restaurację i studiować zaocznie historię pokemon.
Umiejętności specjalne: Jest zawodowym cukiernikiem, bardzo dobrze gotuje. Liczy się, prawda?
Streszczenie historii:
~ Spokojna praca wraz z siostrą w cukierni
~ Zawalenie budynku, śmierć siostry
~ Ogólna rozpacz
~ Porzucenie przez szwagra siostrzenicy
~ Zakup ziemi pomiędzy rodzinnym miastem a bardzo ważnym, górskim ośrodkiem dla trenerów
~ Złapanie feebasa
~ Zatrudnienie starej gosposi
~ Budowa małego hotelu wraz z "ośrodkiem treningowym"
~ Zmuszenie szantażem Amizo Kema do współpracy
Towarzystwo:
~ Amizo Kema
charakter: Typ bad boya, lubiącego spokój i ciszę, raczej niezbyt rozmowny. Potrafi poradzić sobie w dziczy posiadając jedynie patyk.
wygląd: (obrazek w kp)
pokemony: jeden bardzo silny, dowolny
umiejętności: doskonała znajomość zagadnienia treningu pokemonów
~ Izorpo
Charakter: Nastoletnia siostrzenica Zefonita, nieco zamknęła się po tym, co przeżyła, nie do końca wiadomo co się dzieje w jej psychice.
Reszta dowolna
~ Stara gosposia
Jest to pani zatrudniona przez Zefonita po taniości, zajmuje się sprzątaniem, czasami gotuje lub pomaga gościom
Wrogowie: Brak
Region: Niekanoniczny, akcja raczej będzie się działa stacjonarnie.
Profesja: Trener ewolucjonista
Cel: Zefonit pragnie odzyskać równowagę po utracie siostry i zapewnić godny byt jej córce, którą musi się opiekować. Jego celem na chwilę obecną jest nie tylko utrzymać się, ale też zaoszczędzić fundusze na studia Izorpo i rozwój swojego interesu. Chce zastąpić jej rodzinę.
Oczekiwania: Głęboka, ciekawa fabuła skupiająca się na perypetiach postaci. Najważniejsze w końcu jest nie ekspienie a zabawa.
  
 
   Podziel się na:     
Księciu 
salonowy kot


Wiek: 24
Dołączył: 23 Kwi 2016
Posty: 759
Skąd: Kraków
Wysłany: 2017-08-16, 20:44   

Będzie fajnie. ;0)
_________________
 
   Podziel się na:     
Jikken
Multikonto Arashi
Dołączył: 14 Maj 2017
Posty: 151
Ostrzeżeń:
 1/5/7
Wysłany: 2017-08-19, 07:07   


Imię i Nazwisko, wiek:
Nie posiada prawdziwego imienia i nazwiska, posługuje się mianem z przeszłości Jie. Jeśli jednak gdzieś jest wymagane podanie nazwiska, wymyśla je na poczekaniu. Jako Pokemon urodził się 28.05.2013 (4 lata), lecz człowiekiem jest od zaledwie trzech dni.
Pochodzenie:
Przed traumatycznym wydarzeniem z życia Jie mieszkał u Pokemaniaka Billa w Kanto, w Celadon City. Obecnie wałęsa się w pobliskim lesie. Ogólnie jest bezdomny i póki nie zacznie w miarę normalnie funkcjonować, noce pod gołym niebem przejdą do codzienności.
Wygląd:
Jie to młody chudzielec, o lekko umięśnionej sylwetce i średniego wzrostu (173cm), a do tego o stosunkowo jasnej karnacji. Ma długie, czarne włosy związane w stylu segmentowanego, końskiego ogona, który ciągnie się aż do kostek. Oczy toną w barwie krwistej czerwieni z czarną obrączką wokół źrenicy. Jego powieki czasami są przyozdobione fioletowym cieniem, przez co przypomina często z oblicza kobietę. Prawie zawsze nosi luźny strój, coś podobnego do indyjskich klimatów, lecz miewa kaprysy i przebiera się jak na normalnego człowieka przystało. Rzadko kiedy nosi obuwie, mimo wszystko trudno przełamać mu tą barierę. Z ozdób posiada złote bransolety na nadgarstkach i złoty naszyjnik z czerwonym rubinem ściśle przylgniętym do szyi, których nie ściąga. Być może ma to związek ze złotymi prążkami, jakie posiada na swoim ciele Umbreon?
Charakter i orientacja seksualna:
W przeszłości wolał trzymać się na uboczu, ale wiernie spełniał powierzone mu obowiązki. Jako towarzysz Billa nie zawiódł jego zaufania i stał się jego oczkiem w głowie. Niestety wydarzenie z niedługiej przeszłości wywołały w nim - zdaje się - nie odwracalne zmiany. Bywa bardzo burzliwy i nieprzewidywalny do tego stopnia, iż można by stwierdzić u niego schizofrenię czy po prostu fakt, że ma nie po kolei w głowie. Raz potrafi być jak do rany przyłóż, a za chwilę sam może przyczynić się do ran fizycznych czy psychicznych. Tak naprawdę nie umie radzić sobie z tym, co przeżył, a jako, że nie lubi słuchać rad innych (może prócz Ikara), to samodzielnie nosi ów cierpienie. Nie przepada za tłumami, choć jeśli musi już iść do Poke Center, to na przekór sobie czasami robi wokół siebie sporo szumu. Do tego stopnia, że raz czy dwa nie tylko został aresztowany, ale i otrzymał kilka zaproszeń do złowieszczych organizacji Pokemon.
Ponadto ceni kreatywność, swoją lub innych.
Jeszcze nigdy w nikim się nie zakochał, więc nie jest w stanie określić swojej orientacji seksualnej. Na pewno podobają mu się osoby o długich włosach, niezależnie od płci. Pewnie dlatego sam tak dba o swoją niebanalną fryzurę.
Marzenia:
Z pewnością chciałby odnaleźć się w nowej sytuacji, w jakiej się znalazł w ludzkim ciele. To priorytet dla niego. Później zacieśnienie więzi z Absolem i tworzenie zespołu, czyli odkrycie tajników bycia wyszkolonym trenerem. Może zabawić w jakiejś wrogiej organizacji, to już zostawiam Tobie, szanowny MG.
Póki mieszkają w nim złe emocje, pragnie odwdzięczyć się za wyrządzone krzywdy tym samym co jemu zrobiono. Pozostaje tylko pytanie czy uczyni to sam czy z czyjąś pomocą.
W kwestii posiadania Pokemonów, to fabularnie marzy mu się szóstka Pokemonów:
1. Absol
2. Luxray
3. Arcanine
4. Milotic
5. Scizor
6. Mimikyu.
Umiejętności specjalne:
Pozostało w nim nieco magii, gdy zatracił swoje pokemonowe ciało. Jeszcze w pełni nie odkrył swoich zdolności, ale chcę, by mógł stopniowo je odnaleźć w sobie. Fabularnie zostało o tym dopiero co napomknięte - czarne motyle wokół sylwetki Jie to jego aura, której jeszcze nie rozumie. W przyszłości pragnęłabym, aby ów postać mogła:
- lewitować / latać w późniejszym etapie gry;
- znać żywioł lodu i za jego pomocą modyfikować świat / atakować;
- tworzyć barierę z motyli, aby częściowo ograniczać zadane rany;
- jeśli to nie będzie zbyt Over Power - przemieniać ludzi w Pokemony;
- co przyjdzie MG do głowy.
Streszczenie historii:
Jie nie zawsze był człowiekiem. Jako Umbreon należał do Pokemaniaca Billa, dla którego był oczkiem w głowie i najbardziej lubianą Eeveelucją. Reszta rodziny, zwłaszcza Sylveon, zazdrościła mu potrojonej atencji ze strony Billa i uknuły plan przeciwko pupilowi. Wepchnęły go do maszyny zmieniającej wygląd osobnika, lecz pastwiły się nad nim w ten sposób, że zablokowały drzwi do maszyny i przez wiele godzin to przemieniały Jie w człowieka, to znów w Pokemona i tak w kółko. Trwałoby to w najlepsze, gdyby nie zjawił się wynalazca wehikułu i nie uratował - już człowieka - swego przyjaciela. Nim udzielił mu pomocy, Czarnowłosy został odurzony i wywleczony do pobliskiego lasu. Tam znalazł go Ikar - Absol samotnik - i zaopiekował się nim.
Towarzystwo:
Nie zyskał innego towarzystwa niż swojego pierwszego Pokemona Ikara.
Wrogowie:
Na pewno będą to osoby, które potępią zachowanie Jie w najmniej odpowiednim momencie. Takich konkretnych wrogów, z imienia i nazwiska, jeszcze nie posiada. Jeszcze. Chociaż jego dawna rodzina złożona z Eeveelucji mogłaby śmiało startować do tej kategorii.
Region:
Kanto.
Profesja:
Trener / Uzdrowiciel.
Cel:
1. Zemsta.
2. Oswojenie nowej sytuacji i ciała oraz tego, jak powinien zachowywać się w miarę normalny człowiek.
3. Poznanie tajników bycia trenerem pod czujnym okiem Absola.
4. Nauczenie się panowania nad aurą, jaką wytwarza.
5. Zemsta, zemsta, zemsta. Może poprzez włączenie się do złowrogiej organizacji? A może w przyszłości w dowodzeniu takową?
Oczekiwania:
1. Zabawa po obu stronach monitora. Jeśli coś nie przypadnie do gustu, informujmy się wzajemnie, by wyrwać się z patosu fabularnego.
2. W praktyce to mam wszystkie Pokemony z Wymarzonych (lub ich preewolucje i przedmioty do nich), ale żadna prócz Absola (bo to starter) nie została wprowadzona fabularnie. Nie muszą być wprowadzone od razu, ale proszę, żeby pojawiły się kiedyś w przygodzie.
_________________

#993333 - Kolor dialogu,
czcionka Century Gothic

Wygląd Jikkena || Wygląd Jie
Ogród || Jezioro || Kopalnia

Posiadane Pokemony:
Ukryj: 

Do wprowadzenia w przygodzie:
 
   Podziel się na:     
Księciu 
salonowy kot


Wiek: 24
Dołączył: 23 Kwi 2016
Posty: 759
Skąd: Kraków
Wysłany: 2017-08-19, 11:24   

Zapraszam, zapraszam.
_________________
 
   Podziel się na:     
Remo 
Bzzt~!


Starter: Joltik
Profesja: trener uzdrowiciel
Wiek: 16
Dołączyła: 12 Paź 2017
Posty: 28
Wysłany: 2017-10-14, 09:27   

  Imię i Nazwisko, wiek: Remo Seisoku
  Pochodzenie: Nie pamięta, więc dokładne pochodzenie możesz sam w przyszłości gdzieś wybrać
  Wygląd:
  Cytat:
  Malutka, kochaniutka, bo jak inaczej! Jako młody przedstawiciel gatunku ludzkiego nie może przecież dorównywać wzrostem dorosłym osobnikom. Takie typowe, średnie 10-cio latki też są od niej wyższe. Ba, jakby wziąć takiego większego bachora to będzie ją przerastać o głowę.
  Drobina ta ma złotożółte włosy. Nie są długie, choć stara się je zapuszczać. Sterczą jej na głowie, formując się w dziwne kształty, nawet po rozczesaniu. Choć oczywiście ma też swoje specjalne techniki na wyprostowanie ich. Czasem nawet uda się je wymęczyć do idealnie prostych, sięgających sporo za ramiona! Ale po co je w ogóle prostować? Takie "poszarpane" wyglądają przecież świetnie! Krzywo obcięte, bo zawsze robi to własnoręcznie, ale to tylko szczegół. I tak nikt nie zauważy.
  Oczy Remo są duże, błękitne i wyraziste. Widać w nich wypełniającą ją energię i dziecięce szczęście. Przy źrenicy są jeśniejsze. Nad oczami posiada szerokie brwi, choć najczęściej zasłaniają je włosy.
  Jej skóra jest blada w porównaniu do innych ludzi. Bardzo blada. Na twarzyczce posiada pojedyncze, ale bardzo widoczne piegi. Na plecach ma wbudowany mały, ale bardzo wydajny komputer, a po jej skórze ciągną się kable. Na najmniejszym palcu lewej ręki zamiast paznokcia posiada wejście usb, uderzająco podobne do długich, czarnych paznokci. Całe osprzętowanie nie waży dużo, ale jednak czuć by było różnicę z nim i bez. Nie da się go pozbyć, gdyż niektóre części są plastycznie wbudowane w ciało. Zdążyła się już przyzwyczaić do tego obciążenia przez te kilka lat i nie wpływa na jej sprawność fizyczną. Na palcach posiada od spodu maleńkie kropeczki. Są to specjalne zakończenia kabli umo!liwiające chackować mniejsze urządzenia(zegarki, telefony, pokedexy). Przenośna bateria wytrzymuje długo(do 7 stron), ale raz na jakiś czas warto ją na szybko podładować. Wystarczy na jakiś czas(3-4 posty) doczepić się paluszkami do urządzenia podłączonego do prądu. Cały układ jest wodoodporny i nie oddziałowywują na niego żadne temperatury.


  Charakter i orientacja seksualna:
  Cytat:
  Jakie są dzieci z charakteru? Wkurzające, ciekawskie, głośne, nadpobudliwe i wszędzie jest ich pełno. Jaka jest Remo? Dokładnie jak takie dziecko. Jednak wbrew pozorom jak na swój wiek jest jednak również całkiem mądra i przebiegła. Wiele robi dla własnych korzyści. Za pomocą swojego "wbudowanego" sprzętu będzie zdolna hackować niemal każde urządzanie. Z każdym kolejnym pomyślnie zchackowanym celem jej sprzęt wzmacnia się o nowe informacje i jest w stanie włamywać się do coraz to lepszych urządzeń.
  Remo łatwo sobie znajduje zadania, ale jej zapał zazwyczaj szybko się gasi, a dziewczynka nudzi się nowym zajęciem.
  Uwielbia pokemony robaki, elektryczne i smocze. Z powodu jej wbudowanego urządzenia często wiele pokemonów przybywa do niej by się podładować, a ona bardzo lubi być oblegana przez dzikie pokemony. Wręcz uwielbia, kiedy ich łapki miziają ją po górnej części plecków, tuż pod karkiem, gdzie to znajduje się główna bateria.
  Bardzo lubi głaskanie, mizianie, drapanie, szczególnie po główce. Nadmierne emocje z tym związane(przyjemność) powodują czasem małe spięcia w jej układzie, co powoduje uwolnienie nieznacznej ilości prądu, która to jednak mogłaby delikatnie kopnąć takiego pierwszego lepszego trenera. Jest bardzo głośna, szybka, rozskakana i roztrzepana. W żadnym stopniu zorganizowana, a jej rozwój jeśli chodzi o dorastanie pod względem emocjonalym raczej zatrzymał się jakiś czas temu i nic nie wskazuje na to żeby ruszył. Taka urocza dziecinka która jednak ze swoim sprytem naprawdę dobrze radzi sobie w tym świecie.


  Hetoroseksualna

  Marzenia:
  > Ulepszyć swoje komputero-urządzenie do poziomu hackowania nawet najlepiej chronionych systemów(jakiś wojskowych i wygyly xD)
  > Joltiki! Elektryczne pokemony! Więcej Joltików!
  > Odkrycie kim była wcześniej i dlaczego tego nie pamięta(ale to póóóóźniej)
  > No i odwalanie jak najwięcej jako bachor z pokemonami i możliwością robienia co tylko chce.

  Umiejętności specjalne: Urządzenie plastycznie wbudowane w ciało. Jakby przenośny komputer(kojarzysz może Sombrę? xD). Jest prawie niewidoczne pod ubraniami i zakryte warstwą kolorem przypominającą skórę. Wodoodporny. Wejście usb jako paznokieć najmniejszego palca lewej ręki. Bardzo sprawna i szybko obsługująca urządzenia prawa ręka(odwala robotę za dwie normalnego człowieka). Końcówki palców jako szybkie hackowanie małych urządzeń oraz podładowanie całego ukłądu poprzez dotyk urządzeń podłączonych do prądu/elektrycznych pokemonów

  Streszczenie historii: Nie wie kim jest i skąd się wzięła. Od kiedy pamięta podróżuje z Joltikiem i dobiera sie do coraz to bardziej skomplikowanych i lepiej zabezpieczonych urządzeń. Dorabia sobie na boku naprawiając i potajemnie hackując systemy w dexach i innych urządzeniach. Prowadzi koczowniczy tryb życia.

  Towarzystwo: Brak. Przyjmę jakiegoś starszego chłopaka, który będzie potrafił trzepnąć ją w łep kiedy będzie coś odwalać i zajmie się jak młodsza siostrzyczką xD
  Wrogowie: Brak, ale można wprowadzić jeśli chcesz
  Region: Unova. W ostateczności Hoenn też by pasowało.
  Profesja: Trener Uzdrowiciel
  Cel:
  > Zbierać Jolitki(i przy okazji inne pokemony xd)
  > Hackować systemy
  > Poznać kim jest
  Oczekiwania: Cierpliwość do odpisów, bo nie zawsze mam możliwość, ale będę się starać odpisywać tak chociaż raz na tydzień/dwa. Takie moje pewne minimum :x
  Dużo joltików z różnymi charakterami o ile da radę ;)
 
   Podziel się na:     
Księciu 
salonowy kot


Wiek: 24
Dołączył: 23 Kwi 2016
Posty: 759
Skąd: Kraków
Wysłany: 2017-10-20, 21:43   

Lubię Sombrę, zamysł jest spoko, ale nie mam zbytnio czasu na nową grę. ;) Liczę, że znajdziesz u kogoś innego miejsce, kto poświęci twojej historii dużo uwagi. <3
_________________
 
   Podziel się na:     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
wxv.pl - załóż forum dyskusyjne za darmo

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandgreen created by spleen modified v0.3 by warna - SITEMAP - manga

Graficy
Sojusznicy:

Panda
35451075
Yukiyorin

Did
44021735

Daisy7
ania.daisy7

WAW Pokemon

SNM
SnM

PokeSerwis

Kurs Manga

Lucid Dream

Stray Dogs

Proelium

Riverdale

Oversoul

Morsmordre

Ninshu

Dragon - Space Trip
Dragonst

Orchard Stable

Pokemon Silver
Silver Baner

Genetrix

Hetaliowe Awokado

Rabbit Doubt

France

Czarodzieje

Vampire Diaries
Vampire Diaries

Disney World

Sekret Miasta

Epoka Nordlingów

Horizon

Into Darkness

YLO

Dysharmonia

Eridani

Camp of shadows

Dragon Ball New Generation Reborn
Dragon Ball New Generation Reborn

Tvedeane

Black Butler
BlackButler

Hogwart Dream
HogwartDream

Maligna

FT Path Magician

Luciferum
Luciferum zaprasza!

Stado psów

Ninja Clan Wars

Czarny Horyzont

Ardhi

Artemida - Warrior Cats

Noctus

Kraina Snów

Dragon Ball - Another Universe

Wishtown

Hoshi Fusion

Spectrofobia

X-Men RPG

Virus

Avengers Assemble

Wizard's World

Król Lew PBF
Król LewDesign by Did, Panda & Daisy7. Only for Pokemon Crystal
Copyright 2016 by Daisy7.

Zabrania się kopiowania tekstów i obrazków autorstwa naszych użytkowników na użytek innych stron bez ich zgody!
Grafika pochodzi ze źródeł internetowych. Nie przywłaszczamy sobie do niej żadnych praw. Jeśli jesteś autorem obrazka wykorzystanego na forum i nie życzysz sobie, by się tu znajdował, napisz do administracji Pokemon Crystal, a zostanie on usunięty.
Pokemon Crystal nie czerpie żadnych korzyści materialnych z prowadzenia tej strony poświęconej serii "Pokemon" - własności Nintendo.

Pokemon Crystal launched 2011-03-23.