Pokemon Crystal Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj Poprzedni temat «» Następny temat
Zagraj ze mno
Autor Wiadomość
Księciu 
flawless


Wiek: 23
Dołączył: 23 Kwi 2016
Posty: 395
Skąd: Kraków
Wysłany: 2016-11-29, 23:28   Zagraj ze mno

Zapisy do Księcia, zapisy do Księcia – jedyna taka okazja by stracić mnóstwo czasu na grę, która wam się nie spodoba. Och, żartuję. Oczywiście, postaram się zrobić wszystko co mogę, by wasza gra była ciekawa, pełna wątków i problemów do rozwiązania czy poradzenia sobie z nimi.
Jeżeli jesteś zdecydowany się do mnie zapisać to... oprócz współczucia daję też szablon, który wypełniasz w tym temacie. Nie widzę potrzeby zmieniania bbcode. Jeżeli masz jakieś zastrzeżenia/pytania – śmiało pisz na PW. Tymczasem zostawiam Cię sam na sam z tym:

Kod:

[b]Imię i Nazwisko, wiek[/b]:
[b]Pochodzenie[/b]:
[b]Wygląd[/b]:
[b]Charakter i orientacja seksualna[ /b]:
[b]Marzenia[/b]:
[b]Umiejętności specjalne[/b]:
[b]Streszczenie historii[/b]:
[b]Towarzystwo[/b]:
[b]Wrogowie[/b]:
[b]Region[/b]:
[b]Profesja[/b]:
[b]Cel[/b]:
[b]Oczekiwania[/b]:


Już tłumaczę:
Cytat:
Imię i Nazwisko, wiek – to podstawowe dane jakimi wasza postać dysponuje. Możecie dodać też jakieś przezwisko albo coś, co jest istotne dla waszej postaci.

Pochodzenie – to miejsce w którym wasza postać mieszkała przed rozpoczęciem gry. Jeżeli jest to lokacja spoza uniwersum Pokemon, proszę o szczegółową charakterystykę miejsca w tym punkcie lub na PW, ażeby wasza gra była wiarygodna dla was.

Wygląd – punkt w którym po raz pierwszy możecie wykazać się talentem pisarskim. Bardzo proszę o szczegółowy opis tego jak wasza postać wygląda, czy posiada jakieś znaki szczególne, w co się ubiera w sezonie letnim i zimowym. Puście wodze fantazji. W granicach rozsądku oczywiście.

Charakter i orientacja – czyli to jaki jesteś, co definiuje Cię jako człowieka. Możesz opisać to jak widzą Cię ludzie, jak reagujesz na pewne sytuacje, czego inni mogą spodziewać się po Tobie. W tym punkcie również możecie zaznaczyć orientacje seksualną swojej postaci oraz jej upodobania/fetysze o ile takie posiada. Lubię pikanterię. ;-)

Marzenia – to punkt w którym opisujecie o czym wasza postać marzyła przed wyruszeniem w podróż, co chciała osiągnąć lub jakie pokemony chciała złapać.

Umiejętności specjalne – to miejsce gdzie możecie opisać nadnaturalne zdolności swojej postaci - jeżeli wasza postać potrafi mówić językiem Pokemon albo umie unosić się nad ziemią, to idealne miejsce by się tym pochwalić.

Streszczenie historii – oczywiście przeczytam waszą historię w całości jeżeli będę miał zamiar poprowadzić wam grę, jednak na potrzeby zapisu potrzebuję krótkie streszczenie o co tak naprawdę chodzi.

Towarzystwo – to punkt, w którym podajecie mi waszych przyjaciół z którym zaczynecie przygodę; możecie również napisać o postaciach które chcecie by zostały wprowadzone później – oczywiście musi to zostać poparte fabularnie. Każdego towarzysza musicie opisać z imienia i nazwiska, krótkiej charakterystyki zewnętrznej i wewnętrznej, jej ewentualne zdolności i posiadane Pokemony.

Wrogowie – podobnie jak z Towarzyszami.

Region – to miejsce gdzie wybieracie miejsce swojej przygody. Jeżeli różni się on od miejsca Pochodzenia, musi to zostać fabularnie zaznaczone w historii oraz w tym punkcie.

Profesja – czyli kim macie zamiar być, oczywiście wg standardów forum. Do dyspozycji macie profesje glówne: trener oraz koordynator i profesje poboczne: uzdrowiciel, ewolucjonista oraz hodowca.

Cel – czyli o co tak naprawdę wam chodzi w przygodzie, co checie osiągnąć.

Oczekiwania – to punkt, gdzie śmiało możecie zarzucić jakąś sugestią, prośbą i czym tam chcecie. Wezmę to pod uwagę, ale nic nie obiecuję.


Jeżeli będziesz gotowy złożyć zapis, śmiało. Postaram się rzucić na niego okiem jak tylko będę miał chwilkę. Do zobaczenia!
_________________
  
 
   Podziel się na:     
Mhrok 
Nigdy ciebie nie zapomnę~!Starter: Dratini
Profesja: trener ewolucjonista
Wiek: 19
Dołączył: 23 Kwi 2016
Posty: 1269
Skąd: Białystok
Ostrzeżeń:
 1/5/7
Wysłany: 2016-11-30, 00:40   

No więc mamy naszego małego i skromnego Yukine. Jest on strażnikiem Lady Rayquazy (Lady, bo nie pasowało mi zbytnio Sir czy Monsiuer ;w;), tak samo jak wcześniej jego rodzice. Ogólnie cały konspekt przygody opiera się na fakcie, że siła tej legendarnej smoczycy jest podzielona - ma to być zarówno zabezpieczenie przed uzyskaniem nadmiernej siły przez jednego pokemona jak i ochronić przez jakimś większym uszczerbkiem na zdrowiu. Nagle okazuje się, że dwie z X takich "kapliczek" zostało zaatakowane, czego negatywne skutki odczuwa Rayquaza. Naszym zadaniem jest udać się w te miejsce, jak i ochronić te jeszcze niezaatakowane, przy okazji udaremniając zły plan *kogoś tam*. Samo bycie Strażnikiem jest owiane tajemnicą, dlatego nieświadomie w wydarzenia wplątuje się przyjaciółka Yukinego - Hiyori. Wszytko to ma dziać się w regionie Hoenn, jednak jak wiadomo, czasami będzie trzeba wypłynąć gdzieś dalej. W końcu nie tylko Rayquaza musi być zagrożona, prawda? Może znaleźć się przecież jakiś człowiek, który będzie chciał użyć legend z innych regionów do znanego tylko sobie celu, nie sądzisz?
_________________
~ Taki Tachibana ~

That day when the stars came falling.
It’s almost as if a scene from a dream.

Nothing more,
nothing less
than a beautiful view.

ˆ© kotlet barani


 
 
   Podziel się na:     
Imala 
ViniIm
Starter: Shinx "Flash"
Profesja: trener hodowca
Dołączyła: 04 Lis 2016
Posty: 597
Skąd: Okolice Białegostoku
Wysłany: 2016-12-03, 18:18   

Przygoda Gijinki~
Apokalipsa zombie...
Trudno jest przeżyć zwyczajnym ludziom, a co dopiero takiej mieszance...
Samotność, codzienna walka o przetrwanie i odrzucenie.
Więcej słów do opisania mojej przygody, chyba nie trzeba, a jak coś resztę masz w historii.
Mam nadzieję, że lubisz takie klimaty.
Żadnych próśb nie mam, po za tym, abyś mnie przyjął.
_________________
Bohaterów zapamiętasz, ale legendy nie giną!
|Flash||Ice||Decora||Mooi|
 
   Podziel się na:     
Księciu 
flawless


Wiek: 23
Dołączył: 23 Kwi 2016
Posty: 395
Skąd: Kraków
Wysłany: 2016-12-04, 01:24   

Przyjęci.
_________________
 
   Podziel się na:     
Huntie 
the Cavalry's here!


Wiek: 22
Dołączył: 23 Kwi 2016
Posty: 85
Wysłany: 2017-04-11, 20:02   

Imię i Nazwisko, wiek: Aethas 'Sone' Sol, 22 lat
Pochodzenie: ValleyGrill Town w 'Kanto'
Wygląd: w karciu postaci
Charakter i orientacja seksualna: Dobry, zakrawający o altruizm, raczej cichy, niezbyt wyrazisty. Biseksualny.
Marzenia: Wyrwać się z młynu w który wpadł podczas gier.
Umiejętności specjalne:
Streszczenie historii: -
Towarzystwo: -
Wrogowie: -
Region: pozostawiam tobie, oryginalnie pochodzi z "Kanto"
Profesja: Trener
Cel: Na spokojnie przeżyć własne życie.
Oczekiwania: Dobrze wiesz na co liczę :D a ja sam dobrze wiem na co liczyć mogę, więc pozostaje mi tylko czekać na najlepsze. Ah! Gra prowadzona w j. ang. Co do startera, chciałbym, żeby został on narzucony na przykład w formie wyboru jednego z trzech lub po prostu narzucony odgórnie.
_________________

Box | Bank | Trofea | Ogród
  
 
   Podziel się na:     
Kimiko 
night sky in your eyes.


Starter: Azurill
Profesja: trener hodowca
Wiek: 23
Dołączył: 25 Kwi 2016
Posty: 115
Skąd: Kraków
Wysłany: 2017-04-13, 00:48   

Przyjęty. :3
_________________


 
   Podziel się na:     
Lucyfer 
Multikonto SayuriSagiWiek: 19
Dołączyła: 25 Maj 2017
Posty: 12
Wysłany: 2017-06-04, 08:34   

Imię i Nazwisko, wiek: Lucyfer (samiec), około 13,5 miliarda lat
Pochodzenie: Teraz zamieszkałam ponownie na Newmoon Island
Wygląd: Obrazek jakby co jest na górze KP
Cytat:
Lucyfer przybrał bardziej dostojniejszą formę, upodabniająca go do człowieka, w wyniku czego prawie w ogóle nie przypomina już swojego "dawnego ja". Teraz mierzy ponad dwa metry wzrostu, a waga jego wynosi zaledwie 50 kilogramów. Czarna skóra, która dotychczas pokrywała jego ciało, ustąpiła miejsca wysuszonym ścięgnom o kolorze starego pergaminu, przez które na ramionach i częściowo na klatce piersiowej przebijają się hebanowe kości.
Tak jak wcześniej, w dalszym ciągu dla postronnej osoby może wydawać się, że nosi on jakąś suknię, ale ta obecna jest tak długa, że całkowicie zakrywa jego nogi i ciągnie się trochę po ziemi, jednak nie to przykuwa uwagę. Jeśli bliżej się jej przyjrzeć, na jej dolnej części można dostrzec ludzkie twarze wykrzywione w grymasie bólu oraz ramiona wyciągnięte w błagalnym geście ku pasowi Lucyfera, jakby uwięzione dusze błagały o skrócenie ich męczarni. Dodatkowo, spod spodu mięśni wydobywa się czarny dym, który ignoruje wiatr i otacza postać ze wszystkich stron.
Jedną z kolejnych zmian, które zaszły w Lucyferze, jest pojawienie się właśnie tej mgły, która wydobywa się z różnych części jego ciała. Poza źródłem znajdującym się pod jego dolną częścią, dym ulatuje jeszcze z krótkiego trenu wyrastającego z ramion istoty, którego fragment zbudowany jest z obumarłych ścięgien, z odsłoniętych przez mięśnie kości oraz z tylnej części jego głowy, która nie jest pokryta już białych włosów.
Całkowitemu zanikowi uległ również czerwony kołnierz zbudowany z tkanki kostnej. Jego miejsce zajęła kryza, która otula szyję Lucyfera w taki sposób, aby ten w razie potrzeby mógł schować w niej swoją czaszkę. Poza tym teraz widoczne są obydwa jego oczy, które z zmieniły barwę z lodowatego błękitu na krwistoczerwony.
Ostatnią różnicą jest wykształcenie się pięciopalczastych dłoni, które stały się tym bardziej użyteczne od swojej starej wersji, utrudniającej lub po prostu uniemożliwiającej wykonanie pewnych czynności.

Charakter i orientacja seksualna: Orientacji nie mam żadnej
Cytat:
Dawniej był, a przynajmniej starać się być, miłym dla każdego Pokemonem. Teraz to się zmieniło. Stał się istotą, która nienawidzi wszystkiego i wszystkich, a w szczególności tych, których uważał kiedyś za "przyjaciół". Z jego serca zniknęły wszelkie uczucia poza jednym - nienawiścią. Przed przemianą starał się ją ukryć przed samym sobą, ale teraz, kiedy przejrzał na oczy, przyjął ją z szeroką otwartymi ramionami.
Całym sensem jego istnienia jest zemsta, którą pragnie wymierzyć światu, aby ten przemienił się w jeden, niekończący się nigdy koszmar. Ma jednak świadomość, że póki co nie ma nawet wystarczająco dość siły, aby zmierzyć się z Pomniejszymi Legendami, więc co dopiero myśleć o podbiciu świata. Jako, że nie jest lekkomyślny, obmyślił plan działania. Najpierw zdobędzie tyle mocy, ile tylko będzie mógł i stworzy armię sług, za pomocą których podporządkuje sobie każdego Pokemona i człowieka.
Lucyfer to wyrafinowany, zimnokrwisty drań, który jest gotów popełnić każdą możliwą zbrodnię, jeśli w ten sposób zdoła osiągnąć swój cel. Nie ma już żadnych oporów przed krzywdzeniem innych, poprzez koszmary czy tortury. A nawet więcej - czerpie z nich przyjemność. To jedyna rzecz, którą czuje poza nienawiścią. Teraz naprawdę stał się tym, za którego zawsze go uważano - stał się potworem.
Na zawsze zniknął tamten Pokemon, który bez wahania gotów był poświęcić swoje życie, byleby tylko uratować miasteczko pełne niewinnych istnień.

Marzenia: Kiedy byłam dobra - znaleźć swoje miejsce na świecie. Teraz - zniszczyć wszystko.
Umiejętności specjalne:
Ukryj: 
Koszmary
Zsyła na przeciwników koszmary, które stopniowo odbierają im zdrowie

Wyssanie duszy
Pożera duszę pokonanego przeciwnika, zwiększając tym samym swoją siłę

Kształt cienia
Wytwarza z cienia macki, którymi może manipulować

Strefa Mroku
Przenosi się za pośrednictwem cieni do innego wymiaru, w którym może pokonać dystanse z rzeczywistego świata (warunek - w danym miejscu musi istnieć chociażby najmniejszy kawałek cienia, inaczej nie będzie można przebyć danego fragmentu)

Streszczenie historii: Wielka wojna z Chaosem, w wyniku której pojawiłam się ja ja, nikt mnie nie lubił, a kiedy w końcu mogłam w spokoju gdzieś zamieszkać, jedna Legenda wszystko popsuła i teraz chcę zniszczyć cały świat (nie umiem pisać ładnych streszczeń, historia ogólnie lepiej wygląda)
Towarzystwo: Na początku wykluwający się właśnie Charmander, potem spróbuję zdobyć kolejnych niewolników
Wrogowie: W sumie cały świat (poza Giratiną i Ultra Beasts, których mam zamiar wykorzystać - o tych ostatnich wpierw muszę się dowiedzieć, że istnieją)
Region: Newmoon Island w Sinnoh
Profesja: Brak
Cel:
Przemienić cały świat w nieskończony koszmar
- pokonać Arceusa i pozostałe Legendy (w miarę logicznej kolejności - w sensie najpierw te najsłabsze, a dopiero potem silniejsze)
- zebrać Armię Zła (moich sług)
- zdobyć ogromną siłę
W trakcie na pewno pojawią się jeszcze jakieś mniejsze cele
Oczekiwania: Skoro gram jako Pokemon i tak naprawdę nie korzystam z reszty forum, to czy jest szansa, abym mogła nauczyć się ruchów, których normalnie Darkrai nie poznaje? A także czy mogę z czasem nauczyć się jakiś nowych umiejętności? (czy nie przeginam?)
 
   Podziel się na:     
Księciu 
flawless


Wiek: 23
Dołączył: 23 Kwi 2016
Posty: 395
Skąd: Kraków
Wysłany: 2017-06-13, 17:15   

Moja droga,
historia jest całkiem okej i historia jest niczego sobie, ale muszę Ci odmówić. Spróbuj u innego MG. ;-)
_________________
 
   Podziel się na:     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
wxv.pl - załóż forum dyskusyjne za darmo

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandgreen created by spleen modified v0.3 by warna - SITEMAP - recenzje anime

Administracja:
Sojusznicy:
Daisy7 (administrator)
ania.daisy7

Gwen Brown (administrator)
38162565

Panda (grafik)
35451075
Yukiyorin

Did (grafik)
44021735
WAW Pokemon

SNM
SnM

PokeSerwis

Last Bastion

Kurs Manga

Hentai Island

Lucid Dream

Stray Dogs

Vampire Kingdom

Riverdale

Morsmordre

Ninshu

Dragon - Space Trip
Dragonst

Darkest Night

Orchard Stable

Paradise City

Hetaliowe Awokado

Rabbit Doubt

France

Czarodzieje

Yggdrasil

Disney World

Sekret Miasta

Horizon

Alola

YLO

Dysharmonia

SPQR

Ego Draconis

Dragon Ball New Generation Reborn
Dragon Ball New Generation Reborn

Sayamino School

Dzikie Psy

Ezereth

Black Butler
BlackButler

Hogwart Dream
HogwartDream

FT Path Magician

Hetalia Ekipa RPG

Ninja Clan Wars

Dragon Domination

Artemida - Warrior Cats

Veneficium

Mortis

Dragon Ball - Another Universe

Wishtown

Hoshi Fusion

Spectrofobia

X-Men RPG

Virus

Avengers Assemble

Hetarium

Król Lew PBF
Król LewDesign by Did, Panda & Daisy7. Only for Pokemon Crystal
Copyright 2016 by Daisy7.

Zabrania się kopiowania tekstów i obrazków autorstwa naszych użytkowników na użytek innych stron bez ich zgody!
Grafika pochodzi ze źródeł internetowych. Nie przywłaszczamy sobie do niej żadnych praw. Jeśli jesteś autorem obrazka wykorzystanego na forum i nie życzysz sobie, by się tu znajdował, napisz do administracji Pokemon Crystal, a zostanie on usunięty.
Pokemon Crystal nie czerpie żadnych korzyści materialnych z prowadzenia tej strony poświęconej serii "Pokemon" - własności Nintendo.

Pokemon Crystal launched 2011-03-23.